Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
al-em
Posts: 3120
Joined: 01/03/2014 00:26

#103251 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by al-em »

Btw, ko je iz visokog zna ko je i sta je rumeni senad jahic. Covjek nas je pokro bukvalno sa autima i pokusajem da nam uvali klupski autobus. Njemu su se zahvaljivali na doprinosu prije neki dan, a tatara tjeraju ko kera.

Igraci ovog Sarajeva su iznad svih drugih uposlenika kluba, ubjedljivo. I vidi ti majmuna sta mu rade.

Koliko god da je para uzeo, bar duplo je trebao. Sjajnog igraca smo sjebali.
User avatar
Cossack
Posts: 7153
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#103252 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

al-em wrote: 05/02/2021 13:21 Btw, ko je iz visokog zna ko je i sta je rumeni senad jahic. Covjek nas je pokro bukvalno sa autima i pokusajem da nam uvali klupski autobus. Njemu su se zahvaljivali na doprinosu prije neki dan, a tatara tjeraju ko kera.

Igraci ovog Sarajeva su iznad svih drugih uposlenika kluba, ubjedljivo. I vidi ti majmuna sta mu rade.
Hajde reci odmah je li ti Tatar neki rod?
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1487
Joined: 25/07/2015 14:13

#103253 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

U svakom timu bude varnica, pogotovo na pripremama.
Benjo je uz Ahmeta i Rahmana jedan od temelja 3 titule u klubu. Zašto se sada izlazi sa ovim, ja bih rekao da nešto opasno smrdi i da se tema skreće sa pravih dešavanja.
Odlasci, milion duga poreza, predsjednik odlazi, Seati... bojim da se nešto dešava.
User avatar
Logovan
Posts: 94707
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#103254 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Cossack wrote: 05/02/2021 13:07
al-em wrote: 05/02/2021 12:57 U derbiju bez tatara, rahmanovica, hebibovica, fanima, ahmetovica, ali sa raspalim napadacem pojacanjem.

I onda je tatar seljak a ovi levati sto pola godine nisu napadaca doveli su super.
Nasrnuti fizički na svog suigrača (toliko da te prisutni moraju rastavljati) je tebi uredu?
Nije uredu, ali isto tako je bezveze pisati saopštenje u vezi ovog i praviti problem od ovog. Desilo se što se desilo, riješi i idemo dalje.

Mora nekada biti belaja na treninzima. Nekad neko nekoga pokosi pa se ovaj naljuti, opsuje mu, udari ga, ovaj uzvrati ili nešto slično ovome. Pa nisu roboti majku mu.
al-em
Posts: 3120
Joined: 01/03/2014 00:26

#103255 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by al-em »

Cossack wrote: 05/02/2021 13:23
al-em wrote: 05/02/2021 13:21 Btw, ko je iz visokog zna ko je i sta je rumeni senad jahic. Covjek nas je pokro bukvalno sa autima i pokusajem da nam uvali klupski autobus. Njemu su se zahvaljivali na doprinosu prije neki dan, a tatara tjeraju ko kera.

Igraci ovog Sarajeva su iznad svih drugih uposlenika kluba, ubjedljivo. I vidi ti majmuna sta mu rade.
Hajde reci odmah je li ti Tatar neki rod?
Ja sam mu brat, igram u gorazdu.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8602
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#103256 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Kad ispadne da se sa Cmiljanicem pomarisao! :D
Ma ne znam vala sta bih o ovome mislio...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18512
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#103257 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Mislim da se pravi problem gdje ga nema. Smirit ce se ovo u par dana. A da su iz kluba poletjeli sa saopstenjem, poletili su...
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#103258 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ruud »

bezveze se stvara negativni naboj
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#103259 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Impressum »

al-em wrote: 05/02/2021 13:35
Cossack wrote: 05/02/2021 13:23
al-em wrote: 05/02/2021 13:21 Btw, ko je iz visokog zna ko je i sta je rumeni senad jahic. Covjek nas je pokro bukvalno sa autima i pokusajem da nam uvali klupski autobus. Njemu su se zahvaljivali na doprinosu prije neki dan, a tatara tjeraju ko kera.

Igraci ovog Sarajeva su iznad svih drugih uposlenika kluba, ubjedljivo. I vidi ti majmuna sta mu rade.
Hajde reci odmah je li ti Tatar neki rod?
Ja sam mu brat, igram u gorazdu.
ja sam vam amidza
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1487
Joined: 25/07/2015 14:13

#103260 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Prave u klubu odstupnicu i razlog da ga prodaju za 200 000 $ za koliko smo dobili ponudu. Evo prodajemo ga za siću, da ne bi držali nezadovoljnog igrača. Ostati ćemo bez dva glavna igrača na zimu, Fanima nema skoro do aprila. Ne znam šta bih rekao. Nadam se samo da Nam nije smanjio budžet, pa da se krpimo kako znamo i umijemo.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8602
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#103261 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Sto nema Fanima? Jucer redovno trenirao!?
User avatar
Logovan
Posts: 94707
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#103262 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

ruud wrote: 05/02/2021 14:11 bezveze se stvara negativni naboj
I ja isto kazem, ali mi smo valjda takvi, cim se neko sranje desi odmah tjeraj, pali, rusi, psuj, vrijedjaj, salji na tribine, itd. Ni pod razno nemoj gledati da rijesis u miru. :oops:
sencobih
Posts: 6960
Joined: 08/09/2010 08:33

#103263 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

i igrači su samo ljudi, raja se pobije na terminu pa šta
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#103264 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

Tatar je trebao prvi otici ali ga je sprijecio nas vrli sd. Sada je ponovo dobio ponudu da se obezbjedi za cijeli zivot ali ga je nas sd ponovo sprijecio u tome. Covjek je nezadovoljan i svoj bijes je (nakon prijasnjeg okrsaja sa sd) sada poceo iskaljivati na saigracima.

Inace nas sd je obecao stranca koji ce biti klasa iznad ove lige a doeo je menadzerskog igraca koji je promjenio vise klubova nego sto ima utakmica u nogama. I to je cekao da ga dovede dvadesetak dana pred pocetak prvenstva.

Nas sd je IZ INATA vratio adukora koji je proveo 6 mjeseci na tribinama zbog sukoba sa hm a nakon toga je jos 6 mjeseci presjedio u inostranstvu. Ovaj ga je doveo da bi sa jaranom rumenim prkosio husrefu. Sav nas novac j dao svom prijatelju i zemljaku Musiji za povrijedjenog igraca i koji je i sada glumio povredu jer je zelio ici a ovaj ga je zaustavio. Omladince daje rodjaku Musiji a umjesto njih igraju nam tarabe. ITD ITD ITD ITD ITD
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8602
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#103265 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

:lol:
User avatar
Maharadza
Posts: 16737
Joined: 30/01/2013 15:13

#103266 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

Vidjeli da ih je raja opravdano počela prozivati zbog ovoga anti-špica kojeg su doveli i koji ni po čemu nije ispred Hareta (bukvalno lik promijenio klubova koliko je haman golova zabio u čitavoj karijeri) pa hajmo objaviti bilo šta da skrenemo sa teme...i još jednom im se poserem na SEAT-e, ni to im se nikada ne smije zaboraviti. :P
Last edited by Maharadza on 05/02/2021 18:21, edited 1 time in total.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#103267 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Maharadza wrote: 05/02/2021 18:19 Vidjeli da ih je raja opravdano počela prozivati zbog ovoga anti-špica kojeg su doveli (bukvalno lik promijenio klubova koliko je haman golova zabio u čitavoj karijeri) pa hajmo objaviti nešto da skrenemo sa teme... :P
Ma ili je ovo izmisljeno da bi se opravdali sto ce ga tusnut za sicu, ili su mu rekli da ce na tribine pa popizdio lik
U oba slucaja jos jedan debilan potez uprave.
User avatar
Maharadza
Posts: 16737
Joined: 30/01/2013 15:13

#103268 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

I do sada sve zataškavali, ništa se haman nije znalo i sada odjednom do u detalje se zna s kim se ko popičkarao na treningu...i to baš Benjo kojem "slučajno" ističe ugovor za par mjeseci pa sada imaju savršen izgovor da ga pošalju na tribine...smiješna uprava misli da smo baš retardi. :skoljka:
User avatar
Logovan
Posts: 94707
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#103269 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Ma šta je tačno u pitanju ne znamo, možemo samo nagađati. Ili dogovoriti se sa njim da odigra ovo pola godine ili ga prodati pa naći zamjenu. Bude li završio na tribina klub će ispaštati, niti smo šta zaradili, niti će imati doprinosa na terenu.
User avatar
Maharadza
Posts: 16737
Joined: 30/01/2013 15:13

#103270 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

Ili se ovi u upravi/stručnom štabu malo ufurali, misle da su veliki šefovi i menadžeri pa mogu raditi šta hoće...ako liku ne paše i želi da ide, a uz to mu svakako ističe ugovor za par mjeseci - fino ga prodaš onome ko najviše nudi, zahvališ se i vozdra. Bolje i tako uraditi nego imati bombu u svlačionici ili trošiti na beskorisna igrača na tribini koji će svakako otići za 0KM za par mjeseci.
sencobih
Posts: 6960
Joined: 08/09/2010 08:33

#103271 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

Sta je ovo, u tren oka otpoče kampanja, protiv uprave? Gdje nestade ono povjerenje , gdje nestadoše dvije titule i plus devet bodova prednosti? Sad odjednom nista ne valja, svi debili, svi menadžmeri, svi treneri. Izgleda da baš nedostaje mahala u upravi, i da se ulica pita za sve u klubu. Mi bas ne možemo bez nekakvih tenzija. Jedino je sreća sto su ovo đončine u upravi pa ih baš i ne dotiče to što mi seremo po forumu, oni imaju svoj pravac, i libo ih racku za sve.
User avatar
Cossack
Posts: 7153
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#103272 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

sencobih wrote: 05/02/2021 19:13 Sta je ovo, u tren oka otpoče kampanja, protiv uprave? Gdje nestade ono povjerenje , gdje nestadoše dvije titule i plus devet bodova prednosti? Sad odjednom nista ne valja, svi debili, svi menadžmeri, svi treneri. Izgleda da baš nedostaje mahala u upravi, i da se ulica pita za sve u klubu. Mi bas ne možemo bez nekakvih tenzija. Jedino je sreća sto su ovo đončine u upravi pa ih baš i ne dotiče to što mi seremo po forumu, oni imaju svoj pravac, i libo ih racku za sve.
Privid. 3-4 lika mate praznu slamu. Puna podršku upravi ide od svakog razumnog navijaca i simpatizera.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#103273 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

sencobih wrote: 05/02/2021 19:13 Sta je ovo, u tren oka otpoče kampanja, protiv uprave? Gdje nestade ono povjerenje , gdje nestadoše dvije titule i plus devet bodova prednosti? Sad odjednom nista ne valja, svi debili, svi menadžmeri, svi treneri. Izgleda da baš nedostaje mahala u upravi, i da se ulica pita za sve u klubu. Mi bas ne možemo bez nekakvih tenzija. Jedino je sreća sto su ovo đončine u upravi pa ih baš i ne dotiče to što mi seremo po forumu, oni imaju svoj pravac, i libo ih racku za sve.
Ima li ijedan potez od kraja polusezone, da kazes e svaka im cast?
Napadac nam treba ko hljeb vec godinu dana.
Dovode igraca sa vise ekipa nego golova u karijeri, koji je k tome uvijek povrijedjen.
Glavnim igracima istice ugovor, nijedno produzenje
Najbolji igrac prodat za sicu (ne zamjeram im to, ali je cinjenica)
Ode direktor, nakro love da se obezbjedi za zivota
Dug prema poreznoj??

jok treba ih pohvalit, i bit ko onaj cuko u memi sto postavi neko na temu premijer liga

Image
sencobih
Posts: 6960
Joined: 08/09/2010 08:33

#103274 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

Raigor Stonehoof wrote: 05/02/2021 19:23
sencobih wrote: 05/02/2021 19:13 Sta je ovo, u tren oka otpoče kampanja, protiv uprave? Gdje nestade ono povjerenje , gdje nestadoše dvije titule i plus devet bodova prednosti? Sad odjednom nista ne valja, svi debili, svi menadžmeri, svi treneri. Izgleda da baš nedostaje mahala u upravi, i da se ulica pita za sve u klubu. Mi bas ne možemo bez nekakvih tenzija. Jedino je sreća sto su ovo đončine u upravi pa ih baš i ne dotiče to što mi seremo po forumu, oni imaju svoj pravac, i libo ih racku za sve.
Ima li ijedan potez od kraja polusezone, da kazes e svaka im cast?
Napadac nam treba ko hljeb vec godinu dana.
Dovode igraca sa vise ekipa nego golova u karijeri, koji je k tome uvijek povrijedjen.
Glavnim igracima istice ugovor, nijedno produzenje
Najbolji igrac prodat za sicu (ne zamjeram im to, ali je cinjenica)
Ode direktor, nakro love da se obezbjedi za zivota
Dug prema poreznoj??

jok treba ih pohvalit, i bit ko onaj cuko u memi sto postavi neko na temu premijer liga

Image
Sve i da je tako kao što govoriš , rezultati uprave kako u organizaciji tako i u sportskom dijelu govore za sebe. Jesu li trebali nakamarati igrača pa onda sporazumno raskidati ugovore nakon sezone, ili se ganjati po sudovima kao drugi timovi u ligi. Ako sa ovim igračima nismo u stanju privesti ovu sezonu do kraja kako treba onda jbg. Nasjedamo na nekakave priče kako se neko nakrao para, kako su nam uvalili auta, sve smutljivci koji hoće da unesu nemir, nabacuju nekakve afere, teme. Omalovažavaju svakog igrača koji dođe, ove postojeće proglašavaju tarabama, tjeraju, prodaju da ti se zgadi život šta sve neces pročitati. Sreca pa se navijači ništa ne pitaju, i sreca pa je pandemija pa ih nema ni na tribinama, davno bi pobjegli glavom bez obzira, i Rahmanovic, i Tatar i mnogi drugi. Sve ce ti nasi ljudi oprostiti osim uspjeha.
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#103275 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by TheTraveler »

Cossack wrote: 05/02/2021 19:19
sencobih wrote: 05/02/2021 19:13 Sta je ovo, u tren oka otpoče kampanja, protiv uprave? Gdje nestade ono povjerenje , gdje nestadoše dvije titule i plus devet bodova prednosti? Sad odjednom nista ne valja, svi debili, svi menadžmeri, svi treneri. Izgleda da baš nedostaje mahala u upravi, i da se ulica pita za sve u klubu. Mi bas ne možemo bez nekakvih tenzija. Jedino je sreća sto su ovo đončine u upravi pa ih baš i ne dotiče to što mi seremo po forumu, oni imaju svoj pravac, i libo ih racku za sve.
Privid. 3-4 lika mate praznu slamu. Puna podršku upravi ide od svakog razumnog navijaca i simpatizera.
:thumbup:
Locked