Gdje u Sa......
- chengaba
- Posts: 1870
- Joined: 08/10/2003 00:00
#10201 Re: Gdje u Sa......
I gumene čizme isto gdje mogu uzeti najpovoljnije da ne lutam, i koja je cijena (poljoprema, penny, pijace?)
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#10203 Re: Gdje u Sa......
..Izraditi slike,i proci najjeftinije?
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#10204 Re: Gdje u Sa......
Na Skenderiji, meščini da se radnja zove Edo i sin ili tako nesto, 20 feninga slika. Bude i akcija nedeljom u podrumu u BBi, meščini 25 pf.Ductus Holedocus wrote:..Izraditi slike,i proci najjeftinije?
Sent from my iPad using Tapatalk
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#10205 Re: Gdje u Sa......
Biljna apoteka? Znam za onu kod Katedrale i preko puta Begove džamije,trebaju mi čajevi za neku mješavinu..?
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#10206 Re: Gdje u Sa......
Kupis boju za tkaninu po zelji u DM-u, za jaknu ti mozda trebaju dva ili tri pakovanja, to trebas vidjeti jer ovisi o tezini jakne, treba ti jos pola kg soli po pakovanju boje, i fino se sve "odradi" u veš mašini; rezultati su izvrsni!Partizzanka wrote:ljudi ja se izvinjavam sto upadam ovako jer vidim da vi pricate o tome gjde kupiti pomoc ali imam pitanje
gdje u sa moze da se ofarba jakna? nije kozna nego platnena.
p.s
nemam vremena da pratim temu ali mislim da bi bilo pametno ako nadjete negdje nesto jeftino da kazete gdje i koliko kosta da moze raja vise da kupi!
- Haris.ba
- Posts: 35300
- Joined: 08/09/2005 20:08
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#10208 Re: Gdje u Sa......
gdje se tacno se nalazi?JanuaryJones wrote:Na Skenderiji, meščini da se radnja zove Edo i sin ili tako nesto, 20 feninga slika. Bude i akcija nedeljom u podrumu u BBi, meščini 25 pf.Ductus Holedocus wrote:..Izraditi slike,i proci najjeftinije?
Sent from my iPad using Tapatalk
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#10209 Re: Gdje u Sa......
prekoputa seksi šopaDuctus Holedocus wrote: gdje se tacno se nalazi?
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
-
Eniac
- Posts: 1153
- Joined: 28/12/2012 12:44
#10212 Re: Gdje u Sa......
U Titovo doba ovi otvaraci su dolazili uz svaku konzervu EVA sardina. Onda se neko sjetio da stavi onu halkicu za otvaranje prstom na konzerve i vise tih otvaraca nema. A halkice pucaju, pa ti opet treba otvarac.chengaba wrote:Mogu li se negdje u Sarajevu kupiti oni mali otvarači za konzerve k'o iz rata (ako postoje uopšte više)?
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#10213 Re: Gdje u Sa......
ja sam neki dan vidjela u konzumu bbiNekatamo wrote:Gdje kupiti articoke?
-
miki27A
- Posts: 718
- Joined: 18/04/2008 13:58
- Location: IL
#10214 Re: Gdje u Sa......
Zavisno koja marka je usisivac, imas odlican servis istih (i malih kucanskih aparata) na Grbavici, Stanica gdje je OHR (s druge strane. Servis je Aspera i bas prije 10 dana sam isla do njih po rezervni dio. Vidi sa usisivaca (sa zadnje strane) referentni broj i to ponesi, ako ima na stanju mozes odmah uzeti, ako nema nesto kratko se ceka.Haris.ba wrote:2 pitanja. Kako se ovaj dio za usisivač zove?![]()
I gdje ima ovo kupiti? U Obiu nema, Penny nema, Merkur nema.
Hvala
[]
http://www.servisaspera.com/
- Nekatamo
- Posts: 567
- Joined: 18/01/2013 22:33
#10215 Re: Gdje u Sa......
Hvala punoVenomousV wrote:ja sam neki dan vidjela u konzumu bbiNekatamo wrote:Gdje kupiti articoke?
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#10216 Re: Gdje u Sa......
gdje ima kupiti cherrymat, odstranjivac košpica iz voća...
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#10217 Re: Gdje u Sa......
gdje se u sarajevu moze pojesti dobar rizoto?
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#10218 Re: Gdje u Sa......
Ja lani za višnje uzela u Interexu,oko 2 KM,plastični,dobro radi posaomali Ninja wrote:gdje ima kupiti cherrymat, odstranjivac košpica iz voća...
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#10219 Re: Gdje u Sa......
u obiju. 2,3 km nisam siguran.mali Ninja wrote:gdje ima kupiti cherrymat, odstranjivac košpica iz voća...
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#10220 Re: Gdje u Sa......
U Vapianu.VenomousV wrote:gdje se u sarajevu moze pojesti dobar rizoto?
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#10222 Re: Gdje u Sa......
Gdje mogu kupiti pristojno naliv pero?
-
Eniac
- Posts: 1153
- Joined: 28/12/2012 12:44
#10223 Re: Gdje u Sa......
U knjizarama. Pelikan je po mom misljenju pristojno naliv pero. Pa volja ti dati 90 KM za M150 seriju ili 2.000 KM za Toledo seriju. Ima i Lamy. Rexpen takodje. Mislim da u Exclusiv (kod hitne na Socijalnom) imas i Faber Castell. A cini mi se, ali nisam siguran, da sam vidjao i Mont Blanc. Ima i kod nas manje poznatih, ali kvalitetnih i skupih naliv-pera s vremena na vrijeme i na pojedinim mjestima, na primjer knjizara u Mercatoru na Socijalnom imas jednog da li italijanskog ili drugog proizvodjaca. Ne mogu mu se sjetiti imena, ali znam da sam citao da je cijenjena marka.ljevoruki wrote:Gdje mogu kupiti pristojno naliv pero?
Po meni je pristojno naliv pero ono sto se puni tintom iz boce, ne sa kertridzem. Ako hoces kertridz, imas pristojno naliv pero sa kertridzam za 50 KM u Svjetlosti na Titovoj. Metalno, nije plasticno.
A imas i jeftinih skolskih naliv-pera po knjizarama, u Hipermarketima Mercatora i slicnim mjestima.
Ima naliv-pera, ko je spreman da plati. Ima i tinte. Ali nema pristojnih papira, to je tesko naci. Ovi papiri sto se koriste za kopir aparate i laserske printere, ovi sto kostaju 5-15KM za pakovanje od 500 listova, nisu dobri za naliv-pero.
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#10224 Re: Gdje u Sa......
CherryLips wrote: Ja lani za višnje uzela u Interexu,oko 2 KM,plastični,dobro radi posao
spree wrote:
u obiju. 2,3 km nisam siguran.
hvala vam puno, gledam po ebayu cijene katastrofa...
-
shazz
- Posts: 12
- Joined: 18/10/2012 19:03
#10225 Re: Gdje u Sa......
autopijaca tip prodaje ratnu opremu ima svega pa i tog, malo u rakiju i ko nov!JanuaryJones wrote:chengaba wrote:Mogu li se negdje u Sarajevu kupiti oni mali otvarači za konzerve k'o iz rata (ako postoje uopšte više)?


