Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
emi_eft
Posts: 413
Joined: 20/07/2015 12:40

#10301 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by emi_eft »

Second Chance ne zapocinjite. Katastrofa poslije prve epizode, nemam rijeci. Dobre komedije ; Grandfathered, Last man on earth i Idiotsitter. i American Crime Story je bas ok.
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10302 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

gledam Billions i dopada mi se jako, poceo bi i Suits, kakva je ako neko moze reci ko je gledao, vrijedi li pocinjati...Jako mi se dopala BB, to mi je ono No I, The Affair takodje...ne volim SF, komedij pretjerano...volim triler, drame...hvala unaprijed :D :D :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10303 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tomahawk11 »

taureg71 wrote:gledam Billions i dopada mi se jako, poceo bi i Suits, kakva je ako neko moze reci ko je gledao, vrijedi li pocinjati...Jako mi se dopala BB, to mi je ono No I, The Affair takodje...ne volim SF, komedij pretjerano...volim triler, drame...hvala unaprijed :D :D :D
Ako ti se dopala BB, onda gledaj Better Call Saul.
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10304 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

Tomahawk11 wrote:
taureg71 wrote:gledam Billions i dopada mi se jako, poceo bi i Suits, kakva je ako neko moze reci ko je gledao, vrijedi li pocinjati...Jako mi se dopala BB, to mi je ono No I, The Affair takodje...ne volim SF, komedij pretjerano...volim triler, drame...hvala unaprijed :D :D :D
Ako ti se dopala BB, onda gledaj Better Call Saul.

odgledao 1. sezonu, uskoro "napadam" 2. sezonu, hvala
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10305 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tomahawk11 »

Druga je tek na dvije epizode...
Prema ovom opisu, mozes probati The Following. Serijski ubica, kult, nista nadnaravno. Meni je bila ok.
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10306 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

Tomahawk11 wrote:Druga je tek na dvije epizode...
Prema ovom opisu, mozes probati The Following. Serijski ubica, kult, nista nadnaravno. Meni je bila ok.
Pogledaj film s tim nazivom, crno bijeli ali nova produkcija, dopasce ti se..inace serije sa serijskim ubicama me ne odusevljavaju, BBC je poznat po njima, to moja stara mater konzumira :izet: :izet: :izet:
Last edited by taureg71 on 28/02/2016 09:48, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10307 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tomahawk11 »

taureg71 wrote:
Tomahawk11 wrote:Druga je tek na dvije epizode...
Prema ovom opisu, mozes probati The Following. Serijski ubica, kult, nista nadnaravno. Meni je bila ok.
Pogledaj film s tim nazivom, crno bijeli ali nova produkcija, dopasce ti se
:thumbup:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#10308 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by annoy »

Potpisujem preporuku tog filma :thumbup:
bezVolana
Posts: 1130
Joined: 14/08/2013 13:33

#10309 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by bezVolana »

__Phoenix__ wrote:https://kat.cr/user/ettv/uploads/ Ova ekipa svaku seriju postavlja izgleda :thumbup:
hvala ti dje cuo i ne cuo !
opet jutros nema greys na pajrt beju, tacno sam se zabrinula :lol:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10310 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Daryl Dixon »

taureg71 wrote:gledam Billions i dopada mi se jako, poceo bi i Suits, kakva je ako neko moze reci ko je gledao, vrijedi li pocinjati...Jako mi se dopala BB, to mi je ono No I, The Affair takodje...ne volim SF, komedij pretjerano...volim triler, drame...hvala unaprijed :D :D :D
BB obavezno štivo, Billions sam i ja počeo gledati i super je :thumbup: Navukao sam se na agenticu (sa zanosnim grudima :oops: ) Carter, interesantna serija sa mnoštvo akcije :) :thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79549
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#10311 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

mislim da sam jedini čovjek na svijetu koji nije gledao Breaking Bad... Totalno mi je antipatična serija. :( :mrgreen:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#10312 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Partijaner »

Ja nisam gledao ni BB, ni Prison Break, ni Boardwalk Empire kao i mnoge druge, sta bi neki dali da su na mom mjestu. :mrgreen:
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10313 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

Velkoski wrote:mislim da sam jedini čovjek na svijetu koji nije gledao Breaking Bad... Totalno mi je antipatična serija. :( :mrgreen:

pa kao i meni The Sopranos :bih: :bih: :bih:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10314 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Daryl Dixon »

Braćo mila šta propuštate niste svjesni, obavezno štivo nešto kao GoT. :izet:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#10315 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by annoy »

Velkoski wrote:mislim da sam jedini čovjek na svijetu koji nije gledao Breaking Bad... Totalno mi je antipatična serija. :( :mrgreen:
Nisi :D
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#10316 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Fajcion »

Velkoski wrote:mislim da sam jedini čovjek na svijetu koji nije gledao Breaking Bad... Totalno mi je antipatična serija. :( :mrgreen:
Nisi jedini ! Meni nikako ne leži a i nije nešta specijalno. (barem moje mišljenje)
User avatar
zalizani
Posts: 2367
Joined: 07/05/2008 22:18

#10317 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zalizani »

Breaking Bad pregledao ljetos u roku od 15-ak dana. Boardwalk Empire dvije-tri epizode. Zbog fizickih mana glavnog glumca prestao da gledam.
GoT nikako da pregledam sezonu 5. Trenutno gledam Elementary, trenutno na drugoj sezoni - gledam, a ne gleda mi se :mrgreen:
Walking Dead gledao do onog zatvora i guvernera, nisam nikad zavrsio tu sezonu, a sumnjam da cu ikad. :thumbup:
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#10318 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Njanjavi »

annoy wrote:
Velkoski wrote:mislim da sam jedini čovjek na svijetu koji nije gledao Breaking Bad... Totalno mi je antipatična serija. :( :mrgreen:
Nisi :D
Da se i ja pritefterim, krenuo i dosao do epizode gdje ona kada propadne kroz plafon od kiseline, jednostavno moj mozak nije navikao da se tako preglupe ideje ignorisu :roll:
A o trecerazrednoj glumi da ne pricamo.
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#10319 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zijancer »

User avatar
Boateng
Posts: 1409
Joined: 15/02/2011 00:10

#10320 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Boateng »

Njanjavi wrote:
annoy wrote:
Velkoski wrote:mislim da sam jedini čovjek na svijetu koji nije gledao Breaking Bad... Totalno mi je antipatična serija. :( :mrgreen:
Nisi :D
Da se i ja pritefterim, krenuo i dosao do epizode gdje ona kada propadne kroz plafon od kiseline, jednostavno moj mozak nije navikao da se tako preglupe ideje ignorisu :roll:
A o trecerazrednoj glumi da ne pricamo.
:lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65981
Joined: 03/08/2010 19:04

#10321 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

zalizani wrote:Breaking Bad pregledao ljetos u roku od 15-ak dana. Boardwalk Empire dvije-tri epizode. Zbog fizickih mana glavnog glumca prestao da gledam.
GoT nikako da pregledam sezonu 5. Trenutno gledam Elementary, trenutno na drugoj sezoni - gledam, a ne gleda mi se :mrgreen:
Walking Dead gledao do onog zatvora i guvernera, nisam nikad zavrsio tu sezonu, a sumnjam da cu ikad. :thumbup:

kojih mana?
emi_eft
Posts: 413
Joined: 20/07/2015 12:40

#10322 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by emi_eft »

taureg71 wrote:gledam Billions i dopada mi se jako, poceo bi i Suits, kakva je ako neko moze reci ko je gledao, vrijedi li pocinjati...Jako mi se dopala BB, to mi je ono No I, The Affair takodje...ne volim SF, komedij pretjerano...volim triler, drame...hvala unaprijed :D :D :D
suits je dobra, vidi i home land, how to get away with murder, american crime story. i meni je the affair vrh :thumbup:
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10323 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

suits je dobra, vidi i home land, how to get away with murder, american crime story. i meni je the affair vrh :thumbup:[/quote]
Homeland mi se nije dopala, msm odlicna serija ali ja takve ne mirisem...American crime story skinuto, na cekanju...onda cu napasti 1. sezonu suitsa
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10324 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

BB obavezno štivo, Billions sam i ja počeo gledati i super je :thumbup: Navukao sam se na agenticu (sa zanosnim grudima :oops: ) Carter, interesantna serija sa mnoštvo akcije :) :thumbup:[/quote]
ona plavka agentica ???? meni suva...naaaj ckapi mi dr psiholog, a nije ni camugica losa :D
Moenx
Posts: 2064
Joined: 26/06/2013 10:36

#10325 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Moenx »

DArk Matter
Nije lose za pogledati Serija izmedju akcije krimalistike i naravno SF-a
Od ocetka pocinje show koji vas drzi na okupu pred malim ekranima
Jos nije pocela naredna sezona
Post Reply