Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#10426 Re: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

Toplomjer u Marsu 1.75 KM
User avatar
4m3l
Posts: 1109
Joined: 04/04/2010 00:31

#10427 Re: Gdje u Sa......

Post by 4m3l »

Gdje kupiti ovaj novi dres od misimovica ???? ne mora orginal..
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#10428 Re: Gdje u Sa......

Post by hodža »

pijaca brate
User avatar
Sanda88
Posts: 208
Joined: 05/12/2013 20:23

#10429 Re: Gdje u Sa......

Post by Sanda88 »

hvala @terra! :thumbup:
manekenka u penziji wrote:Toplomjer u Marsu 1.75 KM
sta je mars?
User avatar
Sanda88
Posts: 208
Joined: 05/12/2013 20:23

#10430 Re: Gdje u Sa......

Post by Sanda88 »

..takodje me interesuje ako ima gdje kupiti "cream of tartar"?
ne znam kako prevesti na nas, nit' mislim da kod nas ima za kupiti nasa varijanta - ovo mora biti uvozeno od nekud' :|
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#10431 Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Sanda88 wrote:..takodje me interesuje ako ima gdje kupiti "cream of tartar"?
ne znam kako prevesti na nas, nit' mislim da kod nas ima za kupiti nasa varijanta - ovo mora biti uvozeno od nekud' :|
Probaj Dora Usluge Mostar, ako oni nemaju nema niko. Naruči preko interneta. Šta praviš?


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#10432 Re: Gdje u Sa......

Post by bitanga_sa_otesa »

Sanda88 wrote:..takodje me interesuje ako ima gdje kupiti "cream of tartar"?
ne znam kako prevesti na nas, nit' mislim da kod nas ima za kupiti nasa varijanta - ovo mora biti uvozeno od nekud' :|

Image
User avatar
Sanda88
Posts: 208
Joined: 05/12/2013 20:23

#10433 Re: Gdje u Sa......

Post by Sanda88 »

JanuaryJones wrote:
Sanda88 wrote:..takodje me interesuje ako ima gdje kupiti "cream of tartar"?
ne znam kako prevesti na nas, nit' mislim da kod nas ima za kupiti nasa varijanta - ovo mora biti uvozeno od nekud' :|
Probaj Dora Usluge Mostar, ako oni nemaju nema niko. Naruči preko interneta. Šta praviš?


Sent from my iPad using Tapatalk
ne pravim nista za jelo, treba mi specificno zbog slabih nadbubreznih zlijezda,
a pravi se tipa cocktail sa sokom od narandze za ankcioznost - navodno radi cuda!
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#10434 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

bitanga_sa_otesa wrote:
Sanda88 wrote:..takodje me interesuje ako ima gdje kupiti "cream of tartar"?
ne znam kako prevesti na nas, nit' mislim da kod nas ima za kupiti nasa varijanta - ovo mora biti uvozeno od nekud' :|

Image
Image

Ne traži tartar umak.


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#10435 Re: Odg: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

Sanda88 wrote:hvala @terra! :thumbup:
manekenka u penziji wrote:Toplomjer u Marsu 1.75 KM
sta je mars?
trgovina u sklopu zeljinog stadiona
User avatar
Sanda88
Posts: 208
Joined: 05/12/2013 20:23

#10436 Re: Gdje u Sa......

Post by Sanda88 »

JanuaryJones wrote: Image
Image


ee, to.. nasla sam ovdje, pise adresa, ali nemam pojma kakva je to trgovina: http://en.megamix.ba/download/noviteti.pdf

aaa, to je ona jeftina Mars.. hvala @manekenka!
User avatar
ja nisam ja
Posts: 1023
Joined: 03/06/2014 09:30
Location: Genije iz Kenije

#10437 Re: Gdje u Sa......

Post by ja nisam ja »

Imam sony digitalnu kameru.Nisam je koristila duze vremena do neki dan-.Kada sam posla da presnimim film snimljen na njoj(idu one male kasete u nju) vidjela sam da mi nedostaje kabal koji ide u racunar.Gdje mogu da nadjem da kupim taj kabal?Hvala
User avatar
Sanda88
Posts: 208
Joined: 05/12/2013 20:23

#10438 Re: Gdje u Sa......

Post by Sanda88 »

Ima li gdje kupiti kokosovu vodu??
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#10439 Re: Gdje u Sa......

Post by Ujedam »

Sanda88 wrote:Ima li gdje kupiti kokosovu vodu??
Badem butik?
User avatar
madesa
Posts: 5565
Joined: 26/07/2013 02:37

#10440 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

ja nisam ja wrote:Imam sony digitalnu kameru.Nisam je koristila duze vremena do neki dan-.Kada sam posla da presnimim film snimljen na njoj(idu one male kasete u nju) vidjela sam da mi nedostaje kabal koji ide u racunar.Gdje mogu da nadjem da kupim taj kabal?Hvala
vidi pik.ba
triple mama
Posts: 592
Joined: 18/03/2011 19:41

#10441 Re: Gdje u Sa......

Post by triple mama »

pukao mi remen na tašni...špta mislite mogu li odnijeti obučaru da mi prošije, npr onom u Hrasno kod Zmaja, ili?
User avatar
orangina
Posts: 110
Joined: 12/01/2011 13:21
Location: Sarajevo

#10442 Re: Gdje u Sa......

Post by orangina »

Gdje kupiti dekicu za bebe sa ispisanim imenom, radi li to ko u Sarajevu?

Nešto slično ovome....

Image
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#10443 Re: Gdje u Sa......

Post by duboka_misao »

orangina wrote:Gdje kupiti dekicu za bebe sa ispisanim imenom, radi li to ko u Sarajevu?

Nešto slično ovome....

Image
imas babysaurus, imaju radnju u mercatoru na socijalnom
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#10444 Re: Gdje u Sa......

Post by StupskaBitanga »

Gdje u Sarajevu imaju neke pokemon karte i nekakvi žetoni?
Gledao sam u BBi u onoj novoj prodavnici što je umjesto one2play koji je propao i u onoj Toy store kod Skinny i nema.
Ako ima još neko ideju gdje da potražim javite
Hvala
User avatar
orangina
Posts: 110
Joined: 12/01/2011 13:21
Location: Sarajevo

#10445 Re: Gdje u Sa......

Post by orangina »

Hvalaaa
User avatar
ja nisam ja
Posts: 1023
Joined: 03/06/2014 09:30
Location: Genije iz Kenije

#10446 Re: Gdje u Sa......

Post by ja nisam ja »

Kuharsku spricu za punjenje kanelona
el_Norte
Posts: 142
Joined: 18/06/2012 19:11

#10447 Re: Gdje u Sa......

Post by el_Norte »

StupskaBitanga wrote:Gdje u Sarajevu imaju neke pokemon karte i nekakvi žetoni?
Gledao sam u BBi u onoj novoj prodavnici što je umjesto one2play koji je propao i u onoj Toy store kod Skinny i nema.
Ako ima još neko ideju gdje da potražim javite
Hvala
Karte su bile u svakoj boljoj prodavnici, a žetoni su bili u knjižari u Mercatoru na Socijalnom, dobro se sjećam, samo se to prodavalo kad sam pošao u prvi razred, a sad se na fakultet upisujem haha :D
User avatar
Ciprol
Posts: 981
Joined: 18/04/2009 01:43

#10448 Re: Gdje u Sa......

Post by Ciprol »

Zna li ko ima li gdje kupiti prostirki za klanjanje k'o što iznose u Begovoj džamiji za vrijeme džume?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#10449 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

Trebao bi mi album za slike onaj veliki ali da ima džepove gdje se ubacuju slike a ne da se lijepe u nekom cjenovnom rangu do 15 KM. Ako neko zna bio bi zahavalan na informaciji :)
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#10450 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

ja nisam ja wrote:Imam sony digitalnu kameru.Nisam je koristila duze vremena do neki dan-.Kada sam posla da presnimim film snimljen na njoj(idu one male kasete u nju) vidjela sam da mi nedostaje kabal koji ide u racunar.Gdje mogu da nadjem da kupim taj kabal?Hvala
Electronic Centar Titova 29a +387 33 205-703. Fax: 33 216-825, Marijin Dvor Titova 1 +387 33 225-781
Post Reply