Sto ti je ters insan, napada drugog sto dane provodi gledajuci serije, a on dane provodi igrajuci igre
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10176 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ne vidjeh prije, Raigoor napada ljude za maratonsko gledanje serija i.....udjem na temu Vase voljene PC igre....Raigoor tamo glavni!
Sto ti je ters insan, napada drugog sto dane provodi gledajuci serije, a on dane provodi igrajuci igre

Sto ti je ters insan, napada drugog sto dane provodi gledajuci serije, a on dane provodi igrajuci igre
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#10177 Re: Gledate seriju - preporucite je
Noci, molicu lijepo, kad svi spavaju, i opet to nije ni blizu 11 sati dnevno. Sad se fino izviniTomahawk11 wrote:Ne vidjeh prije, Raigoor napada ljude za maratonsko gledanje serija i.....udjem na temu Vase voljene PC igre....Raigoor tamo glavni!![]()
Sto ti je ters insan, napada drugog sto dane provodi gledajuci serije, a on dane provodi igrajuci igre![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10178 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jasta cuRaigor Stonehoof wrote:Noci, molicu lijepo, kad svi spavaju, i opet to nije ni blizu 11 sati dnevno. Sad se fino izviniTomahawk11 wrote:Ne vidjeh prije, Raigoor napada ljude za maratonsko gledanje serija i.....udjem na temu Vase voljene PC igre....Raigoor tamo glavni!![]()
Sto ti je ters insan, napada drugog sto dane provodi gledajuci serije, a on dane provodi igrajuci igre![]()
Da li je to u 3 ujutro ili popodne, who cares
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#10179 Re: Gledate seriju - preporucite je
a da li je to 2-3 sata dnevno ili 11 sati, jel i to who cares 
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#10180 Re: Gledate seriju - preporucite je
pa nije svaki dan po 11 sati. covjek se navuko na jednu seriju, odgledo sezonu za dan i to je to. ne radi to svaki dan.Raigor Stonehoof wrote:a da li je to 2-3 sata dnevno ili 11 sati, jel i to who cares
haj reci da ti nikad nisi zaglavio vise od 2-3 sata na video igrici? ja jesam, da se razumijemo, da ne ispadne da napadam. i na igricama i na serijama sam docekivao jutra.
koji ti je rekord po duzini igranja u komadu?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10181 Re: Gledate seriju - preporucite je
Zaraza je zaraza, pa kako god okrenes. Kakva 2-3 sata, znam ja kako to ide, igrao sam video igre.Raigor Stonehoof wrote:a da li je to 2-3 sata dnevno ili 11 sati, jel i to who cares
I zipa, no problemo, it's your life, nego sam samo prokomentarisao ono napadanje ljudi koji gledaju serije maratonski u smislu da su no liferi.
Vjeruj, gori su gameri (znas ti to i sam), to kad svi spavaju (neproduktivno vrijeme), pa se zaglavi do ujutro, a onda cijeli dan nikakav
Niko ne gleda serije 11 sati svaki dan. Moze se desiti da imas neki vikend off, u smislu pao snijeg, zima, sve zatrpano i kazes: ''Ovaj vikend gledam par sezona Breaking Bad/X-Files/The Walking Dead...'' i na tom se zavrsi.
Ali opet kazem, svakom svacije, ne znaci da neko nema zivot zato sto neki vikend ili neki dan provede igrajuci igre, gledajuci serije/filmove....i to je dio zivota kao i izlasci, shoping, more/planina, rekreacija....
- Pandakonda
- Posts: 6116
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#10182 Re: Gledate seriju - preporucite je
Zar je već počelo ? Znam da je trebalo od ove godine. Gdje gledaš ?AndreyBlanc wrote:Lucifer; gleda neko ?![]()
![]()
- yoda82
- Posts: 1993
- Joined: 27/09/2013 09:53
- Location: Dagobah
#10183 Re: Gledate seriju - preporucite je
Prva dvije epizode ok. Ono ništa posebno, ali je serija nekako opuštena. Sasvim gledljivo za sada.Pandakonda wrote:Zar je već počelo ? Znam da je trebalo od ove godine. Gdje gledaš ?AndreyBlanc wrote:Lucifer; gleda neko ?![]()
![]()
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10184 Re: Gledate seriju - preporucite je
Billions ? jel ceme /????

- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#10185 Re: Gledate seriju - preporucite je
tanko bogme.taureg71 wrote:Billions ? jel ceme /????![]()
![]()
- pepeljara
- Posts: 7354
- Joined: 22/08/2003 00:00
#10186 Re: Gledate seriju - preporucite je
Meni je jaka jos zadnja sa specijalnim gostima uh
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#10188 Re: Gledate seriju - preporucite je
gledam neku noc criminal minds, kad epizoda, glavni negativac george costanza 

fol on nekakav evil mastermind, ne mogoh ga nikako shvatit ozbiljno
kako odredjena uloga moze definisat glumcevu karijeru 

fol on nekakav evil mastermind, ne mogoh ga nikako shvatit ozbiljno
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#10189 Re: Gledate seriju - preporucite je
The People v OJ odlicna nakon prve dvije epizode. Djeluje da ce biti solidna serija.
Sutra pocinje Vinyl
- Scorsese i Jagger producenti.
Sutra pocinje Vinyl
-
Korisničkoime
- Posts: 4836
- Joined: 18/11/2010 00:26
#10190 Re: Gledate seriju - preporucite je
Vala sad cu sjest i gledat tu jbn drugu sezonu jer ocigledno da se ista poboljsala za nekih 300% naspram prve sezone. Prva sezona je njanjava, ni toplo ni hladno, ni blizu ali ni blizu ni Brona ni True Detectivsa. Znam da su ukusi razliciti ali brate i Bron i True Detectivs su vrh koplja sad me bas zanima kako se se druga sezona Leftoversa pribliziti tome kada je prva bila za zaborava. Tako da imam sad sta da pogledam.sig_garret wrote:taureg71 wrote:Leftovers ??? je li cemu ?? hvala...
Isto kao i prva sezona Bron/Broen (originalna Švedska)
i fenomenalna druga sezona True Detective u svom žanru,Leftovers je serija koja je
postavila zlatni standard po kojem će se pisati scenariji i praviti serije
u sledećih 5 godina.
Sama činjenica da je Damon Lindelof co-writer i producent je najveca preporuka za Leftovers.
-
Yapi Yapo
- Posts: 1074
- Joined: 06/11/2013 02:19
#10191 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ma Leftovers nije uopšte toliko dobra koliko govorite, ja sam jedva nekako pregledao iskreno. Dobra serija, ništa posebno sad.
-
Korisničkoime
- Posts: 4836
- Joined: 18/11/2010 00:26
#10192 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pa takav sam utisak i ja imao kod prve sezone pa zato nisam drugu ni poceo da gledam ali sad vidim da se ta druga sezona nahvali stavi u vrh sa nekim serijama koje su zaista po puno cega vodece pa valja mi sad vidit da nisam propustio nesto bas dobro bilo bi steta jer nije da ima puno serija koje se mogu mjeriti sa TD i Bronom.Yapi Yapo wrote:Ma Leftovers nije uopšte toliko dobra koliko govorite, ja sam jedva nekako pregledao iskreno. Dobra serija, ništa posebno sad.
-
klixo
- Posts: 2020
- Joined: 09/07/2012 03:28
#10193 Re: Gledate seriju - preporucite je
wtf ?zomri wrote:tanko bogme.taureg71 wrote:Billions ? jel ceme /????![]()
![]()
Prve tri epizode su
Suits
-
bezVolana
- Posts: 1130
- Joined: 14/08/2013 13:33
#10194 Re: Gledate seriju - preporucite je
pocela i ja leftovers, 3 4 epizode pregledala
ne znam. malo mi je sick shit ali i dalje drzi paznju.
ne znam. malo mi je sick shit ali i dalje drzi paznju.
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#10195 Re: Gledate seriju - preporucite je
neće ostat zapamćena
ova vinyl je zanimljiva za gledati...
ova vinyl je zanimljiva za gledati...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10196 Re: Gledate seriju - preporucite je
sutra nova sezona better call saul i druga polusezona the walking dead
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#10197 Re: Gledate seriju - preporucite je
od mustuluka si za BCSkakavdanakneiskustvu wrote:sutra nova sezona better call saul i druga polusezona the walking dead
- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10198 Re: Gledate seriju - preporucite je
Joker88 wrote:Hvala na preporukama.madFlava wrote:Ja bih umjesto Arrow preporucio , Black Mirror i ovu House of Cards.![]()
I da odmoris mozak ,pogledas American Horror Story
AHS sam pregledala, kontala sam House of Cards ali citajuci komentare morala bih odvojiti 2 dana da sve pregledam, pa cu kad prodju ispiti, a za Black Mirror nisam cula, uzet cu u razmatranje, ima samo 3 epizode.
iii kako ti se svidjela svinja
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#10199 Re: Gledate seriju - preporucite je
Vinyl ce da bude za ovu godinu sto je bila true detective za pretproslu, i halt and catch fire za proslu 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#10200 Re: Gledate seriju - preporucite je
U kom smislu?Njanjavi wrote:Vinyl ce da bude za ovu godinu sto je bila true detective za pretproslu, i halt and catch fire za proslu


