Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10176 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tomahawk11 »

Ne vidjeh prije, Raigoor napada ljude za maratonsko gledanje serija i.....udjem na temu Vase voljene PC igre....Raigoor tamo glavni! :mrgreen:
Sto ti je ters insan, napada drugog sto dane provodi gledajuci serije, a on dane provodi igrajuci igre :lol: :lol:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#10177 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Raigor Stonehoof »

Tomahawk11 wrote:Ne vidjeh prije, Raigoor napada ljude za maratonsko gledanje serija i.....udjem na temu Vase voljene PC igre....Raigoor tamo glavni! :mrgreen:
Sto ti je ters insan, napada drugog sto dane provodi gledajuci serije, a on dane provodi igrajuci igre :lol: :lol:
Noci, molicu lijepo, kad svi spavaju, i opet to nije ni blizu 11 sati dnevno. Sad se fino izvini :izet:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10178 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tomahawk11 »

Raigor Stonehoof wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne vidjeh prije, Raigoor napada ljude za maratonsko gledanje serija i.....udjem na temu Vase voljene PC igre....Raigoor tamo glavni! :mrgreen:
Sto ti je ters insan, napada drugog sto dane provodi gledajuci serije, a on dane provodi igrajuci igre :lol: :lol:
Noci, molicu lijepo, kad svi spavaju, i opet to nije ni blizu 11 sati dnevno. Sad se fino izvini :izet:
Jasta cu :) Izvini se ti ljudima sto ih napadas, a radis prakticno isto.
Da li je to u 3 ujutro ili popodne, who cares 8-)
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#10179 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Raigor Stonehoof »

a da li je to 2-3 sata dnevno ili 11 sati, jel i to who cares :skoljka:
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#10180 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

Raigor Stonehoof wrote:a da li je to 2-3 sata dnevno ili 11 sati, jel i to who cares :skoljka:
pa nije svaki dan po 11 sati. covjek se navuko na jednu seriju, odgledo sezonu za dan i to je to. ne radi to svaki dan.
haj reci da ti nikad nisi zaglavio vise od 2-3 sata na video igrici? ja jesam, da se razumijemo, da ne ispadne da napadam. i na igricama i na serijama sam docekivao jutra.

koji ti je rekord po duzini igranja u komadu?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10181 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tomahawk11 »

Raigor Stonehoof wrote:a da li je to 2-3 sata dnevno ili 11 sati, jel i to who cares :skoljka:
Zaraza je zaraza, pa kako god okrenes. Kakva 2-3 sata, znam ja kako to ide, igrao sam video igre.
I zipa, no problemo, it's your life, nego sam samo prokomentarisao ono napadanje ljudi koji gledaju serije maratonski u smislu da su no liferi.
Vjeruj, gori su gameri (znas ti to i sam), to kad svi spavaju (neproduktivno vrijeme), pa se zaglavi do ujutro, a onda cijeli dan nikakav :D
Niko ne gleda serije 11 sati svaki dan. Moze se desiti da imas neki vikend off, u smislu pao snijeg, zima, sve zatrpano i kazes: ''Ovaj vikend gledam par sezona Breaking Bad/X-Files/The Walking Dead...'' i na tom se zavrsi.
Ali opet kazem, svakom svacije, ne znaci da neko nema zivot zato sto neki vikend ili neki dan provede igrajuci igre, gledajuci serije/filmove....i to je dio zivota kao i izlasci, shoping, more/planina, rekreacija....
User avatar
Pandakonda
Posts: 6116
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#10182 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pandakonda »

AndreyBlanc wrote:Lucifer; gleda neko ? :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Zar je već počelo ? Znam da je trebalo od ove godine. Gdje gledaš ?
User avatar
yoda82
Posts: 1993
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#10183 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by yoda82 »

Pandakonda wrote:
AndreyBlanc wrote:Lucifer; gleda neko ? :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Zar je već počelo ? Znam da je trebalo od ove godine. Gdje gledaš ?
Prva dvije epizode ok. Ono ništa posebno, ali je serija nekako opuštena. Sasvim gledljivo za sada.
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10184 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

Billions ? jel ceme /???? :?: :?: :?:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10185 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

taureg71 wrote:Billions ? jel ceme /???? :?: :?: :?:
tanko bogme.
User avatar
pepeljara
Posts: 7354
Joined: 22/08/2003 00:00

#10186 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pepeljara »

Meni je jaka jos zadnja sa specijalnim gostima uh
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#10187 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Diwan »

Vjerovatno je bila preporuka ...

http://www.imdb.com/title/tt1637727/?ref_=nv_sr_1

Image
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#10188 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Raigor Stonehoof »

gledam neku noc criminal minds, kad epizoda, glavni negativac george costanza :lol:

Image

fol on nekakav evil mastermind, ne mogoh ga nikako shvatit ozbiljno :) kako odredjena uloga moze definisat glumcevu karijeru :-)
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11654
Joined: 15/01/2010 18:31

#10189 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Jack Be Nimble »

The People v OJ odlicna nakon prve dvije epizode. Djeluje da ce biti solidna serija.

Sutra pocinje Vinyl :izet: - Scorsese i Jagger producenti.
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#10190 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Korisničkoime »

sig_garret wrote:
taureg71 wrote:Leftovers ??? je li cemu ?? hvala... :sax:
Image

Isto kao i prva sezona Bron/Broen (originalna Švedska)

i fenomenalna druga sezona True Detective u svom žanru,Leftovers je serija koja je

postavila zlatni standard po kojem će se pisati scenariji i praviti serije

u sledećih 5 godina.

Sama činjenica da je Damon Lindelof co-writer i producent je najveca preporuka za Leftovers.
Vala sad cu sjest i gledat tu jbn drugu sezonu jer ocigledno da se ista poboljsala za nekih 300% naspram prve sezone. Prva sezona je njanjava, ni toplo ni hladno, ni blizu ali ni blizu ni Brona ni True Detectivsa. Znam da su ukusi razliciti ali brate i Bron i True Detectivs su vrh koplja sad me bas zanima kako se se druga sezona Leftoversa pribliziti tome kada je prva bila za zaborava. Tako da imam sad sta da pogledam.
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#10191 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Yapi Yapo »

Ma Leftovers nije uopšte toliko dobra koliko govorite, ja sam jedva nekako pregledao iskreno. Dobra serija, ništa posebno sad.
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#10192 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Korisničkoime »

Yapi Yapo wrote:Ma Leftovers nije uopšte toliko dobra koliko govorite, ja sam jedva nekako pregledao iskreno. Dobra serija, ništa posebno sad.
Pa takav sam utisak i ja imao kod prve sezone pa zato nisam drugu ni poceo da gledam ali sad vidim da se ta druga sezona nahvali stavi u vrh sa nekim serijama koje su zaista po puno cega vodece pa valja mi sad vidit da nisam propustio nesto bas dobro bilo bi steta jer nije da ima puno serija koje se mogu mjeriti sa TD i Bronom.
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#10193 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by klixo »

zomri wrote:
taureg71 wrote:Billions ? jel ceme /???? :?: :?: :?:
tanko bogme.
wtf ?

Prve tri epizode su :thumbup:

Suits :thumbup:
bezVolana
Posts: 1130
Joined: 14/08/2013 13:33

#10194 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by bezVolana »

pocela i ja leftovers, 3 4 epizode pregledala
ne znam. malo mi je sick shit ali i dalje drzi paznju.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#10195 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Officer Crabtree »

neće ostat zapamćena


ova vinyl je zanimljiva za gledati... :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#10196 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

sutra nova sezona better call saul i druga polusezona the walking dead
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#10197 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by taureg71 »

kakavdanakneiskustvu wrote:sutra nova sezona better call saul i druga polusezona the walking dead
od mustuluka si za BCS
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10198 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

Joker88 wrote:
madFlava wrote:Ja bih umjesto Arrow preporucio , Black Mirror i ovu House of Cards. :thumbup:
I da odmoris mozak ,pogledas American Horror Story :D
Hvala na preporukama.

AHS sam pregledala, kontala sam House of Cards ali citajuci komentare morala bih odvojiti 2 dana da sve pregledam, pa cu kad prodju ispiti, a za Black Mirror nisam cula, uzet cu u razmatranje, ima samo 3 epizode. :D

iii kako ti se svidjela svinja :|
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#10199 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Njanjavi »

Vinyl ce da bude za ovu godinu sto je bila true detective za pretproslu, i halt and catch fire za proslu :roll:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#10200 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Njanjavi wrote:Vinyl ce da bude za ovu godinu sto je bila true detective za pretproslu, i halt and catch fire za proslu :roll:
U kom smislu?
Post Reply