Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
dale cooper
Posts: 31357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10401 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Point. wrote:Fenomenalna serija. Ubili su sa ovom pricom od Steven Kinga.


Image
Nije loša, ali rade onu standardnu grešku kod adaptacije gdje pokušavaju sabiti što više
stvari ili preletjeti preko nekih bitnih detalja iz knjige u samo par epizoda.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#10402 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sizifinho »

počeo the shield

PREDOBAR piilot
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#10403 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Jimmy McNulty »

sizifinho wrote:počeo the shield

PREDOBAR piilot
Jarane serija je sve bolja kako odmice. Ne mogu vjerovat da je nisam ranije pregledao, ostalo mi jos samo 16 epizoda do kraja. Stvarno ne znam sta da kazem osim da je serija cisto ludilo :D

Ako se budes patio sa titlovima imas na vojvodina.net sve epizode.
Moenx
Posts: 2064
Joined: 26/06/2013 10:36

#10404 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Moenx »

Da vinci demons je isto dobar izbor
User avatar
malwarebyte
Posts: 737
Joined: 10/12/2012 17:33

#10405 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by malwarebyte »

---
Last edited by malwarebyte on 25/10/2021 00:30, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10406 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tomahawk11 »

:thumbup: hvala.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10407 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Diwan wrote:
zomri wrote:Image


:thumbup: :thumbup:
Da mislim da je odlična serija, čeka se prevod
Predobra je :thumbup: Zasad samo engleski prevod, meni dovoljno.

Sinoć zadnje dvije emitovane, upravo se skidaju :izet:
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10408 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

sizifinho wrote:počeo the shield

PREDOBAR piilot

jel pricas o 1. sezoni iz 2002. god _???? kanim se godinama...e veceras krecem sa pilot ep :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10409 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

taureg71 wrote:
sizifinho wrote:počeo the shield

PREDOBAR piilot

jel pricas o 1. sezoni iz 2002. god _???? kanim se godinama...e veceras krecem sa pilot ep :mrgreen:
vrijeme remake-u a oni još ni original nisu pogledali ccc

:-)
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#10410 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sizifinho »

ja,pa?
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#10411 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

auuuuuuuuuuu meni da je ovo rek'o :D
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10412 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

gledam American crime story, nije losa, ali Travolta, sta je ono ???? tona botoxa, na sta covjek sebe dovede...preporuka ko voli taj zanr, od mene za sada 3/5 ocjena :kiss:
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10413 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

Diwan wrote:
zomri wrote:Image


:thumbup: :thumbup:
Da mislim da je odlična serija, čeka se prevod

Izbačen prevod za 1. epizodu, doima se jako dobra serija
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10414 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

taureg71 wrote:gledam American crime story, nije losa, ali Travolta, sta je ono ???? tona botoxa, na sta covjek sebe dovede...preporuka ko voli taj zanr, od mene za sada 3/5 ocjena :kiss:
ono što je najčudnije je da ni originalni shapiro nije bio daleko od ovoga :-)
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#10415 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

zomri wrote:
taureg71 wrote:gledam American crime story, nije losa, ali Travolta, sta je ono ???? tona botoxa, na sta covjek sebe dovede...preporuka ko voli taj zanr, od mene za sada 3/5 ocjena :kiss:
ono što je najčudnije je da ni originalni shapiro nije bio daleko od ovoga :-)

Image

:lol:
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#10416 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Diwan »

User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#10417 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sir Charles »

taureg71 wrote:gledam American crime story, nije losa, ali Travolta, sta je ono ???? tona botoxa, na sta covjek sebe dovede...preporuka ko voli taj zanr, od mene za sada 3/5 ocjena :kiss:
haha i ja sam htio to napisati za Travoltu, lik je sav izoblicen :-) Sto se serije tice, pogledao prvu epizodu, ne cini se lose....
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10418 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Diwan wrote:
:thumbup:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#10419 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Jimmy McNulty »

Nadam se da će istamburat onu malu Paige :mrgreen:

I da će Stan Beeman konačno postat dvostruki špijun. :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10420 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Hamletovska dilema: gledati odmah ili čekati da se nakupi? :cry:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#10421 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Jimmy McNulty »

zomri wrote:Hamletovska dilema: gledati odmah ili čekati da se nakupi? :cry:
Ja obično krenem u nadi da ću čekat da se nakupi ali poslije par epizoda jaran mi počne samo o tome pričat i uvijek spojla tako da krenem gledat odmah čim izađe. :lol:
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#10422 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Diwan »

zomri wrote:Hamletovska dilema: gledati odmah ili čekati da se nakupi? :cry:
Ja obično čekam da se serija/sezona završi pa onda natanane.
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10423 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

e na qrac..pratim 5 serija paralelno, od kojih je jedna zavrsila sa prikazivanjem nedavno, ostale su na pola dosle...ali prevodioci nesto strajkuju, pujjjjj....cekam na prevod dugoooo...a sjajne serije...American Crime story, Vinyl, Better call Saul, Billions i Trapped... :(
fakat, je iznad komentator u pravu, kad se sve zavrsi natenane gledat
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10424 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

taureg71 wrote:e na qrac..pratim 5 serija paralelno, od kojih je jedna zavrsila sa prikazivanjem nedavno, ostale su na pola dosle...ali prevodioci nesto strajkuju, pujjjjj....cekam na prevod dugoooo...a sjajne serije...American Crime story, Vinyl, Better call Saul, Billions i Trapped... :(
fakat, je iznad komentator u pravu, kad se sve zavrsi natenane gledat
prijedlog: dok čekaš titlove, uči engleski polagano ;-)
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#10425 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by The 51st State »

zomri wrote:
taureg71 wrote:e na qrac..pratim 5 serija paralelno, od kojih je jedna zavrsila sa prikazivanjem nedavno, ostale su na pola dosle...ali prevodioci nesto strajkuju, pujjjjj....cekam na prevod dugoooo...a sjajne serije...American Crime story, Vinyl, Better call Saul, Billions i Trapped... :(
fakat, je iznad komentator u pravu, kad se sve zavrsi natenane gledat
prijedlog: dok čekaš titlove, uči engleski polagano ;-)
nece svako da se zamara prateci seriju.
Post Reply