đe je braco suha (možda dole)taureg71 wrote:ona plavka agentica ???? meni suva...naaaj ckapi mi dr psiholog, a nije ni camugica losa



Moderator: _BataZiv_0809
đe je braco suha (možda dole)taureg71 wrote:ona plavka agentica ???? meni suva...naaaj ckapi mi dr psiholog, a nije ni camugica losa



pravanema me tamo wrote:Nema jace od Hejli.
au strašan, strašannema me tamo wrote:Ovo pogledaj http://www.imdb.com/title/tt0857190/?re ... lmg_act_16
Nisam gledao seriju uopšte.
sto se tice suitsa, istraj prve 2-3 epizode, ostalo će ići ko po loju, nećeš se odlijepiti od monitora dok ne pregledas svetaureg71 wrote:gledam Billions i dopada mi se jako, poceo bi i Suits, kakva je ako neko moze reci ko je gledao, vrijedi li pocinjati...Jako mi se dopala BB, to mi je ono No I, The Affair takodje...ne volim SF, komedij pretjerano...volim triler, drame...hvala unaprijed![]()
![]()
hvalaaaa skidammmmQuaresma wrote:sto se tice suitsa, istraj prve 2-3 epizode, ostalo će ići ko po loju, nećeš se odlijepiti od monitora dok ne pregledas svetaureg71 wrote:gledam Billions i dopada mi se jako, poceo bi i Suits, kakva je ako neko moze reci ko je gledao, vrijedi li pocinjati...Jako mi se dopala BB, to mi je ono No I, The Affair takodje...ne volim SF, komedij pretjerano...volim triler, drame...hvala unaprijed![]()
![]()
evo ja poceo gledati 5 sezonu jučer i već prešišao 5 epizoda, žao mi sve pregledati, pa ću sad odspavati pa nastaviti opet kad jutro svane
Daryl Dixon wrote:đe je braco suha (možda dole)taureg71 wrote:ona plavka agentica ???? meni suva...naaaj ckapi mi dr psiholog, a nije ni camugica losaja abdest jucer izgubio kad sam gledao s2e1
![]()
Šta ti je ba, pa ona je glavna ulogataureg71 wrote: e do qrca pa koliko se pojavljuje u seriji cijeli minut
Pronasao sam samo prijevod za jednu epizodu. Gdje gledas ovo?Officer Crabtree wrote:od ovih koji se trenutno prikazuju ipak najjača mi je American Crime Story... preporučujem ako niste gledali.
Večeras na FOX-u ide 2. ep.Point. wrote:Pronasao sam samo prijevod za jednu epizodu. Gdje gledas ovo?Officer Crabtree wrote:od ovih koji se trenutno prikazuju ipak najjača mi je American Crime Story... preporučujem ako niste gledali.
ma daj pogledao sam ovu, ništa posebno, da pišaju po američkoj produkciji je ovestatement samo takav...vicious wrote:Sudeći po prvoj epizodi, Englezi nastavljaju tradiciju pišanja po američkoj produkciji:
The Night Manager
http://www.imdb.com/title/tt1399664/?ref_=nv_sr_1
Happy Valley krenula druga sezona, za sada odgledao samo prvu epizodu, ali izgleda da kvalitetom ne zaostaje za prvom sezonom.
Officer Crabtree wrote:ma daj pogledao sam ovu, ništa posebno, da pišaju po američkoj produkciji je ovestatement samo takav...vicious wrote:Sudeći po prvoj epizodi, Englezi nastavljaju tradiciju pišanja po američkoj produkciji:
The Night Manager
http://www.imdb.com/title/tt1399664/?ref_=nv_sr_1
Happy Valley krenula druga sezona, za sada odgledao samo prvu epizodu, ali izgleda da kvalitetom ne zaostaje za prvom sezonom.
Samo zadnjih par godina (nikakvim posebnim redoslijedom): Luther, Sherlock, The Fall, Black Mirror, Utopia, The Hour, Peaky Blinders, Downton Abbey, The Prey, Line of Duty, A Young Doctors Notebook, Broadchurch, The Honourable Woman, Shadow Line, Exile... ne mogu se ni ja više svega sjetiti, ali treba li dalje? Pišanje je čak understatement.Officer Crabtree wrote:ma daj pogledao sam ovu, ništa posebno, da pišaju po američkoj produkciji je ovestatement samo takav...vicious wrote:Sudeći po prvoj epizodi, Englezi nastavljaju tradiciju pišanja po američkoj produkciji:
The Night Manager
http://www.imdb.com/title/tt1399664/?ref_=nv_sr_1
Happy Valley krenula druga sezona, za sada odgledao samo prvu epizodu, ali izgleda da kvalitetom ne zaostaje za prvom sezonom.