probaj na platou skenderije, u prolazu izmedju radnji - foto "edo i tata"polis wrote:Gdje je najbolje, a i najjeftinije izraditi oko 500 fotografija standardne dimenzije 10x15cm u Sarajevu?
Gdje u Sa......
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#10251 Re: Gdje u Sa......
- i_ja_na_forumu
- Posts: 923
- Joined: 11/03/2010 23:08
#10252 Re: Gdje u Sa......
pogledaj i po portalima za grupnu kupovinu.. cesto budu neke ponude..polis wrote:Gdje je najbolje, a i najjeftinije izraditi oko 500 fotografija standardne dimenzije 10x15cm u Sarajevu?
- Filter
- Posts: 8673
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#10253 Re: Gdje u Sa......
pogledaj u CMu preko puta ceke...sarajvosa wrote:Gdje u Sarajevu negdje tu oko centra grada mogu uzet kvalitetnu mašinicu za šišanje da košta do 50KM?
opaska na kvalitetno, braun se razletio nakon nepune godine dana,
kineski no name hepek za 17KM mi je trajao 5 godina pod istim uslovima koristenja...
sad imam opet nakav kineski, evo treca godina pici ko veliki
-
frngla
- Posts: 3347
- Joined: 30/05/2009 14:29
- Location: Manila
#10254 Re: Gdje u Sa......
Odličan za taj novac, u setu dođe jedan poklopac, te dvije "šerpe", tako da u principu dobiješ dva ekspres lonca... Meni je odličan, a za tavu se slažem, bačene pare...Nekatamo wrote:Odustala. Hiljadu maraka. Kakav je delimano i gdje njega kipiti
Sent from my iPhone using Tapatalk
- KAMISORI
- Posts: 8
- Joined: 19/05/2014 16:30
#10255 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sarajevu ima buvljak, tržnica npr da se mogu uzeti čakije, lampe, privjesci i slični asesoari
-
vjetropirka
- Posts: 289
- Joined: 29/06/2012 22:01
#10256 Re: Gdje u Sa......
imaš nedjeljom auto-pijacu , na stupu ,preko puta wise. ima svega više nego autaKAMISORI wrote:Gdje u Sarajevu ima buvljak, tržnica npr da se mogu uzeti čakije, lampe, privjesci i slični asesoari
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#10257 Re: Gdje u Sa......
a ima i na socijalnom, preko puta mercatora nesto slicno svaki dan.KAMISORI wrote:Gdje u Sarajevu ima buvljak, tržnica npr da se mogu uzeti čakije, lampe, privjesci i slični asesoari
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#10258 Re: Gdje u Sa......
kupiti opanke rucni rad,kozne
U nedelju vidjoh na autopijaci,i neuzeh,reko,vraticu se..Kad sam se vratila,cika nije bilo
https://www.google.ba/search?q=opanci+r ... B640%3B411
https://www.google.ba/search?q=opanci+r ... B640%3B411
- Nekatamo
- Posts: 567
- Joined: 18/01/2013 22:33
#10259 Re: Gdje u Sa......
Gdje saznati sposak za vjenčanja sutra
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
durnalist
- Posts: 46
- Joined: 25/09/2012 22:10
#10260 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sa (ili okolici) kupiti svilenu posteljinu?
I
I
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#10261 Re: Gdje u Sa......
Ja sam izradila neki dan,20 slika za 5km,u gore pomenutom studijuquarterback wrote:probaj na platou skenderije, u prolazu izmedju radnji - foto "edo i tata"polis wrote:Gdje je najbolje, a i najjeftinije izraditi oko 500 fotografija standardne dimenzije 10x15cm u Sarajevu?
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#10262 Re: Odg: Gdje u Sa......
Pogledaj u Jysk-u. Imaš online katalogdurnalist wrote:Gdje u Sa (ili okolici) kupiti svilenu posteljinu?
I
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#10263 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti malo ekskluzivniji rokovnik, lijepo zapakovan - treba mi za poklon, trazio sam ali nadjem samo one obicne i jeftinije....kakve su cijene otprilike ako znate...
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#10264 Re: Gdje u Sa......
Ovi su relativno skupi... 25-30KM je 24 sata. Skoro k'o rent a car. Ima li negdje jeftinije?quarterback wrote:"gir", kod grila vanni, kod ekonomije, cijene imate na gir.ba
-
durnalist
- Posts: 46
- Joined: 25/09/2012 22:10
#10265 Re: Odg: Gdje u Sa......
Bio u Jysku, u Vitezu neki dan. Nemajumanekenka u penziji wrote:Pogledaj u Jysk-u. Imaš online katalogdurnalist wrote:Gdje u Sa (ili okolici) kupiti svilenu posteljinu?
I
- melrose
- Posts: 468
- Joined: 03/06/2009 02:27
- Contact:
#10266 Re: Gdje u Sa......
Jel to nisi pozvana, pa hoces da bahnes?Nekatamo wrote:Gdje saznati sposak za vjenčanja sutra
Sent from my iPhone using Tapatalk
- zanimljiv
- Posts: 295
- Joined: 19/08/2013 10:13
#10267 Re: Gdje u Sa......
Pronaći ove, prije 5-10 godina su bile u svakoj prodavnici, a sad nigdje?

Za mene jedine normalne žitarice, gotovo neprocesirane, sa jako puno bjelančevina i vlakana.

Za mene jedine normalne žitarice, gotovo neprocesirane, sa jako puno bjelančevina i vlakana.
- DiA 2005
- Posts: 322
- Joined: 13/10/2012 19:03
#10268 Re: Gdje u Sa......
Gdje da kupim kupace gacice za djecaka od 2-2,5 godine ? To mi treba ovih dana, nemam vremena da cekam sezonu kad inace stizu u radnje...
- DiA 2005
- Posts: 322
- Joined: 13/10/2012 19:03
#10269 Re: Gdje u Sa......
Probaj u Ekskluziv radnjama ( nisam sigurna jesam li ispravno napisala ). Znam da je jedna bila na Malti u zgradi 'Sibica', a druga cini mi se blizu Kluba Slovenaca.durnalist wrote:Gdje u Sa (ili okolici) kupiti svilenu posteljinu?
I
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#10270 Re: Gdje u Sa......
Lindex,Extreme intimo (vidjeh ženske,ima garant i dječjih).DiA 2005 wrote:Gdje da kupim kupace gacice za djecaka od 2-2,5 godine ? To mi treba ovih dana, nemam vremena da cekam sezonu kad inace stizu u radnje...
A sezona je izgleda stigla,kupaćih ima svugdje
-
Bajs
- Posts: 14
- Joined: 08/05/2014 12:27
- Location: Nuuk
#10271 Re: Gdje u Sa......
Moze li neko da preporuci gdje ima da se dobije botox?
Neko ko je probao vec.
Hvala
Neko ko je probao vec.
Hvala
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#10272 Re: Gdje u Sa......
ja sam kupila u Zari, ima mjesec. A vidjela sam u Lindexu BBI da su stigle. I to spidermanDiA 2005 wrote:Gdje da kupim kupace gacice za djecaka od 2-2,5 godine ? To mi treba ovih dana, nemam vremena da cekam sezonu kad inace stizu u radnje...
-
GaRGa
- Posts: 2831
- Joined: 25/02/2009 15:00
#10273 Re: Gdje u Sa......
zanimljiv wrote:Pronaći ove, prije 5-10 godina su bile u svakoj prodavnici, a sad nigdje?
Za mene jedine normalne žitarice, gotovo neprocesirane, sa jako puno bjelančevina i vlakana.
ne procesirane ? ziva bila informisi se...
http://naturalsociety.com/kelloggs-food ... n-boycott/
- glossyB
- Posts: 207
- Joined: 17/03/2013 13:50
- Location: Sarajevo
#10274 Re: Gdje u Sa......
Ove Kelloggs su cist GMO...
Nego na temu, gdje je u SA najbolji, najopremljeni DM?
Nego na temu, gdje je u SA najbolji, najopremljeni DM?
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#10275 Re: Gdje u Sa......
Alta a sad moguće i SCC
edit: jel nešto konkretno tražiš, reci ako da, pošto ja često obilazim ovih nekoliko u centru pa da vidim imam li u memoriji
edit: jel nešto konkretno tražiš, reci ako da, pošto ja često obilazim ovih nekoliko u centru pa da vidim imam li u memoriji
