Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Xeox2
Posts: 317
Joined: 21/02/2016 22:14

#10451 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Xeox2 »

Da uletim sa pitanjem, je li sada za početnike važi zabrana upravljanja u periodu od 00-04h, u trajanju 2 godine? :)
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#10452 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Xeox2 wrote:Da uletim sa pitanjem, je li sada za početnike važi zabrana upravljanja u periodu od 00-04h, u trajanju 2 godine? :)
nope
Xeox2
Posts: 317
Joined: 21/02/2016 22:14

#10453 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Xeox2 »

beni-bu-man wrote: nope
Nema nikakve zabrane ili?
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#10454 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Xeox2 wrote:
beni-bu-man wrote: nope
Nema nikakve zabrane ili?
ma nema, ja pitao nedavno dorta Asima u kaficu kod nas u hrasnom, kae samo gari :-)
Xeox2
Posts: 317
Joined: 21/02/2016 22:14

#10455 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Xeox2 »

Ma i to što kažeš, ko će kome zabranit, nek gari ko kad 'oće :D
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#10456 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Xeox2 wrote:Ma i to što kažeš, ko će kome zabranit, nek gari ko kad 'oće :D
ne fakat sad bez zajebancije, koliko se sam sjecam da je bia neka zabrana sto se tih termina tice.
Pa su i bile neke gluposti da nemeres preko granice....svasta raja prica
Ja sam polozio ima godina i po i bas me to zanimalo sto se tice te zabrane koja je ukinuta, al fakat sam pitao neki dan cika Asmia policajca u vezi te zabrane :lol:
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#10457 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Leon16v »

Xeox2 wrote:Ma i to što kažeš, ko će kome zabranit, nek gari ko kad 'oće :D
Mislim da je zabranjeno.

Bilo je ukinuto, pa je sad opet od februara na snazi novi zakon, tako da za P nema vožnje od 00 do 04
Xeox2
Posts: 317
Joined: 21/02/2016 22:14

#10458 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Xeox2 »

Ok hvala, i ja sam pretpostavljao da jest ali nisam bio siguran.

@beni-bu-man reci čika Asimu da nema pojma :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#10459 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Xeox2 wrote:Ok hvala, i ja sam pretpostavljao da jest ali nisam bio siguran.

@beni-bu-man reci čika Asimu da nema pojma :lol:
evo sta sam nasao na nasem forumu
https://prnt.sc/e9j07o
Xeox2
Posts: 317
Joined: 21/02/2016 22:14

#10460 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Xeox2 »

Ajde super, ako je tako.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#10461 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Xeox2 wrote:Ajde super, nadam se da je tako.
ma ne sikiaj se samo ti gari, mene redovno FUPovci i ovi saobracajci zaustavljaju poslije 12 navece i sve normala :)
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#10462 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

zdruzdjo wrote:
kloniran wrote:to je u binjezevu tik uz radar, nije blazuj

My bad.
Ali ne mjenja cinjenicno stanje.
pa preko pruge je selo ne treba da cudi sto ima krava
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#10463 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

kloniran wrote: pa preko pruge je selo ne treba da cudi sto ima krava
ma da samo eto ove su i napredne. napravile most :-)
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#10464 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

zdruzdjo wrote:
kloniran wrote: pa preko pruge je selo ne treba da cudi sto ima krava
ma da samo eto ove su i napredne. napravile most :-)
daleko podvoznjak, lakse precicom :D
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#10465 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Nepass »

Tomahawk11 wrote:Bosna, RR, stae :mrgreen:
Nece Maseratija goniti po ovim gudurama.
E jbt sad stojim kraj vijecnice kad maserati terenac prodje. Vozac meni nepoznata faca.
Nisam znao da se voza po bih
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#10466 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

skafiskafsnjak wrote:Ja na semaforu u Jablanici.... moja traka za pravo, lijeva za lijevo. Inace, lijevo su HE na Neretvi.Seljaci cesto skrenu u lijevu pa na gas i ubace se ispred... i sad cekam , Range Rover veliki , italijanske table....ubaci se u lijevu...ja otvaram prozor, rekoh gdje ces ti... Otvori on prozor, kad Dzeko i Amra. :skoljka:

Ljakse ostaje lajkse... ali sta ces, dijamant, moze mu se.
Veceras sam ih vidio u gradu na Obali :D Samo je ovaj put Amrica vozila i to tramvajskim sinama na punoj zutoj liniji, dok je istovremeno bila zauzeta tipkanjem po mob. :-)
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#10467 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

Romeo 80 wrote:
skafiskafsnjak wrote:Ja na semaforu u Jablanici.... moja traka za pravo, lijeva za lijevo. Inace, lijevo su HE na Neretvi.Seljaci cesto skrenu u lijevu pa na gas i ubace se ispred... i sad cekam , Range Rover veliki , italijanske table....ubaci se u lijevu...ja otvaram prozor, rekoh gdje ces ti... Otvori on prozor, kad Dzeko i Amra. :skoljka:

Ljakse ostaje lajkse... ali sta ces, dijamant, moze mu se.
Veceras sam ih vidio u gradu na Obali :D Samo je ovaj put Amrica vozila i to tramvajskim sinama na punoj zutoj liniji, dok je istovremeno bila zauzeta tipkanjem po mob. :-)
Moze im se .
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10468 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Joj ljudi dragi , pa messi utajio toliki porez i slobodan :-) :lol: :lol: , a da njih dvoje u BiH ne rade sta zele :D
BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#10469 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Romeo 80 wrote:
skafiskafsnjak wrote:Ja na semaforu u Jablanici.... moja traka za pravo, lijeva za lijevo. Inace, lijevo su HE na Neretvi.Seljaci cesto skrenu u lijevu pa na gas i ubace se ispred... i sad cekam , Range Rover veliki , italijanske table....ubaci se u lijevu...ja otvaram prozor, rekoh gdje ces ti... Otvori on prozor, kad Dzeko i Amra. :skoljka:

Ljakse ostaje lajkse... ali sta ces, dijamant, moze mu se.
Veceras sam ih vidio u gradu na Obali :D Samo je ovaj put Amrica vozila i to tramvajskim sinama na punoj zutoj liniji, dok je istovremeno bila zauzeta tipkanjem po mob. :-)
Jel sivi Range sa crnim felUgama? Ako jeste bio je na iftaru na Topu :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#10470 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

amar1994 wrote:Joj ljudi dragi , pa messi utajio toliki porez i slobodan :-) :lol: :lol: , a da njih dvoje u BiH ne rade sta zele :D
Ja sam mislio da je on fin insan ... da je narodski covjek :D
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#10471 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tuzla111 »

Ja bi mu srednjak pokazao i poslao ga u 3 pm. Boli me q sto je Dzeko. Da je Zika pa da se bar imam cega bojati, cuj Dzeko.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#10472 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Sto bi se reklo, mozes ti njega iz Sokolja u Rim 100 godina, al ne mozes Sokolje iz njega, da se ne uvrijede kulturni ljudi iz Sokolja.
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#10473 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

BadBoy wrote:
Romeo 80 wrote:
skafiskafsnjak wrote:Ja na semaforu u Jablanici.... moja traka za pravo, lijeva za lijevo. Inace, lijevo su HE na Neretvi.Seljaci cesto skrenu u lijevu pa na gas i ubace se ispred... i sad cekam , Range Rover veliki , italijanske table....ubaci se u lijevu...ja otvaram prozor, rekoh gdje ces ti... Otvori on prozor, kad Dzeko i Amra. :skoljka:

Ljakse ostaje lajkse... ali sta ces, dijamant, moze mu se.
Veceras sam ih vidio u gradu na Obali :D Samo je ovaj put Amrica vozila i to tramvajskim sinama na punoj zutoj liniji, dok je istovremeno bila zauzeta tipkanjem po mob. :-)
Jel sivi Range sa crnim felUgama? Ako jeste bio je na iftaru na Topu :D
Jeste, ako je bio na iftaru, onda mu se sve prasta! :mrgreen: :run:
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#10474 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tuzla111 »

tempuser wrote:Sto bi se reklo, mozes ti njega iz Sokolja u Rim 100 godina, al ne mozes Sokolje iz njega, da se ne uvrijede kulturni ljudi iz Sokolja.
Zar nije Dzekson sa Otoke?
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#10475 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Tuzla111 wrote:
tempuser wrote:Sto bi se reklo, mozes ti njega iz Sokolja u Rim 100 godina, al ne mozes Sokolje iz njega, da se ne uvrijede kulturni ljudi iz Sokolja.
Zar nije Dzekson sa Otoke?
Nije, na Otoci je bio izbjeglica kod daidze Husa.
Post Reply