Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Xeox2
- Posts: 317
- Joined: 21/02/2016 22:14
#10451 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da uletim sa pitanjem, je li sada za početnike važi zabrana upravljanja u periodu od 00-04h, u trajanju 2 godine? 
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#10452 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nopeXeox2 wrote:Da uletim sa pitanjem, je li sada za početnike važi zabrana upravljanja u periodu od 00-04h, u trajanju 2 godine?
-
Xeox2
- Posts: 317
- Joined: 21/02/2016 22:14
#10453 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nema nikakve zabrane ili?beni-bu-man wrote: nope
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#10454 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma nema, ja pitao nedavno dorta Asima u kaficu kod nas u hrasnom, kae samo gariXeox2 wrote:Nema nikakve zabrane ili?beni-bu-man wrote: nope
-
Xeox2
- Posts: 317
- Joined: 21/02/2016 22:14
#10455 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma i to što kažeš, ko će kome zabranit, nek gari ko kad 'oće 
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#10456 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ne fakat sad bez zajebancije, koliko se sam sjecam da je bia neka zabrana sto se tih termina tice.Xeox2 wrote:Ma i to što kažeš, ko će kome zabranit, nek gari ko kad 'oće
Pa su i bile neke gluposti da nemeres preko granice....svasta raja prica
Ja sam polozio ima godina i po i bas me to zanimalo sto se tice te zabrane koja je ukinuta, al fakat sam pitao neki dan cika Asmia policajca u vezi te zabrane
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#10457 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Mislim da je zabranjeno.Xeox2 wrote:Ma i to što kažeš, ko će kome zabranit, nek gari ko kad 'oće
Bilo je ukinuto, pa je sad opet od februara na snazi novi zakon, tako da za P nema vožnje od 00 do 04
-
Xeox2
- Posts: 317
- Joined: 21/02/2016 22:14
#10458 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ok hvala, i ja sam pretpostavljao da jest ali nisam bio siguran.
@beni-bu-man reci čika Asimu da nema pojma
@beni-bu-man reci čika Asimu da nema pojma
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#10459 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
evo sta sam nasao na nasem forumuXeox2 wrote:Ok hvala, i ja sam pretpostavljao da jest ali nisam bio siguran.
@beni-bu-man reci čika Asimu da nema pojma
https://prnt.sc/e9j07o
-
Xeox2
- Posts: 317
- Joined: 21/02/2016 22:14
#10460 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ajde super, ako je tako.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#10461 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma ne sikiaj se samo ti gari, mene redovno FUPovci i ovi saobracajci zaustavljaju poslije 12 navece i sve normalaXeox2 wrote:Ajde super, nadam se da je tako.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#10462 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pa preko pruge je selo ne treba da cudi sto ima kravazdruzdjo wrote:kloniran wrote:to je u binjezevu tik uz radar, nije blazuj
My bad.
Ali ne mjenja cinjenicno stanje.
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#10463 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma da samo eto ove su i napredne. napravile mostkloniran wrote: pa preko pruge je selo ne treba da cudi sto ima krava
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#10464 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
daleko podvoznjak, lakse precicomzdruzdjo wrote:ma da samo eto ove su i napredne. napravile mostkloniran wrote: pa preko pruge je selo ne treba da cudi sto ima krava
-
Nepass
- Posts: 1903
- Joined: 11/09/2015 16:44
#10465 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
E jbt sad stojim kraj vijecnice kad maserati terenac prodje. Vozac meni nepoznata faca.Tomahawk11 wrote:Bosna, RR, stae![]()
Nece Maseratija goniti po ovim gudurama.
Nisam znao da se voza po bih
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#10466 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Veceras sam ih vidio u gradu na Obaliskafiskafsnjak wrote:Ja na semaforu u Jablanici.... moja traka za pravo, lijeva za lijevo. Inace, lijevo su HE na Neretvi.Seljaci cesto skrenu u lijevu pa na gas i ubace se ispred... i sad cekam , Range Rover veliki , italijanske table....ubaci se u lijevu...ja otvaram prozor, rekoh gdje ces ti... Otvori on prozor, kad Dzeko i Amra.![]()
Ljakse ostaje lajkse... ali sta ces, dijamant, moze mu se.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#10467 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moze im se .Romeo 80 wrote:Veceras sam ih vidio u gradu na Obaliskafiskafsnjak wrote:Ja na semaforu u Jablanici.... moja traka za pravo, lijeva za lijevo. Inace, lijevo su HE na Neretvi.Seljaci cesto skrenu u lijevu pa na gas i ubace se ispred... i sad cekam , Range Rover veliki , italijanske table....ubaci se u lijevu...ja otvaram prozor, rekoh gdje ces ti... Otvori on prozor, kad Dzeko i Amra.![]()
Ljakse ostaje lajkse... ali sta ces, dijamant, moze mu se.Samo je ovaj put Amrica vozila i to tramvajskim sinama na punoj zutoj liniji, dok je istovremeno bila zauzeta tipkanjem po mob.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10468 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Joj ljudi dragi , pa messi utajio toliki porez i slobodan
, a da njih dvoje u BiH ne rade sta zele 
-
BadBoy
- Posts: 9609
- Joined: 01/11/2005 21:55
#10469 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jel sivi Range sa crnim felUgama? Ako jeste bio je na iftaru na TopuRomeo 80 wrote:Veceras sam ih vidio u gradu na Obaliskafiskafsnjak wrote:Ja na semaforu u Jablanici.... moja traka za pravo, lijeva za lijevo. Inace, lijevo su HE na Neretvi.Seljaci cesto skrenu u lijevu pa na gas i ubace se ispred... i sad cekam , Range Rover veliki , italijanske table....ubaci se u lijevu...ja otvaram prozor, rekoh gdje ces ti... Otvori on prozor, kad Dzeko i Amra.![]()
Ljakse ostaje lajkse... ali sta ces, dijamant, moze mu se.Samo je ovaj put Amrica vozila i to tramvajskim sinama na punoj zutoj liniji, dok je istovremeno bila zauzeta tipkanjem po mob.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#10470 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja sam mislio da je on fin insan ... da je narodski covjekamar1994 wrote:Joj ljudi dragi , pa messi utajio toliki porez i slobodan![]()
![]()
, a da njih dvoje u BiH ne rade sta zele
-
Tuzla111
- Posts: 3027
- Joined: 29/04/2013 09:43
#10471 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja bi mu srednjak pokazao i poslao ga u 3 pm. Boli me q sto je Dzeko. Da je Zika pa da se bar imam cega bojati, cuj Dzeko.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#10472 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sto bi se reklo, mozes ti njega iz Sokolja u Rim 100 godina, al ne mozes Sokolje iz njega, da se ne uvrijede kulturni ljudi iz Sokolja.
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#10473 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jeste, ako je bio na iftaru, onda mu se sve prasta!BadBoy wrote:Jel sivi Range sa crnim felUgama? Ako jeste bio je na iftaru na TopuRomeo 80 wrote:Veceras sam ih vidio u gradu na Obaliskafiskafsnjak wrote:Ja na semaforu u Jablanici.... moja traka za pravo, lijeva za lijevo. Inace, lijevo su HE na Neretvi.Seljaci cesto skrenu u lijevu pa na gas i ubace se ispred... i sad cekam , Range Rover veliki , italijanske table....ubaci se u lijevu...ja otvaram prozor, rekoh gdje ces ti... Otvori on prozor, kad Dzeko i Amra.![]()
Ljakse ostaje lajkse... ali sta ces, dijamant, moze mu se.Samo je ovaj put Amrica vozila i to tramvajskim sinama na punoj zutoj liniji, dok je istovremeno bila zauzeta tipkanjem po mob.
-
Tuzla111
- Posts: 3027
- Joined: 29/04/2013 09:43
#10474 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zar nije Dzekson sa Otoke?tempuser wrote:Sto bi se reklo, mozes ti njega iz Sokolja u Rim 100 godina, al ne mozes Sokolje iz njega, da se ne uvrijede kulturni ljudi iz Sokolja.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#10475 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije, na Otoci je bio izbjeglica kod daidze Husa.Tuzla111 wrote:Zar nije Dzekson sa Otoke?tempuser wrote:Sto bi se reklo, mozes ti njega iz Sokolja u Rim 100 godina, al ne mozes Sokolje iz njega, da se ne uvrijede kulturni ljudi iz Sokolja.
