Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Eniac
Posts: 1153
Joined: 28/12/2012 12:44

#10176 Re: Gdje u Sa......

Post by Eniac »

azurna_obala wrote:
Eniac wrote:Pa ako vec imas bicikl, pumpa ti je obavezna oprema. Kupi jednu i sama pumpaj gume.
kupit ću :idea:
a do tada se moram snaći :roll:
Izvini, nisam mislio pametovati, ozbiljno sam mislio. Ja kada vozim bicikl nosim malu rucnu pumpu koja kosta cini mi se 7 KM (ova: http://www.dhgate.com/product/1pcs-lot- ... 63147.html), i to je dovoljno za prvu pomoc ako treba napumpati u toku voznje. U kuci imam veliku pumpu za "ozbiljno" pumpanje (ova: http://www.topeak.com/products/Pumps/JoeBlowSport kosta 50 KM). I za 7 KM, ja se ne bih maltretirao po benzinskim pumpama, pogotovo sto mogu lako pogrijesiti i prepumpati gumu da mi pukne u toku pumpanja, ili neposredno nakon.

A tih malih pumpi po cijenama od oko 5 do 20 KM (ima i skupljih, al ine treba ih previse placati) ima u svim prodavnicama bicikala, pa svratis sutra u najblizu i rijesis se problema. Dobijes nosace koje zavrnes na bicikl, pumpu u nosac i nemas problema gdje drzati pumpu u toku voznje :)
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#10177 Re: Gdje u Sa......

Post by azurna_obala »

Eniac wrote: Izvini, nisam mislio pametovati, ozbiljno sam mislio. Ja kada vozim bicikl nosim malu rucnu pumpu koja kosta cini mi se 7 KM (ova: http://www.dhgate.com/product/1pcs-lot- ... 63147.html ), i to je dovoljno za prvu pomoc ako treba napumpati u toku voznje. U kuci imam veliku pumpu za "ozbiljno" pumpanje (ova: http://www.topeak.com/products/Pumps/JoeBlowSport kosta 50 KM). I za 7 KM, ja se ne bih maltretirao po benzinskim pumpama, pogotovo sto mogu lako pogrijesiti i prepumpati gumu da mi pukne u toku pumpanja, ili neposredno nakon.

A tih malih pumpi po cijenama od oko 5 do 20 KM (ima i skupljih, al ine treba ih previse placati) ima u svim prodavnicama bicikala, pa svratis sutra u najblizu i rijesis se problema. Dobijes nosace koje zavrnes na bicikl, pumpu u nosac i nemas problema gdje drzati pumpu u toku voznje
ma nisam ni mislila da pametuješ :D
svakako si u pravu :thumbup:
Hvala :D
User avatar
cls
Posts: 901
Joined: 04/02/2010 16:11

#10178 Re: Gdje u Sa......

Post by cls »

E gdje u sa osim u foto Zunic ima da se kupi poklopac za Canon eos 1100d, 58 objektiv ?
AMMMeRRR
Posts: 195
Joined: 01/07/2013 22:02

#10179 Re: Gdje u Sa......

Post by AMMMeRRR »

azurna_obala wrote:
Eniac wrote: Izvini, nisam mislio pametovati, ozbiljno sam mislio. Ja kada vozim bicikl nosim malu rucnu pumpu koja kosta cini mi se 7 KM (ova: http://www.dhgate.com/product/1pcs-lot- ... 63147.html ), i to je dovoljno za prvu pomoc ako treba napumpati u toku voznje. U kuci imam veliku pumpu za "ozbiljno" pumpanje (ova: http://www.topeak.com/products/Pumps/JoeBlowSport kosta 50 KM). I za 7 KM, ja se ne bih maltretirao po benzinskim pumpama, pogotovo sto mogu lako pogrijesiti i prepumpati gumu da mi pukne u toku pumpanja, ili neposredno nakon.

A tih malih pumpi po cijenama od oko 5 do 20 KM (ima i skupljih, al ine treba ih previse placati) ima u svim prodavnicama bicikala, pa svratis sutra u najblizu i rijesis se problema. Dobijes nosace koje zavrnes na bicikl, pumpu u nosac i nemas problema gdje drzati pumpu u toku voznje
ma nisam ni mislila da pametuješ :D
svakako si u pravu :thumbup:
Hvala :D

Da se ubacim, pumpa u capriolu na vilsu od 11 KM, provjereno odlično radi svoj posao. Znaci traži pumpu od 11 KM, ništa manje ništa više (Y)
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#10180 Re: Gdje u Sa......

Post by azurna_obala »

AMMMeRRR wrote: Da se ubacim, pumpa u capriolu na vilsu od 11 KM, provjereno odlično radi svoj posao. Znaci traži pumpu od 11 KM, ništa manje ništa više (Y)
odlično, hvala puno :thumbup: :D
User avatar
Nekatamo
Posts: 567
Joined: 18/01/2013 22:33

#10181 Re: Gdje u Sa......

Post by Nekatamo »

Gdje kupiti majicu dugih rukava,sismis,bez ikakvih slika cisto jednobojnu po mogucnosti neke tamnije boje?
AS_sa
Posts: 1079
Joined: 31/08/2010 09:18

#10182 Re: Gdje u Sa......

Post by AS_sa »

Gdje u Sarajevu provesti jednu noc u hotelu, motelu nebitno i kako se krecu cijene ?
User avatar
bogumila
Posts: 1101
Joined: 28/07/2012 23:38

#10183 Re: Gdje u Sa......

Post by bogumila »

AS_sa wrote:Gdje u Sarajevu provesti jednu noc u hotelu, motelu nebitno i kako se krecu cijene ?
presiroko pitanje
u hostelu za cvaju, u hotelu do 200km
AS_sa
Posts: 1079
Joined: 31/08/2010 09:18

#10184 Re: Gdje u Sa......

Post by AS_sa »

bogumila wrote:
AS_sa wrote:Gdje u Sarajevu provesti jednu noc u hotelu, motelu nebitno i kako se krecu cijene ?
presiroko pitanje
u hostelu za cvaju, u hotelu do 200km
Pa sto jeftinije mi treba .. znaci ne treba nikakav luksuz, samo prespavat .. I da mogu doci oko 1 sat navecer u tu sobu .. Imas neki prijedlog ?
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#10185 Re: Gdje u Sa......

Post by burek_in_space »

AS_sa wrote:Gdje u Sarajevu provesti jednu noc u hotelu, motelu nebitno i kako se krecu cijene ?
Biklo koji hostel u centru grada ima sobe do 50 KM, i dolazish kad hocesh i kako hocesh.
User avatar
kombajn
Posts: 358
Joined: 30/10/2012 18:47
Location: Sarajevo

#10186 Re: Gdje u Sa......

Post by kombajn »

Imas Banana City na stupu, ako ti nije daleko
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#10187 Re: Gdje u Sa......

Post by Mutivoda »

Gdje kupiti kabanicu? :zoka:
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#10188 Re: Gdje u Sa......

Post by Butmiran »

Bordo boja, 10 komada, navalite. :D
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#10189 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

Mutivoda wrote:Gdje kupiti kabanicu? :zoka:
CM, 11 KM
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#10190 Re: Gdje u Sa......

Post by Mutivoda »

:thumbup: hvala :D
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#10191 Re: Gdje u Sa......

Post by shandrprcSA »

quarterback wrote:
Mutivoda wrote:Gdje kupiti kabanicu? :zoka:
CM, 11 KM
gdje je CM?
Eniac
Posts: 1153
Joined: 28/12/2012 12:44

#10192 Re: Gdje u Sa......

Post by Eniac »

shandrprcSA wrote:
quarterback wrote:
Mutivoda wrote:Gdje kupiti kabanicu? :zoka:
CM, 11 KM
gdje je CM?
Preko puta Centralne banke, na Alipasinom izmedju DM-a i Mercatora, ima ih jos, ali za ova dva znam.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#10193 Re: Gdje u Sa......

Post by vješalica »

Ilidža,Sara centar mislim da ima i u Alipašinoj,kino Radnik.

A vjerujem da nemaju one kao vojne ili kao mantile,sigurno su neke fancy.
Ako neko zna gdje ima uzeti nek šarne. :-D
Eniac
Posts: 1153
Joined: 28/12/2012 12:44

#10194 Re: Gdje u Sa......

Post by Eniac »

vješalica wrote:Ilidža,Sara centar mislim da ima i u Alipašinoj,kino Radnik.

A vjerujem da nemaju one kao vojne ili kao mantile,sigurno su neke fancy.
Ako neko zna gdje ima uzeti nek šarne. :-D
Army shop. Ja sam tamo kupio, naravno u onoj standardnoj vojnoj boji. 35 KM. Za planine super, u gradu ce sigurno privuci poglede :)
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#10195 Re: Gdje u Sa......

Post by thekupus »

u Penny-u ima vise vrsta,cijene se krecu od 7 KM navise, a imaju i klix od 1 KM
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#10196 Re: Gdje u Sa......

Post by chengaba »

Mogu li se negdje u Sarajevu kupiti oni mali otvarači za konzerve k'o iz rata (ako postoje uopšte više)?

Image
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#10197 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

chengaba wrote:Mogu li se negdje u Sarajevu kupiti oni mali otvarači za konzerve k'o iz rata (ako postoje uopšte više)?

Image
Kupovala u Interexu, zeru su veći ali na taj fazon.


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#10198 Re: Gdje u Sa......

Post by Partizzanka »

ljudi ja se izvinjavam sto upadam ovako jer vidim da vi pricate o tome gjde kupiti pomoc ali imam pitanje

gdje u sa moze da se ofarba jakna? nije kozna nego platnena.


p.s
nemam vremena da pratim temu ali mislim da bi bilo pametno ako nadjete negdje nesto jeftino da kazete gdje i koliko kosta da moze raja vise da kupi!
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#10199 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

Partizzanka wrote:ljudi ja se izvinjavam sto upadam ovako jer vidim da vi pricate o tome gjde kupiti pomoc ali imam pitanje

gdje u sa moze da se ofarba jakna? nije kozna nego platnena.


p.s
nemam vremena da pratim temu ali mislim da bi bilo pametno ako nadjete negdje nesto jeftino da kazete gdje i koliko kosta da moze raja vise da kupi!
mislim da ti to mogu uraditi u nekoj hemijskoj cistionici... pitaj u boos cistionici, mislim da sam kod njih nekad vidio reklamu za farbanje
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#10200 Re: Gdje u Sa......

Post by chengaba »

Partizzanka wrote:ljudi ja se izvinjavam sto upadam ovako jer vidim da vi pricate o tome gjde kupiti pomoc ali imam pitanje

gdje u sa moze da se ofarba jakna? nije kozna nego platnena.


p.s
nemam vremena da pratim temu ali mislim da bi bilo pametno ako nadjete negdje nesto jeftino da kazete gdje i koliko kosta da moze raja vise da kupi!
Iznad pekare Alifakovac je bila Duga koja to radi (na Alifakovcu znači).

@JanuaryJones :kiss:
Post Reply