jedva cekam
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
bezVolana
- Posts: 1130
- Joined: 14/08/2013 13:33
#10376 Re: Gledate seriju - preporucite je
ja sam skinula 2 epizode al necu stici bar do srijede
jedva cekam
jedva cekam
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#10377 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pogledao sam pilot Hap and Leonarda. Onako vala, srednja žalost. Dosadna epizoda ali se zakuha pred kraj.
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#10378 Re: Gledate seriju - preporucite je
Četvrta sezona, 16 Mart:


- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#10379 Re: Gledate seriju - preporucite je
Stupas mene. pregledo hoc
Sezona grmi, spacey ubi brasno
Danas pregledo vinyl, shameless i odo zraknut klix
Sezona grmi, spacey ubi brasno
Danas pregledo vinyl, shameless i odo zraknut klix
- pepeljara
- Posts: 7362
- Joined: 22/08/2003 00:00
#10380 Re: Gledate seriju - preporucite je
HOC strasanNjanjavi wrote:Stupas mene. pregledo hoc![]()
Sezona grmi, spacey ubi brasno![]()
Danas pregledo vinyl, shameless i odo zraknut klix
Samo treba takve serije ostvit da se serija zavrsi
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#10381 Re: Gledate seriju - preporucite je
5 sezona The Shielda završeno.
Je li moguće da je toliko serija sve luđa iz sezone u sezonu?
Je li moguće da je toliko serija sve luđa iz sezone u sezonu?
- Dr Kova
- Posts: 14618
- Joined: 19/05/2014 13:08
- Location: Twitter
#10382 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jimmy McNulty wrote:5 sezona The Shielda završeno.
Je li moguće da je toliko serija sve luđa iz sezone u sezonu?
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#10383 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jeste. Kraj je isto lud.Jimmy McNulty wrote:5 sezona The Shielda završeno.
Je li moguće da je toliko serija sve luđa iz sezone u sezonu?
- sig_garret
- Posts: 290
- Joined: 24/06/2009 11:48
- Location: Chozo Ruins
#10384 Re: Gledate seriju - preporucite je
Omar se vratio!!!

Hap and Leonard
(Nisam ni znao da se ovo kuha
)

Hap and Leonard
(Nisam ni znao da se ovo kuha
- pepeljara
- Posts: 7362
- Joined: 22/08/2003 00:00
#10385 Re: Gledate seriju - preporucite je
Fkt hehezomri wrote:Jeste. Kraj je isto lud.Jimmy McNulty wrote:5 sezona The Shielda završeno.
Je li moguće da je toliko serija sve luđa iz sezone u sezonu?
- ferratilis
- Posts: 8375
- Joined: 25/11/2013 16:48
#10386 Re: Gledate seriju - preporucite je
Odlična serija! Cuba Gooding Jr, Travolta, David Scwimmer...




- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#10387 Re: Gledate seriju - preporucite je
Odgledah prve dvije i Cuba me neoposivo nervira, tj. ne mogu još da skontam je li do njega ili do lika OJ-a 
Nisam siguran da ću se natjerati da nastavim...
Nisam siguran da ću se natjerati da nastavim...
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#10388 Re: Gledate seriju - preporucite je
gledao bih hoc 4u sezonu, ali nisam gledao trecu a drugu sam pratio jos dok se izbacivala...tako da imam osjecaj da sam sve zaboravio
moze li se treca gledat bez podsjecanja na drugu?
Ima li puno vracanja na nju?
moze li se treca gledat bez podsjecanja na drugu?
Ima li puno vracanja na nju?
-
zijancer
- Posts: 4749
- Joined: 03/08/2004 20:52
- Location: 39
- Point.
- Posts: 33492
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#10390 Re: Gledate seriju - preporucite je
Fenomenalna serija. Ubili su sa ovom pricom od Steven Kinga.


- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#10392 Re: Gledate seriju - preporucite je

Trapped BBC
Last edited by zomri on 13/03/2016 13:08, edited 1 time in total.
- malwarebyte
- Posts: 737
- Joined: 10/12/2012 17:33
#10393 Re: Gledate seriju - preporucite je
---
Last edited by malwarebyte on 25/10/2021 00:30, edited 2 times in total.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#10394 Re: Gledate seriju - preporucite je
Prva sezona Legends mi je vise legla nego druga ali eto red je bio i nju zavrsitimalwarebyte wrote:I od mene preporuka za 11.22.6
Zavšio maloprije prvu sezonu Legends, svaka epizoda sve bolja i bolja, valjda je takva i druga sezona
Kakva je Black Sails ? Kontao nju početi ali prvo ide Legends S02
Black Sails je dosta drugacija od svega sto sam gledao, moze se gledati onako opusteno bez previse mozganja
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65999
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10395 Re: Gledate seriju - preporucite je
pogine li sean bean i u legends? 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65999
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10396 Re: Gledate seriju - preporucite je
malwarebyte wrote:I od mene preporuka za 11.22.6
Zavšio maloprije prvu sezonu Legends, svaka epizoda sve bolja i bolja, valjda je takva i druga sezona
Kakva je Black Sails ? Kontao nju početi ali prvo ide Legends S02
oba ti ova gornja linka za 11.22.63,ni jedan za legends
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 12/03/2016 22:31, edited 1 time in total.
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#10397 Re: Gledate seriju - preporucite je
Da mislim da je odlična serija, čeka se prevodzomri wrote:
![]()
- malwarebyte
- Posts: 737
- Joined: 10/12/2012 17:33
#10398 Re: Gledate seriju - preporucite je
---
Last edited by malwarebyte on 25/10/2021 00:30, edited 1 time in total.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65999
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10399 Re: Gledate seriju - preporucite je
malwarebyte wrote:za divno čudo ostao je živ čitavu sezonukakavdanakneiskustvu wrote:pogine li sean bean i u legends?
sreća pa nije kakav ispit xD ispravljenokakavdanakneiskustvu wrote: oba ti ova gornja linka za 11.22.63,ni jedan za legends
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10400 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kojim danom izlazi nova ep?Point. wrote:Fenomenalna serija. Ubili su sa ovom pricom od Steven Kinga.



