Odličan... Oštar, ali to je to ...Saian wrote:http://pilenaopako.picigin.net/2016/05/ ... je-gotova/
Hrvatska priča je gotova
31/05/2016 by Damir Pilić
Intervju Damira Pilića s Borisom Budenom – Slobodna Dalmacija, 28. svibnja, 2016
Desavanja u Hrvatskoj
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#10176 Re: Desavanja u Hrvatskoj
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#10177 Re: Desavanja u Hrvatskoj
ova nakaza proustaska pise zagreBcani, jelacic platz, ne zna se sluzit interpunkcijom i velikim/malim slovima. zavrsio je akademiju jebenu. toliko o tome koliko je "onda i sustav obrazovanja bio bolji"
zeljkici na aparatima
zeljkici na aparatima
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#10178 Re: Desavanja u Hrvatskoj
najvise boli ovo zagrebcani... mater ti jebem rodjen si i zivis u zg i dalje ne znas da se pise, a i izgovara, zagrepcani
negdje procitah da je ispitivanje provedeno na britanskim ili americkim fakultetima pokazalo da su studenti lijeve orijentacije za 4-5 poena inteligentniji od onih desne. u hrvatskoj je to nekoliko desetaka poena
negdje procitah da je ispitivanje provedeno na britanskim ili americkim fakultetima pokazalo da su studenti lijeve orijentacije za 4-5 poena inteligentniji od onih desne. u hrvatskoj je to nekoliko desetaka poena
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#10179 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Željkica u maniri "moj kurac je veći od vašeg" uspoređuje ovaj prosvjed sa svojim "Hodom za život", gdje je po procjenama policije bilo oko 7000 ljudi, a po njenima duplo više, a pokušava omalovažiti ovaj, da ispadne da je kao bilo jedva toliko ljudi, a ostali su valjda čekali tramvaj.zg1911 wrote: zeljkici na aparatima
Mene taj "njezin" prosvjed kao takav ne smeta, mislim da u demokraciji imamo pravo prosvjedovati protiv nečega s čim se ne slažemo, ili pružiti podršku nečem s čim se slažemo, bilo bi lijepo i da jedna organizatorica prosvjeda tako razmišlja. Mislim da njoj malo tko na političkoj sceni može konkurirati kad je u pitanju stvaranje i produbljivanje razlika u društvu.
Ne znam kome normalnom ovaj prosvjed može smetati. Možda i nisu svi ljudi "znali zašto su na prosvjeduju", uvijek ima takvih, možda nekima i nije bila samo kurikularna reforma na pameti, i ne slažem se nužno sa svim transparentima i porukama koje su se mogle vidjeti, ali opet, meni je drago vidjeti da se ljudi dignu povodom nečega, generalno je prosvjed za mene nešto pozitivno i žalosno mi je kad vidim da ga se pokušava omalovažiti.
- dale cooper
- Posts: 31379
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#10180 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Svaka čast za komšije.
Pokazali su zavidan nivo svjesti o važnosti građanskog aktivizma
i osjećaju odgovornosti prema budućnosti svoje države.
i osjećaju odgovornosti prema budućnosti svoje države.
-
korisnicc
- Posts: 193
- Joined: 25/04/2013 13:51
#10181 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Ja bih rekao da najnižu razinu inteligencije ipak imaju oni koji smatraju da inteligencija ima ikakve veze s desnicom i ljevicom.zg1911 wrote:najvise boli ovo zagrebcani... mater ti jebem rodjen si i zivis u zg i dalje ne znas da se pise, a i izgovara, zagrepcani
negdje procitah da je ispitivanje provedeno na britanskim ili americkim fakultetima pokazalo da su studenti lijeve orijentacije za 4-5 poena inteligentniji od onih desne. u hrvatskoj je to nekoliko desetaka poena
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#10182 Re: Desavanja u Hrvatskoj
brkas stvari. nema veze inteligencija s lijevo/desno nego lijevo/desno s inteligencijom. al kad si vec tako odreagirao onda mi je jasno di si ti u tom spektru, a samim tim i zasto ti se mora pojasnjavat
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#10183 Re: Desavanja u Hrvatskoj
da si samo vidila retaja sta mu se danas smije pola drzave. neki zeljkic, radi u gradskom poglavarstvu, clan u ime obitelji.. tip na faceu ispalio da je na prosvjedu bilo 2k ljudi, a ostali da su cekali tramvaj. i zaokruzio on njih fino na slici. nebitno sta je ramvajski promet kroz trg bio obustavljen na tih par satiannoy wrote:Željkica u maniri "moj kurac je veći od vašeg" uspoređuje ovaj prosvjed sa svojim "Hodom za život", gdje je po procjenama policije bilo oko 7000 ljudi, a po njenima duplo više, a pokušava omalovažiti ovaj, da ispadne da je kao bilo jedva toliko ljudi, a ostali su valjda čekali tramvaj.zg1911 wrote: zeljkici na aparatima
Mene taj "njezin" prosvjed kao takav ne smeta, mislim da u demokraciji imamo pravo prosvjedovati protiv nečega s čim se ne slažemo, ili pružiti podršku nečem s čim se slažemo, bilo bi lijepo i da jedna organizatorica prosvjeda tako razmišlja. Mislim da njoj malo tko na političkoj sceni može konkurirati kad je u pitanju stvaranje i produbljivanje razlika u društvu.
Ne znam kome normalnom ovaj prosvjed može smetati. Možda i nisu svi ljudi "znali zašto su na prosvjeduju", uvijek ima takvih, možda nekima i nije bila samo kurikularna reforma na pameti, i ne slažem se nužno sa svim transparentima i porukama koje su se mogle vidjeti, ali opet, meni je drago vidjeti da se ljudi dignu povodom nečega, generalno je prosvjed za mene nešto pozitivno i žalosno mi je kad vidim da ga se pokušava omalovažiti.
pravo na prosvjed da, al serem se u oci svima sta prosvjeduju kako bi sputavali drugih. a to radi krmaca. prvo pederi i lezbe, sad zene... izbori se za se, ne kontra drugih
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#10184 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Što rećizg1911 wrote:
da si samo vidila retaja sta mu se danas smije pola drzave. neki zeljkic, radi u gradskom poglavarstvu, clan u ime obitelji.. tip na faceu ispalio da je na prosvjedu bilo 2k ljudi, a ostali da su cekali tramvaj. i zaokruzio on njih fino na slici. nebitno sta je ramvajski promet kroz trg bio obustavljen na tih par sati
pravo na prosvjed da, al serem se u oci svima sta prosvjeduju kako bi sputavali drugih. a to radi krmaca. prvo pederi i lezbe, sad zene... izbori se za se, ne kontra drugih
Ma joj, bolje da ne kažem što mislim o ideji tog njenog prosvjeda, ali opet, ne osporavam nekakvo osnovno pravo na prosvjed, nit bi mi palo na pamet reći kako su se skupili da, ne znam, turistički obiđu grad, i takve smiješne diskreditacije prosvjeda kakve se mogu vidjeti na račun ovoga. Prosvjed je svakako bio uspješan, a kako će dalje teći provedba reforme, vidjet ćemo. Drago mi je da se konačno priča o nečemu relevantnom.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10185 Re: Desavanja u Hrvatskoj
ovo platz valjda da bi iz ko zna kojeg kretenskog razloga nesto rekao na njemackom jezikuzg1911 wrote:ova nakaza proustaska pise zagreBcani, jelacic platz, ne zna se sluzit interpunkcijom i velikim/malim slovima. zavrsio je akademiju jebenu. toliko o tome koliko je "onda i sustav obrazovanja bio bolji"
zeljkici na aparatima
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#10186 Re: Desavanja u Hrvatskoj
znam, ali plac je udomacena rijec, a takve se pisu kako se citaju. isto kao i saraf(ciger), ajerspajz, ziher itd
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10187 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Ono kad nisi informiran da je vjeronauk IZBORNI predmet, a da se engleski uči redovno od 1. Razreda!
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#10188 Re: Desavanja u Hrvatskoj
mozda mala uci njemacki od prvog pa zeli i njemacki i engleski umjesto ispiranja mozga
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10189 Re: Desavanja u Hrvatskoj
možda su joj samo roditelji bolesno-glupi ideolozi
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#10190 Re: Desavanja u Hrvatskoj
mozda
no nisam ni sumnjao da ce i ovog puta bosandzeroske rvat'ne odabrat nazadnjacku stranu
kad god ne znas di i kako samo pogledaj kako oni pa ti obratno... put ka boljem sutra je neizbjezan
no nisam ni sumnjao da ce i ovog puta bosandzeroske rvat'ne odabrat nazadnjacku stranu
kad god ne znas di i kako samo pogledaj kako oni pa ti obratno... put ka boljem sutra je neizbjezan
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10191 Re: Desavanja u Hrvatskoj
svima preporučam da se uzme vjeronauk... mnogo filmova smo pogledali od kvo vadisa i ben hura do zafirelijevih memoara
ali i spremili zadataka matematike fizike te se pripremali za ostale predmete i pritom za 0.2 uvijek bili u prednosti ispred onih koji ga nisu imali
također

Naši "tolerantni" antife, koji blokiraju legalno okupljanje, a onda se bore za slobodu govora!?
tako je i na forumu...
sve je dobro dok dijeliš demokratski isto mišljenje s njima
ali i spremili zadataka matematike fizike te se pripremali za ostale predmete i pritom za 0.2 uvijek bili u prednosti ispred onih koji ga nisu imali
također

Naši "tolerantni" antife, koji blokiraju legalno okupljanje, a onda se bore za slobodu govora!?
tako je i na forumu...
sve je dobro dok dijeliš demokratski isto mišljenje s njima
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#10192 Re: Desavanja u Hrvatskoj
gledat filmove i pisat zadacu iz matematike, dakle ono sto se radi doma...jebebo ovrazovanje, nema sta. put ka znanju 
ove slikice ostavi za nekog ravnog sebi. zna se tko su netolerantna, licemjerna govna u rh
sve je dobro dok se brigas za svoju okolinu, ne za susjednu drzavu
ove slikice ostavi za nekog ravnog sebi. zna se tko su netolerantna, licemjerna govna u rh
sve je dobro dok se brigas za svoju okolinu, ne za susjednu drzavu
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#10193 Re: Desavanja u Hrvatskoj
uuuuuuuuuu
tuŠe
tuŠe
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#10194 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Katolički vjeronauk u Republici Hrvatskoj uveden je kao obavezni izborni predmet u srednjoj školi (umjesto njega može se izabrati etika),
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10195 Re: Desavanja u Hrvatskoj
uglavnom bitno je da ima izbora
to je ono što nije postojalo prošlih desetljeća
to je ono što nije postojalo prošlih desetljeća
-
korisnicc
- Posts: 193
- Joined: 25/04/2013 13:51
#10196 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Hvala na potkrepljenjju moje teze.zg1911 wrote:brkas stvari. nema veze inteligencija s lijevo/desno nego lijevo/desno s inteligencijom. al kad si vec tako odreagirao onda mi je jasno di si ti u tom spektru, a samim tim i zasto ti se mora pojasnjavat
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#10197 Re: Desavanja u Hrvatskoj
ne budi dijete! ako si manje inteligentan, a ocito da jesi, nije automatski neinteligentan i onaj koji ti kaze da si neinteligentan. don't kill the messenger
(btw jasno ti je da su manje inteligentan i neinteligentan eufemizmi?)
netko tko nije glup ne bi negirao rezultate znanstvenog istrazivanja samo jer mu nisu po volji. kad se kaze da su desnicari za par poena manje inteligentni to ne znaci;
- da su svi desnicari glupi
- da su svi lljevicari pametni
- da su svi ljevicari pametniji od svih desnicara
aj sad mozgaj opet cijeli dan pa se javi sutra
(btw jasno ti je da su manje inteligentan i neinteligentan eufemizmi?)
netko tko nije glup ne bi negirao rezultate znanstvenog istrazivanja samo jer mu nisu po volji. kad se kaze da su desnicari za par poena manje inteligentni to ne znaci;
- da su svi desnicari glupi
- da su svi lljevicari pametni
- da su svi ljevicari pametniji od svih desnicara
aj sad mozgaj opet cijeli dan pa se javi sutra
- dječak sa šibicama
- Posts: 51254
- Joined: 29/06/2011 23:39
#10198 Re: Desavanja u Hrvatskoj
A ti dosao na bosandzeroski forum nebi li nasao istomisljenike u svojoj mrznji.zg1911 wrote:
no nisam ni sumnjao da ce i ovog puta bosandzeroske rvat'ne odabrat nazadnjacku stranu![]()
-
korisnicc
- Posts: 193
- Joined: 25/04/2013 13:51
#10199 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Desničari su manje obrazovani, ljudi sa sela su konzervativniji od ljudi iz gradova itd. itd. To nitko ne spori, on ono što je bitno je pitanje vrijednosti, je li lijevi svjetonazor bolji od desnog?zg1911 wrote:ne budi dijete! ako si manje inteligentan, a ocito da jesi, nije automatski neinteligentan i onaj koji ti kaze da si neinteligentan. don't kill the messenger
(btw jasno ti je da su manje inteligentan i neinteligentan eufemizmi?)
netko tko nije glup ne bi negirao rezultate znanstvenog istrazivanja samo jer mu nisu po volji. kad se kaze da su desnicari za par poena manje inteligentni to ne znaci;
- da su svi desnicari glupi
- da su svi lljevicari pametni
- da su svi ljevicari pametniji od svih desnicara
aj sad mozgaj opet cijeli dan pa se javi sutra
Po kojem mjerilu ćemo to određivati?
Uzmimo za primjer "zapad" i "istok", mnogo toga sa zapada je bolje od onoga što dolazi s istoka. No znači li to da bismo bezuvjetno trebali prihvatiti sve što dolazi sa zapada i usvojiti kao svoju vrijednost?
Vidiš, tu onda dolazi intelekt, koji nam omogućava da filtriramo ideje i vrednujemo ih po svom svjetonazoru.
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#10200 Re: Desavanja u Hrvatskoj
nemam ja nista bih hrvata sve dok se ne pacaju u stvari koje ih se ne ticu. a rvat'ne mi se gade, kako one iz zagreba i splita, tako i one iz bih, kanade ili australijedječak sa šibicama wrote:A ti dosao na bosandzeroski forum nebi li nasao istomisljenike u svojoj mrznji.zg1911 wrote:
no nisam ni sumnjao da ce i ovog puta bosandzeroske rvat'ne odabrat nazadnjacku stranu![]()
