Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#10401 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

mali_balon wrote:Znam da nije mudrolija, ali ako vadis iz auta na "zenskoj" kopci je sajla pa me zanima kako se se rijesili sajle i stavili kajs.
Pojas sa zadnje klupe?!


Sent from my iPad using Tapatalk
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#10402 Re: Gdje u Sa......

Post by mali_balon »

JanuaryJones wrote:
mali_balon wrote:Znam da nije mudrolija, ali ako vadis iz auta na "zenskoj" kopci je sajla pa me zanima kako se se rijesili sajle i stavili kajs.
Pojas sa zadnje klupe?!




Sent from my iPad using Tapatalk
Ma ja, vidis kako je na "zenskoj" kopci sajla koja se pricvrsti za auto, mene zanima kako ste umjesto sajle stavili kajs, tj kako ste nasili kajs na "zensku" kopcu.

Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#10403 Re: Gdje u Sa......

Post by bitanga_sa_otesa »

balon savjetujem ti da odes do nekog otpada pa potrazis s nekog auta koji vec ima fabricki kais ,a ne sajlu,na vecini auta su kopce iste....
ess
Posts: 34
Joined: 14/04/2012 21:26

#10404 Re: Gdje u Sa......

Post by ess »

gdje mogu kupiti ovakve patike u sarajevu-nike air force (cijena)????
Image
User avatar
madesa
Posts: 5569
Joined: 26/07/2013 02:37

#10405 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

madesa wrote:gdje kupiti neki dobar elektricni rostilj a da nije preskup?
User avatar
jasko_ja
Posts: 456
Joined: 10/07/2005 21:14

#10406 Re: Gdje u Sa......

Post by jasko_ja »

Gdje kupiti tabakeru/masinicu za duhan. Onu gdje same cigare izlijecu kada se tabakera zaklopi :D
Koliko para...
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#10407 Re: Gdje u Sa......

Post by mali_balon »

bitanga_sa_otesa wrote:balon savjetujem ti da odes do nekog otpada pa potrazis s nekog auta koji vec ima fabricki kais ,a ne sajlu,na vecini auta su kopce iste....
Ma skontah to na kraju da uradim :D :D ali kod mene u autu sve kopce sa sajlom pa kontam da je kod svih tako :-) :-) :-) - dok mozak proradi :D :lol: :lol: nasao sam, sutra odo da mi skinu sa auta i nosim susteru da to sve zasije.

Hvala bitanga hvala January :thumbup:
dugari
Posts: 5
Joined: 08/06/2014 13:56

#10408 Re: Gdje u Sa......

Post by dugari »

Dajte ljudi počinje svjetsko, a niko da odgovori? Gdje kupiti ovakve čarape?
http://postimg.org/image/godxmwxrv/
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#10409 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

mali_balon wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:balon savjetujem ti da odes do nekog otpada pa potrazis s nekog auta koji vec ima fabricki kais ,a ne sajlu,na vecini auta su kopce iste....
Ma skontah to na kraju da uradim :D :D ali kod mene u autu sve kopce sa sajlom pa kontam da je kod svih tako :-) :-) :-) - dok mozak proradi :D :lol: :lol: nasao sam, sutra odo da mi skinu sa auta i nosim susteru da to sve zasije.

Hvala bitanga hvala January :thumbup:
Pa da, to smo i mi uradili ... sa fabričkim golfa 3 meščini ;) sretno balon!


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#10410 Re: Gdje u Sa......

Post by Zatamnjena stakla »

ess wrote:gdje mogu kupiti ovakve patike u sarajevu-nike air force (cijena)????
Image
Odeš, prošetaš. Sigurno ih nećeš na Ciglanama nać'.

:sax:
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#10411 Re: Gdje u Sa......

Post by raskopusa »

madesa wrote:gdje kupiti neki dobar elektricni rostilj a da nije preskup?
kupil dobar u fiz vitez,oko 35 maruna,prezadovoljna.stavimo ga na hastal, pa polako, :) pecmo i laganice piFce cejfimo. :thumbup:
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#10412 Re: Gdje u Sa......

Post by mali_balon »

raskopusa wrote:
madesa wrote:gdje kupiti neki dobar elektricni rostilj a da nije preskup?
kupil dobar u fiz vitez,oko 35 maruna,prezadovoljna.stavimo ga na hastal, pa polako, :) pecmo i laganice piFce cejfimo. :thumbup:
Zadime li cevapi
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#10413 Re: Gdje u Sa......

Post by duminjo »

Gdje ima kopirat kljuceve od auta?
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#10414 Re: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

Hudiny
User avatar
LaLuna
Posts: 2181
Joined: 20/11/2013 14:20

#10415 Re: Gdje u Sa......

Post by LaLuna »

duminjo wrote:Gdje ima kopirat kljuceve od auta?
Radnja/trafika na autobuskoj stanici na samom pocetku Kralja Tomislava (kad krenes iz Titove). Koliko se sjecam jeftiniji su od Hudinya.
User avatar
milicija
Posts: 1089
Joined: 21/05/2004 15:03
Location: SUP !

#10416 Re: Gdje u Sa......

Post by milicija »

ima li gdje .... servis esspresso aparata u kojem mogu kupiti rucke koje mijenjanju ove filtere :)
Image

hvala :)

i naravno ako ima i gdje ima kupiti najpovoljnije ovih filtera za kafu. (Osim onih VISPAK pls :mrgreen: )
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#10417 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

Zdr, rajo.. Zanima me zna li neko ovdje ima li kod nas kupiti hirurske spuzvice (spuzvica na jednoj strani, mekana cetkica na drugoj strani)
Da ne cunjam po apotekama, ukoliko neko zna u kojoj konkretno ima ili ako ima gdje drugo.. bila bih jako zaFalna :)
crni_ribiz
Posts: 1
Joined: 13/06/2014 20:05

#10418 Re: Gdje u Sa......

Post by crni_ribiz »

Gdje ima uzeti zastavu sa ljljanima.Ali da su malo bolje kvalitete. :)
Hvala.
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#10419 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Putni adapter, tj. konverter napona (220 V EU -> 120 V US)? Uređaj iz SAD-a, koristit će se kod nas.
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#10420 Re: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

je li to ovo?

Image

trazim i ja, rekose mi u OBI-ju, 1,50 KM
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#10421 Re: Gdje u Sa......

Post by shandrprcSA »

manekenka u penziji wrote:je li to ovo?
nije
Eborg wrote:Putni adapter, tj. konverter napona (220 V EU -> 120 V US)? Uređaj iz SAD-a, koristit će se kod nas.
http://www.pik.ba/artikal/12644423/pret ... 110-120-v/

http://www.pik.ba/?trazilica=pretvarac& ... _po=cijena
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#10422 Re: Gdje u Sa......

Post by bull21 »

Image
User avatar
Sanda88
Posts: 208
Joined: 05/12/2013 20:23

#10423 Re: Gdje u Sa......

Post by Sanda88 »

gdje naci/kupiti one 'dosadasnje' staklene toplomjere (mercury thermometer)
Image
Jasminak
Posts: 121
Joined: 18/02/2013 00:26

#10424 Re: Gdje u Sa......

Post by Jasminak »

dugari wrote:U duhu Svjetskog prvenstva... Gdje u sa kupiti ovakve čarape?

http://postimg.org/image/6qrlzrfdv/
http://postimg.org/image/godxmwxrv/
e danas sam vidjel iste carape u mercatoru, odmah mi je naumpalo da je neko trazio na forumu, pa et pogledaj.. cijena im je oko 2,5KM..
User avatar
terra_incognita
Posts: 1913
Joined: 08/10/2007 11:43
Location: Terra Incognita

#10425 Re: Gdje u Sa......

Post by terra_incognita »

Sanda88 wrote:gdje naci/kupiti one 'dosadasnje' staklene toplomjere (mercury thermometer)
Image
oko 8 KM u apoteci (privatna, ne znam za ove sarajevo apoteke)
Post Reply