ne, fakat me interesuje.taureg71 wrote: nemoj da mi pisemo sta je dobro...bolje reci ukusi su razliciti rece pas i nastavi da lize jaja,...
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#10276 Re: Gledate seriju - preporucite je
- sig_garret
- Posts: 290
- Joined: 24/06/2009 11:48
- Location: Chozo Ruins
#10277 Re: Gledate seriju - preporucite je

Idu već šestu epizodu,
a Mandrak se još nije pojavio
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#10278 Re: Gledate seriju - preporucite je
od ovih koji se trenutno prikazuju ipak najjača mi je American Crime Story... preporučujem ako niste gledali.
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10279 Re: Gledate seriju - preporucite je
mene pak odusevljava on bas, a Giamatti me fakat nervira, onako kratak, dezmenkast kao zajebani tuzilac,hahaha, a njegova pojava ukazuje da samo moze biti pajac i nista vise..zena mu je vrhhh ckapivicious wrote:Ma eto, nije loša Billions, mada sam nekako više očekivao nakon prve epizode. Paul Giamatti je najviše vadi, a ovaj riđan iz Homelanda mi je vazda isti. Nervira me samom pojavom, a i s onim preseravanjima, kao "ja bogat, a vidi zajebajem se ko običan smrtnik".
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#10280 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ma meni se nije gledala kad sam vidio da je oko OJ Simpsona, ali ako na rotten tomatoes ima 97%/90% moram joj dati šansuOfficer Crabtree wrote:od ovih koji se trenutno prikazuju ipak najjača mi je American Crime Story... preporučujem ako niste gledali.
Edit: Doduše sad vidim tu i The Man in the High Castle ima 95%, a meni bila baš bezze pa sam odustao nakon 3. epizode... Hajde vidjećemo.
Last edited by vicious on 26/02/2016 09:45, edited 1 time in total.
- Altsa
- Posts: 9257
- Joined: 19/03/2004 18:31
#10281 Re: Gledate seriju - preporucite je
I mene je to ponukalo da je skinem.vicious wrote:Ma meni se nije gledala kad sam vidio da je oko OJ Simpsona, ali ako na rotten tomatoes ima 97%/90% moram joj dati šansuOfficer Crabtree wrote:od ovih koji se trenutno prikazuju ipak najjača mi je American Crime Story... preporučujem ako niste gledali.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#10282 Re: Gledate seriju - preporucite je
Officer Crabtree wrote:od ovih koji se trenutno prikazuju ipak najjača mi je American Crime Story... preporučujem ako niste gledali.
vrlo dobra!
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#10283 Re: Gledate seriju - preporucite je
zna li neko u kojoj sezoni breaking bad se pojavljuje Saul? hvala 
- Promoe
- Posts: 322
- Joined: 25/08/2015 20:30
#10284 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja mislim S02E08 kad je uhapsen onaj Badgersha_ba wrote:zna li neko u kojoj sezoni breaking bad se pojavljuje Saul? hvala
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10285 Re: Gledate seriju - preporucite je
Promoe wrote:Ja mislim S02E08 kad je uhapsen onaj Badgersha_ba wrote:zna li neko u kojoj sezoni breaking bad se pojavljuje Saul? hvala
tacno,epizoda se zove better call saul
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10286 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kad vec spominjete Saula, u onoj epizodi kad ona porodica pobjegne kampovati u satoru....ona kuca u kojoj oni zive, kad Saul ide iza, onaj bazen....kuca podsjeca na kucu WW....slucajnost ili je to ta kuca?
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#10287 Re: Gledate seriju - preporucite je
Tomahawk11 wrote:Kad vec spominjete Saula, u onoj epizodi kad ona porodica pobjegne kampovati u satoru....ona kuca u kojoj oni zive, kad Saul ide iza, onaj bazen....kuca podsjeca na kucu WW....slucajnost ili je to ta kuca?
Nesto to nisam uocio... Inace, kako pocinju ove dvoje sezone Saula, jednom sam se uhvatio zamisljaljuci kako ce na kraju napraviti neki spoj tih serija
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10288 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pa nije nemoguce, tj. ako se uzme da je vrijeme desavanja BCS prije BB, logicno da treba doci do vremena kad je Saul tu gdje je bio u BB.Pitarrr82 wrote:Tomahawk11 wrote:Kad vec spominjete Saula, u onoj epizodi kad ona porodica pobjegne kampovati u satoru....ona kuca u kojoj oni zive, kad Saul ide iza, onaj bazen....kuca podsjeca na kucu WW....slucajnost ili je to ta kuca?
Nesto to nisam uocio... Inace, kako pocinju ove dvoje sezone Saula, jednom sam se uhvatio zamisljaljuci kako ce na kraju napraviti neki spoj tih serija
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#10289 Re: Gledate seriju - preporucite je
e hvala puno
i ja se nadam da ce da ih spoje
i ja se nadam da ce da ih spoje
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#10290 Re: Gledate seriju - preporucite je
mislim da je ona kuca u kojoj su oni trazili onu fameliju i pare ipak raskosnija od heisenbergove. cini mi se da je heisenbergova niza bila, gotovo na jednoj etazi, a u ova je cini mi se veca.
ma do nekog spajanja i referisanja vec dolazi. iz toga najvise i crpe snagu i raja i gleda i najvise pamti te neke dodirne tacke serija.
ma do nekog spajanja i referisanja vec dolazi. iz toga najvise i crpe snagu i raja i gleda i najvise pamti te neke dodirne tacke serija.
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#10291 Re: Gledate seriju - preporucite je
uh, ova taboo izgleda dobro po prikolici.
zna li neko kad bi mogla krenuti?
zna li neko kad bi mogla krenuti?
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#10292 Re: Gledate seriju - preporucite je
Samo da izjavim da je Shonda Rhimes kraljica
Meni Grey's anatomy ne moze dosaditi
Meni Grey's anatomy ne moze dosaditi
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10293 Re: Gledate seriju - preporucite je
Tomahawk11 wrote:Kad vec spominjete Saula, u onoj epizodi kad ona porodica pobjegne kampovati u satoru....ona kuca u kojoj oni zive, kad Saul ide iza, onaj bazen....kuca podsjeca na kucu WW....slucajnost ili je to ta kuca?
ma dje, nidje veze, puno raskosnija je ta kuca od kuce WW, drugo imaju one drvene grede to kod WW nema u kuci...trece, ne znam sto bi to radili ??? bar tamo ima milione kuca
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10294 Re: Gledate seriju - preporucite je
Vjerovatno mi se samo ucinilo, ona scena s bazenom....a u pravu si za samu kucu, nije to ista.taureg71 wrote:Tomahawk11 wrote:Kad vec spominjete Saula, u onoj epizodi kad ona porodica pobjegne kampovati u satoru....ona kuca u kojoj oni zive, kad Saul ide iza, onaj bazen....kuca podsjeca na kucu WW....slucajnost ili je to ta kuca?
ma dje, nidje veze, puno raskosnija je ta kuca od kuce WW, drugo imaju one drvene grede to kod WW nema u kuci...trece, ne znam sto bi to radili ??? bar tamo ima milione kuca
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10295 Re: Gledate seriju - preporucite je
ma i taj bazen je nerealan, i u USA je to pojam bogatije raje...ne uklapa se u prof u srednjoj skoli i njegovu bednu platu od 3000 USD neto..heheh...a WW je profan...zivio sam tamo 3 god pa znam...eeee sretno vrijemeTomahawk11 wrote:Vjerovatno mi se samo ucinilo, ona scena s bazenom....a u pravu si za samu kucu, nije to ista.taureg71 wrote:Tomahawk11 wrote:Kad vec spominjete Saula, u onoj epizodi kad ona porodica pobjegne kampovati u satoru....ona kuca u kojoj oni zive, kad Saul ide iza, onaj bazen....kuca podsjeca na kucu WW....slucajnost ili je to ta kuca?
ma dje, nidje veze, puno raskosnija je ta kuca od kuce WW, drugo imaju one drvene grede to kod WW nema u kuci...trece, ne znam sto bi to radili ??? bar tamo ima milione kuca
-
bezVolana
- Posts: 1130
- Joined: 14/08/2013 13:33
#10296 Re: Gledate seriju - preporucite je
BJB wrote:Samo da izjavim da je Shonda Rhimes kraljica![]()
Meni Grey's anatomy ne moze dosaditi
nego . . . sta je sa pajrt bejom? nesto su zastekali, nema epizode a stara par dana (za suits) sta reci? su ih blokirali? koje su alternative?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
#10298 Re: Gledate seriju - preporucite je
https://kat.cr/user/ettv/uploads/ Ova ekipa svaku seriju postavlja izgledabezVolana wrote:BJB wrote:Samo da izjavim da je Shonda Rhimes kraljica![]()
Meni Grey's anatomy ne moze dosaditiisto
nego . . . sta je sa pajrt bejom? nesto su zastekali, nema epizode a stara par dana (za suits) sta reci? su ih blokirali? koje su alternative?
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#10299 Re: Gledate seriju - preporucite je
Vinyl ce da bude, nemam rjeci, savrsenstvo, nijednu seriju ove godine ne moram gledat kraj nje.
Suits su me malo razocarali, mislio sam da ce se zavrsit ove sezone ovo nadrkavanje oko sudjenja vise.
Ugl, jedna od najlegendarnijih scena koje ikad pogledah na tv, umirao sam od smjeha
btw, predlozio bi animiranu hbo produkcija, super fore, cista zajebancija i mozak na pashu, animals.
Masu poznatih gostovanja imaju, sve u svemu fino osvjezenje

http://www.imdb.com/title/tt4953128/
Suits su me malo razocarali, mislio sam da ce se zavrsit ove sezone ovo nadrkavanje oko sudjenja vise.
Ugl, jedna od najlegendarnijih scena koje ikad pogledah na tv, umirao sam od smjeha
btw, predlozio bi animiranu hbo produkcija, super fore, cista zajebancija i mozak na pashu, animals.
Masu poznatih gostovanja imaju, sve u svemu fino osvjezenje

http://www.imdb.com/title/tt4953128/
-
Modest Musorgski
- Posts: 1040
- Joined: 26/07/2012 20:08
#10300 Re: Gledate seriju - preporucite je
ja dodje maksuz na forum da predlozim ovoNjanjavi wrote:
btw, predlozio bi animiranu hbo produkcija, super fore, cista zajebancija i mozak na pashu, animals.
Masu poznatih gostovanja imaju, sve u svemu fino osvjezenje
http://www.imdb.com/title/tt4953128/
