Gdje u Sa......
-
drshh_sa
- Posts: 76
- Joined: 15/03/2011 08:39
#10351 Re: Gdje u Sa......
gdje u sa kupiti samoljepljivu tapetu koja bi se mogla nalijepiti na drvo?
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#10352 Re: Gdje u Sa......
obi i vjerovatno pennydrshh_sa wrote:gdje u sa kupiti samoljepljivu tapetu koja bi se mogla nalijepiti na drvo?
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#10353 Re: Gdje u Sa......
citao sam prije oko godinu dana da su skontali da su neke od ovih kancerogene pa obrati paznjuWildRedRose wrote:ja sam vidjala u svakoj radnji sa igrackama. mislim da ima cak i u fisu ,mercatoru i slicno .JanuaryJones wrote:Podne puzzle/podloga za djecu? Ne sa slovima nego baš podloga, veći kvadrati:
Sent from my iPad using Tapatalk
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#10354 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti odjecu , mantile, pantole, majice , tj uniforumu za doktore, med. sestre, tehnicare ?
-
philanthropy
- Posts: 103
- Joined: 27/02/2014 17:01
#10355 Re: Gdje u Sa......
...kupiti obicne muske(L) crne/bijele majice sa normalnom kragnom koja se nece sjebati nakon 2 pranja? Alma Ras je shit.
-
philanthropy
- Posts: 103
- Joined: 27/02/2014 17:01
#10356 Re: Gdje u Sa......
Radnja "Neretva", ulica Koševo.WildRedRose wrote:Gdje kupiti odjecu , mantile, pantole, majice , tj uniforumu za doktore, med. sestre, tehnicare ?
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#10357 Re: Gdje u Sa......
hvala na odgovoru.philanthropy wrote:Radnja "Neretva", ulica Koševo.WildRedRose wrote:Gdje kupiti odjecu , mantile, pantole, majice , tj uniforumu za doktore, med. sestre, tehnicare ?
Ako jos neko zna gdje. u pitanju su vece kolicine, bila bih zahvalna.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#10358 Re: Gdje u Sa......
Neko?bordo gandalf wrote:...kupiti prah za ljepljenje tkanine nesto poput ovoga
http://www.dut.hr/products-page/ponuda/ ... ltex-20-g/
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#10359 Re: Gdje u Sa......
Imaš DES d.o.o. na ObaliWildRedRose wrote:hvala na odgovoru.philanthropy wrote:Radnja "Neretva", ulica Koševo.WildRedRose wrote:Gdje kupiti odjecu , mantile, pantole, majice , tj uniforumu za doktore, med. sestre, tehnicare ?
Ako jos neko zna gdje. u pitanju su vece kolicine, bila bih zahvalna.
https://www.facebook.com/DES.Sarajevo
Kao i Uslužnost d.o.o. koja se nalazi kod slastičarne Jadranka u Zagrebačkoj uliciNaziv subjekta: Des d.o.o.
Adresa (ulica i broj): Obala Kulina Bana 22
Poštanski broj: 71000
Mjesto: SARAJEVO
Telefon(i): 033/472 385
033/472 385
033/472 385
Fax: 033/472 385
http://usluznost.ba/o-nama/
-
Son1
- Posts: 1225
- Joined: 24/07/2012 16:29
#10360 Re: Gdje u Sa......
Je l' ko sreo ove tene:
Nike Cortez (Forrest Gump):

Ne mora Sarajevo, moze i malo sire
Nike Cortez (Forrest Gump):

Ne mora Sarajevo, moze i malo sire
- raskopusa
- Posts: 706
- Joined: 24/01/2012 12:42
#10361 Re: Gdje u Sa......
dobrooo izgledaju tene. 
- popi
- Posts: 372
- Joined: 09/04/2007 16:52
#10362 Re: Gdje u Sa......
Meni se bolje pokazalo ljepilo za tkanine u tubi, nego ovo u prahu. Ovo u tubi se moze kupiti na Carsiji, kad se krene od slasticarne Saraj prema Vjecnici, stoji reklama nacrtano bijelo dugme kod radnjicebordo gandalf wrote:Neko?bordo gandalf wrote:...kupiti prah za ljepljenje tkanine nesto poput ovoga
http://www.dut.hr/products-page/ponuda/ ... ltex-20-g/
-
Jasminak
- Posts: 121
- Joined: 18/02/2013 00:26
#10363 Re: Gdje u Sa......
mislim da nisu lose u kotonu, a trenutno su na snizenju oko 7-8KM, cak ima i polo majica po 13KMphilanthropy wrote:...kupiti obicne muske(L) crne/bijele majice sa normalnom kragnom koja se nece sjebati nakon 2 pranja? Alma Ras je shit.
- holowey
- Posts: 10854
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#10364 Re: Gdje u Sa......
gdje kupiti vesla?
za onaj djeciji camac, "explorer"

vidjao sam da ima kupiti tih camcica zajedno sa veslima, ali kupili smo jedan sa kojim nisu dosla vesla pa smo sad u potrazi za veslima...
za onaj djeciji camac, "explorer"

vidjao sam da ima kupiti tih camcica zajedno sa veslima, ali kupili smo jedan sa kojim nisu dosla vesla pa smo sad u potrazi za veslima...
-
funeral blues
- Posts: 1839
- Joined: 08/02/2011 11:15
#10365 Re: Gdje u Sa......
Da li neko zna gdje u Sarajevu ima da se kupi sprej za dezinfekciju kućne klime?
Gledao sam u apotekama, nema nista odgovarajuce.
Gledao sam u apotekama, nema nista odgovarajuce.
- GarfieldLover
- Posts: 432
- Joined: 05/03/2013 13:07
#10366 Re: Gdje u Sa......
...obojiti kožne baletanke da ponovo budu žute, kao prije nego što su izblijedile? 
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#10367 Re: Gdje u Sa......
Gdje ima poljoprivredna apoteka u Novom Sarajevu ili Centru?
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#10368 Re: Gdje u Sa......
u stometarci na MaltiEntropio wrote:Gdje ima poljoprivredna apoteka u Novom Sarajevu ili Centru?
- mayab
- Posts: 30846
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#10369 Re: Gdje u Sa......
Ima firma sto se bavi klimama, ne znam kako se zovefuneral blues wrote:Da li neko zna gdje u Sarajevu ima da se kupi sprej za dezinfekciju kućne klime?
Gledao sam u apotekama, nema nista odgovarajuce.
http://wikimapia.org/#lang=en&lat=43.83 ... 0&z=17&m=b
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#10370 Re: Gdje u Sa......
Agricom nije poljoprivredna apotekashandrprcSA wrote:u stometarci na MaltiEntropio wrote:Gdje ima poljoprivredna apoteka u Novom Sarajevu ili Centru?
-
el_Norte
- Posts: 142
- Joined: 18/06/2012 19:11
#10371 Re: Gdje u Sa......
Ima na početku Buća Potoka u zgradama, pored Premiera i Haris Exporta, blizu Hifa pumpevješalica wrote:Agricom nije poljoprivredna apotekashandrprcSA wrote:u stometarci na MaltiEntropio wrote:Gdje ima poljoprivredna apoteka u Novom Sarajevu ili Centru?
-
[Emma]
- Posts: 350
- Joined: 25/07/2012 01:25
#10372 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti Scrabble, ali hrvatsku verziju, pošto naša sigurno i ne postoji.
Pretpostavljam da ima u Turbo Limacu i da košta više nego što vrijedi, pa me zanima neka normalnija cijena.
Pretpostavljam da ima u Turbo Limacu i da košta više nego što vrijedi, pa me zanima neka normalnija cijena.
- mayab
- Posts: 30846
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#10373 Re: Gdje u Sa......
Turbo Limac ti odavno ne postoji, a ni firma nasljednik One2Play 
-
[Emma]
- Posts: 350
- Joined: 25/07/2012 01:25
#10374 Re: Gdje u Sa......
Eto koliko su mi drage bile njegove cijene, nisam ni znala da više ne postoji.mayab wrote:Turbo Limac ti odavno ne postoji, a ni firma nasljednik One2Play
Zna li neko gdje ima?
-
Marci
- Posts: 1
- Joined: 08/06/2014 11:20
#10375 Re: Gdje u Sa......
Gdje u SA kupiti Natrijev hidroksid (NaOH) u obliku listica ili granula, 98-99% cistoce, za izradu sapuna?

