buvljak kod merkatora na socijalnom ima cova box, servis usisivaca i sve sto moze imat usisivac
Gdje u Sa......
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#10227 Re: Gdje u Sa......
PROVJERENO, U OBI-u IMA SIJALICA U BOJI SVIH BOJA I VELICINA GRLA!mayab wrote:Ja ne mogu vjerovati da je problem naci sijalice u boji, ali sve je moguce, mozda ih vise skoro niko ne trazi, pa ih i nema u ponudi!madesa wrote:sijalice u boji ?
Uglavnom pregledaj i OBI, Merkur, Robot; na Otoci u onom okruglom neboderu pored DM-a ima prodavnica rasvjete, u WISI na Stupu, ima Philips prodavnica rasvjetnih tijela, takodje u ulici Kosevo, kao i pored hotela Europa.Eto vise mi za sada ne pada na pamet...
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
#10228 Re: Gdje u Sa......
i u FISu sam vidio da ih imamayab wrote:Ja ne mogu vjerovati da je problem naci sijalice u boji, ali sve je moguce, mozda ih vise skoro niko ne trazi, pa ih i nema u ponudi!madesa wrote:sijalice u boji ?
Uglavnom pregledaj i OBI, Merkur, Robot; na Otoci u onom okruglom neboderu pored DM-a ima prodavnica rasvjete, u WISI na Stupu, ima Philips prodavnica rasvjetnih tijela, takodje u ulici Kosevo, kao i pored hotela Europa.Eto vise mi za sada ne pada na pamet...
- bombašica
- Posts: 459
- Joined: 17/05/2011 23:23
- Location: ...gdje Dunav ljubi nebo
#10229 Re: Gdje u Sa......
Gdje ili kome se predaju paketi "Žena ženi"?
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#10230 Re: Gdje u Sa......
Gdje iznajmiti biciklo?
Novi Grad, Novo Sarajevo, a može i Centar.
Novi Grad, Novo Sarajevo, a može i Centar.
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#10231 Re: Gdje u Sa......
Hvala.Eniac wrote:U knjizarama. Pelikan je po mom misljenju pristojno naliv pero. Pa volja ti dati 90 KM za M150 seriju ili 2.000 KM za Toledo seriju. Ima i Lamy. Rexpen takodje. Mislim da u Exclusiv (kod hitne na Socijalnom) imas i Faber Castell. A cini mi se, ali nisam siguran, da sam vidjao i Mont Blanc. Ima i kod nas manje poznatih, ali kvalitetnih i skupih naliv-pera s vremena na vrijeme i na pojedinim mjestima, na primjer knjizara u Mercatoru na Socijalnom imas jednog da li italijanskog ili drugog proizvodjaca. Ne mogu mu se sjetiti imena, ali znam da sam citao da je cijenjena marka.ljevoruki wrote:Gdje mogu kupiti pristojno naliv pero?
Po meni je pristojno naliv pero ono sto se puni tintom iz boce, ne sa kertridzem. Ako hoces kertridz, imas pristojno naliv pero sa kertridzam za 50 KM u Svjetlosti na Titovoj. Metalno, nije plasticno.
A imas i jeftinih skolskih naliv-pera po knjizarama, u Hipermarketima Mercatora i slicnim mjestima.
Ima naliv-pera, ko je spreman da plati. Ima i tinte. Ali nema pristojnih papira, to je tesko naci. Ovi papiri sto se koriste za kopir aparate i laserske printere, ovi sto kostaju 5-15KM za pakovanje od 500 listova, nisu dobri za naliv-pero.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#10232 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sa kupiti zeleni orah, znači orah koji nije sazrio ili ako neko zna gdje ima neko drvo oraha možda nečija bašta ili tako nešto pa da se kupi od vlasnika nije potrebno puno, 4-5 oraha max.
(potrebno za narodnu medicinu)
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
#10233 Re: Gdje u Sa......
+1 i mene ovo zanima..Entropio wrote:Gdje iznajmiti biciklo?
Novi Grad, Novo Sarajevo, a može i Centar.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#10234 Re: Gdje u Sa......
"gir", kod grila vanni, kod ekonomije, cijene imate na gir.ba
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#10235 Re: Gdje u Sa......
eh zene da li ste gdje vidjele strample ove marke
navodno su prejeftine a kolegica ih ima (i kupila ih slucajno u nekom granapu negdje) i one u boji koze su savrsene ne sjaje se i bas su the right one.. e sad je samo cilj naci ih


- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#10236 Re: Gdje u Sa......
Irm@ wrote:eh zene da li ste gdje vidjele strample ove marke![]()
navodno su prejeftine a kolegica ih ima (i kupila ih slucajno u nekom granapu negdje) i one u boji koze su savrsene ne sjaje se i bas su the right one.. e sad je samo cilj naci ih
![]()
pa ima li ih u tom granapu gdje je kolegica kupila?
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#10237 Re: Gdje u Sa......
pa nema.. jutros je i isla da mi ih kupi ali nemaju vise...
ja ove (ocito su neke domace) nisam vidjela u cm-u, u dm-u samo imaju svoje..
u svakom slucaju ako je neko vidio bas ove bilo bi lijepo da napise gdje pa da idem kupiti zalihe

ja ove (ocito su neke domace) nisam vidjela u cm-u, u dm-u samo imaju svoje..
u svakom slucaju ako je neko vidio bas ove bilo bi lijepo da napise gdje pa da idem kupiti zalihe
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#10238 Re: Gdje u Sa......
Irm@ wrote:pa nema.. jutros je i isla da mi ih kupi ali nemaju vise...
ja ove (ocito su neke domace) nisam vidjela u cm-u, u dm-u samo imaju svoje..
u svakom slucaju ako je neko vidio bas ove bilo bi lijepo da napise gdje pa da idem kupiti zalihe![]()
http://www.kast.co.rs/katalog/
posalji mail i pitaj ko su im distributeri
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#10239 Re: Gdje u Sa......
ej super ideja.. hvala ti.. vidim da maju spisak distributera.. ugl snaci cu seWildRedRose wrote:Irm@ wrote:pa nema.. jutros je i isla da mi ih kupi ali nemaju vise...
ja ove (ocito su neke domace) nisam vidjela u cm-u, u dm-u samo imaju svoje..
u svakom slucaju ako je neko vidio bas ove bilo bi lijepo da napise gdje pa da idem kupiti zalihe![]()
http://www.kast.co.rs/katalog/
posalji mail i pitaj ko su im distributeri
- Nekatamo
- Posts: 567
- Joined: 18/01/2013 22:33
#10240 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti Zepter pretis ?
-
sarajvosa
- Posts: 177
- Joined: 07/04/2012 09:02
#10241 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sarajevu negdje tu oko centra grada mogu uzet kvalitetnu mašinicu za šišanje da košta do 50KM?
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#10242 Re: Gdje u Sa......
cini mi se bilo u eškompani na pofalicima, sada je domod, ako ti bude usput pogledaj. spremi 600+ kermi.Nekatamo wrote:Gdje kupiti Zepter pretis ?
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#10243 Re: Gdje u Sa......
Pa idi direktno u Zepter, u Šentadi su na spratu, Kolodvorska ulicaNekatamo wrote:Gdje kupiti Zepter pretis ?
- Nekatamo
- Posts: 567
- Joined: 18/01/2013 22:33
#10244 Re: Gdje u Sa......
Odustala. Hiljadu maraka. Kakav je delimano i gdje njega kipiti
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- holowey
- Posts: 10856
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#10245 Re: Gdje u Sa......
stanic u okviru marcator centra na socijalnom... one sa kablom su od 30 pa navise, one bez kabla su od 60 pa navise... dvije godine garancije... ja sam imao rowentu, koja je nakon cca 1.5 godine crkla (jbg, u prosjeku jedno sisanje sedmicno), uredno u servisu (aspera) dobio potvrdu i kod stanica dosao da zamijenim za novu... nije bilo rowente u tom cjenovnom rangu nego sam sada uzeo philips, doplatio nesto sitno i prezadovoljan samsarajvosa wrote:Gdje u Sarajevu negdje tu oko centra grada mogu uzet kvalitetnu mašinicu za šišanje da košta do 50KM?
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#10246 Re: Gdje u Sa......
Nekatamo wrote:Odustala. Hiljadu maraka. Kakav je delimano i gdje njega kipiti
Sent from my iPhone using Tapatalk

delimano nije kvalitet, imam tavu za palacinke.
- DiA 2005
- Posts: 322
- Joined: 13/10/2012 19:03
#10247 Re: Gdje u Sa......
Ja kupila Tefal-ov nedavno. Isto razmisljala izmedju Delimano i Tefal, i odlucim za ovaj drugi. Mercator, zapremina 4 l, cijena je bila 119 km. Super me sluzi.Nekatamo wrote:Odustala. Hiljadu maraka. Kakav je delimano i gdje njega kipiti
Sent from my iPhone using Tapatalk
- polis
- Posts: 239
- Joined: 24/10/2011 22:59
#10248 Re: Gdje u Sa......
Gdje je najbolje, a i najjeftinije izraditi oko 500 fotografija standardne dimenzije 10x15cm u Sarajevu?
- Nekatamo
- Posts: 567
- Joined: 18/01/2013 22:33
#10249 Re: Gdje u Sa......
Ri si kopiladi regal jel kakav je delimano regal mi je preskopDiA 2005 wrote:Ja kupila Tefal-ov nedavno. Isto razmisljala izmedju Delimano i Tefal, i odlucim za ovaj drugi. Mercator, zapremina 4 l, cijena je bila 119 km. Super me sluzi.Nekatamo wrote:Odustala. Hiljadu maraka. Kakav je delimano i gdje njega kipiti
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- Nekatamo
- Posts: 567
- Joined: 18/01/2013 22:33
#10250 Re: Gdje u Sa......
Mislim tefal ovaj me telefon ispravlja
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk

