Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
glossyB
Posts: 207
Joined: 17/03/2013 13:50
Location: Sarajevo

#10276 Re: Gdje u Sa......

Post by glossyB »

Hvala :D bas nisam isla u ovaj u SCC moram otici ovih dana :) A trazim najvise Alnaturine proizvode da ima malo veci izbor :)
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#10277 Re: Gdje u Sa......

Post by šatirana_ljubičica »

Aha, pa eto kao što sam rekla samo još uvrsti onaj u ulici Koševo, bivša Kralja Tomislava.
User avatar
glossyB
Posts: 207
Joined: 17/03/2013 13:50
Location: Sarajevo

#10278 Re: Gdje u Sa......

Post by glossyB »

Hvala, obiđem ih ovih dana :)
User avatar
DiA 2005
Posts: 322
Joined: 13/10/2012 19:03

#10279 Re: Gdje u Sa......

Post by DiA 2005 »

CherryLips wrote:
DiA 2005 wrote:Gdje da kupim kupace gacice za djecaka od 2-2,5 godine ? To mi treba ovih dana, nemam vremena da cekam sezonu kad inace stizu u radnje...
Lindex,Extreme intimo (vidjeh ženske,ima garant i dječjih).
A sezona je izgleda stigla,kupaćih ima svugdje
DaffyDuck wrote:
DiA 2005 wrote:Gdje da kupim kupace gacice za djecaka od 2-2,5 godine ? To mi treba ovih dana, nemam vremena da cekam sezonu kad inace stizu u radnje...
ja sam kupila u Zari, ima mjesec. A vidjela sam u Lindexu BBI da su stigle. I to spiderman :D
Hvala :srce:
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#10280 Re: Gdje u Sa......

Post by raskopusa »

ZNA LI NEKO DA LI CE SE ORGANIZOVATI SAJAM MEDA? :cry:
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#10281 Re: Gdje u Sa......

Post by raskopusa »

jao_situacije wrote:Gdje u Sa kupiti zeleni orah, znači orah koji nije sazrio ili ako neko zna gdje ima neko drvo oraha možda nečija bašta ili tako nešto pa da se kupi od vlasnika nije potrebno puno, 4-5 oraha max. :D (potrebno za narodnu medicinu)
jos je rano, bude na pijacama.
passiv
Posts: 252
Joined: 29/04/2012 15:57

#10282 Re: Gdje u Sa......

Post by passiv »

gdje ima kupiti male solarne pumpe za vodu, za neku bas malu fontanicu
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#10283 Re: Gdje u Sa......

Post by P308 »

šatirana_ljubičica wrote:Alta a sad moguće i SCC
edit: jel nešto konkretno tražiš, reci ako da, pošto ja često obilazim ovih nekoliko u centru pa da vidim imam li u memoriji :D
Najopremljeniji je onaj kod Konzuma (Korea, Put zivota). Nedavno je i renoviran :)
User avatar
zanimljiv
Posts: 295
Joined: 19/08/2013 10:13

#10284 Re: Gdje u Sa......

Post by zanimljiv »

GaRGa wrote:
zanimljiv wrote:Pronaći ove, prije 5-10 godina su bile u svakoj prodavnici, a sad nigdje?

Image
Za mene jedine normalne žitarice, gotovo neprocesirane, sa jako puno bjelančevina i vlakana.

ne procesirane ? ziva bila informisi se...

http://naturalsociety.com/kelloggs-food ... n-boycott/
*Živ bio...
Znam za ovo, zato pazim odakle kupujem neke stvari. U velikom dijelu EU, uključujući zemlje gdje se proizvode žitarice za naše tržište je GMO zabranjen. (konačno prava upotreba termina GMO, za koji 95% ljudi ne zna šta je).

Surov je svijet, pazim na svaki detalj pri kupovini, ove nisu bajne, ali su opet najzdravije u klasi, čak i u poređenju sa raznim zašećerenim muslijem koji je sastavljen od voća uzgojenog na silu.

On topic: Ako znate gdje ima, recite.
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#10285 Re: Gdje u Sa......

Post by šatirana_ljubičica »

P308 wrote:
šatirana_ljubičica wrote:Alta a sad moguće i SCC
edit: jel nešto konkretno tražiš, reci ako da, pošto ja često obilazim ovih nekoliko u centru pa da vidim imam li u memoriji :D
Najopremljeniji je onaj kod Konzuma (Korea, Put zivota). Nedavno je i renoviran :)

ejs
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#10286 Re: Gdje u Sa......

Post by azurna_obala »

Gdje da nađem ovakvu korpu za biciklo?

Image
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#10287 Re: Gdje u Sa......

Post by shandrprcSA »

...preporuka za flomaster koji se nece izbrisati pranjem :D keramicke solje za kafu, caj i sl.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#10288 Re: Gdje u Sa......

Post by P308 »

šatirana_ljubičica wrote:
P308 wrote:
šatirana_ljubičica wrote:Alta a sad moguće i SCC
edit: jel nešto konkretno tražiš, reci ako da, pošto ja često obilazim ovih nekoliko u centru pa da vidim imam li u memoriji :D
Najopremljeniji je onaj kod Konzuma (Korea, Put zivota). Nedavno je i renoviran :)

ejs
Ne znam cemu ovaj komnentar, ali ok
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#10289 Re: Gdje u Sa......

Post by DaffyDuck »

User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#10290 Re: Gdje u Sa......

Post by šatirana_ljubičica »

ejs[/quote]

Ne znam cemu ovaj komnentar, ali ok[/quote]

žurila pa samo stavila ejs, a u smislu ejs kako se nisam tog dm-a sjetila :lol:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#10291 Re: Gdje u Sa......

Post by azurna_obala »

DaffyDuck wrote:
azurna_obala wrote:Gdje da nađem ovakvu korpu za biciklo?

[img]http://31.media.tumblr.com/2f8782862987 ... o1_500.png[/img
http://www.bicikli.ba/component/jshoppi ... Itemid=435

:sretan: :sretan:
hvala puno :thumbup:
User avatar
Fossil
Posts: 750
Joined: 11/10/2010 18:32

#10292 Re: Gdje u Sa......

Post by Fossil »

Gdje da nađem potvrdu o upisu na fakultet (Immatrikulationsbescheinigung) treba mi za ferijalni rad u Njemackoj preko ISSS-a sam dobio samo onu klasicnu potvrdu koja nije odgovarajuća.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#10293 Re: Gdje u Sa......

Post by seoBIH »

Je li mogu do bosnalijeka u jukicevoj doci preko velesica kada se spustim iza groblja na barama?
User avatar
RoastedPumpkin
Posts: 112
Joined: 19/06/2012 14:11

#10294 Re: Gdje u Sa......

Post by RoastedPumpkin »

Gdje ima za kupiti grcki jogurt (osim onog malog dukatos)?
dowydyenya
Posts: 929
Joined: 27/01/2010 11:40

#10295 Re: Gdje u Sa......

Post by dowydyenya »

Gdje ima da se kupi rubikova kocka mislim na pravu ne na kinesko smece od 2 km.
User avatar
madesa
Posts: 5568
Joined: 26/07/2013 02:37

#10296 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

opet nigdje nasao nisam zna li ko sijalice u boji ?
User avatar
perfect_guy
Posts: 6942
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#10297 Re: Gdje u Sa......

Post by perfect_guy »

madesa wrote:opet nigdje nasao nisam zna li ko sijalice u boji ?
u fisu sam ih vidio
User avatar
madesa
Posts: 5568
Joined: 26/07/2013 02:37

#10298 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

perfect_guy wrote:
madesa wrote:opet nigdje nasao nisam zna li ko sijalice u boji ?
u fisu sam ih vidio
hvala
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#10299 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

madesa wrote:opet nigdje nasao nisam zna li ko sijalice u boji ?
OBI, provjereno, svih velicina "grla" i boja; "Osram"
User avatar
Filter
Posts: 8673
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#10300 Re: Gdje u Sa......

Post by Filter »

123456789 wrote:Je li mogu do bosnalijeka u jukicevoj doci preko velesica kada se spustim iza groblja na barama?
mozes. direktno izbijes na parking bosnalijeka
Post Reply