Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10276 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

taureg71 wrote: nemoj da mi pisemo sta je dobro...bolje reci ukusi su razliciti rece pas i nastavi da lize jaja,...
ne, fakat me interesuje.
User avatar
sig_garret
Posts: 290
Joined: 24/06/2009 11:48
Location: Chozo Ruins

#10277 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sig_garret »

Image
Idu već šestu epizodu,
a Mandrak se još nije pojavio :-?
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#10278 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Officer Crabtree »

od ovih koji se trenutno prikazuju ipak najjača mi je American Crime Story... preporučujem ako niste gledali.
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10279 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

vicious wrote:Ma eto, nije loša Billions, mada sam nekako više očekivao nakon prve epizode. Paul Giamatti je najviše vadi, a ovaj riđan iz Homelanda mi je vazda isti. Nervira me samom pojavom, a i s onim preseravanjima, kao "ja bogat, a vidi zajebajem se ko običan smrtnik".
mene pak odusevljava on bas, a Giamatti me fakat nervira, onako kratak, dezmenkast kao zajebani tuzilac,hahaha, a njegova pojava ukazuje da samo moze biti pajac i nista vise..zena mu je vrhhh ckapi
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#10280 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

Officer Crabtree wrote:od ovih koji se trenutno prikazuju ipak najjača mi je American Crime Story... preporučujem ako niste gledali.
Ma meni se nije gledala kad sam vidio da je oko OJ Simpsona, ali ako na rotten tomatoes ima 97%/90% moram joj dati šansu :D

Edit: Doduše sad vidim tu i The Man in the High Castle ima 95%, a meni bila baš bezze pa sam odustao nakon 3. epizode... Hajde vidjećemo.
Last edited by vicious on 26/02/2016 09:45, edited 1 time in total.
User avatar
Altsa
Posts: 9257
Joined: 19/03/2004 18:31

#10281 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Altsa »

vicious wrote:
Officer Crabtree wrote:od ovih koji se trenutno prikazuju ipak najjača mi je American Crime Story... preporučujem ako niste gledali.
Ma meni se nije gledala kad sam vidio da je oko OJ Simpsona, ali ako na rotten tomatoes ima 97%/90% moram joj dati šansu :D
I mene je to ponukalo da je skinem.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10282 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Officer Crabtree wrote:od ovih koji se trenutno prikazuju ipak najjača mi je American Crime Story... preporučujem ako niste gledali.
:thumbup:

vrlo dobra!
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#10283 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sha_ba »

zna li neko u kojoj sezoni breaking bad se pojavljuje Saul? hvala :thumbup:
User avatar
Promoe
Posts: 322
Joined: 25/08/2015 20:30

#10284 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Promoe »

sha_ba wrote:zna li neko u kojoj sezoni breaking bad se pojavljuje Saul? hvala :thumbup:
Ja mislim S02E08 kad je uhapsen onaj Badger
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#10285 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

Promoe wrote:
sha_ba wrote:zna li neko u kojoj sezoni breaking bad se pojavljuje Saul? hvala :thumbup:
Ja mislim S02E08 kad je uhapsen onaj Badger

tacno,epizoda se zove better call saul
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10286 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tomahawk11 »

Kad vec spominjete Saula, u onoj epizodi kad ona porodica pobjegne kampovati u satoru....ona kuca u kojoj oni zive, kad Saul ide iza, onaj bazen....kuca podsjeca na kucu WW....slucajnost ili je to ta kuca?
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#10287 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Tomahawk11 wrote:Kad vec spominjete Saula, u onoj epizodi kad ona porodica pobjegne kampovati u satoru....ona kuca u kojoj oni zive, kad Saul ide iza, onaj bazen....kuca podsjeca na kucu WW....slucajnost ili je to ta kuca?

Nesto to nisam uocio... Inace, kako pocinju ove dvoje sezone Saula, jednom sam se uhvatio zamisljaljuci kako ce na kraju napraviti neki spoj tih serija :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10288 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tomahawk11 »

Pitarrr82 wrote:
Tomahawk11 wrote:Kad vec spominjete Saula, u onoj epizodi kad ona porodica pobjegne kampovati u satoru....ona kuca u kojoj oni zive, kad Saul ide iza, onaj bazen....kuca podsjeca na kucu WW....slucajnost ili je to ta kuca?

Nesto to nisam uocio... Inace, kako pocinju ove dvoje sezone Saula, jednom sam se uhvatio zamisljaljuci kako ce na kraju napraviti neki spoj tih serija :mrgreen:
Pa nije nemoguce, tj. ako se uzme da je vrijeme desavanja BCS prije BB, logicno da treba doci do vremena kad je Saul tu gdje je bio u BB.
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#10289 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sha_ba »

e hvala puno :thumbup:
i ja se nadam da ce da ih spoje :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#10290 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

mislim da je ona kuca u kojoj su oni trazili onu fameliju i pare ipak raskosnija od heisenbergove. cini mi se da je heisenbergova niza bila, gotovo na jednoj etazi, a u ova je cini mi se veca.

ma do nekog spajanja i referisanja vec dolazi. iz toga najvise i crpe snagu i raja i gleda i najvise pamti te neke dodirne tacke serija.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#10291 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

uh, ova taboo izgleda dobro po prikolici.

zna li neko kad bi mogla krenuti?
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#10292 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Samo da izjavim da je Shonda Rhimes kraljica :D
Meni Grey's anatomy ne moze dosaditi :D
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10293 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

Tomahawk11 wrote:Kad vec spominjete Saula, u onoj epizodi kad ona porodica pobjegne kampovati u satoru....ona kuca u kojoj oni zive, kad Saul ide iza, onaj bazen....kuca podsjeca na kucu WW....slucajnost ili je to ta kuca?

ma dje, nidje veze, puno raskosnija je ta kuca od kuce WW, drugo imaju one drvene grede to kod WW nema u kuci...trece, ne znam sto bi to radili ??? bar tamo ima milione kuca
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10294 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tomahawk11 »

taureg71 wrote:
Tomahawk11 wrote:Kad vec spominjete Saula, u onoj epizodi kad ona porodica pobjegne kampovati u satoru....ona kuca u kojoj oni zive, kad Saul ide iza, onaj bazen....kuca podsjeca na kucu WW....slucajnost ili je to ta kuca?

ma dje, nidje veze, puno raskosnija je ta kuca od kuce WW, drugo imaju one drvene grede to kod WW nema u kuci...trece, ne znam sto bi to radili ??? bar tamo ima milione kuca
Vjerovatno mi se samo ucinilo, ona scena s bazenom....a u pravu si za samu kucu, nije to ista.
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10295 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

Tomahawk11 wrote:
taureg71 wrote:
Tomahawk11 wrote:Kad vec spominjete Saula, u onoj epizodi kad ona porodica pobjegne kampovati u satoru....ona kuca u kojoj oni zive, kad Saul ide iza, onaj bazen....kuca podsjeca na kucu WW....slucajnost ili je to ta kuca?

ma dje, nidje veze, puno raskosnija je ta kuca od kuce WW, drugo imaju one drvene grede to kod WW nema u kuci...trece, ne znam sto bi to radili ??? bar tamo ima milione kuca
Vjerovatno mi se samo ucinilo, ona scena s bazenom....a u pravu si za samu kucu, nije to ista.
ma i taj bazen je nerealan, i u USA je to pojam bogatije raje...ne uklapa se u prof u srednjoj skoli i njegovu bednu platu od 3000 USD neto..heheh...a WW je profan...zivio sam tamo 3 god pa znam...eeee sretno vrijeme :sax:
bezVolana
Posts: 1130
Joined: 14/08/2013 13:33

#10296 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by bezVolana »

BJB wrote:Samo da izjavim da je Shonda Rhimes kraljica :D
Meni Grey's anatomy ne moze dosaditi :D
:thumbup: isto

nego . . . sta je sa pajrt bejom? nesto su zastekali, nema epizode a stara par dana (za suits) sta reci? su ih blokirali? koje su alternative?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#10297 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

how to get away with murder.

http://www.imdb.com/title/tt3205802/
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#10298 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by __Phoenix__ »

bezVolana wrote:
BJB wrote:Samo da izjavim da je Shonda Rhimes kraljica :D
Meni Grey's anatomy ne moze dosaditi :D
:thumbup: isto

nego . . . sta je sa pajrt bejom? nesto su zastekali, nema epizode a stara par dana (za suits) sta reci? su ih blokirali? koje su alternative?
https://kat.cr/user/ettv/uploads/ Ova ekipa svaku seriju postavlja izgleda :thumbup:
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#10299 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Njanjavi »

Vinyl ce da bude, nemam rjeci, savrsenstvo, nijednu seriju ove godine ne moram gledat kraj nje.
Suits su me malo razocarali, mislio sam da ce se zavrsit ove sezone ovo nadrkavanje oko sudjenja vise.
Ugl, jedna od najlegendarnijih scena koje ikad pogledah na tv, umirao sam od smjeha :lol:



btw, predlozio bi animiranu hbo produkcija, super fore, cista zajebancija i mozak na pashu, animals.
Masu poznatih gostovanja imaju, sve u svemu fino osvjezenje :D
Image

http://www.imdb.com/title/tt4953128/
Modest Musorgski
Posts: 1040
Joined: 26/07/2012 20:08

#10300 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Modest Musorgski »

Njanjavi wrote:
btw, predlozio bi animiranu hbo produkcija, super fore, cista zajebancija i mozak na pashu, animals.
Masu poznatih gostovanja imaju, sve u svemu fino osvjezenje :D
Image

http://www.imdb.com/title/tt4953128/
ja dodje maksuz na forum da predlozim ovo :mrgreen:
Post Reply