Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#1026 Re: Veliki Brat 2013

Post by karanana »

gluplji su od ave, jebla ih francuska.
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#1027 Re: Veliki Brat 2013

Post by lijan »

:lol: :lol:



Last edited by lijan on 05/04/2013 00:15, edited 1 time in total.
furfannitrump
Posts: 1
Joined: 03/04/2013 00:20
Location: Cambodia
Contact:

#1028 generic clomid 17302

Post by furfannitrump »

User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#1029 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Sjo ove Sorke, sto mi pocinje ic' na zivce. Ona je najzgodnija, najpametnija, bla bla bla. I najplasticnija. :dance: Curo, spusti se na zemlju. :dance:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#1030 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

karanana wrote:cuj ova ne voli ljigavu sluz. ko bi reko.
idi jbs :lol:


a gdje to vi gledate pa znate sve? ja ko burek u svemiru, samo vas citam (i pisham se od smijeha) pa ko malo i pohvatam
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#1031 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Obn i bn, biraj.


Kaskader ne odustaje. :lol:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#1032 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

ooj pa sto ne vicete
evo prebacila sam na OBN, hvala :)

o cemu sad truni?


Gledala sam Soraju u prvom VB i ovaj put je dosta povucenija, cini mi se. Valjda zbog ostalih zena.

Ovaj Boban je super lik. Sa odlicnim smislom za humor.
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#1033 Re: Veliki Brat 2013

Post by lijan »

User avatar
ho oponopono
Posts: 13192
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#1034 Re: Veliki Brat 2013

Post by ho oponopono »

dustaban wrote:Ja ovo ne gledam, odvratno mi, ali pitanje koje cu sad postaviti zaista nije zbog toga vec zaista ISKRENO pitam:

moze li u ovome ucestvovati zensko koje nije kurva?!

:roll:
...nemoj da me nasmijavaš :D ... notorna je činjenica da samo one imaju prođu, otvorenije su za saradnju od produkcije do ukućana... :dance: ... Mišel ti si drolja... :mrgreen:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#1035 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

gej zla kucka: "daj nek neko opali maju"
blizanac: "slavkoooo"
gej zla kucka:"imas horor zadatak".

:lol:
novosib
Posts: 135
Joined: 26/07/2012 18:57

#1036 Re: Veliki Brat 2013

Post by novosib »

Image

Top jede mudo :run:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13192
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#1037 Re: Veliki Brat 2013

Post by ho oponopono »

...nije jeo muda već smjesu vode i hljeba...samo je glumio radi ostalih da oni mogu uvo/uho :D i nosić popapati! 8-)

...najebaće on od ukućana zbog poštede ...svi moraju izvršiti zadatke a on simulira! :D
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#1038 Re: Veliki Brat 2013

Post by tendzera »

Ovu Soraju bi otres'o k'o sijalicu 8)
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1039 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Je li zna neko zbog cega se naljutio Slavko?? Nesto su ga izgleda blizanci presli (znam da su jos i Boban i Aneta ukljuceni), ali ne kontam o cemu se radi, ni kad se to desilo.
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#1040 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

slagali blizanci da im je vb dao novi zadatak u kojem svako mora da kaze sta misli o svakom pojedinacno. :D
slavku krivo sto su ga na taj nacin izofirali jer je to dio njegove intime. :lol:
blizanci me nerviraju, pravi debili, pogotovo onaj sa spustenim okom. kad pricaju nema ni zareza ni tacke, valjda se tako prica u francuskoj. iritantni su, volio bih da ih slavko isprebija. :D
i kaskader se opasno priblizava sindi. :x ispocetka mi je bio cool, ali se pokazao k'o ljigavac.
terremoto
Posts: 387
Joined: 03/07/2012 19:28

#1041 Re: Veliki Brat 2013

Post by terremoto »

:lol: :lol: :lol: Maja pravi palacinke
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#1042 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

blizanci nisu uopšte debili ni iritantni, takve dijagnoze me podsjećaju na dijagnoze one loptaste maje nikolić...
kad bi morao da slušam samo dijaloge trojke, top, uroš i ovog sirovine slavka uz povremeno pridruživanje maje nikolić bilo bi dosadno i nadasve uspavljujuće...
blizanci su takvi kakvi su, u početku ih nisam razumio, ali vidim da su puni duha i kao stvoreni za šou ovog tipa, nisam ljubitelj VB, ali sam na nagovor prijateljica i prijatelja počeo da pratim zbog bobana, jer i ja sam nekada imao predrasude, ali sad su definitivno razbijene...

mića je kralj, njegovo tersanje je legendarno, naročito kad je maloprije podviknuo nikolićki za vrijeme uvježbavanja "horor hora"....samo mi je doktor za rock 'n' roll previše u sudoperu, ali vjerovatno je to navika iz dana kad je živio u londonu i tamo živio od toga...

inače soraja je dala pravu dijagnozu zašto je slavku povrijeđena sujeta, razlog je samo zato što su ga izradili blizanci i ugrozili njegov ego superiornosti koji fura u kući bezrazložno, recimo , mića je puno načitaniji od njega....
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#1043 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

didžej wrote:slagali blizanci da im je vb dao novi zadatak u kojem svako mora da kaze sta misli o svakom pojedinacno. :D
slavku krivo sto su ga na taj nacin izofirali jer je to dio njegove intime. :lol:
blizanci me nerviraju, pravi debili, pogotovo onaj sa spustenim okom. kad pricaju nema ni zareza ni tacke, valjda se tako prica u francuskoj. iritantni su, volio bih da ih slavko isprebija. :D
i kaskader se opasno priblizava sindi. :x ispocetka mi je bio cool, ali se pokazao k'o ljigavac.

Zeljko ima stakleno.
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#1044 Re: Veliki Brat 2013

Post by hodža »

didžej wrote:gej zla kucka: "daj nek neko opali maju"
blizanac: "slavkoooo"
gej zla kucka:"imas horor zadatak".

:lol:

:lol: :lol:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1045 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Uros i Soraja:

Image

Image

Image
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1046 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Vendi malo spava. Kad će se probuditi da haos pravi
EdinŠopović
Posts: 625
Joined: 26/03/2013 13:56

#1047 Re: Veliki Brat 2013

Post by EdinŠopović »

kisni indijanac wrote:blizanci nisu uopšte debili
Nije debil onaj što je rekao da bi volio da mu otac pogine jer je osiguran i on bi dobio milione?
sonjiii
Posts: 44
Joined: 04/04/2013 23:38

#1048 Re: Veliki Brat 2013

Post by sonjiii »


Ima li neko bilo kakvo misljenje o Neveni? :roll:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#1049 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

baš bi vas pojedine koji se krijete iza tastatura, a skloni ste sve živo kritikovati pod nickovima upoznati....
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1050 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

sonjiii wrote:Ima li neko bilo kakvo misljenje o Neveni? :roll:
Kako su imati kad je nevidjljiva :D
Locked