jaraniko moi 'esi mi dobar zGlovom? ko ti trese kaFez?zavezata-vreca wrote:Jarugo ti pored sto lozis raju da se zavaljuju na kladari vidim i navodis na kriminal ... Sta je s tobom covjece boziji?Daryl Dixon wrote:ispucaj ih po koljenima vješalice momentalno
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#10176 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#10177 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ured se umorih od ovih komentara. okle je ovo lingvisto moj dobri.konektovan wrote:tempuser wrote:2 x sVirena, 1 x pomaket, a i rotaljka ulazi u uzi izbor za sta me nervira u ovoj drzavi!
Ova sVirena je siroko rasprostranjen, pomaket, mislim da se najvise veze za tk kanton, Lukavac, Gracanica, Srebrenik itd, a za rotaljku, prvi put cujem.![]()
![]()
![]()
i ko kec na desetku jos imamo i zavezatu vrecu, a jako mi je i "tek promjenuto ulje".
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#10178 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
razumim sve! 
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#10179 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja obicno sviram kurcu ta(n)ka mi nafakabitanga_sa_otesa wrote:ja samo sviram onima sto tipkaju na mob i gamizu 30-40 km/h po glavnojmuha_sa wrote:
-nastavi niz
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#10180 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
isti sam...ne jebu ni ovi sviranje,gamizu i dalje po svom, majmuni...commendatore wrote:Ja obicno sviram kurcu ta(n)ka mi nafakabitanga_sa_otesa wrote: ja samo sviram onima sto tipkaju na mob i gamizu 30-40 km/h po glavnoj
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#10181 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Investiraj u ovobitanga_sa_otesa wrote:isti sam...ne jebu ni ovi sviranje,gamizu i dalje po svom, majmuni...commendatore wrote:Ja obicno sviram kurcu ta(n)ka mi nafakabitanga_sa_otesa wrote: ja samo sviram onima sto tipkaju na mob i gamizu 30-40 km/h po glavnoj
https://www.hornblasters.com
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#10184 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
izradi ga policija za poturanjeamar1994 wrote:
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#10185 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa ovdje je trebala policija intervenisati bez obzira na sve
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10186 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
supercali wrote:Pa ovdje je trebala policija intervenisati bez obzira na sve
samo u slucaju nasih , ako ti recimo zovnes , ti si kriv sto si zvao
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#10187 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pa zato sto su se ti isti polukriminalci ili ti ga haveri zaposlili u policiji
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10188 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
kloniran wrote:pa zato sto su se ti isti polukriminalci ili ti ga haveri zaposlili u policiji
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#10189 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
commendatore wrote: Investiraj u ovo https://www.hornblasters.com
Kako bi srcane izazivao po cesti.
Pogotovo onim pjesacima kad idu dijagonalno preko ceste a ne gleda jde li iko sa ledja.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#10190 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
imao sam to vec davno spremno ,ali ne ugradjuje mi se boca za zrak ,zauzme pola gepeka ...
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#10191 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A fakat sadbitanga_sa_otesa wrote:imao sam to vec davno spremno ,ali ne ugradjuje mi se boca za zrak ,zauzme pola gepeka ...
Na kojem st autu serijski ide najjaca sirena sto se moze naci.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#10192 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nema takvih sirena na autima,kamioni i vozovi samo(zracne su u pitanju )zdruzdjo wrote:
A fakat sad
Na kojem st autu serijski ide najjaca sirena sto se moze naci.
takvu sam imao

- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#10193 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Povezi s bocom na plin pa imas trostruki efekat em prepadnes ljakasa em ga zapalis em ides na plinbitanga_sa_otesa wrote:imao sam to vec davno spremno ,ali ne ugradjuje mi se boca za zrak ,zauzme pola gepeka ...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#10194 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
hoces ti s upaljacem stajati kod trube ? 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#10196 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja cu se naguzit na haubi da pojacam efekatbitanga_sa_otesa wrote:hoces ti s upaljacem stajati kod trube ?
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#10197 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
osupnut sam
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#10198 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma velika skula.bitanga_sa_otesa wrote:nema takvih sirena na autima,kamioni i vozovi samo(zracne su u pitanju )zdruzdjo wrote:
A fakat sad
Na kojem st autu serijski ide najjaca sirena sto se moze naci.
takvu sam imao
Valja mjesto za ovo naci. Jedino na krov
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#10199 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
muva i mufljuz
@ zdruzdjo na pod negdje gdje je smeta
@ zdruzdjo na pod negdje gdje je smeta
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#10200 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nevezano za ove vazdusne koje auto ima najjacu sirenu fabricki?

