530i wrote: A inače na tehničkom vole reći da slabije hvataju zadnje kočnice...to je redovna pojava.
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- TDK-90
- Posts: 1211
- Joined: 26/02/2012 12:15
#10226 Re: Pitamo Mehanicare ?
- Salah ad-Din
- Posts: 1324
- Joined: 05/05/2012 15:08
#10227 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imate li neku preporuku za dobrog majstora u Sa što se tiče tog problma?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10228 Re: Pitamo Mehanicare ?
vidi dva posta iznad
, kako ne vidis da poznaje materiju

- bilic
- Posts: 1165
- Joined: 25/07/2012 22:33
#10229 Re: Pitamo Mehanicare ?
Idi do Džafka . Servis ima pored AS pekare u Hrasnom . Ako te primi .Salah ad-Din wrote:Imate li neku preporuku za dobrog majstora u Sa što se tiče tog problma?
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#10230 Re: Pitamo Mehanicare ?
Za nevjerovati sta su majstori u stanju napraviti, ja ne znam ima li obraza imalo.
Nista, danas blejim jer sam osisan kvalitetno. Manzentne vezicama svezane, spalo vec, senzor nivelacije landara, isto vezica, ma milina.
Nista, danas blejim jer sam osisan kvalitetno. Manzentne vezicama svezane, spalo vec, senzor nivelacije landara, isto vezica, ma milina.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10231 Re: Pitamo Mehanicare ?
na X3 ilibasicm wrote:Za nevjerovati sta su majstori u stanju napraviti, ja ne znam ima li obraza imalo.
Nista, danas blejim jer sam osisan kvalitetno. Manzentne vezicama svezane, spalo vec, senzor nivelacije landara, isto vezica, ma milina.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#10232 Re: Pitamo Mehanicare ?
Na x5. Ja stvarno postajem paranoican po pitanju majstora, pa majku mu ako dodjem i kazem uradi to i to, i ne peglam jer racunam sa insanom pricam, sto mu ovo treba? Jos sto evo sad imam probleme koje nisam imao na autu, sumnjam da mi namjerno kvari auto da dolazim opet. Znaci zdravije udje nego izadje.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10233 Re: Pitamo Mehanicare ?
jebo debilebasicm wrote:Na x5. Ja stvarno postajem paranoican po pitanju majstora, pa majku mu ako dodjem i kazem uradi to i to, i ne peglam jer racunam sa insanom pricam, sto mu ovo treba? Jos sto evo sad imam probleme koje nisam imao na autu, sumnjam da mi namjerno kvari auto da dolazim opet. Znaci zdravije udje nego izadje.
i jos nekih sitnih stvari je ostalo iza njih , al eto sredilo se kod cestitog majstora
raja je zadovoljna sa Šandorom recimo
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#10234 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa kad spomenu, vidim i zastitu su odozdo sasadili, saraf sam sebe drzi.
A meni za cestitog majstora treba stela
A meni za cestitog majstora treba stela
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10235 Re: Pitamo Mehanicare ?
e ne znam , moras sa njim vidjet
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#10236 Re: Pitamo Mehanicare ?
jbga znas ti posto je selna ... 80 feninga ...basicm wrote:Za nevjerovati sta su majstori u stanju napraviti, ja ne znam ima li obraza imalo.
Nista, danas blejim jer sam osisan kvalitetno. Manzentne vezicama svezane, spalo vec, senzor nivelacije landara, isto vezica, ma milina.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#10237 Re: Pitamo Mehanicare ?
Valjda toliko obraz kosta, ne znam...bitanga_sa_otesa wrote:jbga znas ti posto je selna ... 80 feninga ...basicm wrote:Za nevjerovati sta su majstori u stanju napraviti, ja ne znam ima li obraza imalo.
Nista, danas blejim jer sam osisan kvalitetno. Manzentne vezicama svezane, spalo vec, senzor nivelacije landara, isto vezica, ma milina.
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#10238 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako nije kakav karinas, onda je ters, hirurg, doktor, ne moze te primit, moras ga moliti za svoje pare...basicm wrote:Za nevjerovati sta su majstori u stanju napraviti, ja ne znam ima li obraza imalo.
Nista, danas blejim jer sam osisan kvalitetno. Manzentne vezicama svezane, spalo vec, senzor nivelacije landara, isto vezica, ma milina.
Danas sam konacno imao jednog korektnog.
Ispostovao vrijeme, kvalitetno uradio posao, nije me pokusao zakinuti ili praviti budalom, poslusao jednu sugestiju.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#10239 Re: Pitamo Mehanicare ?
ko ce ga znat,sve su to tajne ljudske psihe....basicm wrote: Valjda toliko obraz kosta, ne znam...
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#10240 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da mi nije kod tebe ost'o ključ desetka bitango
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#10241 Re: Pitamo Mehanicare ?
nemam pojmableee_sa wrote:Da mi nije kod tebe ost'o ključ desetka bitango
- sve na kvadrat
- Posts: 652
- Joined: 02/02/2014 16:40
#10242 Re: Pitamo Mehanicare ?
Moze li broj od dobrog limara i lakirera,
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10243 Re: Pitamo Mehanicare ?
meni radio haubu , zadovoljan samsve na kvadrat wrote:Moze li broj od dobrog limara i lakirera,
https://www.olx.ba/profil/autolakireras
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#10244 Re: Pitamo Mehanicare ?
DV kod kružnog(ako hoćeš broj na pp)radi za 10sve na kvadrat wrote:Moze li broj od dobrog limara i lakirera,
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10245 Re: Pitamo Mehanicare ?

2003 trojka iz UK
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#10246 Re: Pitamo Mehanicare ?
Proljeće je izgleda, fino je prolistala. 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10247 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zar je bitumen toliko skup
, bem ti Japanca ludog , sto cisti snijeg do asfalta 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#10248 Re: Pitamo Mehanicare ?
ovo je fotosop ne siri lazi amare
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10249 Re: Pitamo Mehanicare ?
jedino kugla nije truhla
moram ih pohvalit i za kvalitetnu zastitu od 950KM , koju mozes zubima savit

-
noke1
- Posts: 12
- Joined: 12/02/2013 19:06
#10250 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imam peugeot 307 1.6 HDI. Pocela mi se javljati greska too low oil pressure u voznji. Promjenio sam.ulje i filter ali nije pomoglo. Da li je neko imao ovaj problem. I do cega bi moglo biti?
