Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
pink floydd
Posts: 6043
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#10426 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by pink floydd »

skafiskafsnjak wrote:Ja na semaforu u Jablanici.... moja traka za pravo, lijeva za lijevo. Inace, lijevo su HE na Neretvi.Seljaci cesto skrenu u lijevu pa na gas i ubace se ispred... i sad cekam , Range Rover veliki , italijanske table....ubaci se u lijevu...ja otvaram prozor, rekoh gdje ces ti... Otvori on prozor, kad Dzeko i Amra. :skoljka:

Ljakse ostaje lajkse... ali sta ces, dijamant, moze mu se.
najbolji strijelac serije A, šta hoš



šta ja znam, njegove su pare on ih zaradio...al meni je uvijek ovo kićenje muzike bilo papanski :D


sad će komentari o pljuvanju, kako mu samo mogu kitu ljubit, ljubomora ofo ono xD
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#10427 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

Papanski jeste i meni, ali je to kod nas (ne znam za vani) ''taki obicaj'' pa je normalno i za vecinu nimalo papanski.

A naravno kad imas lovu onda mozes i na cesti da radis sta 'os. Pogotov Dzeko, da vidim koji bi mu policajac (mozda u RS ili u zapadnoj Hercegovini neki bi) napisati kaznu. Bilo bi ''o Dzeko brate sestro aj mi se potpisi za malog'' i haj' dalje.
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#10428 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Dope_Man wrote:.................Pogotov Dzeko, da vidim koji bi mu policajac (mozda u RS ili u zapadnoj Hercegovini neki bi) napisati kaznu. Bilo bi ''o Dzeko brate sestro aj mi se potpisi za malog'' i haj' dalje.

Ja bih mu je od "zora" napisao. Nisi sa neba kapnuo. Babo mu zaprdio materi i nastao on. Eto bog mu dao da dobro igra lopte i tu mu svaka cast. Ali to te ne cini nista drukcijim na cesti. I njega bi ne daj Boze bandera zasustavila kao i mene.
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#10429 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Cesta ispred kod blazuja.
Napravile baje fino i mostic sebi preko jarka od zeljeznickih pragova da mogu fino jahati preko bankine. I onda pokupis govedo i cjeli zivot ga nosi na dusi.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10430 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#10431 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

Seljacina obicna... klasicna bahatost. Pitam se radi li to u Italiji...papcina.

Kaze Amrica, gledaj svoja posla :skoljka:
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#10432 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

zdruzdjo wrote:Cesta ispred kod blazuja.
Napravile baje fino i mostic sebi preko jarka od zeljeznickih pragova da mogu fino jahati preko bankine. I onda pokupis govedo i cjeli zivot ga nosi na dusi.
to je u binjezevu tik uz radar, nije blazuj
NediM17
Posts: 26447
Joined: 05/11/2009 11:49

#10433 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Pa ne rece ti nama na kraju je li Dzeko skrenuo lijevo ili otisao pravo? :D

Nemojte mi na Edina. ;-)
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#10434 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »

Da izvadi kitu i zapiša sve što mu se nadje na putu opet :bih:


:mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10435 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Cuj Dzeko mu se uliva....pa sta hos :mrgreen:
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#10436 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

kloniran wrote:to je u binjezevu tik uz radar, nije blazuj

My bad.
Ali ne mjenja cinjenicno stanje.
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#10437 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Nepass »

Najcudnije u prici - dzeko vozi za svoje uslove sranje od auta jos i britansko
:D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10438 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Bosna, RR, stae :mrgreen:
Nece Maseratija goniti po ovim gudurama.
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#10439 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

skafiskafsnjak wrote:Ja na semaforu u Jablanici.... moja traka za pravo, lijeva za lijevo. Inace, lijevo su HE na Neretvi.Seljaci cesto skrenu u lijevu pa na gas i ubace se ispred... i sad cekam , Range Rover veliki , italijanske table....ubaci se u lijevu...ja otvaram prozor, rekoh gdje ces ti... Otvori on prozor, kad Dzeko i Amra. :skoljka:

Ljakse ostaje lajkse... ali sta ces, dijamant, moze mu se.

I sta ti rece kad otvori prozor?
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#10440 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Nepass wrote:Najcudnije u prici - dzeko vozi za svoje uslove sranje od auta jos i britansko
:D
Range Rover pored Rolling Stonesa su jedine dvije stvari koje valjaju a da su dosle iz britanije.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#10441 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

zdruzdjo wrote:
skafiskafsnjak wrote:Ja na semaforu u Jablanici.... moja traka za pravo, lijeva za lijevo. Inace, lijevo su HE na Neretvi.Seljaci cesto skrenu u lijevu pa na gas i ubace se ispred... i sad cekam , Range Rover veliki , italijanske table....ubaci se u lijevu...ja otvaram prozor, rekoh gdje ces ti... Otvori on prozor, kad Dzeko i Amra. :skoljka:

Ljakse ostaje lajkse... ali sta ces, dijamant, moze mu se.

I sta ti rece kad otvori prozor?
Nista....samo gleda i smije se. Onaj osmijeh "ja mogu sve". Hahah
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#10442 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

skafiskafsnjak wrote: Nista....samo gleda i smije se. Onaj osmijeh "ja mogu sve". Hahah

Obzirom da se jezim na svrsavanje oko dijamanata ja bih mu dodao sta je smjesno majmune a i ti djevojko sta radis sa ovim babunom. Naravno sve uz srdacan osmjeh.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#10443 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

zdruzdjo wrote:
skafiskafsnjak wrote: Nista....samo gleda i smije se. Onaj osmijeh "ja mogu sve". Hahah

Obzirom da se jezim na svrsavanje oko dijamanata ja bih mu dodao sta je smjesno majmune a i ti djevojko sta radis sa ovim babunom. Naravno sve uz srdacan osmjeh.
Ma bezveze , sta sam trebao, autogram na sajbu traziti ? :lol:
Kazem, ljakse ostaje ljakse ... Pitam se samo radi li to u Italiji ...
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#10444 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Nepass »

zdruzdjo wrote:
Nepass wrote:Najcudnije u prici - dzeko vozi za svoje uslove sranje od auta jos i britansko
:D
Range Rover pored Rolling Stonesa su jedine dvije stvari koje valjaju a da su dosle iz britanije.
Ne bih ja ni bentley-a odbio :)
Ali ovako na prvu porsche, maserati, mercedes pa cak i volvo x90 prije rr. Eto ako dzeko cita zna sta pazariti :P :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10445 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Ah, eto Italija nema toga....u Rimu neko ko Dzeko moze prosipati silu koliko hoces.
Izvjesna persona taksisti spomenula Dzeku, covjek samo sto ga na ledjima nije nosio u Rimu.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#10446 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

skafiskafsnjak wrote:Ja na semaforu u Jablanici.... moja traka za pravo, lijeva za lijevo. Inace, lijevo su HE na Neretvi.Seljaci cesto skrenu u lijevu pa na gas i ubace se ispred... i sad cekam , Range Rover veliki , italijanske table....ubaci se u lijevu...ja otvaram prozor, rekoh gdje ces ti... Otvori on prozor, kad Dzeko i Amra. :skoljka:

Ljakse ostaje lajkse... ali sta ces, dijamant, moze mu se.
Trebo si mu reci da je debil :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#10447 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

beni-bu-man wrote:
skafiskafsnjak wrote:Ja na semaforu u Jablanici.... moja traka za pravo, lijeva za lijevo. Inace, lijevo su HE na Neretvi.Seljaci cesto skrenu u lijevu pa na gas i ubace se ispred... i sad cekam , Range Rover veliki , italijanske table....ubaci se u lijevu...ja otvaram prozor, rekoh gdje ces ti... Otvori on prozor, kad Dzeko i Amra. :skoljka:

Ljakse ostaje lajkse... ali sta ces, dijamant, moze mu se.
Trebo si mu reci da je debil :D
Slljivotres :P
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#10448 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

:D :D Dobar si ja sam tako naletio na Halida Bešlića :lol:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#10449 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

zdruzdjo wrote:Cesta ispred kod blazuja.
Napravile baje fino i mostic sebi preko jarka od zeljeznickih pragova da mogu fino jahati preko bankine. I onda pokupis govedo i cjeli zivot ga nosi na dusi.
Usliko si radar e neka si :D :lol:
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#10450 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

condy wrote: Usliko si radar e neka si :D :lol:
Ne kontam, ali jeaam.
Post Reply