Nije loša, ali rade onu standardnu grešku kod adaptacije gdje pokušavaju sabiti što višePoint. wrote:Fenomenalna serija. Ubili su sa ovom pricom od Steven Kinga.
stvari ili preletjeti preko nekih bitnih detalja iz knjige u samo par epizoda.
Moderator: _BataZiv_0809
Nije loša, ali rade onu standardnu grešku kod adaptacije gdje pokušavaju sabiti što višePoint. wrote:Fenomenalna serija. Ubili su sa ovom pricom od Steven Kinga.
Jarane serija je sve bolja kako odmice. Ne mogu vjerovat da je nisam ranije pregledao, ostalo mi jos samo 16 epizoda do kraja. Stvarno ne znam sta da kazem osim da je serija cisto ludilosizifinho wrote:počeo the shield
PREDOBAR piilot
Predobra jeDiwan wrote:Da mislim da je odlična serija, čeka se prevodzomri wrote:
![]()
sizifinho wrote:počeo the shield
PREDOBAR piilot
vrijeme remake-u a oni još ni original nisu pogledali ccctaureg71 wrote:sizifinho wrote:počeo the shield
PREDOBAR piilot
jel pricas o 1. sezoni iz 2002. god _???? kanim se godinama...e veceras krecem sa pilot ep
Diwan wrote:Da mislim da je odlična serija, čeka se prevodzomri wrote:
![]()
ono što je najčudnije je da ni originalni shapiro nije bio daleko od ovogataureg71 wrote:gledam American crime story, nije losa, ali Travolta, sta je ono ???? tona botoxa, na sta covjek sebe dovede...preporuka ko voli taj zanr, od mene za sada 3/5 ocjena
zomri wrote:ono što je najčudnije je da ni originalni shapiro nije bio daleko od ovogataureg71 wrote:gledam American crime story, nije losa, ali Travolta, sta je ono ???? tona botoxa, na sta covjek sebe dovede...preporuka ko voli taj zanr, od mene za sada 3/5 ocjena

haha i ja sam htio to napisati za Travoltu, lik je sav izoblicentaureg71 wrote:gledam American crime story, nije losa, ali Travolta, sta je ono ???? tona botoxa, na sta covjek sebe dovede...preporuka ko voli taj zanr, od mene za sada 3/5 ocjena
Diwan wrote:
Ja obično krenem u nadi da ću čekat da se nakupi ali poslije par epizoda jaran mi počne samo o tome pričat i uvijek spojla tako da krenem gledat odmah čim izađe.zomri wrote:Hamletovska dilema: gledati odmah ili čekati da se nakupi?
Ja obično čekam da se serija/sezona završi pa onda natanane.zomri wrote:Hamletovska dilema: gledati odmah ili čekati da se nakupi?
prijedlog: dok čekaš titlove, uči engleski polaganotaureg71 wrote:e na qrac..pratim 5 serija paralelno, od kojih je jedna zavrsila sa prikazivanjem nedavno, ostale su na pola dosle...ali prevodioci nesto strajkuju, pujjjjj....cekam na prevod dugoooo...a sjajne serije...American Crime story, Vinyl, Better call Saul, Billions i Trapped...![]()
fakat, je iznad komentator u pravu, kad se sve zavrsi natenane gledat
nece svako da se zamara prateci seriju.zomri wrote:prijedlog: dok čekaš titlove, uči engleski polaganotaureg71 wrote:e na qrac..pratim 5 serija paralelno, od kojih je jedna zavrsila sa prikazivanjem nedavno, ostale su na pola dosle...ali prevodioci nesto strajkuju, pujjjjj....cekam na prevod dugoooo...a sjajne serije...American Crime story, Vinyl, Better call Saul, Billions i Trapped...![]()
fakat, je iznad komentator u pravu, kad se sve zavrsi natenane gledat