Hvala ti punoO'zone wrote:Electronic Centar Titova 29a +387 33 205-703. Fax: 33 216-825, Marijin Dvor Titova 1 +387 33 225-781ja nisam ja wrote:Imam sony digitalnu kameru.Nisam je koristila duze vremena do neki dan-.Kada sam posla da presnimim film snimljen na njoj(idu one male kasete u nju) vidjela sam da mi nedostaje kabal koji ide u racunar.Gdje mogu da nadjem da kupim taj kabal?Hvala
Gdje u Sa......
- ja nisam ja
- Posts: 1023
- Joined: 03/06/2014 09:30
- Location: Genije iz Kenije
#10451 Re: Gdje u Sa......
-
tagomago
- Posts: 550
- Joined: 10/09/2012 19:38
#10452 Re: Gdje u Sa......
toy store (plišane) na potezu čaršija-marijin dvor, mimo onog u bbi, anyone? 
-
Rizvan
- Posts: 1401
- Joined: 27/11/2013 09:25
#10453 Re: Gdje u Sa......
Misliš serdžadu?Ciprol wrote:Zna li ko ima li gdje kupiti prostirki za klanjanje k'o što iznose u Begovoj džamiji za vrijeme džume?
Pogledaj ispred Fahdove džamije na onim štandovima, ili negdje na Baščaršiji.
- Ciprol
- Posts: 981
- Joined: 18/04/2009 01:43
#10454 Re: Gdje u Sa......
Ma ne serdžada, nego ona k'o hasura, 1x2m ili šta tako, možda je i veće.Rizvan wrote:Misliš serdžadu?Ciprol wrote:Zna li ko ima li gdje kupiti prostirki za klanjanje k'o što iznose u Begovoj džamiji za vrijeme džume?
Pogledaj ispred Fahdove džamije na onim štandovima, ili negdje na Baščaršiji.
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#10455 Re: Gdje u Sa......
Ja sam to kupovala u Mercatoru,hipermarketu na socijalnom...sad,je li bilo na nekoj akciji ili je bila redovna cijena,ne znam...O'zone wrote:Trebao bi mi album za slike onaj veliki ali da ima džepove gdje se ubacuju slike a ne da se lijepe u nekom cjenovnom rangu do 15 KM. Ako neko zna bio bi zahavalan na informaciji
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#10456 Re: Gdje u Sa......
Gdje u sarajevu lijepo i kvalitetno printati, 30 x 40 cm, htio bih neku sliku na zid?
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#10457 Re: Gdje u Sa......
Kod Kineza za cenera kakvih hoces.O'zone wrote:Trebao bi mi album za slike onaj veliki ali da ima džepove gdje se ubacuju slike a ne da se lijepe u nekom cjenovnom rangu do 15 KM. Ako neko zna bio bi zahavalan na informaciji
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#10458 Re: Gdje u Sa......
Zahvaljujem provjerit ću.CherryLips wrote:Ja sam to kupovala u Mercatoru,hipermarketu na socijalnom...sad,je li bilo na nekoj akciji ili je bila redovna cijena,ne znam...O'zone wrote:Trebao bi mi album za slike onaj veliki ali da ima džepove gdje se ubacuju slike a ne da se lijepe u nekom cjenovnom rangu do 15 KM. Ako neko zna bio bi zahavalan na informaciji
Koja radnja? Ja gdje god sam gledao sve su oni standardni na koje se slike lijepe a nigdje onih klasičnih koji imaju providne pvc džepove u koje se slike ubacuju_Reds_ wrote:Kod Kineza za cenera kakvih hoces.O'zone wrote:Trebao bi mi album za slike onaj veliki ali da ima džepove gdje se ubacuju slike a ne da se lijepe u nekom cjenovnom rangu do 15 KM. Ako neko zna bio bi zahavalan na informaciji
- ja nisam ja
- Posts: 1023
- Joined: 03/06/2014 09:30
- Location: Genije iz Kenije
#10459 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti obicni drveni aktivni ugalj?Treba mi samo malo
- zanimljiv
- Posts: 295
- Joined: 19/08/2013 10:13
#10460 Re: Gdje u Sa......
Također, samo tri puta većeKemal Malovčić wrote:Gdje u sarajevu lijepo i kvalitetno printati, 30 x 40 cm, htio bih neku sliku na zid?
Za sada imam preporuku samo za black box galeriju, neupitan kvalitet, ali i visoka cijena. Tražim alternativu, ako postoji.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#10461 Re: Gdje u Sa......
Kurs norveškog u Sarajevu?!
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
- GarfieldLover
- Posts: 432
- Joined: 05/03/2013 13:07
#10462 Re: Gdje u Sa......
Album za 400 fotografija, ne znam tačno cijenu, ali nije preko 15KM - DM na Grbavici i na Alipašinom
O'zone wrote:Trebao bi mi album za slike onaj veliki ali da ima džepove gdje se ubacuju slike a ne da se lijepe u nekom cjenovnom rangu do 15 KM. Ako neko zna bio bi zahavalan na informaciji
- GarfieldLover
- Posts: 432
- Joined: 05/03/2013 13:07
#10463 Re: Gdje u Sa......
Može preko skypa?
https://www.facebook.com/norveskijezik
https://www.facebook.com/norveskijezik
JanuaryJones wrote:Kurs norveškog u Sarajevu?!
Sent from my iPad using Tapatalk
- GarfieldLover
- Posts: 432
- Joined: 05/03/2013 13:07
#10464 Re: Gdje u Sa......
Na papir ili platno?
Ako je na platno, jesi probao Canvas BiH, oni su, koliko znam, specijalizovani za to? evo vidim na stranici da je 30x40cm 15KM platno i 15KM okvir...
Ako je na platno, jesi probao Canvas BiH, oni su, koliko znam, specijalizovani za to? evo vidim na stranici da je 30x40cm 15KM platno i 15KM okvir...
zanimljiv wrote:Također, samo tri puta većeKemal Malovčić wrote:Gdje u sarajevu lijepo i kvalitetno printati, 30 x 40 cm, htio bih neku sliku na zid?![]()
Za sada imam preporuku samo za black box galeriju, neupitan kvalitet, ali i visoka cijena. Tražim alternativu, ako postoji.
Last edited by GarfieldLover on 19/06/2014 15:02, edited 1 time in total.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#10465 Re: Gdje u Sa......
Ne odgovara mi takav vid učenja, trenutno, jer nemam potrebni mir za koncentraciju.GarfieldLover wrote:Može preko skypa?
https://www.facebook.com/norveskijezik
JanuaryJones wrote:Kurs norveškog u Sarajevu?!
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
- GarfieldLover
- Posts: 432
- Joined: 05/03/2013 13:07
#10466 Re: Gdje u Sa......
Onda mrka kapa... Od drugarice sin dobio stipendiju i ide na jesen u Norvesku pa se raspitivao i na kraju je odabrao ovo jer nije nasao nista bolje. Osim da se preseli u Doboj, jer tamo rade 
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#10467 Re: Gdje u Sa......
Baš smo provincija u tri lijepeGarfieldLover wrote:Onda mrka kapa... Od drugarice sin dobio stipendiju i ide na jesen u Norvesku pa se raspitivao i na kraju je odabrao ovo jer nije nasao nista bolje. Osim da se preseli u Doboj, jer tamo rade
Sent from my iPad using Tapatalk
-
rizibizi
- Posts: 1973
- Joined: 28/11/2008 15:56
- Location: Zanzibar City
#10468 Re: Gdje u Sa......
BlackBox nafurani i bezobrazno preskupi, za Canvas BH sam cuo, bio na stranici cijene OK, ali ne znam gdje se nalaze, koliko sam skontao u 100metarci kod videoteke Pinki, zadnji put kad sam provjeravao videoteka ne radi, radnje nema, a one tete iz okolnih radnji pojma nemaju o cemu pricam. Ako je neko bio, vidio, radio, moze li mi pojasniti gdje su tacno. HvalaGarfieldLover wrote:Na papir ili platno?
Ako je na platno, jesi probao Canvas BiH, oni su, koliko znam, specijalizovani za to? evo vidim na stranici da je 30x40cm 15KM platno i 15KM okvir...
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#10469 Re: Gdje u Sa......
Salon namjestaja studio 8, mislim da tu mozes preuzeti kanvase (jeste stometarka), barem sam ja svoje kanvase tu preuzeo kad sam ih preko e kupona narucivao. Svu narudzbu sam radio online.rizibizi wrote:BlackBox nafurani i bezobrazno preskupi, za Canvas BH sam cuo, bio na stranici cijene OK, ali ne znam gdje se nalaze, koliko sam skontao u 100metarci kod videoteke Pinki, zadnji put kad sam provjeravao videoteka ne radi, radnje nema, a one tete iz okolnih radnji pojma nemaju o cemu pricam. Ako je neko bio, vidio, radio, moze li mi pojasniti gdje su tacno. HvalaGarfieldLover wrote:Na papir ili platno?
Ako je na platno, jesi probao Canvas BiH, oni su, koliko znam, specijalizovani za to? evo vidim na stranici da je 30x40cm 15KM platno i 15KM okvir...
-
rizibizi
- Posts: 1973
- Joined: 28/11/2008 15:56
- Location: Zanzibar City
#10470 Re: Gdje u Sa......
Zahvaljujem, mada sam mislio prvo otici da vidim iz prve ruke kvalitet stampe i ramova. I ja sam prvi put za ovu firmu cuo na e-kuponu ali nazalost u zavrsenim objavama. Dosta su povoljniji od Black Boxa, kakav im je kvalitet?
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#10471 Re: Gdje u Sa......
šta ja znam, laik sam ti u tome, ovi su prvi i (do danas) jedini za koje sam čuo da to rade kod nas. Mene i moju okolicu koju sam snadbio kanvasima, kvalitet štampe je zadovoljio. vrlo dobar rekao bih. Znam da smo se nešto peglali oko roka isporuke, kasnili su od dogovorenog , a meni trebalo baš taj dan za poklona, pa malo izgorih... uglavnom, u znak izvinjenja uradili su mi još jedan gratis sasvim.
Sve u svemu, moji dojmovi su više pozitivni.
Sve u svemu, moji dojmovi su više pozitivni.
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#10472 Re: Gdje u Sa......
WinchesterkaSAR wrote:Gdje trenirati neki borilacki sport, sa 19 godina (trenirao sam prije boks nije me toliko zadivio), ali da nema peglanja tipa da se moram upoznavati sa ostalima, nesto skoro kao individualno ali ne sa licnim trenerom ko bi to placao... Ne volim kad mi neko soli pamet hocu da radim i pratim ostale ali da nema nekog prevelikog timskog rada. Ako nema nista onda nastaviti vjezbati kuci i trenirati !
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#10473 Re: Gdje u Sa......
Hvala na odgovoru, vidm poslužio je kolegi.GarfieldLover wrote:Na papir ili platno?
Ako je na platno, jesi probao Canvas BiH, oni su, koliko znam, specijalizovani za to? evo vidim na stranici da je 30x40cm 15KM platno i 15KM okvir...
zanimljiv wrote:Također, samo tri puta većeKemal Malovčić wrote:Gdje u sarajevu lijepo i kvalitetno printati, 30 x 40 cm, htio bih neku sliku na zid?![]()
Za sada imam preporuku samo za black box galeriju, neupitan kvalitet, ali i visoka cijena. Tražim alternativu, ako postoji.
A ja bih radije na papir, malo deblji, matirani. Dimenzije 25.7 cm × 37.8 cm. Imam 300 piksela po inču.
- dube
- Posts: 134
- Joined: 23/02/2007 22:56
- Location: Sarajevo
#10474 Re: Gdje u Sa......
gdje u Sarajevu kupiti tene SCOTT ERIDE AF TRAINER ??


-
Rizvan
- Posts: 1401
- Joined: 27/11/2013 09:25
#10475 Re: Gdje u Sa......
Gdje mogu naći veći izbor pharmamedovih čajeva? U Konzumu ih nema nikako, a u Bingu i Drvoprometu samo kamilica i zeleni čaj sa medom i limunom, a ja bih htio zeleni bez dodataka 
