Eto ti mi reci da nema iskustva u voznji.530i wrote:Hitnoj se žurilo a ti nemaš iskustva u vožnji, auto ne treba da ti se gasi i u retrovizor trebaš gledati redovno, bez obzira na sirene.
Ako joj se zuri, valjda treba na vrijeme upaliti rotaljku i svirenu, da mozes naci odgovarajuce mjesto da propustanje, a ne 10 cm iza tebe, pa ti motaj kako znas da je propustis, ugrozavaj svoju sigurnost.
beni-bu-man
14 god, svaki dan sam za volanom i volan mi je posao.
A nije prvi put da vidih hitnu ili policiju, koja se zaljepi za vozilo ispred i onda tek pali rotaljku. Valjda je ta rotaljka napravljena da bi na vrijeme mogao uociti vozilo i propusno propustiti ili je ona tu kad se DIGNE vozacu i mrsko mu pricekati da je upali.
