Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
drshh_sa
Posts: 76
Joined: 15/03/2011 08:39

#10351 Re: Gdje u Sa......

Post by drshh_sa »

gdje u sa kupiti samoljepljivu tapetu koja bi se mogla nalijepiti na drvo?
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#10352 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

drshh_sa wrote:gdje u sa kupiti samoljepljivu tapetu koja bi se mogla nalijepiti na drvo?
obi i vjerovatno penny
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#10353 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

WildRedRose wrote:
JanuaryJones wrote:Podne puzzle/podloga za djecu? Ne sa slovima nego baš podloga, veći kvadrati:

Image


Sent from my iPad using Tapatalk
ja sam vidjala u svakoj radnji sa igrackama. mislim da ima cak i u fisu ,mercatoru i slicno .
citao sam prije oko godinu dana da su skontali da su neke od ovih kancerogene pa obrati paznju
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#10354 Re: Gdje u Sa......

Post by WildRedRose »

Gdje kupiti odjecu , mantile, pantole, majice , tj uniforumu za doktore, med. sestre, tehnicare ?
philanthropy
Posts: 103
Joined: 27/02/2014 17:01

#10355 Re: Gdje u Sa......

Post by philanthropy »

...kupiti obicne muske(L) crne/bijele majice sa normalnom kragnom koja se nece sjebati nakon 2 pranja? Alma Ras je shit.
philanthropy
Posts: 103
Joined: 27/02/2014 17:01

#10356 Re: Gdje u Sa......

Post by philanthropy »

WildRedRose wrote:Gdje kupiti odjecu , mantile, pantole, majice , tj uniforumu za doktore, med. sestre, tehnicare ?
Radnja "Neretva", ulica Koševo.
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#10357 Re: Gdje u Sa......

Post by WildRedRose »

philanthropy wrote:
WildRedRose wrote:Gdje kupiti odjecu , mantile, pantole, majice , tj uniforumu za doktore, med. sestre, tehnicare ?
Radnja "Neretva", ulica Koševo.
hvala na odgovoru.

Ako jos neko zna gdje. u pitanju su vece kolicine, bila bih zahvalna.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#10358 Re: Gdje u Sa......

Post by bordo gandalf »

bordo gandalf wrote:...kupiti prah za ljepljenje tkanine nesto poput ovoga
http://www.dut.hr/products-page/ponuda/ ... ltex-20-g/
Neko?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#10359 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

WildRedRose wrote:
philanthropy wrote:
WildRedRose wrote:Gdje kupiti odjecu , mantile, pantole, majice , tj uniforumu za doktore, med. sestre, tehnicare ?
Radnja "Neretva", ulica Koševo.
hvala na odgovoru.

Ako jos neko zna gdje. u pitanju su vece kolicine, bila bih zahvalna.
Imaš DES d.o.o. na Obali

https://www.facebook.com/DES.Sarajevo
Naziv subjekta: Des d.o.o.
Adresa (ulica i broj): Obala Kulina Bana 22
Poštanski broj: 71000
Mjesto: SARAJEVO
Telefon(i): 033/472 385
033/472 385
033/472 385
Fax: 033/472 385
Kao i Uslužnost d.o.o. koja se nalazi kod slastičarne Jadranka u Zagrebačkoj ulici

http://usluznost.ba/o-nama/
Son1
Posts: 1225
Joined: 24/07/2012 16:29

#10360 Re: Gdje u Sa......

Post by Son1 »

Je l' ko sreo ove tene:
Nike Cortez (Forrest Gump):

Image

Ne mora Sarajevo, moze i malo sire
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#10361 Re: Gdje u Sa......

Post by raskopusa »

dobrooo izgledaju tene. :thumbup:
User avatar
popi
Posts: 372
Joined: 09/04/2007 16:52

#10362 Re: Gdje u Sa......

Post by popi »

bordo gandalf wrote:
bordo gandalf wrote:...kupiti prah za ljepljenje tkanine nesto poput ovoga
http://www.dut.hr/products-page/ponuda/ ... ltex-20-g/
Neko?
Meni se bolje pokazalo ljepilo za tkanine u tubi, nego ovo u prahu. Ovo u tubi se moze kupiti na Carsiji, kad se krene od slasticarne Saraj prema Vjecnici, stoji reklama nacrtano bijelo dugme kod radnjice :)
Jasminak
Posts: 121
Joined: 18/02/2013 00:26

#10363 Re: Gdje u Sa......

Post by Jasminak »

philanthropy wrote:...kupiti obicne muske(L) crne/bijele majice sa normalnom kragnom koja se nece sjebati nakon 2 pranja? Alma Ras je shit.
mislim da nisu lose u kotonu, a trenutno su na snizenju oko 7-8KM, cak ima i polo majica po 13KM :-D, pa pogledaj ..
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#10364 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

gdje kupiti vesla? :D

za onaj djeciji camac, "explorer"
Image

vidjao sam da ima kupiti tih camcica zajedno sa veslima, ali kupili smo jedan sa kojim nisu dosla vesla pa smo sad u potrazi za veslima...
funeral blues
Posts: 1839
Joined: 08/02/2011 11:15

#10365 Re: Gdje u Sa......

Post by funeral blues »

Da li neko zna gdje u Sarajevu ima da se kupi sprej za dezinfekciju kućne klime?
Gledao sam u apotekama, nema nista odgovarajuce.
User avatar
GarfieldLover
Posts: 432
Joined: 05/03/2013 13:07

#10366 Re: Gdje u Sa......

Post by GarfieldLover »

...obojiti kožne baletanke da ponovo budu žute, kao prije nego što su izblijedile? :-D
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#10367 Re: Gdje u Sa......

Post by Entropio »

Gdje ima poljoprivredna apoteka u Novom Sarajevu ili Centru?
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#10368 Re: Gdje u Sa......

Post by shandrprcSA »

Entropio wrote:Gdje ima poljoprivredna apoteka u Novom Sarajevu ili Centru?
u stometarci na Malti
User avatar
mayab
Posts: 30846
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#10369 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

funeral blues wrote:Da li neko zna gdje u Sarajevu ima da se kupi sprej za dezinfekciju kućne klime?
Gledao sam u apotekama, nema nista odgovarajuce.
Ima firma sto se bavi klimama, ne znam kako se zove :( , Ilidza , kod Proming benzinske pumpe, u onoj ukoso ulici -prečici prema OBI-u, sa desne strane, samo tu naidji i ugledaćeš :-D
http://wikimapia.org/#lang=en&lat=43.83 ... 0&z=17&m=b
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#10370 Re: Gdje u Sa......

Post by vješalica »

shandrprcSA wrote:
Entropio wrote:Gdje ima poljoprivredna apoteka u Novom Sarajevu ili Centru?
u stometarci na Malti
Agricom nije poljoprivredna apoteka
el_Norte
Posts: 142
Joined: 18/06/2012 19:11

#10371 Re: Gdje u Sa......

Post by el_Norte »

vješalica wrote:
shandrprcSA wrote:
Entropio wrote:Gdje ima poljoprivredna apoteka u Novom Sarajevu ili Centru?
u stometarci na Malti
Agricom nije poljoprivredna apoteka
Ima na početku Buća Potoka u zgradama, pored Premiera i Haris Exporta, blizu Hifa pumpe
[Emma]
Posts: 350
Joined: 25/07/2012 01:25

#10372 Re: Gdje u Sa......

Post by [Emma] »

Gdje kupiti Scrabble, ali hrvatsku verziju, pošto naša sigurno i ne postoji.
Pretpostavljam da ima u Turbo Limacu i da košta više nego što vrijedi, pa me zanima neka normalnija cijena.
User avatar
mayab
Posts: 30846
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#10373 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

Turbo Limac ti odavno ne postoji, a ni firma nasljednik One2Play :D
[Emma]
Posts: 350
Joined: 25/07/2012 01:25

#10374 Re: Gdje u Sa......

Post by [Emma] »

mayab wrote:Turbo Limac ti odavno ne postoji, a ni firma nasljednik One2Play :D
Eto koliko su mi drage bile njegove cijene, nisam ni znala da više ne postoji. :D
Zna li neko gdje ima?
Marci
Posts: 1
Joined: 08/06/2014 11:20

#10375 Re: Gdje u Sa......

Post by Marci »

Gdje u SA kupiti Natrijev hidroksid (NaOH) u obliku listica ili granula, 98-99% cistoce, za izradu sapuna?
Post Reply