Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#10251 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 21/03/2016 23:59, edited 1 time in total.
emi_eft
Posts: 413
Joined: 20/07/2015 12:40

#10252 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by emi_eft »

Black swan wrote:kako sam poogledao prvu epizodu Black mirror nemam potrebe dalje gledati serije

BM mi je ono što je Bswan u filmu
dakle poslije njega mogao sam umrijeti što se filma tiče :D
isto mislim za miror što se serija tiče :thumbup: :sax:
pocni jos slusati black sabbath, i mozes na ahiret :lol:
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10253 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

Boateng wrote:
Black swan wrote:kako sam poogledao prvu epizodu Black mirror nemam potrebe dalje gledati serije

BM mi je ono što je Bswan u filmu
dakle poslije njega mogao sam umrijeti što se filma tiče :D
isto mislim za miror što se serija tiče :thumbup: :sax:
Šta te je toliko očaralo kod Crnog labuda?
sve :mrgreen:
dobar film
rijetka 10/10

a ovo gore za black sabath ne kontam jer nisam muzikalan
ili je samo igra rijeci sa black :evil:
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10254 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

Billions...jebe kevu, rasturila, odlicnaaaa serija, sve preporuke...od mene 9/10 ocjena
Moenx
Posts: 2064
Joined: 26/06/2013 10:36

#10255 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Moenx »

11/22/63
Imaju dva dijela
Da linekozna gdje ima nasavak
Nije losa uopste
User avatar
pepeljara
Posts: 7355
Joined: 22/08/2003 00:00

#10256 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pepeljara »

taureg71 wrote:Billions...jebe kevu, rasturila, odlicnaaaa serija, sve preporuke...od mene 9/10 ocjena

jos kad odose na koncert, on sa (necemo odavat) ko prijatelj :D hahahah :thumbup: :thumbup:
odlicna, inace ovaj glumac mi je vrh, jos od dreamcatchera,
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#10257 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

Moenx wrote:11/22/63
Imaju dva dijela
Da linekozna gdje ima nasavak
Nije losa uopste
??
Ne kontam pitanje, sam kažeš da za sada imaju 2 dijela. Kakav nastavak?
User avatar
Kinesko prkno
Posts: 951
Joined: 04/12/2013 00:12

#10258 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kinesko prkno »

Pogledah 2 epizode karnivala i ne izgleda lose.Da nastavim ili?
User avatar
Kyuss
Posts: 970
Joined: 13/07/2007 14:17

#10259 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kyuss »

Carnivale mi je jedna od najboljih. Ikad.
Moenx
Posts: 2064
Joined: 26/06/2013 10:36

#10260 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Moenx »

vicious wrote:
Moenx wrote:11/22/63
Imaju dva dijela
Da linekozna gdje ima nasavak
Nije losa uopste
??
Ne kontam pitanje, sam kažeš da za sada imaju 2 dijela. Kakav nastavak?
Ja sam na stranici sa online serijama i filmovima odgledaodva dijela (filmoljupci.tk)
S obzirom na radnju ocito je da ce se serija nastaviti
MOzda i tu izadje s obzirom da za seriju pise da je izasla 2016
Dakle lapsus
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10261 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

čuo sam da je carnivale beton
ali sam takodjer cuo da je prekinuta tojest ima samo jedna sezona
pa odgađam
nekako neće nigdje pobjeći :D stalno je isti broj epizoda :lol:
User avatar
pepeljara
Posts: 7355
Joined: 22/08/2003 00:00

#10262 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pepeljara »

PA serijal je napravljen na osnovu SK knjige :)
Kao sto je i under the doom, tako je i ovaj serijal o J. K ubistvu.
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10263 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

jel mislimo na istu seriju
Moenx
Posts: 2064
Joined: 26/06/2013 10:36

#10264 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Moenx »

pepeljara wrote:PA serijal je napravljen na osnovu SK knjige :)
Kao sto je i under the doom, tako je i ovaj serijal o J. K ubistvu.


Ovo bi trebalo ciljati na seriju 11 22 63

Ocekujem nastavke negdje da nadjem
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10265 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Moenx wrote:
pepeljara wrote:PA serijal je napravljen na osnovu SK knjige :)
Kao sto je i under the doom, tako je i ovaj serijal o J. K ubistvu.


Ovo bi trebalo ciljati na seriju 11 22 63

Ocekujem nastavke negdje da nadjem
Snimljeno, u toku je emitovanje. Raspored izlaska za treću i dalje epizode imaš tu

https://en.wikipedia.org/wiki/11.22.63

Kod nas ih možeš gledati sa 1 dan zakašnjenja.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#10266 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

Moenx wrote:
vicious wrote:
Moenx wrote:11/22/63
Imaju dva dijela
Da linekozna gdje ima nasavak
Nije losa uopste
??
Ne kontam pitanje, sam kažeš da za sada imaju 2 dijela. Kakav nastavak?
Ja sam na stranici sa online serijama i filmovima odgledaodva dijela (filmoljupci.tk)
S obzirom na radnju ocito je da ce se serija nastaviti
MOzda i tu izadje s obzirom da za seriju pise da je izasla 2016
Dakle lapsus
Serija se tek emituje, do sada bile 2 epizode.

Edit: eto odgovorio ti je već @zomri
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#10267 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

kako nikad ranije nisam cuo za ovu carnivale a serija 2003, 2005...
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#10268 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Lincoln-Burrows »

karanana wrote:kako nikad ranije nisam cuo za ovu carnivale a serija 2003, 2005...
Nisi čuo zato jer je njesra.
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10269 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

pepeljara wrote:
taureg71 wrote:Billions...jebe kevu, rasturila, odlicnaaaa serija, sve preporuke...od mene 9/10 ocjena

jos kad odose na koncert, on sa (necemo odavat) ko prijatelj :D hahahah :thumbup: :thumbup:
odlicna, inace ovaj glumac mi je vrh, jos od dreamcatchera,


onaj sto glumi Axela milijardera ili... ??? meni je axel faca samo taka
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#10270 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by relativno84 »

taureg71 wrote:Billions...jebe kevu, rasturila, odlicnaaaa serija, sve preporuke...od mene 9/10 ocjena
Image
User avatar
Boateng
Posts: 1409
Joined: 15/02/2011 00:10

#10271 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Boateng »

Black swan wrote:čuo sam da je carnivale beton
ali sam takodjer cuo da je prekinuta tojest ima samo jedna sezona
pa odgađam
nekako neće nigdje pobjeći :D stalno je isti broj epizoda :lol:
Dvije sezone.
User avatar
Dr Kova
Posts: 14618
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#10272 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dr Kova »

I od mene preporuka za Billions. Premoćna. Sinoć krenuo gledati i pogledam 4 epizode zaredom

http://www.imdb.com/title/tt4270492/
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10273 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Šta vam je tako dobro u Billions?
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10274 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

zomri wrote:Šta vam je tako dobro u Billions?

nemoj da mi pisemo sta je dobro...bolje reci ukusi su razliciti rece pas i nastavi da lize jaja,...
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#10275 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

Ma eto, nije loša Billions, mada sam nekako više očekivao nakon prve epizode. Paul Giamatti je najviše vadi, a ovaj riđan iz Homelanda mi je vazda isti. Nervira me samom pojavom, a i s onim preseravanjima, kao "ja bogat, a vidi zajebajem se ko običan smrtnik".
Post Reply