Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
shazz
Posts: 12
Joined: 18/10/2012 19:03

#10226 Re: Gdje u Sa......

Post by shazz »

Haris.ba wrote:2 pitanja. Kako se ovaj dio za usisivač zove? :D

I gdje ima ovo kupiti? U Obiu nema, Penny nema, Merkur nema.

Hvala

Image
buvljak kod merkatora na socijalnom ima cova box, servis usisivaca i sve sto moze imat usisivac
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#10227 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

mayab wrote:
madesa wrote:sijalice u boji ?
Ja ne mogu vjerovati da je problem naci sijalice u boji, ali sve je moguce, mozda ih vise skoro niko ne trazi, pa ih i nema u ponudi!
Uglavnom pregledaj i OBI, Merkur, Robot; na Otoci u onom okruglom neboderu pored DM-a ima prodavnica rasvjete, u WISI na Stupu, ima Philips prodavnica rasvjetnih tijela, takodje u ulici Kosevo, kao i pored hotela Europa.Eto vise mi za sada ne pada na pamet...
PROVJERENO, U OBI-u IMA SIJALICA U BOJI SVIH BOJA I VELICINA GRLA!
User avatar
perfect_guy
Posts: 6942
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#10228 Re: Gdje u Sa......

Post by perfect_guy »

mayab wrote:
madesa wrote:sijalice u boji ?
Ja ne mogu vjerovati da je problem naci sijalice u boji, ali sve je moguce, mozda ih vise skoro niko ne trazi, pa ih i nema u ponudi!
Uglavnom pregledaj i OBI, Merkur, Robot; na Otoci u onom okruglom neboderu pored DM-a ima prodavnica rasvjete, u WISI na Stupu, ima Philips prodavnica rasvjetnih tijela, takodje u ulici Kosevo, kao i pored hotela Europa.Eto vise mi za sada ne pada na pamet...
i u FISu sam vidio da ih ima
User avatar
bombašica
Posts: 459
Joined: 17/05/2011 23:23
Location: ...gdje Dunav ljubi nebo

#10229 Re: Gdje u Sa......

Post by bombašica »

Gdje ili kome se predaju paketi "Žena ženi"?
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#10230 Re: Gdje u Sa......

Post by Entropio »

Gdje iznajmiti biciklo?

Novi Grad, Novo Sarajevo, a može i Centar.
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#10231 Re: Gdje u Sa......

Post by ljevoruki »

Eniac wrote:
ljevoruki wrote:Gdje mogu kupiti pristojno naliv pero?
U knjizarama. Pelikan je po mom misljenju pristojno naliv pero. Pa volja ti dati 90 KM za M150 seriju ili 2.000 KM za Toledo seriju. Ima i Lamy. Rexpen takodje. Mislim da u Exclusiv (kod hitne na Socijalnom) imas i Faber Castell. A cini mi se, ali nisam siguran, da sam vidjao i Mont Blanc. Ima i kod nas manje poznatih, ali kvalitetnih i skupih naliv-pera s vremena na vrijeme i na pojedinim mjestima, na primjer knjizara u Mercatoru na Socijalnom imas jednog da li italijanskog ili drugog proizvodjaca. Ne mogu mu se sjetiti imena, ali znam da sam citao da je cijenjena marka.

Po meni je pristojno naliv pero ono sto se puni tintom iz boce, ne sa kertridzem. Ako hoces kertridz, imas pristojno naliv pero sa kertridzam za 50 KM u Svjetlosti na Titovoj. Metalno, nije plasticno.

A imas i jeftinih skolskih naliv-pera po knjizarama, u Hipermarketima Mercatora i slicnim mjestima.

Ima naliv-pera, ko je spreman da plati. Ima i tinte. Ali nema pristojnih papira, to je tesko naci. Ovi papiri sto se koriste za kopir aparate i laserske printere, ovi sto kostaju 5-15KM za pakovanje od 500 listova, nisu dobri za naliv-pero.
Hvala. :thumbup:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#10232 Re: Gdje u Sa......

Post by jao_situacije »

Gdje u Sa kupiti zeleni orah, znači orah koji nije sazrio ili ako neko zna gdje ima neko drvo oraha možda nečija bašta ili tako nešto pa da se kupi od vlasnika nije potrebno puno, 4-5 oraha max. :D (potrebno za narodnu medicinu)
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#10233 Re: Gdje u Sa......

Post by Mutivoda »

Entropio wrote:Gdje iznajmiti biciklo?

Novi Grad, Novo Sarajevo, a može i Centar.
+1 i mene ovo zanima..
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#10234 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

"gir", kod grila vanni, kod ekonomije, cijene imate na gir.ba
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#10235 Re: Gdje u Sa......

Post by Irm@ »

eh zene da li ste gdje vidjele strample ove marke :-D :D navodno su prejeftine a kolegica ih ima (i kupila ih slucajno u nekom granapu negdje) i one u boji koze su savrsene ne sjaje se i bas su the right one.. e sad je samo cilj naci ih :)

Image
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#10236 Re: Gdje u Sa......

Post by šatirana_ljubičica »

Irm@ wrote:eh zene da li ste gdje vidjele strample ove marke :-D :D navodno su prejeftine a kolegica ih ima (i kupila ih slucajno u nekom granapu negdje) i one u boji koze su savrsene ne sjaje se i bas su the right one.. e sad je samo cilj naci ih :)

Image

pa ima li ih u tom granapu gdje je kolegica kupila?
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#10237 Re: Gdje u Sa......

Post by Irm@ »

pa nema.. jutros je i isla da mi ih kupi ali nemaju vise...
ja ove (ocito su neke domace) nisam vidjela u cm-u, u dm-u samo imaju svoje..
u svakom slucaju ako je neko vidio bas ove bilo bi lijepo da napise gdje pa da idem kupiti zalihe :-D :sax:
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#10238 Re: Gdje u Sa......

Post by WildRedRose »

Irm@ wrote:pa nema.. jutros je i isla da mi ih kupi ali nemaju vise...
ja ove (ocito su neke domace) nisam vidjela u cm-u, u dm-u samo imaju svoje..
u svakom slucaju ako je neko vidio bas ove bilo bi lijepo da napise gdje pa da idem kupiti zalihe :-D :sax:

http://www.kast.co.rs/katalog/

posalji mail i pitaj ko su im distributeri :)
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#10239 Re: Gdje u Sa......

Post by Irm@ »

WildRedRose wrote:
Irm@ wrote:pa nema.. jutros je i isla da mi ih kupi ali nemaju vise...
ja ove (ocito su neke domace) nisam vidjela u cm-u, u dm-u samo imaju svoje..
u svakom slucaju ako je neko vidio bas ove bilo bi lijepo da napise gdje pa da idem kupiti zalihe :-D :sax:

http://www.kast.co.rs/katalog/

posalji mail i pitaj ko su im distributeri :)
ej super ideja.. hvala ti.. vidim da maju spisak distributera.. ugl snaci cu se :)
User avatar
Nekatamo
Posts: 567
Joined: 18/01/2013 22:33

#10240 Re: Gdje u Sa......

Post by Nekatamo »

Gdje kupiti Zepter pretis ?
sarajvosa
Posts: 177
Joined: 07/04/2012 09:02

#10241 Re: Gdje u Sa......

Post by sarajvosa »

Gdje u Sarajevu negdje tu oko centra grada mogu uzet kvalitetnu mašinicu za šišanje da košta do 50KM?
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#10242 Re: Gdje u Sa......

Post by mali Ninja »

Nekatamo wrote:Gdje kupiti Zepter pretis ?
cini mi se bilo u eškompani na pofalicima, sada je domod, ako ti bude usput pogledaj. spremi 600+ kermi.
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#10243 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

Nekatamo wrote:Gdje kupiti Zepter pretis ?
Pa idi direktno u Zepter, u Šentadi su na spratu, Kolodvorska ulica
User avatar
Nekatamo
Posts: 567
Joined: 18/01/2013 22:33

#10244 Re: Gdje u Sa......

Post by Nekatamo »

Odustala. Hiljadu maraka. Kakav je delimano i gdje njega kipiti


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#10245 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

sarajvosa wrote:Gdje u Sarajevu negdje tu oko centra grada mogu uzet kvalitetnu mašinicu za šišanje da košta do 50KM?
stanic u okviru marcator centra na socijalnom... one sa kablom su od 30 pa navise, one bez kabla su od 60 pa navise... dvije godine garancije... ja sam imao rowentu, koja je nakon cca 1.5 godine crkla (jbg, u prosjeku jedno sisanje sedmicno), uredno u servisu (aspera) dobio potvrdu i kod stanica dosao da zamijenim za novu... nije bilo rowente u tom cjenovnom rangu nego sam sada uzeo philips, doplatio nesto sitno i prezadovoljan sam
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#10246 Re: Gdje u Sa......

Post by mali Ninja »

Nekatamo wrote:Odustala. Hiljadu maraka. Kakav je delimano i gdje njega kipiti


Sent from my iPhone using Tapatalk
:lol: sa zeptera na delimano, sto ne pogledas onaj set solingen, ima dosta dzidza, za kuhanje na pari i to (dodje 150-200KM).
Image
Image

delimano nije kvalitet, imam tavu za palacinke.
User avatar
DiA 2005
Posts: 322
Joined: 13/10/2012 19:03

#10247 Re: Gdje u Sa......

Post by DiA 2005 »

Nekatamo wrote:Odustala. Hiljadu maraka. Kakav je delimano i gdje njega kipiti


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja kupila Tefal-ov nedavno. Isto razmisljala izmedju Delimano i Tefal, i odlucim za ovaj drugi. Mercator, zapremina 4 l, cijena je bila 119 km. Super me sluzi.
User avatar
polis
Posts: 239
Joined: 24/10/2011 22:59

#10248 Re: Gdje u Sa......

Post by polis »

Gdje je najbolje, a i najjeftinije izraditi oko 500 fotografija standardne dimenzije 10x15cm u Sarajevu?
User avatar
Nekatamo
Posts: 567
Joined: 18/01/2013 22:33

#10249 Re: Gdje u Sa......

Post by Nekatamo »

DiA 2005 wrote:
Nekatamo wrote:Odustala. Hiljadu maraka. Kakav je delimano i gdje njega kipiti


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja kupila Tefal-ov nedavno. Isto razmisljala izmedju Delimano i Tefal, i odlucim za ovaj drugi. Mercator, zapremina 4 l, cijena je bila 119 km. Super me sluzi.
Ri si kopiladi regal jel kakav je delimano regal mi je preskop


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Nekatamo
Posts: 567
Joined: 18/01/2013 22:33

#10250 Re: Gdje u Sa......

Post by Nekatamo »

Mislim tefal ovaj me telefon ispravlja


Sent from my iPhone using Tapatalk
Post Reply