Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#10201 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Njanjavi »

zomri wrote:
Njanjavi wrote:Vinyl ce da bude za ovu godinu sto je bila true detective za pretproslu, i halt and catch fire za proslu :roll:
U kom smislu?
U smislu kvaliteta pobogu, valjda je ocigledno :roll:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10202 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Hm, nekako mi ne idu Halt and Catch Fire i kvalitet u istu rečenicu.
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#10203 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Njanjavi »

zomri wrote:Hm, nekako mi ne idu Halt and Catch Fire i kvalitet u istu rečenicu.
Ti si vjerovatno jedan od onih kojima je breaking bad vrh, prison break i the wire :roll:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10204 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Prelistaj malo ovu temu, padobranac.
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10205 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

Njanjavi wrote:Vinyl ce da bude za ovu godinu sto je bila true detective za pretproslu, i halt and catch fire za proslu :roll:
je li ko pogledao pilot ep Vinyl ? utisci ???
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10206 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tomahawk11 »

jedan od onih kojima je breaking bad vrh, prison break i the wire
A to nisu? :roll:
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#10207 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Officer Crabtree »

taureg71 wrote:
Njanjavi wrote:Vinyl ce da bude za ovu godinu sto je bila true detective za pretproslu, i halt and catch fire za proslu :roll:
je li ko pogledao pilot ep Vinyl ? utisci ???

gledao sam ja, dobra je serija za pilot... mogla bi biti i izvrsna ima predispozicije sve...
User avatar
Kinesko prkno
Posts: 951
Joined: 04/12/2013 00:12

#10208 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kinesko prkno »

Ako ima nesto slicno black mirroru ili utopiji ??
User avatar
CSKA
Posts: 3628
Joined: 20/02/2008 16:28

#10209 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by CSKA »

Pocela juce :

http://www.imdb.com/title/tt2879552/?ref_=nm_flmg_act_8

Osam epizoda po sat i dvadeset minuta.
User avatar
Truba
Posts: 93802
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10210 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

Kinesko prkno wrote:Ako ima nesto slicno black mirroru ili utopiji ??
a utopija je slična BM?
User avatar
Kinesko prkno
Posts: 951
Joined: 04/12/2013 00:12

#10211 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kinesko prkno »

Black swan wrote:
Kinesko prkno wrote:Ako ima nesto slicno black mirroru ili utopiji ??
a utopija je slična BM?
A vidis da pise ili ,ili mozda ne vidis :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 93802
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10212 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

pomislih da su slične pa zato pitam
User avatar
Kinesko prkno
Posts: 951
Joined: 04/12/2013 00:12

#10213 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kinesko prkno »

Kakva je lost room?
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#10214 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by phillie »

Pocela druga sezona Better Call Saul :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65963
Joined: 03/08/2010 19:04

#10215 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

phillie wrote:Pocela druga sezona Better Call Saul :thumbup:


kakva je?
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#10216 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Šveđanin »

Odlicna francuska serija, bolja od americkog rimejka naravno.
http://www.imdb.com/title/tt2521668/
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11654
Joined: 15/01/2010 18:31

#10217 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Jack Be Nimble »

11.22.63 - James Franco - solidna prva epizoda. Stephen King napisao knjigu.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#10218 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by phillie »

kakavdanakneiskustvu wrote:
phillie wrote:Pocela druga sezona Better Call Saul :thumbup:


kakva je?
Ako si gledo Breaking Bad, shvatices :D u glavnoj ulozi je advokat Saul, prije njegovog upoznavanja sa gospodinom White-om....

http://www.imdb.com/title/tt3032476/?ref_=nv_sr_1
User avatar
dale cooper
Posts: 31353
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10219 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Vinyl je odlična. Pilot epizoda je više kao film, ne liči nimalo na prosječan pilot. Doduše, rijetko je
Scorcese radio bilo šta da je bilo prosječno. Uglavnom ko voli rock'n'roll, seks, drogu i alkohol
i ko vjeruje u transformativnu moć muzike sa naglaskom na rock'n'roll uživaće u seriji.
Mene su bili pridobili već u prvih par minuta sa New York Dollsima. :D
User avatar
dale cooper
Posts: 31353
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10220 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Jack Be Nimble wrote:11.22.63 - James Franco - solidna prva epizoda. Stephen King napisao knjigu.
Valja mi ovo pogledati. Knjiga je bila solidna.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#10221 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

moram i ja upratiti taj 11.22.
i vinil. volim sex volim alkohol, ne droge i nisam nesto ljubitelj rocknrolla, to me je malo odbijalo, ali pogledacu pilot. sto da ne?!
User avatar
mgogic
Posts: 530
Joined: 20/05/2007 11:03

#10222 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by mgogic »

dale cooper wrote:
Jack Be Nimble wrote:11.22.63 - James Franco - solidna prva epizoda. Stephen King napisao knjigu.
Valja mi ovo pogledati. Knjiga je bila solidna.
Valja mi prvo knjigu procitati! :(
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#10223 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by JoseMujica »

Black Mirror
1h | Drama, Sci-Fi, Thriller | TV Series (2011– )
http://www.imdb.com/title/tt2085059/
Image

hajmo reći najsličnije Zoni Sumraka

minus...malo epizoda.....3 sezone sadrže sveukupno 7 epizoda :(
User avatar
Truba
Posts: 93802
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10224 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

pa to su britonci
gledao sam samo prvu
baš teško štivo
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10225 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

JoseMujica wrote:Black Mirror
1h | Drama, Sci-Fi, Thriller | TV Series (2011– )
http://www.imdb.com/title/tt2085059/
Image

hajmo reći najsličnije Zoni Sumraka

minus...malo epizoda.....3 sezone sadrže sveukupno 7 epizoda :(
12 novih epizoda je već u produkciji za Netflix.
Post Reply