La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10201 Re: La Liga Santander
Uvijek neugodni Eibar dotaknjuje bod 
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10202 Re: La Liga Santander
Jbt koliko su se navijači RM upalili kao da su na plus 19 ili 21.
Ali hajde konačno da i oni pišu na ovoj temi nakon 3 godine pauze.
Do daljeg dotaknjivanja.
Ali hajde konačno da i oni pišu na ovoj temi nakon 3 godine pauze.
Do daljeg dotaknjivanja.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10203 Re: La Liga Santander
Barca je sebi potpisala smrtnu presudu dovodjenjem Panjica.
Dok je on tu Real i Atletico ce osvajati ligu.
Dok je on tu Real i Atletico ce osvajati ligu.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10204 Re: La Liga Santander
Znači Pjanić je problem
Dobro je da znamo. 
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10205 Re: La Liga Santander
Nema RM, ali bi Atletico mogao imati kad odigra sve zaostale.Crvena Tifoza wrote: ↑29/12/2020 22:30 Jbt koliko su se navijači RM upalili kao da su na plus 19 ili 21.![]()
Ali hajde konačno da i oni pišu na ovoj temi nakon 3 godine pauze.![]()
Do daljeg dotaknjivanja.![]()
- B6Redhell
- Posts: 7817
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10207 Re: La Liga Santander
ultima_palabra wrote: ↑29/12/2020 22:35Nema RM, ali bi Atletico mogao imati kad odigra sve zaostale.Crvena Tifoza wrote: ↑29/12/2020 22:30 Jbt koliko su se navijači RM upalili kao da su na plus 19 ili 21.![]()
Ali hajde konačno da i oni pišu na ovoj temi nakon 3 godine pauze.![]()
Do daljeg dotaknjivanja.![]()
u rupi munus-10. Mrzne.. izaso malo...
Koja je ovo neznalica. Od svih forumasa ovaj kad nesto napise. Ja u halu na povracanje moram. Ekipa mu”dotaknjuje dno” i doticat ce godinama koje slijede... on ovdje bljuje..
Izvinjenje normalnoj raji
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10208 Re: La Liga Santander
Ovaj lik nikako da shvati da je na ignore listi. Koji me qurac citiraš? Dozovi se čovječe i odjebi u skokovima. Stavi me na ignore listu i ne čitaj šta pišem. Lik je opsjednut samnom i mojim komentarima. Ja mislim da mu i na sam dolazim. Ne može lik komentara napisati da mene ne spomene. Znaci još jednom, odjebaus u skokovima i ti i tvoja nepismenost sa ‘dotaknjivanjima’. Marš u rupu iz koje se ispuzao nakon tri godine.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10209 Re: La Liga Santander
Polahko, tek je decembar/januar. Vidjet ćemo gdje je ko kad se krene sezona lomiti tamo u martu.ultima_palabra wrote: ↑29/12/2020 22:35Nema RM, ali bi Atletico mogao imati kad odigra sve zaostale.Crvena Tifoza wrote: ↑29/12/2020 22:30 Jbt koliko su se navijači RM upalili kao da su na plus 19 ili 21.![]()
Ali hajde konačno da i oni pišu na ovoj temi nakon 3 godine pauze.![]()
Do daljeg dotaknjivanja.![]()
- B6Redhell
- Posts: 7817
- Joined: 25/12/2010 04:56
#10210 Re: La Liga Santander
Crvena Tifoza wrote: ↑29/12/2020 22:46Polahko, tek je decembar/januar. Vidjet ćemo gdje je ko kad se krene sezona lomiti tamo u martu.ultima_palabra wrote: ↑29/12/2020 22:35Nema RM, ali bi Atletico mogao imati kad odigra sve zaostale.Crvena Tifoza wrote: ↑29/12/2020 22:30 Jbt koliko su se navijači RM upalili kao da su na plus 19 ili 21.![]()
Ali hajde konačno da i oni pišu na ovoj temi nakon 3 godine pauze.![]()
Do daljeg dotaknjivanja.![]()
Stas ti polahko. Sta bljujes. Sta povracas. Sta si se nakostrijesio
Od stotina hiljada registrovanih ti si mi najodvratnija faca bez ukusa. Ovdje nesto prozivas i povracas i kurcis se nesta. Tobom samo mogu biti opsjednuti neuki. Odo da povratim s kim se prepirem po forumu. Ali nemogu prozivke... Bljuk....
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10211 Re: La Liga Santander
Svašta. 
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10212 Re: La Liga Santander
Barca ako ne uhvati neku konstantu od februara sa novom upravom i trenerom, bit ce im i mjesto u LP upitno. Liga je izjednacena kao nikad ranije.Crvena Tifoza wrote: ↑29/12/2020 22:46Polahko, tek je decembar/januar. Vidjet ćemo gdje je ko kad se krene sezona lomiti tamo u martu.ultima_palabra wrote: ↑29/12/2020 22:35Nema RM, ali bi Atletico mogao imati kad odigra sve zaostale.Crvena Tifoza wrote: ↑29/12/2020 22:30 Jbt koliko su se navijači RM upalili kao da su na plus 19 ili 21.![]()
Ali hajde konačno da i oni pišu na ovoj temi nakon 3 godine pauze.![]()
Do daljeg dotaknjivanja.![]()
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10213 Re: La Liga Santander
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10214 Re: La Liga Santander
Naravno, sve to stoji. Ali isto tako ako su nas prethodne sezone išta naučile je to da se u decembru/januaru ne može proglasiti pobjednik bilo koje lige pa ni ove. RM je na samo +7 a do kraja je ostalo još dosta da se igra. Bit će ovdje još dosta kikseva svih ekipa.ultima_palabra wrote: ↑29/12/2020 23:02 Barca ako ne uhvati neku konstantu od februara sa novom upravom i trenerom, bit ce im i mjesto u LP upitno. Liga je izjednacena kao nikad ranije.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10215 Re: La Liga Santander
@ultima_palabra Vidiš da će biti kikseva na sve strane, i da nije +10, nego možda samo 5. 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10216 Re: La Liga Santander
Ako Atletico ne uzme titulu u ovakvoj konkurenciji nek pocine kolektivni harakiri
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10217 Re: La Liga Santander
Ja sam pisao o razlici izmedju Atletica i Barcelone, Atletico zasad ne kiksa skoro nikako.Crvena Tifoza wrote: ↑30/12/2020 23:30 @ultima_palabra Vidiš da će biti kikseva na sve strane, i da nije +10, nego možda samo 5.![]()
- perscitus
- Posts: 680
- Joined: 18/03/2008 15:17
- Location: Mekka - Sinaloa
#10218 Re: La Liga Santander
Atletiko Madrid odličan!
Samo dva puta u svojoj istoriji Atletiko je imao ovakav start. Jednom kad je Cholo bio igrač, a drugi put 2014. kad je bio menadžer. Titula je bila u oba slučaja. Vidjećemo da li će se istorija ponoviti. Ono što je zanimljivo je potpuno drugačija igra, atraktivniji pristup, različit mentalitet i svjetonazor od onoga što smo navikli gledati. Ni manje ni više nego Čolo Čikano, ko bi rekao, pasaži i vojaži, to nekakvi trokutovi, rombovi, šestari i geometrije, pas igra, visok presing, veći posjed, manje prekršaja, više golova, tata tranquilo, mama aj dios mio
. Prošle godine 30% posjeda protiv Barse, ove lapo lapo, a prije nego što je poveo imao čak i veći
. Od kada pratim fudbal tako nešto se nije desilo. Statistički gledano, po svim defanzivnim parametrima Atletico je od pamtivjeka bio na vrhu tabele, a po ofanzivnim na dnu. Danas, ali samo danas, samo u ovoj sezoni, situacija je potpuno obrnuta.
Zašto? Prvo zbog Suareza! Jer nema više smisla da ekipa iz dubine dugim loptama hrani centarfore jer sa svoje 33 godine nije pokretan kao prije. Potrebna je pas igra, strpljiva tranzicija i posjed. Drugo zbog Hermosa! Strašan na lopti, možeš ga staviti na lijevoj strani kad igraš sa tri zadnja ili ortodoksnog beka kada igraš sa četiri u liniji. Najviše dodavanja u ligi, on prvi, Pique drugi, Ramos treći. Treće, Koke! Nakon odlaska Parteya napokon na svojoj omiljenoj poziciji, dirigent i majstor ceremonije. Četvrto Karasko, hibrid na lijevom krilu. Peto, eksplozija i detonacija na desnoj strani. Odgovorno tvrdim da promjena sistema je najviše razdrmala Llorentea i Trippiera. Svi smo kontali Suarez i Kosta, kakva kombinacija, jedan grize, drugi udara. Ali neće da može, mogu biti samo zamjena jedan drugom, potrebna je mobilnost i kreativnost Anhela i Felixa. Bilo kako bilo, svjedoci smo nekog novog Atletika. Da li je on toliko dobar ili su ostali toliko loši ostaje nam da vidimo.
A do tada Feliz Navidad, sretna Nova, puno sreće i uspjeha
!!!
Zašto? Prvo zbog Suareza! Jer nema više smisla da ekipa iz dubine dugim loptama hrani centarfore jer sa svoje 33 godine nije pokretan kao prije. Potrebna je pas igra, strpljiva tranzicija i posjed. Drugo zbog Hermosa! Strašan na lopti, možeš ga staviti na lijevoj strani kad igraš sa tri zadnja ili ortodoksnog beka kada igraš sa četiri u liniji. Najviše dodavanja u ligi, on prvi, Pique drugi, Ramos treći. Treće, Koke! Nakon odlaska Parteya napokon na svojoj omiljenoj poziciji, dirigent i majstor ceremonije. Četvrto Karasko, hibrid na lijevom krilu. Peto, eksplozija i detonacija na desnoj strani. Odgovorno tvrdim da promjena sistema je najviše razdrmala Llorentea i Trippiera. Svi smo kontali Suarez i Kosta, kakva kombinacija, jedan grize, drugi udara. Ali neće da može, mogu biti samo zamjena jedan drugom, potrebna je mobilnost i kreativnost Anhela i Felixa. Bilo kako bilo, svjedoci smo nekog novog Atletika. Da li je on toliko dobar ili su ostali toliko loši ostaje nam da vidimo.
A do tada Feliz Navidad, sretna Nova, puno sreće i uspjeha
-
Korovjev
- Posts: 846
- Joined: 17/03/2018 18:42
#10219 Re: La Liga Santander
Ajde dobro perscitus, nagovorio si me, pogledat ću taj Atletico neku od sljedećih tekmi. Ali ako bude opet čvor na muku na 1:0 na katanaćo na kub, dužan si mi tih 100 minuta života. Jer ovo je već nti put da se ista priča priča ovdje i po svijetu i svaki put kad su trebali pokazati te cohones nigdje ih. Dobro tu se i vraćamo na priču da u fudbalu cohones nisu presudni, već kvaliteta ali to je druga tema.
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10221 Re: La Liga Santander
@prescitus
Ne znam ako si upratio ali Diego više nije igrač AM.
Ne znam ako si upratio ali Diego više nije igrač AM.
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#10222 Re: La Liga Santander
Možeš već tražiti tih 100 minuta.Korovjev wrote: ↑31/12/2020 11:17 Ajde dobro perscitus, nagovorio si me, pogledat ću taj Atletico neku od sljedećih tekmi. Ali ako bude opet čvor na muku na 1:0 na katanaćo na kub, dužan si mi tih 100 minuta života. Jer ovo je već nti put da se ista priča priča ovdje i po svijetu i svaki put kad su trebali pokazati te cohones nigdje ih. Dobro tu se i vraćamo na priču da u fudbalu cohones nisu presudni, već kvaliteta ali to je druga tema.
- perscitus
- Posts: 680
- Joined: 18/03/2008 15:17
- Location: Mekka - Sinaloa
#10223 Re: La Liga Santander
Istina, bilo je i prije naznaka promjeni sistema pa čim nije dalo očekivane rezultate vratilo se reaktivnosti i dekonstruktivnosti. U prilog transformaciji i tranziciji najbolje govori podatak da kad su posljednji put osvojili titulu dali su deset golova iz kontranapada, a od početka prošle sezone niti jedan. Zato kada kažem da Ateltico igra ''atraktivniji'' fudbal to govorim u kontekstu Atletika i Dijega, nemoj me napadati ovdje što ne igraju ko Ajax 95Korovjev wrote: ↑31/12/2020 11:17 Ajde dobro perscitus, nagovorio si me, pogledat ću taj Atletico neku od sljedećih tekmi. Ali ako bude opet čvor na muku na 1:0 na katanaćo na kub, dužan si mi tih 100 minuta života. Jer ovo je već nti put da se ista priča priča ovdje i po svijetu i svaki put kad su trebali pokazati te cohones nigdje ih. Dobro tu se i vraćamo na priču da u fudbalu cohones nisu presudni, već kvaliteta ali to je druga tema.
@Crvena Tifoza
Znam, zato i govorim da Costa i Suarez ne mogu igrati zajedno, jedan je suvišan, a sa svojim povredama, suspenzijama i kaznama Costa je evidentan i logičan izbor. Vrijeme je za rastanak. Možda Milik?
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#10224 Re: La Liga Santander
Zapanjujuće je koliko je debilna uprava Barcelone koja je pustila jednog Suareza, a ostavila Braithwaitea kao napadača. 
Isti taj Suarez će ove sezone napraviti razliku za titulu u korist Atletica.
Isti taj Suarez će ove sezone napraviti razliku za titulu u korist Atletica.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10225 Re: La Liga Santander
Simeone je najbolji trener svijeta nakon Kloppa i Mourinha. Bit cu iznenadjen ako ne uzme titulu
