Friendzone

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#1026 Re: Friendzone

Post by triconja »

dale cooper wrote:
zlajapravaraja wrote:What the fuck is an incel ?
Incel je skraćenica za involuntary celibacy. Znači to su oni koji zbor raznih razloga ne jebu (uglavnom svojom krivicom), ali bi jako željeli. I to što ne jebu ih frustrira i ljuti pa se iskaljuju na poštenom narodu koji te stvari upražnjava redovno (još jedna stvar koja ih ljuti) :mrgreen:
A vole nekad pripucat po ckolama i tako to.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#1027 Re: Friendzone

Post by zlajapravaraja »

dale cooper wrote:
zlajapravaraja wrote:What the fuck is an incel ?
Incel je skraćenica za involuntary celibacy. Znači to su oni koji zbor raznih razloga ne jebu (uglavnom svojom krivicom), ali bi jako željeli. I to što ne jebu ih frustrira i ljuti pa se iskaljuju na poštenom narodu koji te stvari upražnjava redovno (još jedna stvar koja ih ljuti) :mrgreen:
Aha, pa pičkopaćenici.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#1028 Re: Friendzone

Post by zlajapravaraja »

triconja wrote:
dale cooper wrote:
zlajapravaraja wrote:What the fuck is an incel ?
Incel je skraćenica za involuntary celibacy. Znači to su oni koji zbor raznih razloga ne jebu (uglavnom svojom krivicom), ali bi jako željeli. I to što ne jebu ih frustrira i ljuti pa se iskaljuju na poštenom narodu koji te stvari upražnjava redovno (još jedna stvar koja ih ljuti) :mrgreen:
A vole nekad pripucat po ckolama i tako to.
Nadajmo se da ste svi pozavršavali škole... :wink:
User avatar
dale cooper
Posts: 31353
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#1029 Re: Friendzone

Post by dale cooper »

triconja wrote:
dale cooper wrote:
zlajapravaraja wrote:What the fuck is an incel ?
Incel je skraćenica za involuntary celibacy. Znači to su oni koji zbor raznih razloga ne jebu (uglavnom svojom krivicom), ali bi jako željeli. I to što ne jebu ih frustrira i ljuti pa se iskaljuju na poštenom narodu koji te stvari upražnjava redovno (još jedna stvar koja ih ljuti) :mrgreen:
A vole nekad pripucat po ckolama i tako to.
Slični su, ali ovi što rokaju po školama su još jedan drugi nivo psihopata i sociopata.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#1030 Re: Friendzone

Post by triconja »

Jaro gledo sam neku snimku valjda ko ispovjest tog prije nego sto ce pripucat, incel obicni. Jes da je nabro muda i oso pripucavat, ali to moze svak, samo ga treba dovoljno povuc. Bonus poeni ako ima kakvih mentalnih boljki a preskoci terapiju.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#1031 Re: Friendzone

Post by zlajapravaraja »

Manjak pičke je majka svih psihičkih oboljenja.
User avatar
dale cooper
Posts: 31353
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#1032 Re: Friendzone

Post by dale cooper »

Činjenica je da ima dosta sjebanih ljudi na svijetu. :|
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#1033 Re: Friendzone

Post by zlajapravaraja »

Manjak pičke je majka svih psihičkih oboljenja i school shootings.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#1034 Re: Friendzone

Post by triconja »

zlajapravaraja wrote:Manjak pičke je majka svih psihičkih oboljenja i school shootings.
Jaro to ti je isto ko rec krvo na kuci ti je nikakav ako je zemljotres srusio dva stuba kuce. Ima ti do tog perioda kolko hoces, nije to da je to nesto odjednom.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#1035 Re: Friendzone

Post by zlajapravaraja »

triconja wrote:
zlajapravaraja wrote:Manjak pičke je majka svih psihičkih oboljenja i school shootings.
Jaro to ti je isto ko rec krvo na kuci ti je nikakav ako je zemljotres srusio dva stuba kuce. Ima ti do tog perioda kolko hoces, nije to da je to nesto odjednom.
To krene s pubertetom, ako ne i ranije.

Skontaju između 13-17 da niko neće da ih hebe, uzmu babinu dvocjevku i pobiju ove što se hebu. Simple as that.

Treba napomenuti da je u Americi seksualnost daleko izraženija u pubertetu nego bilo gdje u svijetu. Djeca sa 11-12 godina tamo već sasvim normalno imaju seksualne odnose.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#1036 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

zlajapravaraja wrote:
triconja wrote:
zlajapravaraja wrote:Manjak pičke je majka svih psihičkih oboljenja i school shootings.
Jaro to ti je isto ko rec krvo na kuci ti je nikakav ako je zemljotres srusio dva stuba kuce. Ima ti do tog perioda kolko hoces, nije to da je to nesto odjednom.
To krene s pubertetom, ako ne i ranije.

Skontaju između 13-17 da niko neće da ih hebe, uzmu babinu dvocjevku i pobiju ove što se hebu. Simple as that.

Treba napomenuti da je u Americi seksualnost daleko izraženija u pubertetu nego bilo gdje u svijetu. Djeca sa 11-12 godina tamo već sasvim normalno imaju seksualne odnose.
:shock:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1037 Re: Friendzone

Post by moonca »

Ne bih rekla.Statistika kaze:

While the average age American teenagers have sex is 17, and has been for a long time, the proportion of teens who have sex before they turn 15 has been on a steady decline.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#1038 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

MarlboroGold wrote:To znači da su svi inceli ružni odnosno ispodprosječnog izgleda? :hm:
Ma ne ... samo nisu umocili podugo.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#1039 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

Xavier1 wrote:Mene vise vi brinete sto znate te izraze. Na kakvim to mjestima provodite vrijeme?
:pisnuo: E ova ti je dobra ... :thumbup:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#1040 Re: Friendzone

Post by beni-bu-man »

E moji amateri, ja se preko foruma ozenio 8-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1041 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

beni-bu-man wrote:E moji amateri, ja se preko foruma ozenio 8-)
Ništa kad nisi preko mirCa :D
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#1042 Re: Friendzone

Post by beni-bu-man »

Tomahawk11 wrote:
beni-bu-man wrote:E moji amateri, ja se preko foruma ozenio 8-)
Ništa kad nisi preko mirCa :D
ihhhh prvo objasni ljudima sta je mirC
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1043 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

beni-bu-man wrote:
Tomahawk11 wrote:
beni-bu-man wrote:E moji amateri, ja se preko foruma ozenio 8-)
Ništa kad nisi preko mirCa :D
ihhhh prvo objasni ljudima sta je mirC
Ma, to ti je ono za ono :D
Današnji....recimo, messenger :P
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1044 Re: Friendzone

Post by sumirprimus »

zlajapravaraja wrote:Manjak pičke je majka svih psihičkih oboljenja i school shootings.
:lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#1045 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

beni-bu-man wrote:E moji amateri, ja se preko foruma ozenio 8-)
Amater ... mene nijedna forumasica nije stigla preveslat' ... :oops:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#1046 Re: Friendzone

Post by beni-bu-man »

Ramzess Veliki wrote:
beni-bu-man wrote:E moji amateri, ja se preko foruma ozenio 8-)
Amater ... mene nijedna forumasica nije stigla preveslat' ... :oops:
mojne bit ufuran, javi se zenama u PP :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#1047 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

beni-bu-man wrote:
Ramzess Veliki wrote:
beni-bu-man wrote:E moji amateri, ja se preko foruma ozenio 8-)
Amater ... mene nijedna forumasica nije stigla preveslat' ... :oops:
mojne bit ufuran, javi se zenama u PP :lol: :lol: :lol:
Necu nesmijem ... :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1048 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

Ramzess Veliki wrote: Necu nesmijem ... :oops:
Jel te to neka Filipinka smotala :-?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1049 Re: Friendzone

Post by sumirprimus »

kolpacni je ako ga filipinka uspije smotat? evo docaravam :zzzz:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1050 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote:kolpacni je ako ga filipinka uspije smotat? evo docaravam :zzzz:
Ne potcjenjuj moć žene, nikad!
Post Reply