Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#10251 Re: Gledate seriju - preporucite je
.
Last edited by dezurni_ucenik on 21/03/2016 23:59, edited 1 time in total.
-
emi_eft
- Posts: 413
- Joined: 20/07/2015 12:40
#10252 Re: Gledate seriju - preporucite je
pocni jos slusati black sabbath, i mozes na ahiretBlack swan wrote:kako sam poogledao prvu epizodu Black mirror nemam potrebe dalje gledati serije
BM mi je ono što je Bswan u filmu
dakle poslije njega mogao sam umrijeti što se filma tiče
isto mislim za miror što se serija tiče![]()
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10253 Re: Gledate seriju - preporucite je
sveBoateng wrote:Šta te je toliko očaralo kod Crnog labuda?Black swan wrote:kako sam poogledao prvu epizodu Black mirror nemam potrebe dalje gledati serije
BM mi je ono što je Bswan u filmu
dakle poslije njega mogao sam umrijeti što se filma tiče
isto mislim za miror što se serija tiče![]()
dobar film
rijetka 10/10
a ovo gore za black sabath ne kontam jer nisam muzikalan
ili je samo igra rijeci sa black
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10254 Re: Gledate seriju - preporucite je
Billions...jebe kevu, rasturila, odlicnaaaa serija, sve preporuke...od mene 9/10 ocjena
-
Moenx
- Posts: 2064
- Joined: 26/06/2013 10:36
#10255 Re: Gledate seriju - preporucite je
11/22/63
Imaju dva dijela
Da linekozna gdje ima nasavak
Nije losa uopste
Imaju dva dijela
Da linekozna gdje ima nasavak
Nije losa uopste
- pepeljara
- Posts: 7355
- Joined: 22/08/2003 00:00
#10256 Re: Gledate seriju - preporucite je
taureg71 wrote:Billions...jebe kevu, rasturila, odlicnaaaa serija, sve preporuke...od mene 9/10 ocjena
jos kad odose na koncert, on sa (necemo odavat) ko prijatelj
odlicna, inace ovaj glumac mi je vrh, jos od dreamcatchera,
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#10257 Re: Gledate seriju - preporucite je
??Moenx wrote:11/22/63
Imaju dva dijela
Da linekozna gdje ima nasavak
Nije losa uopste
Ne kontam pitanje, sam kažeš da za sada imaju 2 dijela. Kakav nastavak?
- Kinesko prkno
- Posts: 951
- Joined: 04/12/2013 00:12
#10258 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pogledah 2 epizode karnivala i ne izgleda lose.Da nastavim ili?
- Kyuss
- Posts: 970
- Joined: 13/07/2007 14:17
#10259 Re: Gledate seriju - preporucite je
Carnivale mi je jedna od najboljih. Ikad.
-
Moenx
- Posts: 2064
- Joined: 26/06/2013 10:36
#10260 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja sam na stranici sa online serijama i filmovima odgledaodva dijela (filmoljupci.tk)vicious wrote:??Moenx wrote:11/22/63
Imaju dva dijela
Da linekozna gdje ima nasavak
Nije losa uopste
Ne kontam pitanje, sam kažeš da za sada imaju 2 dijela. Kakav nastavak?
S obzirom na radnju ocito je da ce se serija nastaviti
MOzda i tu izadje s obzirom da za seriju pise da je izasla 2016
Dakle lapsus
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10261 Re: Gledate seriju - preporucite je
čuo sam da je carnivale beton
ali sam takodjer cuo da je prekinuta tojest ima samo jedna sezona
pa odgađam
nekako neće nigdje pobjeći
stalno je isti broj epizoda 
ali sam takodjer cuo da je prekinuta tojest ima samo jedna sezona
pa odgađam
nekako neće nigdje pobjeći
- pepeljara
- Posts: 7355
- Joined: 22/08/2003 00:00
#10262 Re: Gledate seriju - preporucite je
PA serijal je napravljen na osnovu SK knjige 
Kao sto je i under the doom, tako je i ovaj serijal o J. K ubistvu.
Kao sto je i under the doom, tako je i ovaj serijal o J. K ubistvu.
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10263 Re: Gledate seriju - preporucite je
jel mislimo na istu seriju
-
Moenx
- Posts: 2064
- Joined: 26/06/2013 10:36
#10264 Re: Gledate seriju - preporucite je
pepeljara wrote:PA serijal je napravljen na osnovu SK knjige
Kao sto je i under the doom, tako je i ovaj serijal o J. K ubistvu.
Ovo bi trebalo ciljati na seriju 11 22 63
Ocekujem nastavke negdje da nadjem
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#10265 Re: Gledate seriju - preporucite je
Snimljeno, u toku je emitovanje. Raspored izlaska za treću i dalje epizode imaš tuMoenx wrote:pepeljara wrote:PA serijal je napravljen na osnovu SK knjige
Kao sto je i under the doom, tako je i ovaj serijal o J. K ubistvu.
Ovo bi trebalo ciljati na seriju 11 22 63
Ocekujem nastavke negdje da nadjem
https://en.wikipedia.org/wiki/11.22.63
Kod nas ih možeš gledati sa 1 dan zakašnjenja.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#10266 Re: Gledate seriju - preporucite je
Serija se tek emituje, do sada bile 2 epizode.Moenx wrote:Ja sam na stranici sa online serijama i filmovima odgledaodva dijela (filmoljupci.tk)vicious wrote:??Moenx wrote:11/22/63
Imaju dva dijela
Da linekozna gdje ima nasavak
Nije losa uopste
Ne kontam pitanje, sam kažeš da za sada imaju 2 dijela. Kakav nastavak?
S obzirom na radnju ocito je da ce se serija nastaviti
MOzda i tu izadje s obzirom da za seriju pise da je izasla 2016
Dakle lapsus
Edit: eto odgovorio ti je već @zomri
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#10267 Re: Gledate seriju - preporucite je
kako nikad ranije nisam cuo za ovu carnivale a serija 2003, 2005...
- Lincoln-Burrows
- Posts: 7583
- Joined: 22/01/2008 18:17
#10268 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nisi čuo zato jer je njesra.karanana wrote:kako nikad ranije nisam cuo za ovu carnivale a serija 2003, 2005...
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10269 Re: Gledate seriju - preporucite je
pepeljara wrote:taureg71 wrote:Billions...jebe kevu, rasturila, odlicnaaaa serija, sve preporuke...od mene 9/10 ocjena
jos kad odose na koncert, on sa (necemo odavat) ko prijateljhahahah
![]()
![]()
odlicna, inace ovaj glumac mi je vrh, jos od dreamcatchera,
onaj sto glumi Axela milijardera ili... ??? meni je axel faca samo taka
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#10270 Re: Gledate seriju - preporucite je
taureg71 wrote:Billions...jebe kevu, rasturila, odlicnaaaa serija, sve preporuke...od mene 9/10 ocjena

- Boateng
- Posts: 1409
- Joined: 15/02/2011 00:10
#10271 Re: Gledate seriju - preporucite je
Dvije sezone.Black swan wrote:čuo sam da je carnivale beton
ali sam takodjer cuo da je prekinuta tojest ima samo jedna sezona
pa odgađam
nekako neće nigdje pobjećistalno je isti broj epizoda
- Dr Kova
- Posts: 14618
- Joined: 19/05/2014 13:08
- Location: Twitter
#10272 Re: Gledate seriju - preporucite je
I od mene preporuka za Billions. Premoćna. Sinoć krenuo gledati i pogledam 4 epizode zaredom
http://www.imdb.com/title/tt4270492/
http://www.imdb.com/title/tt4270492/
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#10273 Re: Gledate seriju - preporucite je
Šta vam je tako dobro u Billions?
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10274 Re: Gledate seriju - preporucite je
zomri wrote:Šta vam je tako dobro u Billions?
nemoj da mi pisemo sta je dobro...bolje reci ukusi su razliciti rece pas i nastavi da lize jaja,...
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#10275 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ma eto, nije loša Billions, mada sam nekako više očekivao nakon prve epizode. Paul Giamatti je najviše vadi, a ovaj riđan iz Homelanda mi je vazda isti. Nervira me samom pojavom, a i s onim preseravanjima, kao "ja bogat, a vidi zajebajem se ko običan smrtnik".
