La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Crvena Tifoza
Posts: 11771
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10276 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Otrese Levante one levate :thumbup:
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2155
Joined: 13/07/2016 11:10

#10277 Re: La Liga Santander

Post by sve_ovo_ja »

Ne pamtim goru Barcelonu u Messijevoj eri, i opet sa pobjedom u ovom kolu isto bodova kao Real :lol:
Citajuci forum na prethodnim stranicama reklo bi se da im bjeze makar 10 bodova.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#10278 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

sve_ovo_ja wrote: 30/01/2021 20:47 Ne pamtim goru Barcelonu u Messijevoj eri, i opet sa pobjedom u ovom kolu isto bodova kao Real :lol:
Citajuci forum na prethodnim stranicama reklo bi se da im bjeze makar 10 bodova.
A ko je rekao da je Real dobar? I za njih se moze isto reci.

Real uzima ove jace tekme, pa se mozda nekom cini da je dobar, ali svaka utakmica nosi 3 boda.

Na kraju krajeva nije ni bitno kad ce Atleti biti prvak.
Last edited by ultima_palabra on 30/01/2021 20:59, edited 1 time in total.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10279 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

sve_ovo_ja wrote: 30/01/2021 20:47 Ne pamtim goru Barcelonu u Messijevoj eri, i opet sa pobjedom u ovom kolu isto bodova kao Real :lol:
Citajuci forum na prethodnim stranicama reklo bi se da im bjeze makar 10 bodova.
Nije Real lider lige.
Vješto si preskočio činjenicu da Atletico bježi Realu 7 bodova, a Barci 10.
I sve to uz utakmicu manje :mrgreen:
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#10280 Re: La Liga Santander

Post by studeni76 »

I da stvar bude gora, ovakvi katastrofalni Barca i Real su poprilicno komotni u prva 3. I da nije Atletico ovako dobar, borili bi se i za titulu :-)
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10281 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

sve_ovo_ja wrote: 30/01/2021 20:47 Ne pamtim goru Barcelonu u Messijevoj eri, i opet sa pobjedom u ovom kolu isto bodova kao Real :lol:
Citajuci forum na prethodnim stranicama reklo bi se da im bjeze makar 10 bodova.
Ne pamtim ni ja gori Real, pa su evo iznad Barce koja ima Messija. Moze se i ovako okrenuti. :D
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2155
Joined: 13/07/2016 11:10

#10282 Re: La Liga Santander

Post by sve_ovo_ja »

LSD wrote: 30/01/2021 20:56
sve_ovo_ja wrote: 30/01/2021 20:47 Ne pamtim goru Barcelonu u Messijevoj eri, i opet sa pobjedom u ovom kolu isto bodova kao Real :lol:
Citajuci forum na prethodnim stranicama reklo bi se da im bjeze makar 10 bodova.
Nije Real lider lige.
Vješto si preskočio činjenicu da Atletico bježi Realu 7 bodova, a Barci 10.
I sve to uz utakmicu manje :mrgreen:
Ma Atletico uzima ovo, njihova godina, nema se šta tu preskociti.

Samo mi šega bilo prepucavanja/prozivanja Barcelona-Real na prethodnim stranicama, a ne zna se ko je gori. Obje ekipe skup istrošenih igrača u godinama i preplacenih zvjezdica/promašenih investicija. Da je sreće da Sevilla, Villareal i slicne ekipe imaju top sezone da i jedni i drugi bez LP ostanu to bi top bilo :D
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10283 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

sve_ovo_ja wrote: 30/01/2021 21:24
LSD wrote: 30/01/2021 20:56
sve_ovo_ja wrote: 30/01/2021 20:47 Ne pamtim goru Barcelonu u Messijevoj eri, i opet sa pobjedom u ovom kolu isto bodova kao Real :lol:
Citajuci forum na prethodnim stranicama reklo bi se da im bjeze makar 10 bodova.
Nije Real lider lige.
Vješto si preskočio činjenicu da Atletico bježi Realu 7 bodova, a Barci 10.
I sve to uz utakmicu manje :mrgreen:
Ma Atletico uzima ovo, njihova godina, nema se šta tu preskociti.

Samo mi šega bilo prepucavanja/prozivanja Barcelona-Real na prethodnim stranicama, a ne zna se ko je gori. Obje ekipe skup istrošenih igrača u godinama i preplacenih zvjezdica/promašenih investicija. Da je sreće da Sevilla, Villareal i slicne ekipe imaju top sezone da i jedni i drugi bez LP ostanu to bi top bilo :D
Real ce se oporaviti jer ima sposobnog predsjednika koji zna hendlati klub i izvaditi iz krize. Plus ima trenera koji zna osvajati trofeje.
Barca je Titanik na dnu mora, koju nema ko izvuci iz dubioze. Skoro milijarda duga. Sjajna perspektiva. Nema ni na vidiku predsjednika, nema uprave, a ni trenera. Mislim ima nakakvog žutog levata pored aut linije, al bolje bi bilo da ga nema.
User avatar
luckylaka
Posts: 26218
Joined: 15/01/2010 06:28

#10284 Re: La Liga Santander

Post by luckylaka »

@lsd malo mi ovo nelogicno.Real ima sve od predsjednika,igraca,trenera,pare Barsa nema skoro pa nista i opet su na terenu i tabeli u 5 deka .Eto danas bi cak zuta ubleha mogla da predje celavu ublehu
User avatar
B6Redhell
Posts: 7816
Joined: 25/12/2010 04:56

#10285 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

Ne znam koliko ima istine u ovom. Ali ni jedan sportista u Historiji nije ni blizu ove plate..

Image

igrac, koji je uzdigao a pri tome i slomio taj katalonski klub
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10286 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

:lol: :lol:

Kako jadan, smiješan i providan potez Bartomeua da prebaciti krivicu za finansijski kolaps Barce na Messija :lol: a oni mu dali taj ugovor :lol:
Last edited by LSD on 31/01/2021 15:10, edited 1 time in total.
JelBistro
Posts: 740
Joined: 11/10/2020 11:00
Location: Sarajvo
Grijem se na: kratkih rukava
Vozim: isključivo VW, Audi

#10287 Re: La Liga Santander

Post by JelBistro »

Drma se žestoko u FC Barcelona.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#10288 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

luckylaka wrote: 31/01/2021 14:49 @lsd malo mi ovo nelogicno.Real ima sve od predsjednika,igraca,trenera,pare Barsa nema skoro pa nista i opet su na terenu i tabeli u 5 deka .Eto danas bi cak zuta ubleha mogla da predje celavu ublehu
Pa nema Real pare, nije nijednog igraca doveo ljetos... gura sa istom ekipom 10 godina haman. Trener je dobar, ali ne moze vise nista izvuci iz ove grupe igraca. I jedni i drugi su u istim govnima, samo sto su u Realu jos nekako ujedinjeni, a u Barci su podjele i svadje.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#10289 Re: La Liga Santander

Post by saint_mirad »

Ako je istina ovaj novi ugovor za Messija što je leakovan, Barca zaslužuje bankrot.
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#10290 Re: La Liga Santander

Post by studeni76 »

saint_mirad wrote: 31/01/2021 16:19 Ako je istina ovaj novi ugovor za Messija što je leakovan, Barca zaslužuje bankrot.
Pa naravno da zasluzuje, gdje ces nekom dat 400k dnevno. A i Messi cim je potpisao takav lihvarski ugovor je mogao da zna da ce igrat sa 10 tarabica. Trebalo ga je prodat na vakat, uzet kakvih para i ustedit od ovog ugovora. Jedna titula La Lige gore-dole, sve jedno je.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10291 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

saint_mirad wrote: 31/01/2021 16:19 Ako je istina ovaj novi ugovor za Messija što je leakovan, Barca zaslužuje bankrot.
Coutinho 140 miliona, Dembele 130, Griezmann 120, Paulinho 40, Malcom 40, Semedo 35, Turan 35, Gomes 35, Paco Alcacer 30, Arthur 30, Vidal 20, Firpo 18, Braithwaite 18 itd...Sad saberi sve te cifre i da ti se zavrti u glavi :-) A sve redom promašeni transferi bivše Barcine uprave ! da ne nabrajam dalje, ima toga još bruka.

E zbog toga Barca treba bankrotirati, a ne zbog Messijevog ugovora.
Pogrešno adresiraš ;-)
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#10292 Re: La Liga Santander

Post by saint_mirad »

LSD wrote: 31/01/2021 17:11
saint_mirad wrote: 31/01/2021 16:19 Ako je istina ovaj novi ugovor za Messija što je leakovan, Barca zaslužuje bankrot.
Coutinho 140 miliona, Dembele 130, Griezmann 120, Paulinho 40, Malcom 40, Semedo 35, Turan 35, Gomes 35, Paco Alcacer 30, Arthur 30, Vidal 20, Firpo 18, Braithwaite 18 itd...Sad saberi sve te cifre i da ti se zavrti u glavi :-) A sve redom promašeni transferi bivše Barcine uprave ! da ne nabrajam dalje, ima toga još bruka.

E zbog toga Barca treba bankrotirati, a ne zbog Messijevog ugovora.
Pogrešno adresiraš ;-)
Stoji i ovo sto kazes, oni katastrofalni transferi su ih uhelacili. Messi makar daje doprinos na terenu. Mozda je najbolje bilo i za njega i za klub da su se rastali proslo leto kad je hteo da ide. Jeste bio nepopularan potez, ali najbolji za sve strane.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10293 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

Suarez najbolji igrac lige bez dileme slozit cete se
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#10294 Re: La Liga Santander

Post by Van Halen »

Hajmo Jorgandzije,vrijeme je za titulu
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#10295 Re: La Liga Santander

Post by saint_mirad »

Van Halen wrote: 31/01/2021 17:27 Hajmo Jorgandzije,vrijeme je za titulu
Titula je faktički gotova stvar za Atletico. Imaju 10 bodova više i utakmicu manje od Reala.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10296 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

saint_mirad wrote: 31/01/2021 17:21
LSD wrote: 31/01/2021 17:11
saint_mirad wrote: 31/01/2021 16:19 Ako je istina ovaj novi ugovor za Messija što je leakovan, Barca zaslužuje bankrot.
Coutinho 140 miliona, Dembele 130, Griezmann 120, Paulinho 40, Malcom 40, Semedo 35, Turan 35, Gomes 35, Paco Alcacer 30, Arthur 30, Vidal 20, Firpo 18, Braithwaite 18 itd...Sad saberi sve te cifre i da ti se zavrti u glavi :-) A sve redom promašeni transferi bivše Barcine uprave ! da ne nabrajam dalje, ima toga još bruka.

E zbog toga Barca treba bankrotirati, a ne zbog Messijevog ugovora.
Pogrešno adresiraš ;-)
Stoji i ovo sto kazes, oni katastrofalni transferi su ih uhelacili. Messi makar daje doprinos na terenu. Mozda je najbolje bilo i za njega i za klub da su se rastali proslo leto kad je hteo da ide. Jeste bio nepopularan potez, ali najbolji za sve strane.
Messi je osvojio kamion trofeja sa Barcom, 10 godina je najbolji njihov igrac, najbolji strijelac i asistent (ne samo kluba, vec u historji La Lige).
I sad odjednom su problem Messi i njegov ugovor iz 2017, oni su ko biva narušili Barc u :lol: a nisu problem ovi qrci koji su placani po 130 miliona da fulaju zicere, da landaraju po posudbama u Bayernu, da leže po bolnicama po citavu sezonu itd....vec je Messi sad problem, koji je teglio Barcu tolike godine :-) na njemu treba slomiti kola, on je problem, njega treba tjerati iz Barca, a ne ostale preplaćene ublehaše- to je sad prica :lol: baš fina zamjena teza i medijsko spinovanje.

I još nešto, ovaj leaked ugovor što je danas objavio La Mundo je iz 2017 godine.
Zašto baš sad da procuri u javnost ;-) nakon što je Bartomeu pobjegao iz kluba i ostavio ogromne dugove iza sebe...de malo razmisli.
Imao je još 3,5 godine kao predsjednik na ćelu kluba da taj ugovor objavi javnosti preko zvaničnih klupskih kanala, ako je nešto sporno ili zanimljivo za medije. Nego baš sad procurio :lol: moš misliti.
Last edited by LSD on 31/01/2021 17:37, edited 3 times in total.
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#10297 Re: La Liga Santander

Post by Van Halen »

A nikad se ne zna,imaju nazalost kompleks Reala,nisu ih odsvno dobili. Moze se desit psd forme i da se zakomplikuje. Ali zasad su super doveli Suareza i rijesili problem efikasnosti
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#10298 Re: La Liga Santander

Post by avetinja »

Atletico je stvarno čudo ove sezone. Samo 9 primljenih golova u 19 utakmica, ako ne prime još neki gol od Cadiza do kraja utakmice. Trebalo bi pročešljati statistiku ko je najmanje golova primio do sada. Vjerovatno su oborili taj rekord. Umjetnost je tako dobro braniti se, davati dva gola po utakmici i osvojiti titulu.
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10299 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Van Halen wrote: 31/01/2021 17:27 Hajmo Jorgandzije,vrijeme je za titulu
Ako ne osvoje, neka se ugase haha :D Titula im je servirana, bolju priliku nisu nikada imali, niti će ikada imati.
JelBistro
Posts: 740
Joined: 11/10/2020 11:00
Location: Sarajvo
Grijem se na: kratkih rukava
Vozim: isključivo VW, Audi

#10300 Re: La Liga Santander

Post by JelBistro »

LSD wrote: 31/01/2021 17:34
Ti baš misliš ili samo želiš da vjeruješ da je Messi nevinašce u cijeloj ovoj priči? On je dao Barci mnogo i više od toga,
ali isto tako gotovo svih tih godina je bio najplaćeniji igrač na svijetu, bez ovog leak papira i ophodilo se prema
njemu kao božanstvu.
Naispaštalo se igrača i trenera u ekipi zbog tog božanstva tako da samo kažem najlakše je reći Barto je kriv.
Post Reply