Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
emi_eft
- Posts: 413
- Joined: 20/07/2015 12:40
#10301 Re: Gledate seriju - preporucite je
Second Chance ne zapocinjite. Katastrofa poslije prve epizode, nemam rijeci. Dobre komedije ; Grandfathered, Last man on earth i Idiotsitter. i American Crime Story je bas ok.
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10302 Re: Gledate seriju - preporucite je
gledam Billions i dopada mi se jako, poceo bi i Suits, kakva je ako neko moze reci ko je gledao, vrijedi li pocinjati...Jako mi se dopala BB, to mi je ono No I, The Affair takodje...ne volim SF, komedij pretjerano...volim triler, drame...hvala unaprijed

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10303 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ako ti se dopala BB, onda gledaj Better Call Saul.taureg71 wrote:gledam Billions i dopada mi se jako, poceo bi i Suits, kakva je ako neko moze reci ko je gledao, vrijedi li pocinjati...Jako mi se dopala BB, to mi je ono No I, The Affair takodje...ne volim SF, komedij pretjerano...volim triler, drame...hvala unaprijed![]()
![]()
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10304 Re: Gledate seriju - preporucite je
Tomahawk11 wrote:Ako ti se dopala BB, onda gledaj Better Call Saul.taureg71 wrote:gledam Billions i dopada mi se jako, poceo bi i Suits, kakva je ako neko moze reci ko je gledao, vrijedi li pocinjati...Jako mi se dopala BB, to mi je ono No I, The Affair takodje...ne volim SF, komedij pretjerano...volim triler, drame...hvala unaprijed![]()
![]()
odgledao 1. sezonu, uskoro "napadam" 2. sezonu, hvala
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10305 Re: Gledate seriju - preporucite je
Druga je tek na dvije epizode...
Prema ovom opisu, mozes probati The Following. Serijski ubica, kult, nista nadnaravno. Meni je bila ok.
Prema ovom opisu, mozes probati The Following. Serijski ubica, kult, nista nadnaravno. Meni je bila ok.
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10306 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pogledaj film s tim nazivom, crno bijeli ali nova produkcija, dopasce ti se..inace serije sa serijskim ubicama me ne odusevljavaju, BBC je poznat po njima, to moja stara mater konzumiraTomahawk11 wrote:Druga je tek na dvije epizode...
Prema ovom opisu, mozes probati The Following. Serijski ubica, kult, nista nadnaravno. Meni je bila ok.
Last edited by taureg71 on 28/02/2016 09:48, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10307 Re: Gledate seriju - preporucite je
taureg71 wrote:Pogledaj film s tim nazivom, crno bijeli ali nova produkcija, dopasce ti seTomahawk11 wrote:Druga je tek na dvije epizode...
Prema ovom opisu, mozes probati The Following. Serijski ubica, kult, nista nadnaravno. Meni je bila ok.
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#10308 Re: Gledate seriju - preporucite je
Potpisujem preporuku tog filma 
-
bezVolana
- Posts: 1130
- Joined: 14/08/2013 13:33
#10309 Re: Gledate seriju - preporucite je
hvala ti dje cuo i ne cuo !__Phoenix__ wrote:https://kat.cr/user/ettv/uploads/ Ova ekipa svaku seriju postavlja izgleda
opet jutros nema greys na pajrt beju, tacno sam se zabrinula
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#10310 Re: Gledate seriju - preporucite je
BB obavezno štivo, Billions sam i ja počeo gledati i super jetaureg71 wrote:gledam Billions i dopada mi se jako, poceo bi i Suits, kakva je ako neko moze reci ko je gledao, vrijedi li pocinjati...Jako mi se dopala BB, to mi je ono No I, The Affair takodje...ne volim SF, komedij pretjerano...volim triler, drame...hvala unaprijed![]()
![]()
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79549
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#10311 Re: Gledate seriju - preporucite je
mislim da sam jedini čovjek na svijetu koji nije gledao Breaking Bad... Totalno mi je antipatična serija.

- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#10312 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja nisam gledao ni BB, ni Prison Break, ni Boardwalk Empire kao i mnoge druge, sta bi neki dali da su na mom mjestu. 
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10313 Re: Gledate seriju - preporucite je
Velkoski wrote:mislim da sam jedini čovjek na svijetu koji nije gledao Breaking Bad... Totalno mi je antipatična serija.![]()
pa kao i meni The Sopranos
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#10314 Re: Gledate seriju - preporucite je
Braćo mila šta propuštate niste svjesni, obavezno štivo nešto kao GoT. 
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#10315 Re: Gledate seriju - preporucite je
NisiVelkoski wrote:mislim da sam jedini čovjek na svijetu koji nije gledao Breaking Bad... Totalno mi je antipatična serija.![]()
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#10316 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nisi jedini ! Meni nikako ne leži a i nije nešta specijalno. (barem moje mišljenje)Velkoski wrote:mislim da sam jedini čovjek na svijetu koji nije gledao Breaking Bad... Totalno mi je antipatična serija.![]()
- zalizani
- Posts: 2367
- Joined: 07/05/2008 22:18
#10317 Re: Gledate seriju - preporucite je
Breaking Bad pregledao ljetos u roku od 15-ak dana. Boardwalk Empire dvije-tri epizode. Zbog fizickih mana glavnog glumca prestao da gledam.
GoT nikako da pregledam sezonu 5. Trenutno gledam Elementary, trenutno na drugoj sezoni - gledam, a ne gleda mi se
Walking Dead gledao do onog zatvora i guvernera, nisam nikad zavrsio tu sezonu, a sumnjam da cu ikad.
GoT nikako da pregledam sezonu 5. Trenutno gledam Elementary, trenutno na drugoj sezoni - gledam, a ne gleda mi se
Walking Dead gledao do onog zatvora i guvernera, nisam nikad zavrsio tu sezonu, a sumnjam da cu ikad.
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#10318 Re: Gledate seriju - preporucite je
Da se i ja pritefterim, krenuo i dosao do epizode gdje ona kada propadne kroz plafon od kiseline, jednostavno moj mozak nije navikao da se tako preglupe ideje ignorisuannoy wrote:NisiVelkoski wrote:mislim da sam jedini čovjek na svijetu koji nije gledao Breaking Bad... Totalno mi je antipatična serija.![]()
A o trecerazrednoj glumi da ne pricamo.
-
zijancer
- Posts: 4749
- Joined: 03/08/2004 20:52
- Location: 39
- Boateng
- Posts: 1409
- Joined: 15/02/2011 00:10
#10320 Re: Gledate seriju - preporucite je
Njanjavi wrote:Da se i ja pritefterim, krenuo i dosao do epizode gdje ona kada propadne kroz plafon od kiseline, jednostavno moj mozak nije navikao da se tako preglupe ideje ignorisuannoy wrote:NisiVelkoski wrote:mislim da sam jedini čovjek na svijetu koji nije gledao Breaking Bad... Totalno mi je antipatična serija.![]()
![]()
A o trecerazrednoj glumi da ne pricamo.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65981
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10321 Re: Gledate seriju - preporucite je
zalizani wrote:Breaking Bad pregledao ljetos u roku od 15-ak dana. Boardwalk Empire dvije-tri epizode. Zbog fizickih mana glavnog glumca prestao da gledam.
GoT nikako da pregledam sezonu 5. Trenutno gledam Elementary, trenutno na drugoj sezoni - gledam, a ne gleda mi se![]()
Walking Dead gledao do onog zatvora i guvernera, nisam nikad zavrsio tu sezonu, a sumnjam da cu ikad.
kojih mana?
-
emi_eft
- Posts: 413
- Joined: 20/07/2015 12:40
#10322 Re: Gledate seriju - preporucite je
suits je dobra, vidi i home land, how to get away with murder, american crime story. i meni je the affair vrhtaureg71 wrote:gledam Billions i dopada mi se jako, poceo bi i Suits, kakva je ako neko moze reci ko je gledao, vrijedi li pocinjati...Jako mi se dopala BB, to mi je ono No I, The Affair takodje...ne volim SF, komedij pretjerano...volim triler, drame...hvala unaprijed![]()
![]()
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10323 Re: Gledate seriju - preporucite je
suits je dobra, vidi i home land, how to get away with murder, american crime story. i meni je the affair vrh
[/quote]
Homeland mi se nije dopala, msm odlicna serija ali ja takve ne mirisem...American crime story skinuto, na cekanju...onda cu napasti 1. sezonu suitsa
Homeland mi se nije dopala, msm odlicna serija ali ja takve ne mirisem...American crime story skinuto, na cekanju...onda cu napasti 1. sezonu suitsa
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10324 Re: Gledate seriju - preporucite je
BB obavezno štivo, Billions sam i ja počeo gledati i super je
Navukao sam se na agenticu (sa zanosnim grudima
) Carter, interesantna serija sa mnoštvo akcije
[/quote]
ona plavka agentica ???? meni suva...naaaj ckapi mi dr psiholog, a nije ni camugica losa
ona plavka agentica ???? meni suva...naaaj ckapi mi dr psiholog, a nije ni camugica losa
-
Moenx
- Posts: 2064
- Joined: 26/06/2013 10:36
#10325 Re: Gledate seriju - preporucite je
DArk Matter
Nije lose za pogledati Serija izmedju akcije krimalistike i naravno SF-a
Od ocetka pocinje show koji vas drzi na okupu pred malim ekranima
Jos nije pocela naredna sezona
Nije lose za pogledati Serija izmedju akcije krimalistike i naravno SF-a
Od ocetka pocinje show koji vas drzi na okupu pred malim ekranima
Jos nije pocela naredna sezona

