A vole nekad pripucat po ckolama i tako to.dale cooper wrote:Incel je skraćenica za involuntary celibacy. Znači to su oni koji zbor raznih razloga ne jebu (uglavnom svojom krivicom), ali bi jako željeli. I to što ne jebu ih frustrira i ljuti pa se iskaljuju na poštenom narodu koji te stvari upražnjava redovno (još jedna stvar koja ih ljuti)zlajapravaraja wrote:What the fuck is an incel ?
Friendzone
Moderators: _BataZiv_0809, Euridika
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#1026 Re: Friendzone
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#1027 Re: Friendzone
Aha, pa pičkopaćenici.dale cooper wrote:Incel je skraćenica za involuntary celibacy. Znači to su oni koji zbor raznih razloga ne jebu (uglavnom svojom krivicom), ali bi jako željeli. I to što ne jebu ih frustrira i ljuti pa se iskaljuju na poštenom narodu koji te stvari upražnjava redovno (još jedna stvar koja ih ljuti)zlajapravaraja wrote:What the fuck is an incel ?
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#1028 Re: Friendzone
Nadajmo se da ste svi pozavršavali škole...triconja wrote:A vole nekad pripucat po ckolama i tako to.dale cooper wrote:Incel je skraćenica za involuntary celibacy. Znači to su oni koji zbor raznih razloga ne jebu (uglavnom svojom krivicom), ali bi jako željeli. I to što ne jebu ih frustrira i ljuti pa se iskaljuju na poštenom narodu koji te stvari upražnjava redovno (još jedna stvar koja ih ljuti)zlajapravaraja wrote:What the fuck is an incel ?
- dale cooper
- Posts: 31353
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#1029 Re: Friendzone
Slični su, ali ovi što rokaju po školama su još jedan drugi nivo psihopata i sociopata.triconja wrote:A vole nekad pripucat po ckolama i tako to.dale cooper wrote:Incel je skraćenica za involuntary celibacy. Znači to su oni koji zbor raznih razloga ne jebu (uglavnom svojom krivicom), ali bi jako željeli. I to što ne jebu ih frustrira i ljuti pa se iskaljuju na poštenom narodu koji te stvari upražnjava redovno (još jedna stvar koja ih ljuti)zlajapravaraja wrote:What the fuck is an incel ?
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#1030 Re: Friendzone
Jaro gledo sam neku snimku valjda ko ispovjest tog prije nego sto ce pripucat, incel obicni. Jes da je nabro muda i oso pripucavat, ali to moze svak, samo ga treba dovoljno povuc. Bonus poeni ako ima kakvih mentalnih boljki a preskoci terapiju.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#1031 Re: Friendzone
Manjak pičke je majka svih psihičkih oboljenja.
- dale cooper
- Posts: 31353
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#1032 Re: Friendzone
Činjenica je da ima dosta sjebanih ljudi na svijetu. 
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#1033 Re: Friendzone
Manjak pičke je majka svih psihičkih oboljenja i school shootings.
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#1034 Re: Friendzone
Jaro to ti je isto ko rec krvo na kuci ti je nikakav ako je zemljotres srusio dva stuba kuce. Ima ti do tog perioda kolko hoces, nije to da je to nesto odjednom.zlajapravaraja wrote:Manjak pičke je majka svih psihičkih oboljenja i school shootings.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#1035 Re: Friendzone
To krene s pubertetom, ako ne i ranije.triconja wrote:Jaro to ti je isto ko rec krvo na kuci ti je nikakav ako je zemljotres srusio dva stuba kuce. Ima ti do tog perioda kolko hoces, nije to da je to nesto odjednom.zlajapravaraja wrote:Manjak pičke je majka svih psihičkih oboljenja i school shootings.
Skontaju između 13-17 da niko neće da ih hebe, uzmu babinu dvocjevku i pobiju ove što se hebu. Simple as that.
Treba napomenuti da je u Americi seksualnost daleko izraženija u pubertetu nego bilo gdje u svijetu. Djeca sa 11-12 godina tamo već sasvim normalno imaju seksualne odnose.
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#1036 Re: Friendzone
zlajapravaraja wrote:To krene s pubertetom, ako ne i ranije.triconja wrote:Jaro to ti je isto ko rec krvo na kuci ti je nikakav ako je zemljotres srusio dva stuba kuce. Ima ti do tog perioda kolko hoces, nije to da je to nesto odjednom.zlajapravaraja wrote:Manjak pičke je majka svih psihičkih oboljenja i school shootings.
Skontaju između 13-17 da niko neće da ih hebe, uzmu babinu dvocjevku i pobiju ove što se hebu. Simple as that.
Treba napomenuti da je u Americi seksualnost daleko izraženija u pubertetu nego bilo gdje u svijetu. Djeca sa 11-12 godina tamo već sasvim normalno imaju seksualne odnose.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#1037 Re: Friendzone
Ne bih rekla.Statistika kaze:
While the average age American teenagers have sex is 17, and has been for a long time, the proportion of teens who have sex before they turn 15 has been on a steady decline.
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#1038 Re: Friendzone
Ma ne ... samo nisu umocili podugo.MarlboroGold wrote:To znači da su svi inceli ružni odnosno ispodprosječnog izgleda?
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#1039 Re: Friendzone
Xavier1 wrote:Mene vise vi brinete sto znate te izraze. Na kakvim to mjestima provodite vrijeme?
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#1040 Re: Friendzone
E moji amateri, ja se preko foruma ozenio 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#1041 Re: Friendzone
Ništa kad nisi preko mirCabeni-bu-man wrote:E moji amateri, ja se preko foruma ozenio
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#1042 Re: Friendzone
ihhhh prvo objasni ljudima sta je mirCTomahawk11 wrote:Ništa kad nisi preko mirCabeni-bu-man wrote:E moji amateri, ja se preko foruma ozenio
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#1043 Re: Friendzone
Ma, to ti je ono za onobeni-bu-man wrote:ihhhh prvo objasni ljudima sta je mirCTomahawk11 wrote:Ništa kad nisi preko mirCabeni-bu-man wrote:E moji amateri, ja se preko foruma ozenio
Današnji....recimo, messenger
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1044 Re: Friendzone
zlajapravaraja wrote:Manjak pičke je majka svih psihičkih oboljenja i school shootings.
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#1045 Re: Friendzone
Amater ... mene nijedna forumasica nije stigla preveslat' ...beni-bu-man wrote:E moji amateri, ja se preko foruma ozenio
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#1046 Re: Friendzone
mojne bit ufuran, javi se zenama u PPRamzess Veliki wrote:Amater ... mene nijedna forumasica nije stigla preveslat' ...beni-bu-man wrote:E moji amateri, ja se preko foruma ozenio
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#1047 Re: Friendzone
Necu nesmijem ...beni-bu-man wrote:mojne bit ufuran, javi se zenama u PPRamzess Veliki wrote:Amater ... mene nijedna forumasica nije stigla preveslat' ...beni-bu-man wrote:E moji amateri, ja se preko foruma ozenio![]()
![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#1048 Re: Friendzone
Jel te to neka Filipinka smotalaRamzess Veliki wrote: Necu nesmijem ...
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#1049 Re: Friendzone
kolpacni je ako ga filipinka uspije smotat? evo docaravam 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#1050 Re: Friendzone
Ne potcjenjuj moć žene, nikad!sumirprimus wrote:kolpacni je ako ga filipinka uspije smotat? evo docaravam
