Izvini, nisam mislio pametovati, ozbiljno sam mislio. Ja kada vozim bicikl nosim malu rucnu pumpu koja kosta cini mi se 7 KM (ova: http://www.dhgate.com/product/1pcs-lot- ... 63147.html), i to je dovoljno za prvu pomoc ako treba napumpati u toku voznje. U kuci imam veliku pumpu za "ozbiljno" pumpanje (ova: http://www.topeak.com/products/Pumps/JoeBlowSport kosta 50 KM). I za 7 KM, ja se ne bih maltretirao po benzinskim pumpama, pogotovo sto mogu lako pogrijesiti i prepumpati gumu da mi pukne u toku pumpanja, ili neposredno nakon.azurna_obala wrote:kupit ćuEniac wrote:Pa ako vec imas bicikl, pumpa ti je obavezna oprema. Kupi jednu i sama pumpaj gume.![]()
a do tada se moram snaći
A tih malih pumpi po cijenama od oko 5 do 20 KM (ima i skupljih, al ine treba ih previse placati) ima u svim prodavnicama bicikala, pa svratis sutra u najblizu i rijesis se problema. Dobijes nosace koje zavrnes na bicikl, pumpu u nosac i nemas problema gdje drzati pumpu u toku voznje

