Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#10201 Re: Gdje u Sa......

Post by chengaba »

I gumene čizme isto gdje mogu uzeti najpovoljnije da ne lutam, i koja je cijena (poljoprema, penny, pijace?)
Saka
Posts: 2640
Joined: 25/02/2011 11:49

#10202 Re: Gdje u Sa......

Post by Saka »

U OBI-ju 25KM.
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#10203 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »

..Izraditi slike,i proci najjeftinije?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#10204 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Ductus Holedocus wrote:..Izraditi slike,i proci najjeftinije?
Na Skenderiji, meščini da se radnja zove Edo i sin ili tako nesto, 20 feninga slika. Bude i akcija nedeljom u podrumu u BBi, meščini 25 pf.


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#10205 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

Biljna apoteka? Znam za onu kod Katedrale i preko puta Begove džamije,trebaju mi čajevi za neku mješavinu..?
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#10206 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

Partizzanka wrote:ljudi ja se izvinjavam sto upadam ovako jer vidim da vi pricate o tome gjde kupiti pomoc ali imam pitanje

gdje u sa moze da se ofarba jakna? nije kozna nego platnena.


p.s
nemam vremena da pratim temu ali mislim da bi bilo pametno ako nadjete negdje nesto jeftino da kazete gdje i koliko kosta da moze raja vise da kupi!
Kupis boju za tkaninu po zelji u DM-u, za jaknu ti mozda trebaju dva ili tri pakovanja, to trebas vidjeti jer ovisi o tezini jakne, treba ti jos pola kg soli po pakovanju boje, i fino se sve "odradi" u veš mašini; rezultati su izvrsni! :thumbup:
User avatar
Haris.ba
Posts: 35300
Joined: 08/09/2005 20:08

#10207 Re: Gdje u Sa......

Post by Haris.ba »

2 pitanja. Kako se ovaj dio za usisivač zove? :D

I gdje ima ovo kupiti? U Obiu nema, Penny nema, Merkur nema.

Hvala

Image
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#10208 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »

JanuaryJones wrote:
Ductus Holedocus wrote:..Izraditi slike,i proci najjeftinije?
Na Skenderiji, meščini da se radnja zove Edo i sin ili tako nesto, 20 feninga slika. Bude i akcija nedeljom u podrumu u BBi, meščini 25 pf.


Sent from my iPad using Tapatalk
gdje se tacno se nalazi?
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#10209 Re: Gdje u Sa......

Post by hodža »

Ductus Holedocus wrote: gdje se tacno se nalazi?
prekoputa seksi šopa :D
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#10210 Re: Gdje u Sa......

Post by šatirana_ljubičica »

Haris.ba wrote:2 pitanja. Kako se ovaj dio za usisivač zove? :D

I gdje ima ovo kupiti? U Obiu nema, Penny nema, Merkur nema.

Hvala

Image

stopa se zove a pogledaj u Domodu...
User avatar
Nekatamo
Posts: 567
Joined: 18/01/2013 22:33

#10211 Re: Gdje u Sa......

Post by Nekatamo »

Gdje kupiti articoke?
Eniac
Posts: 1153
Joined: 28/12/2012 12:44

#10212 Re: Gdje u Sa......

Post by Eniac »

chengaba wrote:Mogu li se negdje u Sarajevu kupiti oni mali otvarači za konzerve k'o iz rata (ako postoje uopšte više)?

Image
U Titovo doba ovi otvaraci su dolazili uz svaku konzervu EVA sardina. Onda se neko sjetio da stavi onu halkicu za otvaranje prstom na konzerve i vise tih otvaraca nema. A halkice pucaju, pa ti opet treba otvarac.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#10213 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

Nekatamo wrote:Gdje kupiti articoke?
ja sam neki dan vidjela u konzumu bbi
miki27A
Posts: 718
Joined: 18/04/2008 13:58
Location: IL

#10214 Re: Gdje u Sa......

Post by miki27A »

Haris.ba wrote:2 pitanja. Kako se ovaj dio za usisivač zove? :D

I gdje ima ovo kupiti? U Obiu nema, Penny nema, Merkur nema.

Hvala

[]
Zavisno koja marka je usisivac, imas odlican servis istih (i malih kucanskih aparata) na Grbavici, Stanica gdje je OHR (s druge strane. Servis je Aspera i bas prije 10 dana sam isla do njih po rezervni dio. Vidi sa usisivaca (sa zadnje strane) referentni broj i to ponesi, ako ima na stanju mozes odmah uzeti, ako nema nesto kratko se ceka.
http://www.servisaspera.com/
User avatar
Nekatamo
Posts: 567
Joined: 18/01/2013 22:33

#10215 Re: Gdje u Sa......

Post by Nekatamo »

VenomousV wrote:
Nekatamo wrote:Gdje kupiti articoke?
ja sam neki dan vidjela u konzumu bbi
Hvala puno
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#10216 Re: Gdje u Sa......

Post by mali Ninja »

gdje ima kupiti cherrymat, odstranjivac košpica iz voća...
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#10217 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

gdje se u sarajevu moze pojesti dobar rizoto?
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#10218 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

mali Ninja wrote:gdje ima kupiti cherrymat, odstranjivac košpica iz voća...
Ja lani za višnje uzela u Interexu,oko 2 KM,plastični,dobro radi posao
User avatar
spree
Posts: 8674
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#10219 Re: Gdje u Sa......

Post by spree »

mali Ninja wrote:gdje ima kupiti cherrymat, odstranjivac košpica iz voća...
u obiju. 2,3 km nisam siguran.
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#10220 Re: Gdje u Sa......

Post by Entropio »

VenomousV wrote:gdje se u sarajevu moze pojesti dobar rizoto?
U Vapianu.
happy071
Posts: 6
Joined: 19/05/2010 10:38

#10221 Re: Gdje u Sa......

Post by happy071 »

...naći dobru šnajdericu?
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#10222 Re: Gdje u Sa......

Post by ljevoruki »

Gdje mogu kupiti pristojno naliv pero?
Eniac
Posts: 1153
Joined: 28/12/2012 12:44

#10223 Re: Gdje u Sa......

Post by Eniac »

ljevoruki wrote:Gdje mogu kupiti pristojno naliv pero?
U knjizarama. Pelikan je po mom misljenju pristojno naliv pero. Pa volja ti dati 90 KM za M150 seriju ili 2.000 KM za Toledo seriju. Ima i Lamy. Rexpen takodje. Mislim da u Exclusiv (kod hitne na Socijalnom) imas i Faber Castell. A cini mi se, ali nisam siguran, da sam vidjao i Mont Blanc. Ima i kod nas manje poznatih, ali kvalitetnih i skupih naliv-pera s vremena na vrijeme i na pojedinim mjestima, na primjer knjizara u Mercatoru na Socijalnom imas jednog da li italijanskog ili drugog proizvodjaca. Ne mogu mu se sjetiti imena, ali znam da sam citao da je cijenjena marka.

Po meni je pristojno naliv pero ono sto se puni tintom iz boce, ne sa kertridzem. Ako hoces kertridz, imas pristojno naliv pero sa kertridzam za 50 KM u Svjetlosti na Titovoj. Metalno, nije plasticno.

A imas i jeftinih skolskih naliv-pera po knjizarama, u Hipermarketima Mercatora i slicnim mjestima.

Ima naliv-pera, ko je spreman da plati. Ima i tinte. Ali nema pristojnih papira, to je tesko naci. Ovi papiri sto se koriste za kopir aparate i laserske printere, ovi sto kostaju 5-15KM za pakovanje od 500 listova, nisu dobri za naliv-pero.
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#10224 Re: Gdje u Sa......

Post by mali Ninja »

CherryLips wrote: Ja lani za višnje uzela u Interexu,oko 2 KM,plastični,dobro radi posao
spree wrote:
u obiju. 2,3 km nisam siguran.

hvala vam puno, gledam po ebayu cijene katastrofa...
shazz
Posts: 12
Joined: 18/10/2012 19:03

#10225 Re: Gdje u Sa......

Post by shazz »

JanuaryJones wrote:
chengaba wrote:Mogu li se negdje u Sarajevu kupiti oni mali otvarači za konzerve k'o iz rata (ako postoje uopšte više)?

Image
autopijaca tip prodaje ratnu opremu ima svega pa i tog, malo u rakiju i ko nov!
Post Reply