Gdje u Sa......
-
granita
- Posts: 207
- Joined: 31/08/2012 21:30
#10377 Re: Gdje u Sa......
Je li zna neko gdje se imaju kupiti naljepnice za vrata za americki plakar?
-
dugari
- Posts: 5
- Joined: 08/06/2014 13:56
#10378 Re: Gdje u Sa......
U duhu Svjetskog prvenstva... Gdje u sa kupiti ovakve čarape?
http://postimg.org/image/6qrlzrfdv/
http://postimg.org/image/godxmwxrv/
http://postimg.org/image/6qrlzrfdv/
http://postimg.org/image/godxmwxrv/
-
ess
- Posts: 34
- Joined: 14/04/2012 21:26
#10379 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sarajevu mogu uzeti Patike nike blazer , kakva je cijena ??
Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk
Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#10380 Re: Gdje u Sa......
Maksuz se vratih na ovo pitanje jer sam večeras u izlogu Vicka u Titovoj vidjela dvije kasice prasice, jedna je u obliku doubledecker autobusa, crvena a druga je čuvena tel.govornica, isto crvena. Jedna. 17, druga 18 KM.saga wrote:Gdje kupiti kasicu prasicu. Ne nuzno u obliku praseta ali nesto na taj fol, da je lijepo i da nije ona limenka?
Sent from my iPad using Tapatalk
- smasma
- Posts: 441
- Joined: 27/12/2010 21:19
#10381 Re: Gdje u Sa......
Ispisivanje imena i broja na majice i dresove, a da je kvalitet, gdje i koliko para??? 
- Curve
- Posts: 1800
- Joined: 03/04/2011 01:18
- Location: Waterloo, Ontario
#10383 Re: Gdje u Sa......
gdje kupiti za obrvu piercing, znaci ne zanima me nikakve boje, oblici itd.
"normalan" piercing ko na slici
p.s. koliko kosta?

"normalan" piercing ko na slici
p.s. koliko kosta?

- corsa
- Posts: 2594
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#10384 Re: Gdje u Sa......
Tobe jarabi, gdje je uho probusila! 
- madesa
- Posts: 5565
- Joined: 26/07/2013 02:37
#10385 Re: Gdje u Sa......
gdje kupiti neki dobar elektricni rostilj a da nije preskup?
-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#10386 Re: Gdje u Sa......
Six, cener!Curve wrote:gdje kupiti za obrvu piercing, znaci ne zanima me nikakve boje, oblici itd.
"normalan" piercing ko na slici
p.s. koliko kosta?
- Curve
- Posts: 1800
- Joined: 03/04/2011 01:18
- Location: Waterloo, Ontario
#10387 Re: Gdje u Sa......
six, fkt ? nebi tamo nikad pretpostavio :/Ujedam wrote:Six, cener!Curve wrote:gdje kupiti za obrvu piercing, znaci ne zanima me nikakve boje, oblici itd.
"normalan" piercing ko na slici
p.s. koliko kosta?
-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#10388 Re: Gdje u Sa......
ima ima za sve dijelove tijela.. ja sam nekad kupovala pirsing, pa znam da imaju.. 
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#10389 Re: Gdje u Sa......
JanuaryJones wrote:Maksuz se vratih na ovo pitanje jer sam večeras u izlogu Vicka u Titovoj vidjela dvije kasice prasice, jedna je u obliku doubledecker autobusa, crvena a druga je čuvena tel.govornica, isto crvena. Jedna. 17, druga 18 KM.saga wrote:Gdje kupiti kasicu prasicu. Ne nuzno u obliku praseta ali nesto na taj fol, da je lijepo i da nije ona limenka?
Sent from my iPad using Tapatalk
Sta ce stavljat' u kasicu ako da toliko za nju
-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#10390 Re: Gdje u Sa......
P.S. ima i na Sutjesci ona skupa mala radnja pored Dervoza, imaju preslatke kase, keramičke raznih oblika(nisu prasići).. cijena na upit, nisam provjeravala..
- Bronco_Billy
- Posts: 683
- Joined: 08/01/2008 21:43
- Location: Sarajevo
#10391 Re: Gdje u Sa......
... kupiti HTZ sandale?
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#10392 Re: Gdje u Sa......
Eure i dolarehodža wrote:JanuaryJones wrote:Maksuz se vratih na ovo pitanje jer sam večeras u izlogu Vicka u Titovoj vidjela dvije kasice prasice, jedna je u obliku doubledecker autobusa, crvena a druga je čuvena tel.govornica, isto crvena. Jedna. 17, druga 18 KM.saga wrote:Gdje kupiti kasicu prasicu. Ne nuzno u obliku praseta ali nesto na taj fol, da je lijepo i da nije ona limenka?
Sent from my iPad using Tapatalk
Sta ce stavljat' u kasicu ako da toliko za nju![]()
Sent from my iPad using Tapatalk
-
mali_balon
- Posts: 14563
- Joined: 12/09/2012 09:57
#10393 Re: Gdje u Sa......
Gdje ima kupit produzetak kopce auto pojasa. Ne moze mi pojas oko sjedalice.
- Sanda88
- Posts: 208
- Joined: 05/12/2013 20:23
#10394 Re: Gdje u Sa......
gdje ima branje/plantaza/vocnjak jagoda u sarajevu?
cula sam na radiju neki dan, zove se 'jagode i (nesto)', i sad se nikako sjetiti..
anyways, fora je da mozes otici sa porodicom i sve sto pojedes je besplatno, i platis onoliko koliko poneses kuci..
hvala na info!
cula sam na radiju neki dan, zove se 'jagode i (nesto)', i sad se nikako sjetiti..
anyways, fora je da mozes otici sa porodicom i sve sto pojedes je besplatno, i platis onoliko koliko poneses kuci..
hvala na info!
-
mali_balon
- Posts: 14563
- Joined: 12/09/2012 09:57
#10395 Re: Gdje u Sa......
Znam da ima na Okruglici, opcina vares, blizu nisickeSanda88 wrote:gdje ima branje/plantaza/vocnjak jagoda u sarajevu?
cula sam na radiju neki dan, zove se 'jagode i (nesto)', i sad se nikako sjetiti..
anyways, fora je da mozes otici sa porodicom i sve sto pojedes je besplatno, i platis onoliko koliko poneses kuci..
hvala na info!
- Sanda88
- Posts: 208
- Joined: 05/12/2013 20:23
#10396 Re: Gdje u Sa......
koliko je to daleko od grada?
hvala,
hvala,
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#10397 Re: Gdje u Sa......
Nema nigdje. Mi napravili od pojasa sa otpada.mali_balon wrote:Gdje ima kupit produzetak kopce auto pojasa. Ne moze mi pojas oko sjedalice.
Sent from my iPad using Tapatalk
-
mali_balon
- Posts: 14563
- Joined: 12/09/2012 09:57
#10398 Re: Gdje u Sa......
Izgleda da cemo i mi morati majstorisati. Mogla si vala uslikati, ako ti nije mrsko, da podjonim patentJanuaryJones wrote:Nema nigdje. Mi napravili od pojasa sa otpada.mali_balon wrote:Gdje ima kupit produzetak kopce auto pojasa. Ne moze mi pojas oko sjedalice.
Sent from my iPad using Tapatalk
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#10399 Re: Gdje u Sa......
Radili smo po ovom modelu, na 20 cm. Odnijeli obućaru da sašije mušku i žensku stranu, nikakva mudrost velika.mali_balon wrote:Izgleda da cemo i mi morati majstorisati. Mogla si vala uslikati, ako ti nije mrsko, da podjonim patentJanuaryJones wrote:Nema nigdje. Mi napravili od pojasa sa otpada.mali_balon wrote:Gdje ima kupit produzetak kopce auto pojasa. Ne moze mi pojas oko sjedalice.
Sent from my iPad using Tapatalk

Sent from my iPad using Tapatalk
-
mali_balon
- Posts: 14563
- Joined: 12/09/2012 09:57
#10400 Re: Gdje u Sa......
Znam da nije mudrolija, ali ako vadis iz auta na "zenskoj" kopci je sajla pa me zanima kako se se rijesili sajle i stavili kajs.
