Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
TDK-90
Posts: 1211
Joined: 26/02/2012 12:15

#10226 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by TDK-90 »

530i wrote: A inače na tehničkom vole reći da slabije hvataju zadnje kočnice...to je redovna pojava.
:thumbup:

:run:
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1324
Joined: 05/05/2012 15:08

#10227 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Salah ad-Din »

Imate li neku preporuku za dobrog majstora u Sa što se tiče tog problma?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10228 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

vidi dva posta iznad :D , kako ne vidis da poznaje materiju :) :thumbup:
User avatar
bilic
Posts: 1165
Joined: 25/07/2012 22:33

#10229 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bilic »

Salah ad-Din wrote:Imate li neku preporuku za dobrog majstora u Sa što se tiče tog problma?
Idi do Džafka . Servis ima pored AS pekare u Hrasnom . Ako te primi . :izet: :izet: :izet:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#10230 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

Za nevjerovati sta su majstori u stanju napraviti, ja ne znam ima li obraza imalo.
Nista, danas blejim jer sam osisan kvalitetno. Manzentne vezicama svezane, spalo vec, senzor nivelacije landara, isto vezica, ma milina.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10231 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

basicm wrote:Za nevjerovati sta su majstori u stanju napraviti, ja ne znam ima li obraza imalo.
Nista, danas blejim jer sam osisan kvalitetno. Manzentne vezicama svezane, spalo vec, senzor nivelacije landara, isto vezica, ma milina.
na X3 ili :shock:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#10232 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

Na x5. Ja stvarno postajem paranoican po pitanju majstora, pa majku mu ako dodjem i kazem uradi to i to, i ne peglam jer racunam sa insanom pricam, sto mu ovo treba? Jos sto evo sad imam probleme koje nisam imao na autu, sumnjam da mi namjerno kvari auto da dolazim opet. Znaci zdravije udje nego izadje.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10233 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

basicm wrote:Na x5. Ja stvarno postajem paranoican po pitanju majstora, pa majku mu ako dodjem i kazem uradi to i to, i ne peglam jer racunam sa insanom pricam, sto mu ovo treba? Jos sto evo sad imam probleme koje nisam imao na autu, sumnjam da mi namjerno kvari auto da dolazim opet. Znaci zdravije udje nego izadje.
jebo debile :twisted: , ja sam imao filter kabine iz BK mazde :-) :lol: :lol: , polomile lole zabicu jednu da uguraju :run:

i jos nekih sitnih stvari je ostalo iza njih , al eto sredilo se kod cestitog majstora :)

raja je zadovoljna sa Šandorom recimo :thumbup:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#10234 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

Pa kad spomenu, vidim i zastitu su odozdo sasadili, saraf sam sebe drzi.
A meni za cestitog majstora treba stela :)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10235 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

:-) :-)

e ne znam , moras sa njim vidjet :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#10236 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

basicm wrote:Za nevjerovati sta su majstori u stanju napraviti, ja ne znam ima li obraza imalo.
Nista, danas blejim jer sam osisan kvalitetno. Manzentne vezicama svezane, spalo vec, senzor nivelacije landara, isto vezica, ma milina.
jbga znas ti posto je selna ... 80 feninga ...
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#10237 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

bitanga_sa_otesa wrote:
basicm wrote:Za nevjerovati sta su majstori u stanju napraviti, ja ne znam ima li obraza imalo.
Nista, danas blejim jer sam osisan kvalitetno. Manzentne vezicama svezane, spalo vec, senzor nivelacije landara, isto vezica, ma milina.
jbga znas ti posto je selna ... 80 feninga ...
Valjda toliko obraz kosta, ne znam...
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#10238 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by NediM17 »

basicm wrote:Za nevjerovati sta su majstori u stanju napraviti, ja ne znam ima li obraza imalo.
Nista, danas blejim jer sam osisan kvalitetno. Manzentne vezicama svezane, spalo vec, senzor nivelacije landara, isto vezica, ma milina.
Ako nije kakav karinas, onda je ters, hirurg, doktor, ne moze te primit, moras ga moliti za svoje pare...

Danas sam konacno imao jednog korektnog.
Ispostovao vrijeme, kvalitetno uradio posao, nije me pokusao zakinuti ili praviti budalom, poslusao jednu sugestiju. :thumbup:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#10239 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

basicm wrote: Valjda toliko obraz kosta, ne znam...
ko ce ga znat,sve su to tajne ljudske psihe....
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#10240 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bleee_sa »

Da mi nije kod tebe ost'o ključ desetka bitango
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#10241 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

bleee_sa wrote:Da mi nije kod tebe ost'o ključ desetka bitango
nemam pojma
User avatar
sve na kvadrat
Posts: 652
Joined: 02/02/2014 16:40

#10242 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by sve na kvadrat »

Moze li broj od dobrog limara i lakirera,
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10243 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

sve na kvadrat wrote:Moze li broj od dobrog limara i lakirera,
meni radio haubu , zadovoljan sam :thumbup:

https://www.olx.ba/profil/autolakireras
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#10244 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by MOSALJOZE »

sve na kvadrat wrote:Moze li broj od dobrog limara i lakirera,
DV kod kružnog(ako hoćeš broj na pp)radi za 10 :thumbup:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10245 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

Image

2003 trojka iz UK :run:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#10246 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by citroen xm »

Proljeće je izgleda, fino je prolistala. :run:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10247 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

Zar je bitumen toliko skup :D , bem ti Japanca ludog , sto cisti snijeg do asfalta :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#10248 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

ovo je fotosop ne siri lazi amare
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10249 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

:D :D

jedino kugla nije truhla :lol:

moram ih pohvalit i za kvalitetnu zastitu od 950KM , koju mozes zubima savit :D :run:

Image
noke1
Posts: 12
Joined: 12/02/2013 19:06

#10250 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by noke1 »

Imam peugeot 307 1.6 HDI. Pocela mi se javljati greska too low oil pressure u voznji. Promjenio sam.ulje i filter ali nije pomoglo. Da li je neko imao ovaj problem. I do cega bi moglo biti?
Post Reply