Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#10276 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

mad_max_ba wrote:Šta je brže od opela?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bitango ne vrijeđaj na nacionalnoj osnovi, molim te :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
evo jedna na regionalnoj :lol:

Image
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#10277 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by mad_max_ba »

bitanga_sa_otesa wrote:
mad_max_ba wrote:Šta je brže od opela?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bitango ne vrijeđaj na nacionalnoj osnovi, molim te :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
evo jedna na regionalnoj :lol:

Image
:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#10278 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by tempuser »

mad_max_ba wrote:
tempuser wrote:Al ga je Opel zato 98. zabio konkurenciji pod precku kad su prvi dali 10 god garancije na lim za Astru G.
u segmentu u kojem opel djeluje da........
Pa u segmenat u kojem djeluje i jeste konkurencija.
User avatar
konektovan
Posts: 51450
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#10279 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

[/i]
tempuser wrote:
mad_max_ba wrote:
tempuser wrote:Al ga je Opel zato 98. zabio konkurenciji pod precku kad su prvi dali 10 god garancije na lim za Astru G.
u segmentu u kojem opel djeluje da........
Pa u segmenat u kojem djeluje i jeste konkurencija.
Neka vozila iz tog perioda nisu imala garanciju kao opel, a opet su imala bolju limariju.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#10280 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by tempuser »

konektovan wrote:[/i]
tempuser wrote:
mad_max_ba wrote: u segmentu u kojem opel djeluje da........
Pa u segmenat u kojem djeluje i jeste konkurencija.
Neka vozila iz tog perioda nisu imala garanciju kao opel, a opet su imala bolju limariju.
Koji je auto C segmenta '98 imao bolju limariju i kako znas da su imali bolju? Moja ex G se i danas vozi, stara 18 god, nema packe korozije.
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#10281 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

Ko je masovno prezivio iz '98 osim g4 i astre?
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#10282 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by mad_max_ba »

felicia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51450
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#10283 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

basicm wrote:Ko je masovno prezivio iz '98 osim g4 i astre?
Peugeot 306, megane, xsara, a dajte slike tih golfova i astri proizvedenih 98 " da vidimo kako se drze????
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10284 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

konektovan wrote:
basicm wrote:Ko je masovno prezivio iz '98 osim g4 i astre?
Peugeot 306, megane, xsara, a dajte slike tih golfova i astri proizvedenih 98 " da vidimo kako se drze????
:lol: :lol: :lol:

pogtovo gepek i prednji blatobrani :evil: , dodouse sve je to staro i preslo Boga oca :-)

ja postenu 306cu nisam vidio odavno , vljda nisu nikom interesantne
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#10285 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by mad_max_ba »

konektovan wrote:
basicm wrote:Ko je masovno prezivio iz '98 osim g4 i astre?
Peugeot 306, megane, xsara, a dajte slike tih golfova i astri proizvedenih 98 " da vidimo kako se drze????
nemoj, mogao bih ti stvarno pokazati za astre g, pika li se xsara 2000?? :D
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#10286 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

konektovan wrote:
basicm wrote:Ko je masovno prezivio iz '98 osim g4 i astre?
Peugeot 306, megane, xsara, a dajte slike tih golfova i astri proizvedenih 98 " da vidimo kako se drze????
Ti se zezas jeli tako? Kad si nabrojane vidio, i rekao sam masovno. Sam sebe pobijas.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10287 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

vala xsara nije nikad ni bilo puno , 306ca jeste ali ih slabo ima , da ne govorim xs ili gti modelima :-)

masovno se uvozili i uvoze svabe ko i sad , ti @konektovani koda ne poznajes mentalitet prosjecnog BiH vozaca :mrgreen: :mrgreen: :evil:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#10288 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

Bilo je megane 1 ko balege, gdje su sad? 306 ni na slici nema, xsara sto je bilo nestalo...
Budite realni, neeeemaaaa :mrgreen:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10289 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

:lol: :lol:

ko 323 , stopile se sa zemljom :lol:

edit : https://www.olx.ba/artikal/26409578/peugeot-306-gti-6/ :shock: :shock:

plin :roll:
User avatar
konektovan
Posts: 51450
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#10290 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

mad_max_ba wrote:
konektovan wrote:
basicm wrote:Ko je masovno prezivio iz '98 osim g4 i astre?
Peugeot 306, megane, xsara, a dajte slike tih golfova i astri proizvedenih 98 " da vidimo kako se drze????
nemoj, mogao bih ti stvarno pokazati za astre g, pika li se xsara 2000?? :D
Pokazi, sta god imas, ali astre proizvedene 98 i golfovi , nisu u boljem stanju od navedenih koji su zivi kad je lim u pitanju. Da ne spominjem da su generacijski stariji od svaba
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#10291 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bleee_sa »

Imate pozz od bitange :D

Image
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10292 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

:lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#10293 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Romeo 80 »

Joj dobre bitange! :kiselavoda: :mokri: :gunjastajl:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#10294 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by tempuser »

amar1994 wrote:
konektovan wrote:
basicm wrote:Ko je masovno prezivio iz '98 osim g4 i astre?
Peugeot 306, megane, xsara, a dajte slike tih golfova i astri proizvedenih 98 " da vidimo kako se drze????
:lol: :lol: :lol:

pogtovo gepek i prednji blatobrani :evil: , dodouse sve je to staro i preslo Boga oca :-)

ja postenu 306cu nisam vidio odavno , vljda nisu nikom interesantne
To cemu se ti kao smijes samo dokazuje koliko ne znas, sva ta korozija na blatobranima na golfovima IV koju vidis je jer su zamjenski ili su popravljali dundjeri, na original blatobranu toga neces naci.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10295 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

tempuser wrote:
To cemu se ti kao smijes samo dokazuje koliko ne znas, sva ta korozija na blatobranima na golfovima IV koju vidis je jer su zamjenski ili su popravljali dundjeri, na original blatobranu toga neces naci.
kao ne znam , rijetko kad ces vidjet astru ili 307 prve generacije da je truho na tim mjestima , cak i petica ima isti problem ,ni japanci ne truhnu po gepeku i prednjim blatobranima . MOzda i jesu zamjenski , al cisto sumnjam da su gepeci al kao sto sam napisao , preslo je to ko zna koliko km pa je razumljivo :-) :thumbup:
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#10296 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by NediM17 »

Zna li neko nesto vise o automatskom mjenjacu u Cliju III 1.2? Jedino sto ja znam da je klasicni automatik sa cetiri brzine.
Interesuje me u principu ako se redovno odrzava, da li moze zaboljeti glava od njega.
User avatar
bilic
Posts: 1165
Joined: 25/07/2012 22:33

#10297 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bilic »

NediM17 wrote:Zna li neko nesto vise o automatskom mjenjacu u Cliju III 1.2? Jedino sto ja znam da je klasicni automatik sa cetiri brzine.
Interesuje me u principu ako se redovno odrzava, da li moze zaboljeti glava od njega.
Mislim da automatski mjenjači mogu valjat u boljim klasama auta.
A ovo prvi put čujem na motoru 1,2 . Nešto novo .
Ili se zezaš sa nama . :-)
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#10298 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by NediM17 »

Sto bih se zezao?!

Treba mi automatik mjenjac u malom autu, ako nisi imao sta pametnije reci, nisi trebao nista.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#10299 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by tempuser »

amar1994 wrote:
tempuser wrote:
To cemu se ti kao smijes samo dokazuje koliko ne znas, sva ta korozija na blatobranima na golfovima IV koju vidis je jer su zamjenski ili su popravljali dundjeri, na original blatobranu toga neces naci.
kao ne znam , rijetko kad ces vidjet astru ili 307 prve generacije da je truho na tim mjestima , cak i petica ima isti problem ,ni japanci ne truhnu po gepeku i prednjim blatobranima . MOzda i jesu zamjenski , al cisto sumnjam da su gepeci al kao sto sam napisao , preslo je to ko zna koliko km pa je razumljivo :-) :thumbup:
Naravno da ne znas, vidis nesto po cesti i odmah donosis zakljucke, a svakim daljnim elaboratom se sve vise uvaljujes.
Osim sto je Astra F kulminacija Opelovih problema s korozijom i sto je 307 3 god mladji model, kod udarca otpozada koji dio najprije strada?
Golf IV i Astra G ako nisu udarani tj ako su popravljeni kako treba i ne sa jeftinim zamjenskim dijelovima nemaju problema sa korozijom, a bolje ti je ne javljaj se po pitanju japanaca, Mazde te generacije su trunule ko Opel Kadett iako je XXI vijek.
User avatar
konektovan
Posts: 51450
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#10300 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

Se ove silne cetvorke, petice, astre sto su korozirale i vide se na cesti, su udarene, tako je pokazalo vjestacenje. :mrgreen: :skoljka:

Bajram Serif Mubarek Olsun svima koji slave!!!!
Post Reply