Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#10251 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

polis wrote:Gdje je najbolje, a i najjeftinije izraditi oko 500 fotografija standardne dimenzije 10x15cm u Sarajevu?
probaj na platou skenderije, u prolazu izmedju radnji - foto "edo i tata"
User avatar
i_ja_na_forumu
Posts: 923
Joined: 11/03/2010 23:08

#10252 Re: Gdje u Sa......

Post by i_ja_na_forumu »

polis wrote:Gdje je najbolje, a i najjeftinije izraditi oko 500 fotografija standardne dimenzije 10x15cm u Sarajevu?
pogledaj i po portalima za grupnu kupovinu.. cesto budu neke ponude..
User avatar
Filter
Posts: 8673
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#10253 Re: Gdje u Sa......

Post by Filter »

sarajvosa wrote:Gdje u Sarajevu negdje tu oko centra grada mogu uzet kvalitetnu mašinicu za šišanje da košta do 50KM?
pogledaj u CMu preko puta ceke...

opaska na kvalitetno, braun se razletio nakon nepune godine dana,
kineski no name hepek za 17KM mi je trajao 5 godina pod istim uslovima koristenja...
sad imam opet nakav kineski, evo treca godina pici ko veliki
frngla
Posts: 3347
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#10254 Re: Gdje u Sa......

Post by frngla »

Nekatamo wrote:Odustala. Hiljadu maraka. Kakav je delimano i gdje njega kipiti


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odličan za taj novac, u setu dođe jedan poklopac, te dvije "šerpe", tako da u principu dobiješ dva ekspres lonca... Meni je odličan, a za tavu se slažem, bačene pare...
User avatar
KAMISORI
Posts: 8
Joined: 19/05/2014 16:30

#10255 Re: Gdje u Sa......

Post by KAMISORI »

Gdje u Sarajevu ima buvljak, tržnica npr da se mogu uzeti čakije, lampe, privjesci i slični asesoari
vjetropirka
Posts: 289
Joined: 29/06/2012 22:01

#10256 Re: Gdje u Sa......

Post by vjetropirka »

KAMISORI wrote:Gdje u Sarajevu ima buvljak, tržnica npr da se mogu uzeti čakije, lampe, privjesci i slični asesoari
imaš nedjeljom auto-pijacu , na stupu ,preko puta wise. ima svega više nego auta :)
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#10257 Re: Gdje u Sa......

Post by WildRedRose »

KAMISORI wrote:Gdje u Sarajevu ima buvljak, tržnica npr da se mogu uzeti čakije, lampe, privjesci i slični asesoari
a ima i na socijalnom, preko puta mercatora nesto slicno svaki dan.
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#10258 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »

kupiti opanke rucni rad,kozne :D U nedelju vidjoh na autopijaci,i neuzeh,reko,vraticu se..Kad sam se vratila,cika nije bilo :sad:
https://www.google.ba/search?q=opanci+r ... B640%3B411
User avatar
Nekatamo
Posts: 567
Joined: 18/01/2013 22:33

#10259 Re: Gdje u Sa......

Post by Nekatamo »

Gdje saznati sposak za vjenčanja sutra


Sent from my iPhone using Tapatalk
durnalist
Posts: 46
Joined: 25/09/2012 22:10

#10260 Re: Gdje u Sa......

Post by durnalist »

Gdje u Sa (ili okolici) kupiti svilenu posteljinu?

I
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#10261 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »

quarterback wrote:
polis wrote:Gdje je najbolje, a i najjeftinije izraditi oko 500 fotografija standardne dimenzije 10x15cm u Sarajevu?
probaj na platou skenderije, u prolazu izmedju radnji - foto "edo i tata"
Ja sam izradila neki dan,20 slika za 5km,u gore pomenutom studiju
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#10262 Re: Odg: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

durnalist wrote:Gdje u Sa (ili okolici) kupiti svilenu posteljinu?

I
Pogledaj u Jysk-u. Imaš online katalog
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#10263 Re: Gdje u Sa......

Post by P308 »

Gdje kupiti malo ekskluzivniji rokovnik, lijepo zapakovan - treba mi za poklon, trazio sam ali nadjem samo one obicne i jeftinije....kakve su cijene otprilike ako znate...
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#10264 Re: Gdje u Sa......

Post by Entropio »

quarterback wrote:"gir", kod grila vanni, kod ekonomije, cijene imate na gir.ba
Ovi su relativno skupi... 25-30KM je 24 sata. Skoro k'o rent a car. Ima li negdje jeftinije?
durnalist
Posts: 46
Joined: 25/09/2012 22:10

#10265 Re: Odg: Gdje u Sa......

Post by durnalist »

manekenka u penziji wrote:
durnalist wrote:Gdje u Sa (ili okolici) kupiti svilenu posteljinu?

I
Pogledaj u Jysk-u. Imaš online katalog
Bio u Jysku, u Vitezu neki dan. Nemaju :sad:
User avatar
melrose
Posts: 468
Joined: 03/06/2009 02:27
Contact:

#10266 Re: Gdje u Sa......

Post by melrose »

Nekatamo wrote:Gdje saznati sposak za vjenčanja sutra


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jel to nisi pozvana, pa hoces da bahnes? :lol:
User avatar
zanimljiv
Posts: 295
Joined: 19/08/2013 10:13

#10267 Re: Gdje u Sa......

Post by zanimljiv »

Pronaći ove, prije 5-10 godina su bile u svakoj prodavnici, a sad nigdje?

Image
Za mene jedine normalne žitarice, gotovo neprocesirane, sa jako puno bjelančevina i vlakana.
User avatar
DiA 2005
Posts: 322
Joined: 13/10/2012 19:03

#10268 Re: Gdje u Sa......

Post by DiA 2005 »

Gdje da kupim kupace gacice za djecaka od 2-2,5 godine ? To mi treba ovih dana, nemam vremena da cekam sezonu kad inace stizu u radnje...
User avatar
DiA 2005
Posts: 322
Joined: 13/10/2012 19:03

#10269 Re: Gdje u Sa......

Post by DiA 2005 »

durnalist wrote:Gdje u Sa (ili okolici) kupiti svilenu posteljinu?

I
Probaj u Ekskluziv radnjama ( nisam sigurna jesam li ispravno napisala ). Znam da je jedna bila na Malti u zgradi 'Sibica', a druga cini mi se blizu Kluba Slovenaca.
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#10270 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

DiA 2005 wrote:Gdje da kupim kupace gacice za djecaka od 2-2,5 godine ? To mi treba ovih dana, nemam vremena da cekam sezonu kad inace stizu u radnje...
Lindex,Extreme intimo (vidjeh ženske,ima garant i dječjih).
A sezona je izgleda stigla,kupaćih ima svugdje
Bajs
Posts: 14
Joined: 08/05/2014 12:27
Location: Nuuk

#10271 Re: Gdje u Sa......

Post by Bajs »

Moze li neko da preporuci gdje ima da se dobije botox?
Neko ko je probao vec.
Hvala
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#10272 Re: Gdje u Sa......

Post by DaffyDuck »

DiA 2005 wrote:Gdje da kupim kupace gacice za djecaka od 2-2,5 godine ? To mi treba ovih dana, nemam vremena da cekam sezonu kad inace stizu u radnje...
ja sam kupila u Zari, ima mjesec. A vidjela sam u Lindexu BBI da su stigle. I to spiderman :D
GaRGa
Posts: 2831
Joined: 25/02/2009 15:00

#10273 Re: Gdje u Sa......

Post by GaRGa »

zanimljiv wrote:Pronaći ove, prije 5-10 godina su bile u svakoj prodavnici, a sad nigdje?

Image
Za mene jedine normalne žitarice, gotovo neprocesirane, sa jako puno bjelančevina i vlakana.

ne procesirane ? ziva bila informisi se...

http://naturalsociety.com/kelloggs-food ... n-boycott/
User avatar
glossyB
Posts: 207
Joined: 17/03/2013 13:50
Location: Sarajevo

#10274 Re: Gdje u Sa......

Post by glossyB »

Ove Kelloggs su cist GMO...

Nego na temu, gdje je u SA najbolji, najopremljeni DM?
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#10275 Re: Gdje u Sa......

Post by šatirana_ljubičica »

Alta a sad moguće i SCC
edit: jel nešto konkretno tražiš, reci ako da, pošto ja često obilazim ovih nekoliko u centru pa da vidim imam li u memoriji :D
Post Reply