Pojas sa zadnje klupe?!mali_balon wrote:Znam da nije mudrolija, ali ako vadis iz auta na "zenskoj" kopci je sajla pa me zanima kako se se rijesili sajle i stavili kajs.
Sent from my iPad using Tapatalk
Pojas sa zadnje klupe?!mali_balon wrote:Znam da nije mudrolija, ali ako vadis iz auta na "zenskoj" kopci je sajla pa me zanima kako se se rijesili sajle i stavili kajs.
Ma ja, vidis kako je na "zenskoj" kopci sajla koja se pricvrsti za auto, mene zanima kako ste umjesto sajle stavili kajs, tj kako ste nasili kajs na "zensku" kopcu.JanuaryJones wrote:Pojas sa zadnje klupe?!mali_balon wrote:Znam da nije mudrolija, ali ako vadis iz auta na "zenskoj" kopci je sajla pa me zanima kako se se rijesili sajle i stavili kajs.
Sent from my iPad using Tapatalk

madesa wrote:gdje kupiti neki dobar elektricni rostilj a da nije preskup?
Ma skontah to na kraju da uradimbitanga_sa_otesa wrote:balon savjetujem ti da odes do nekog otpada pa potrazis s nekog auta koji vec ima fabricki kais ,a ne sajlu,na vecini auta su kopce iste....
Pa da, to smo i mi uradili ... sa fabričkim golfa 3 meščinimali_balon wrote:Ma skontah to na kraju da uradimbitanga_sa_otesa wrote:balon savjetujem ti da odes do nekog otpada pa potrazis s nekog auta koji vec ima fabricki kais ,a ne sajlu,na vecini auta su kopce iste....![]()
ali kod mene u autu sve kopce sa sajlom pa kontam da je kod svih tako
![]()
![]()
- dok mozak proradi
![]()
![]()
nasao sam, sutra odo da mi skinu sa auta i nosim susteru da to sve zasije.
Hvala bitanga hvala January
Odeš, prošetaš. Sigurno ih nećeš na Ciglanama nać'.ess wrote:gdje mogu kupiti ovakve patike u sarajevu-nike air force (cijena)????
kupil dobar u fiz vitez,oko 35 maruna,prezadovoljna.stavimo ga na hastal, pa polako,madesa wrote:gdje kupiti neki dobar elektricni rostilj a da nije preskup?
Zadime li cevapiraskopusa wrote:kupil dobar u fiz vitez,oko 35 maruna,prezadovoljna.stavimo ga na hastal, pa polako,madesa wrote:gdje kupiti neki dobar elektricni rostilj a da nije preskup?pecmo i laganice piFce cejfimo.
Radnja/trafika na autobuskoj stanici na samom pocetku Kralja Tomislava (kad krenes iz Titove). Koliko se sjecam jeftiniji su od Hudinya.duminjo wrote:Gdje ima kopirat kljuceve od auta?


nijemanekenka u penziji wrote:je li to ovo?
http://www.pik.ba/artikal/12644423/pret ... 110-120-v/Eborg wrote:Putni adapter, tj. konverter napona (220 V EU -> 120 V US)? Uređaj iz SAD-a, koristit će se kod nas.

e danas sam vidjel iste carape u mercatoru, odmah mi je naumpalo da je neko trazio na forumu, pa et pogledaj.. cijena im je oko 2,5KM..dugari wrote:U duhu Svjetskog prvenstva... Gdje u sa kupiti ovakve čarape?
http://postimg.org/image/6qrlzrfdv/
http://postimg.org/image/godxmwxrv/
oko 8 KM u apoteci (privatna, ne znam za ove sarajevo apoteke)Sanda88 wrote:gdje naci/kupiti one 'dosadasnje' staklene toplomjere (mercury thermometer)