Očito ti nikada nisi čuo za ironiju.solar7 wrote:Cuj jedan od najvecih cia spijuna i cionist.Kakve sve gluposti neces cuti ovdjeLudzak wrote:Evo ga ! Jedan od najvećih CIA špijuna i cionist u bejha ...
Meni pravo baca na cionista i Amera, ne znam da li vama.
Meni nije problem ovaj 'jedan', jedan ko ni jedan. Ali mene zabrinjavaju lajkovi na njegovim klipovima. Znači da u svojim redovima i te kako imamo onih koji podržavaju ISIL i njihova zlodjela.
To sam ironično rekao jer 90% vas ISIL povezuje sa cionistima. Pa rekoh ako su ISIL-ovci cionisti onda je i ovaj cionist.






