Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Danano72
Posts: 5
Joined: 23/04/2014 08:13

#10326 Re: Gdje u Sa......

Post by Danano72 »

shandrprcSA wrote:...rucni mlin za kafu i koja je okvirno cijena?
Ulica Kazandziluk na Bascarsiji.Cijena mu je 50 km,mlin je jako kvalitetan i rucno je radjen.Imas jako puno uvoznih iz Turske koji su jeftiniji od ovih ali kvalitet 0 bodova.Njih mozes naci od 25-40 km.
triple mama
Posts: 592
Joined: 18/03/2011 19:41

#10327 Re: Gdje u Sa......

Post by triple mama »

gdje mogu izvaditi BRZO ljekarsko uvjerenje djetetu za vrtić ? privatno naravno...
Gile Sampinjon
Posts: 16
Joined: 07/04/2013 17:47

#10328 Re: Gdje u Sa......

Post by Gile Sampinjon »

Hvala :)
mayab wrote:
]Znaci da se tv moze skroz primaknuti zidu, ali da ipak imam mogucnost da tv odvojim od zida i pomjerim lijevo desno... prije sam na hiljadju mjesta nailazio na te nosace ali me nisu zanimali sada kada sam ih poceo traziti nailazim samo na plastikanere koji mi jednostavno ne daju povjerenje da tv nece biti okinava :)

Hvala
Ne znam kakav je kvalitet, ali obavezno pregledaj po FIS-u, Penny-u, Stanic tehno shopu
Takodje http://senso.ba/onlineshop/suche?contro ... uery=nosac
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#10329 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

triple mama wrote:gdje mogu izvaditi BRZO ljekarsko uvjerenje djetetu za vrtić ? privatno naravno...
moras uraditi bris grla i nosa za dijete (a poneki vrtic trazi i analizu stolice) a to ne mozes bas da ubrzas jer je potreban odredjeni vremenski period za uzgoj kultura...bez ovih nalaza sumnjam da mozes dobiti ljekarsko uvjerenje bez obzira privatni ili drzavni ljekar
User avatar
kanocale
Posts: 360
Joined: 10/12/2008 21:38

#10330 Re: Gdje u Sa......

Post by kanocale »

triple mama wrote:gdje mogu izvaditi BRZO ljekarsko uvjerenje djetetu za vrtić ? privatno naravno...
vidi moze li se u privatnoj klinici mimo medical.
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#10331 Re: Gdje u Sa......

Post by duboka_misao »

triple mama wrote:gdje mogu izvaditi BRZO ljekarsko uvjerenje djetetu za vrtić ? privatno naravno...
sanasa,ali sto kazu ostali traje dva dana cirka
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#10332 Re: Gdje u Sa......

Post by shandrprcSA »

Danano72 wrote:
shandrprcSA wrote:...rucni mlin za kafu i koja je okvirno cijena?
Ulica Kazandziluk na Bascarsiji.Cijena mu je 50 km,mlin je jako kvalitetan i rucno je radjen.Imas jako puno uvoznih iz Turske koji su jeftiniji od ovih ali kvalitet 0 bodova.Njih mozes naci od 25-40 km.
Hvala
User avatar
Nekatamo
Posts: 567
Joined: 18/01/2013 22:33

#10333 Re: Gdje u Sa......

Post by Nekatamo »

Ja imam pitanje. Gdje mogu naći onaj jastučića za putovanja sto im ono udubljenje za vrat ali da he mwkanog materijala i gdje naći kao novčanik torbicu dosje kao oni okviri za mobitele tu se i čuvaju mobiteli pare može stati i pasos moze da sluzi kao novčanik neki nose i kao pismo torbicu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Red berries
Posts: 82
Joined: 23/07/2013 17:08

#10334 Re: Gdje u Sa......

Post by Red berries »

Gdje u Sarajevu naci timere za zalijevanje?
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#10335 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

Nekatamo wrote:Ja imam pitanje. Gdje mogu naći onaj jastučića za putovanja sto im ono udubljenje za vrat ali da he mwkanog materijala i gdje naći kao novčanik torbicu dosje kao oni okviri za mobitele tu se i čuvaju mobiteli pare može stati i pasos moze da sluzi kao novčanik neki nose i kao pismo torbicu
Sent from my iPhone using Tapatalk

FIS, Interex...torbica: office shoes. CATove su odlicne!
Gile Sampinjon
Posts: 16
Joined: 07/04/2013 17:47

#10336 Re: Gdje u Sa......

Post by Gile Sampinjon »

Red berries wrote:Gdje u Sarajevu naci timere za zalijevanje?
bilo je u obi-ju... gardena timera...
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#10337 Re: Gdje u Sa......

Post by Zatamnjena stakla »

Kupit biciklo na rate? Za brda naravno.
the_wings
Posts: 83
Joined: 05/09/2011 19:19

#10338 Re: Gdje u Sa......

Post by the_wings »

zna li mozda neko, cistiona za kozne jakne? pitao sam u jednoj hemijskoj cistioni, ali kao oni ciste, ali na moju odgovornost, kao trebam potpisati da oni ne snose odgovornost, sto mi bas ne ulijeva nadu da nece uhelacit.... :-)
User avatar
Nekatamo
Posts: 567
Joined: 18/01/2013 22:33

#10339 Re: Gdje u Sa......

Post by Nekatamo »

Nisrin wrote: FIS, Interex...torbica: office shoes. CATove su odlicne!
Hala puno.Pogledacu :)
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#10340 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

the_wings wrote:zna li mozda neko, cistiona za kozne jakne? pitao sam u jednoj hemijskoj cistioni, ali kao oni ciste, ali na moju odgovornost, kao trebam potpisati da oni ne snose odgovornost, sto mi bas ne ulijeva nadu da nece uhelacit.... :-)

Na Bascarsiji, na kombijskoj stanici...fino rade :D
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#10341 Re: Gdje u Sa......

Post by vjesticanametli »

gdje u sa kupiti crni smoking...........gori :-?
hvala
the_wings
Posts: 83
Joined: 05/09/2011 19:19

#10342 Re: Gdje u Sa......

Post by the_wings »

Nisrin wrote:
the_wings wrote:zna li mozda neko, cistiona za kozne jakne? pitao sam u jednoj hemijskoj cistioni, ali kao oni ciste, ali na moju odgovornost, kao trebam potpisati da oni ne snose odgovornost, sto mi bas ne ulijeva nadu da nece uhelacit.... :-)

Na Bascarsiji, na kombijskoj stanici...fino rade :D
eh super, hvala....budem probao :wink:
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#10343 Re: Gdje u Sa......

Post by Pasiflora »

.
User avatar
Nigella
Posts: 52
Joined: 24/08/2008 01:31
Location: Tamna Vaseljena

#10344 Re: Gdje u Sa......

Post by Nigella »

P308 wrote:Gdje kupiti malo ekskluzivniji rokovnik, lijepo zapakovan - treba mi za poklon, trazio sam ali nadjem samo one obicne i jeftinije....kakve su cijene otprilike ako znate...
Vidjeh u MyBook-u (mislim da se tako zove) u SCC, cijena je različita kao i veličine čini mi se najmanji je oko 30 KM ima i po 50 KM...dodju upakovani već :-D

Gdje mogu zamijeniti točkove na rolama?
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#10345 Re: Gdje u Sa......

Post by vjesticanametli »

vjesticanametli wrote:gdje u sa kupiti crni smoking...........gori :-?
hvala
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#10346 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

vjesticanametli wrote:
vjesticanametli wrote:gdje u sa kupiti crni smoking...........gori :-?
hvala
Nigdje. Mi smo šili.


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#10347 Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Podne puzzle/podloga za djecu? Ne sa slovima nego baš podloga, veći kvadrati:

Image


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#10348 Re: Gdje u Sa......

Post by WildRedRose »

JanuaryJones wrote:Podne puzzle/podloga za djecu? Ne sa slovima nego baš podloga, veći kvadrati:

Image


Sent from my iPad using Tapatalk
ja sam vidjala u svakoj radnji sa igrackama. mislim da ima cak i u fisu ,mercatoru i slicno .
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#10349 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

@WRR pogledaću, hvala!


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#10350 Re: Gdje u Sa......

Post by bordo gandalf »

...kupiti prah za ljepljenje tkanine nesto poput ovoga
http://www.dut.hr/products-page/ponuda/ ... ltex-20-g/
Post Reply