Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#10376 Re: Gdje u Sa......

Post by Zovem se Zelena »

Semikem možda?!
granita
Posts: 207
Joined: 31/08/2012 21:30

#10377 Re: Gdje u Sa......

Post by granita »

Je li zna neko gdje se imaju kupiti naljepnice za vrata za americki plakar?
dugari
Posts: 5
Joined: 08/06/2014 13:56

#10378 Re: Gdje u Sa......

Post by dugari »

U duhu Svjetskog prvenstva... Gdje u sa kupiti ovakve čarape?

http://postimg.org/image/6qrlzrfdv/
http://postimg.org/image/godxmwxrv/
ess
Posts: 34
Joined: 14/04/2012 21:26

#10379 Re: Gdje u Sa......

Post by ess »

Gdje u Sarajevu mogu uzeti Patike nike blazer , kakva je cijena ??

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#10380 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

saga wrote:Gdje kupiti kasicu prasicu. Ne nuzno u obliku praseta ali nesto na taj fol, da je lijepo i da nije ona limenka? :)
Maksuz se vratih na ovo pitanje jer sam večeras u izlogu Vicka u Titovoj vidjela dvije kasice prasice, jedna je u obliku doubledecker autobusa, crvena a druga je čuvena tel.govornica, isto crvena. Jedna. 17, druga 18 KM.


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
smasma
Posts: 441
Joined: 27/12/2010 21:19

#10381 Re: Gdje u Sa......

Post by smasma »

Ispisivanje imena i broja na majice i dresove, a da je kvalitet, gdje i koliko para??? :-D
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#10382 Re: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

Vezenje doo
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#10383 Re: Gdje u Sa......

Post by Curve »

gdje kupiti za obrvu piercing, znaci ne zanima me nikakve boje, oblici itd.
"normalan" piercing ko na slici ;)

p.s. koliko kosta?

Image
User avatar
corsa
Posts: 2594
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#10384 Re: Gdje u Sa......

Post by corsa »

Tobe jarabi, gdje je uho probusila! :D
User avatar
madesa
Posts: 5565
Joined: 26/07/2013 02:37

#10385 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

gdje kupiti neki dobar elektricni rostilj a da nije preskup?
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#10386 Re: Gdje u Sa......

Post by Ujedam »

Curve wrote:gdje kupiti za obrvu piercing, znaci ne zanima me nikakve boje, oblici itd.
"normalan" piercing ko na slici ;)

p.s. koliko kosta?

Image
Six, cener! :D
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#10387 Re: Gdje u Sa......

Post by Curve »

Ujedam wrote:
Curve wrote:gdje kupiti za obrvu piercing, znaci ne zanima me nikakve boje, oblici itd.
"normalan" piercing ko na slici ;)

p.s. koliko kosta?

Image
Six, cener! :D
six, fkt ? nebi tamo nikad pretpostavio :/
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#10388 Re: Gdje u Sa......

Post by Ujedam »

ima ima za sve dijelove tijela.. ja sam nekad kupovala pirsing, pa znam da imaju.. :-D
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#10389 Re: Gdje u Sa......

Post by hodža »

JanuaryJones wrote:
saga wrote:Gdje kupiti kasicu prasicu. Ne nuzno u obliku praseta ali nesto na taj fol, da je lijepo i da nije ona limenka? :)
Maksuz se vratih na ovo pitanje jer sam večeras u izlogu Vicka u Titovoj vidjela dvije kasice prasice, jedna je u obliku doubledecker autobusa, crvena a druga je čuvena tel.govornica, isto crvena. Jedna. 17, druga 18 KM.


Sent from my iPad using Tapatalk

Sta ce stavljat' u kasicu ako da toliko za nju :lol: :mrgreen:
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#10390 Re: Gdje u Sa......

Post by Ujedam »

:lol: :lol:



P.S. ima i na Sutjesci ona skupa mala radnja pored Dervoza, imaju preslatke kase, keramičke raznih oblika(nisu prasići).. cijena na upit, nisam provjeravala..
User avatar
Bronco_Billy
Posts: 683
Joined: 08/01/2008 21:43
Location: Sarajevo

#10391 Re: Gdje u Sa......

Post by Bronco_Billy »

... kupiti HTZ sandale?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#10392 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

hodža wrote:
JanuaryJones wrote:
saga wrote:Gdje kupiti kasicu prasicu. Ne nuzno u obliku praseta ali nesto na taj fol, da je lijepo i da nije ona limenka? :)
Maksuz se vratih na ovo pitanje jer sam večeras u izlogu Vicka u Titovoj vidjela dvije kasice prasice, jedna je u obliku doubledecker autobusa, crvena a druga je čuvena tel.govornica, isto crvena. Jedna. 17, druga 18 KM.


Sent from my iPad using Tapatalk

Sta ce stavljat' u kasicu ako da toliko za nju :lol: :mrgreen:
Eure i dolare ;)


Sent from my iPad using Tapatalk
mali_balon
Posts: 14563
Joined: 12/09/2012 09:57

#10393 Re: Gdje u Sa......

Post by mali_balon »

Gdje ima kupit produzetak kopce auto pojasa. Ne moze mi pojas oko sjedalice.
User avatar
Sanda88
Posts: 208
Joined: 05/12/2013 20:23

#10394 Re: Gdje u Sa......

Post by Sanda88 »

gdje ima branje/plantaza/vocnjak jagoda u sarajevu?
cula sam na radiju neki dan, zove se 'jagode i (nesto)', i sad se nikako sjetiti..
anyways, fora je da mozes otici sa porodicom i sve sto pojedes je besplatno, i platis onoliko koliko poneses kuci..
hvala na info! :thumbup:
mali_balon
Posts: 14563
Joined: 12/09/2012 09:57

#10395 Re: Gdje u Sa......

Post by mali_balon »

Sanda88 wrote:gdje ima branje/plantaza/vocnjak jagoda u sarajevu?
cula sam na radiju neki dan, zove se 'jagode i (nesto)', i sad se nikako sjetiti..
anyways, fora je da mozes otici sa porodicom i sve sto pojedes je besplatno, i platis onoliko koliko poneses kuci..
hvala na info! :thumbup:
Znam da ima na Okruglici, opcina vares, blizu nisicke
User avatar
Sanda88
Posts: 208
Joined: 05/12/2013 20:23

#10396 Re: Gdje u Sa......

Post by Sanda88 »

koliko je to daleko od grada?
hvala,
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#10397 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

mali_balon wrote:Gdje ima kupit produzetak kopce auto pojasa. Ne moze mi pojas oko sjedalice.
Nema nigdje. Mi napravili od pojasa sa otpada.


Sent from my iPad using Tapatalk
mali_balon
Posts: 14563
Joined: 12/09/2012 09:57

#10398 Re: Gdje u Sa......

Post by mali_balon »

JanuaryJones wrote:
mali_balon wrote:Gdje ima kupit produzetak kopce auto pojasa. Ne moze mi pojas oko sjedalice.
Nema nigdje. Mi napravili od pojasa sa otpada.




Sent from my iPad using Tapatalk
Izgleda da cemo i mi morati majstorisati. Mogla si vala uslikati, ako ti nije mrsko, da podjonim patent :D
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#10399 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

mali_balon wrote:
JanuaryJones wrote:
mali_balon wrote:Gdje ima kupit produzetak kopce auto pojasa. Ne moze mi pojas oko sjedalice.
Nema nigdje. Mi napravili od pojasa sa otpada.




Sent from my iPad using Tapatalk
Izgleda da cemo i mi morati majstorisati. Mogla si vala uslikati, ako ti nije mrsko, da podjonim patent :D
Radili smo po ovom modelu, na 20 cm. Odnijeli obućaru da sašije mušku i žensku stranu, nikakva mudrost velika.

Image


Sent from my iPad using Tapatalk
mali_balon
Posts: 14563
Joined: 12/09/2012 09:57

#10400 Re: Gdje u Sa......

Post by mali_balon »

Znam da nije mudrolija, ali ako vadis iz auta na "zenskoj" kopci je sajla pa me zanima kako se se rijesili sajle i stavili kajs.
Post Reply