Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#1026 Re: Veliki Brat 2013
gluplji su od ave, jebla ih francuska.
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
-
furfannitrump
- Posts: 1
- Joined: 03/04/2013 00:20
- Location: Cambodia
- Contact:
#1028 generic clomid 17302
clomid online without prescription - <a href=http://orderclomiddirectly.com/#esxpg >clomid online without prescription</a> , http://orderclomiddirectly.com/#rgsgu generic clomid
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#1029 Re: Veliki Brat 2013
Sjo ove Sorke, sto mi pocinje ic' na zivce. Ona je najzgodnija, najpametnija, bla bla bla. I najplasticnija.
Curo, spusti se na zemlju. 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#1030 Re: Veliki Brat 2013
idi jbskaranana wrote:cuj ova ne voli ljigavu sluz. ko bi reko.
a gdje to vi gledate pa znate sve? ja ko burek u svemiru, samo vas citam (i pisham se od smijeha) pa ko malo i pohvatam
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#1031 Re: Veliki Brat 2013
Obn i bn, biraj.
Kaskader ne odustaje.
Kaskader ne odustaje.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#1032 Re: Veliki Brat 2013
ooj pa sto ne vicete
evo prebacila sam na OBN, hvala
o cemu sad truni?
Gledala sam Soraju u prvom VB i ovaj put je dosta povucenija, cini mi se. Valjda zbog ostalih zena.
Ovaj Boban je super lik. Sa odlicnim smislom za humor.
evo prebacila sam na OBN, hvala
o cemu sad truni?
Gledala sam Soraju u prvom VB i ovaj put je dosta povucenija, cini mi se. Valjda zbog ostalih zena.
Ovaj Boban je super lik. Sa odlicnim smislom za humor.
- ho oponopono
- Posts: 13192
- Joined: 23/01/2013 07:23
- Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!
#1034 Re: Veliki Brat 2013
...nemoj da me nasmijavašdustaban wrote:Ja ovo ne gledam, odvratno mi, ali pitanje koje cu sad postaviti zaista nije zbog toga vec zaista ISKRENO pitam:
moze li u ovome ucestvovati zensko koje nije kurva?!
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1035 Re: Veliki Brat 2013
gej zla kucka: "daj nek neko opali maju"
blizanac: "slavkoooo"
gej zla kucka:"imas horor zadatak".

blizanac: "slavkoooo"
gej zla kucka:"imas horor zadatak".
- ho oponopono
- Posts: 13192
- Joined: 23/01/2013 07:23
- Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!
#1037 Re: Veliki Brat 2013
...nije jeo muda već smjesu vode i hljeba...samo je glumio radi ostalih da oni mogu uvo/uho
i nosić popapati!
...najebaće on od ukućana zbog poštede ...svi moraju izvršiti zadatke a on simulira!
...najebaće on od ukućana zbog poštede ...svi moraju izvršiti zadatke a on simulira!
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#1038 Re: Veliki Brat 2013
Ovu Soraju bi otres'o k'o sijalicu 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1039 Re: Veliki Brat 2013
Je li zna neko zbog cega se naljutio Slavko?? Nesto su ga izgleda blizanci presli (znam da su jos i Boban i Aneta ukljuceni), ali ne kontam o cemu se radi, ni kad se to desilo.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1040 Re: Veliki Brat 2013
slagali blizanci da im je vb dao novi zadatak u kojem svako mora da kaze sta misli o svakom pojedinacno. 
slavku krivo sto su ga na taj nacin izofirali jer je to dio njegove intime.
blizanci me nerviraju, pravi debili, pogotovo onaj sa spustenim okom. kad pricaju nema ni zareza ni tacke, valjda se tako prica u francuskoj. iritantni su, volio bih da ih slavko isprebija.
i kaskader se opasno priblizava sindi.
ispocetka mi je bio cool, ali se pokazao k'o ljigavac.
slavku krivo sto su ga na taj nacin izofirali jer je to dio njegove intime.
blizanci me nerviraju, pravi debili, pogotovo onaj sa spustenim okom. kad pricaju nema ni zareza ni tacke, valjda se tako prica u francuskoj. iritantni su, volio bih da ih slavko isprebija.
i kaskader se opasno priblizava sindi.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#1042 Re: Veliki Brat 2013
blizanci nisu uopšte debili ni iritantni, takve dijagnoze me podsjećaju na dijagnoze one loptaste maje nikolić...
kad bi morao da slušam samo dijaloge trojke, top, uroš i ovog sirovine slavka uz povremeno pridruživanje maje nikolić bilo bi dosadno i nadasve uspavljujuće...
blizanci su takvi kakvi su, u početku ih nisam razumio, ali vidim da su puni duha i kao stvoreni za šou ovog tipa, nisam ljubitelj VB, ali sam na nagovor prijateljica i prijatelja počeo da pratim zbog bobana, jer i ja sam nekada imao predrasude, ali sad su definitivno razbijene...
mića je kralj, njegovo tersanje je legendarno, naročito kad je maloprije podviknuo nikolićki za vrijeme uvježbavanja "horor hora"....samo mi je doktor za rock 'n' roll previše u sudoperu, ali vjerovatno je to navika iz dana kad je živio u londonu i tamo živio od toga...
inače soraja je dala pravu dijagnozu zašto je slavku povrijeđena sujeta, razlog je samo zato što su ga izradili blizanci i ugrozili njegov ego superiornosti koji fura u kući bezrazložno, recimo , mića je puno načitaniji od njega....
kad bi morao da slušam samo dijaloge trojke, top, uroš i ovog sirovine slavka uz povremeno pridruživanje maje nikolić bilo bi dosadno i nadasve uspavljujuće...
blizanci su takvi kakvi su, u početku ih nisam razumio, ali vidim da su puni duha i kao stvoreni za šou ovog tipa, nisam ljubitelj VB, ali sam na nagovor prijateljica i prijatelja počeo da pratim zbog bobana, jer i ja sam nekada imao predrasude, ali sad su definitivno razbijene...
mića je kralj, njegovo tersanje je legendarno, naročito kad je maloprije podviknuo nikolićki za vrijeme uvježbavanja "horor hora"....samo mi je doktor za rock 'n' roll previše u sudoperu, ali vjerovatno je to navika iz dana kad je živio u londonu i tamo živio od toga...
inače soraja je dala pravu dijagnozu zašto je slavku povrijeđena sujeta, razlog je samo zato što su ga izradili blizanci i ugrozili njegov ego superiornosti koji fura u kući bezrazložno, recimo , mića je puno načitaniji od njega....
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#1043 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:slagali blizanci da im je vb dao novi zadatak u kojem svako mora da kaze sta misli o svakom pojedinacno.
slavku krivo sto su ga na taj nacin izofirali jer je to dio njegove intime.![]()
blizanci me nerviraju, pravi debili, pogotovo onaj sa spustenim okom. kad pricaju nema ni zareza ni tacke, valjda se tako prica u francuskoj. iritantni su, volio bih da ih slavko isprebija.![]()
i kaskader se opasno priblizava sindi.ispocetka mi je bio cool, ali se pokazao k'o ljigavac.
Zeljko ima stakleno.
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#1044 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:gej zla kucka: "daj nek neko opali maju"
blizanac: "slavkoooo"
gej zla kucka:"imas horor zadatak".
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#1046 Re: Veliki Brat 2013
Vendi malo spava. Kad će se probuditi da haos pravi
-
EdinŠopović
- Posts: 625
- Joined: 26/03/2013 13:56
#1047 Re: Veliki Brat 2013
Nije debil onaj što je rekao da bi volio da mu otac pogine jer je osiguran i on bi dobio milione?kisni indijanac wrote:blizanci nisu uopšte debili
-
sonjiii
- Posts: 44
- Joined: 04/04/2013 23:38
#1048 Re: Veliki Brat 2013
Ima li neko bilo kakvo misljenje o Neveni?
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#1049 Re: Veliki Brat 2013
baš bi vas pojedine koji se krijete iza tastatura, a skloni ste sve živo kritikovati pod nickovima upoznati....
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#1050 Re: Veliki Brat 2013
Kako su imati kad je nevidjljivasonjiii wrote:Ima li neko bilo kakvo misljenje o Neveni?




