Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10326 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Daryl Dixon »

taureg71 wrote:ona plavka agentica ???? meni suva...naaaj ckapi mi dr psiholog, a nije ni camugica losa :D
đe je braco suha (možda dole) :oops: ja abdest jucer izgubio kad sam gledao s2e1 :-D

Image

Image

Image
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#10327 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nema me tamo »

Nema jace od Hejli.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10328 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Daryl Dixon »

nema me tamo wrote:Nema jace od Hejli.
prava :thumbup:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#10329 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nema me tamo »

Ovo pogledaj http://www.imdb.com/title/tt0857190/?re ... lmg_act_16

Nisam gledao seriju uopšte. :D
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10330 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Daryl Dixon »

nema me tamo wrote:Ovo pogledaj http://www.imdb.com/title/tt0857190/?re ... lmg_act_16

Nisam gledao seriju uopšte. :D
au strašan, strašan :izet: :thumbup:
User avatar
Quaresma
Posts: 7933
Joined: 19/07/2010 16:37

#10331 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Quaresma »

taureg71 wrote:gledam Billions i dopada mi se jako, poceo bi i Suits, kakva je ako neko moze reci ko je gledao, vrijedi li pocinjati...Jako mi se dopala BB, to mi je ono No I, The Affair takodje...ne volim SF, komedij pretjerano...volim triler, drame...hvala unaprijed :D :D :D
sto se tice suitsa, istraj prve 2-3 epizode, ostalo će ići ko po loju, nećeš se odlijepiti od monitora dok ne pregledas sve :D

evo ja poceo gledati 5 sezonu jučer i već prešišao 5 epizoda, žao mi sve pregledati, pa ću sad odspavati pa nastaviti opet kad jutro svane :D
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10332 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

Quaresma wrote:
taureg71 wrote:gledam Billions i dopada mi se jako, poceo bi i Suits, kakva je ako neko moze reci ko je gledao, vrijedi li pocinjati...Jako mi se dopala BB, to mi je ono No I, The Affair takodje...ne volim SF, komedij pretjerano...volim triler, drame...hvala unaprijed :D :D :D
sto se tice suitsa, istraj prve 2-3 epizode, ostalo će ići ko po loju, nećeš se odlijepiti od monitora dok ne pregledas sve :D

evo ja poceo gledati 5 sezonu jučer i već prešišao 5 epizoda, žao mi sve pregledati, pa ću sad odspavati pa nastaviti opet kad jutro svane :D
hvalaaaa skidammmm :zjev: :zjev: :zjev:
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10333 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

Daryl Dixon wrote:
taureg71 wrote:ona plavka agentica ???? meni suva...naaaj ckapi mi dr psiholog, a nije ni camugica losa :D
đe je braco suha (možda dole) :oops: ja abdest jucer izgubio kad sam gledao s2e1 :-D

Image

Image

Image


e do qrca pa koliko se pojavljuje u seriji cijeli minut
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#10334 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

taureg71 wrote: e do qrca pa koliko se pojavljuje u seriji cijeli minut
Šta ti je ba, pa ona je glavna uloga :lol:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#10335 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by phillie »

hahaha minuta po minuta nabere se :D
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10336 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Daryl Dixon »

hahhahahhaha uleti slučajno u kadar pa nestane, undercover :lol:
User avatar
malwarebyte
Posts: 737
Joined: 10/12/2012 17:33

#10337 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by malwarebyte »

---
Last edited by malwarebyte on 25/10/2021 00:30, edited 1 time in total.
User avatar
yoda82
Posts: 1993
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#10338 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by yoda82 »

malwarebyte wrote:Image

Lucifer iz epizode u epizodu sve bolji i bolji. Pogotovo ova e06 kad pokaže dark side, a ni ne pjeva loše. Samo da ovako nastave
Čudna serija. Ništa posebno, a opušta. Baš mjera za gledati.
User avatar
Point.
Posts: 33496
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#10339 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

Officer Crabtree wrote:od ovih koji se trenutno prikazuju ipak najjača mi je American Crime Story... preporučujem ako niste gledali.
Pronasao sam samo prijevod za jednu epizodu. Gdje gledas ovo?
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#10340 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Officer Crabtree »

skidam torrent pa gledam, bez prevoda za sad je kako vidim...
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#10341 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

nako american crime story. moze se pogledati.
mozda je razlika u tome ako si pratio/cuo za pricu dok se desavala i ako nista ne znas o njoj.
ja imam osjecaj da nista ne znam o prici, da bi mi bolje sjela.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10342 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

zanimljiva je i iz aspekta što je tada zapravo rođen moderni medij (prvi pravi breaking news), kao i novi level opsjednutosti stardomom (kardashiani).
meni je još i zanimljivo kad usporedimo slučaj sa onim iz making a murderer. sličan slučaj, sličan nastup odbrane a drugačiji ishod. jedina razlika je u saldu na računu oj-a naspram averyja.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#10343 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

da. jeste to zanimljivo oboje za uporediti.

hehe, kad prikazu kim u rijetkim momentima kao dijete, snob. eh taj dio price nisam znao ili sam zaboravio, tu vezu oj-a i kardashiana.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#10344 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

Sudeći po prvoj epizodi, Englezi nastavljaju tradiciju pišanja po američkoj produkciji: :D
The Night Manager
http://www.imdb.com/title/tt1399664/?ref_=nv_sr_1

Happy Valley krenula druga sezona, za sada odgledao samo prvu epizodu, ali izgleda da kvalitetom ne zaostaje za prvom sezonom.
Anne Boleyn
Posts: 349
Joined: 31/08/2011 16:29
Location: na dvoru

#10345 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Anne Boleyn »

Point. wrote:
Officer Crabtree wrote:od ovih koji se trenutno prikazuju ipak najjača mi je American Crime Story... preporučujem ako niste gledali.
Pronasao sam samo prijevod za jednu epizodu. Gdje gledas ovo?
Večeras na FOX-u ide 2. ep.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#10346 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by The 51st State »

H+

interesantan koncept mada malo peglativan za pratiti.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10347 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Hap and Leonard

http://www.imdb.com/title/tt3729898/

Nova serija na Sundance Channelu. Moderni western ala Justified. Impresivna glumačka ekipa uključujući Michael K Williamsa (Omar Little iz Wirea) u ulozi gay vietnamskog ratnog veterana :mrgreen: Tu je i fatalna Christina Hendricks :-)

Moglo bi valjati. Skida se prva pa ćemo vidjeti...
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#10348 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Officer Crabtree »

vicious wrote:Sudeći po prvoj epizodi, Englezi nastavljaju tradiciju pišanja po američkoj produkciji: :D
The Night Manager
http://www.imdb.com/title/tt1399664/?ref_=nv_sr_1

Happy Valley krenula druga sezona, za sada odgledao samo prvu epizodu, ali izgleda da kvalitetom ne zaostaje za prvom sezonom.
ma daj pogledao sam ovu, ništa posebno, da pišaju po američkoj produkciji je ovestatement samo takav...
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#10349 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by cassius »

Officer Crabtree wrote:
vicious wrote:Sudeći po prvoj epizodi, Englezi nastavljaju tradiciju pišanja po američkoj produkciji: :D
The Night Manager
http://www.imdb.com/title/tt1399664/?ref_=nv_sr_1

Happy Valley krenula druga sezona, za sada odgledao samo prvu epizodu, ali izgleda da kvalitetom ne zaostaje za prvom sezonom.
ma daj pogledao sam ovu, ništa posebno, da pišaju po američkoj produkciji je ovestatement samo takav...

Pogledao sam i ja. Za sad , nista specijalno.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#10350 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

Officer Crabtree wrote:
vicious wrote:Sudeći po prvoj epizodi, Englezi nastavljaju tradiciju pišanja po američkoj produkciji: :D
The Night Manager
http://www.imdb.com/title/tt1399664/?ref_=nv_sr_1

Happy Valley krenula druga sezona, za sada odgledao samo prvu epizodu, ali izgleda da kvalitetom ne zaostaje za prvom sezonom.
ma daj pogledao sam ovu, ništa posebno, da pišaju po američkoj produkciji je ovestatement samo takav...
Samo zadnjih par godina (nikakvim posebnim redoslijedom): Luther, Sherlock, The Fall, Black Mirror, Utopia, The Hour, Peaky Blinders, Downton Abbey, The Prey, Line of Duty, A Young Doctors Notebook, Broadchurch, The Honourable Woman, Shadow Line, Exile... ne mogu se ni ja više svega sjetiti, ali treba li dalje? Pišanje je čak understatement.

Za ovu novu je možda prerano reći nešto konkretno, zato sam se i ogradio i kažem samo sudeći po prvoj epizodi, ali generalno englezi su po pitanju produkcije serija nedodirljivi.

Ali dobro, nezahvalno je svako poređenje, uostalom svakom svoje...
Post Reply