Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#10151 Re: Gdje u Sa......

Post by _Reds_ »

Alhemicarkaa wrote:
_Reds_ wrote:Da li neko zna gdje se kod nas u Sarajevu ili u Bosni uopce mogu kupiti kante od 5, 10, 20 litara zapremine??

Dakle meni treba vise komada, po 100-200 komada svih ovu veličina, stim da trebaju imati poklopac, i da je isti obim dna i vrha, oblik nije vazan.
Poljooprema, Gradatin http://www.gradatin.com.ba, Gradeko http://www.gradeko.com.ba
Ma ni oprema plastina ambalaza u ovim dimenzijama.

A ovaj gradatin nema ovih kanti, a i ovo sto ima je skupo kao da je od plemenitog metala pravljeno.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#10152 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

_Reds_ wrote:
Alhemicarkaa wrote:
_Reds_ wrote:Da li neko zna gdje se kod nas u Sarajevu ili u Bosni uopce mogu kupiti kante od 5, 10, 20 litara zapremine??

Dakle meni treba vise komada, po 100-200 komada svih ovu veličina, stim da trebaju imati poklopac, i da je isti obim dna i vrha, oblik nije vazan.
Poljooprema, Gradatin http://www.gradatin.com.ba, Gradeko http://www.gradeko.com.ba
Ma ni oprema plastina ambalaza u ovim dimenzijama.

A ovaj gradatin nema ovih kanti, a i ovo sto ima je skupo kao da je od plemenitog metala pravljeno.
Probaj, ako već nisi ovdje

http://www.helioplast.ba/index.php?opti ... =2&lang=bs

Proizvode kantice za sve i svašta

A možeš i ovdje

http://www.vinoduhanvoce.com/novosti_plastike.html
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#10153 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

Howitzer wrote:
mk ultra wrote:ovo ti je skupo ko vrag... starom je nešto trebalo i znam da su 4 dlijeta bila 120KM
Skupo je, znam, znaš li možda gdje je uzeo?
U Schachermayer-u imaju sedmodjelni set

https://webshop.schachermayer.com/cat/b ... /101190875

Conrad ima ali previše grube odnosno nisu za fino rezbarenje koliko vidim

http://conrad.ba/product_4-dijelni-komp ... 2147484950
User avatar
Woody
Posts: 1690
Joined: 17/12/2003 00:00
Location: Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pičke materine

#10154 Re: Gdje u Sa......

Post by Woody »

_Reds_ wrote:Da li neko zna gdje se kod nas u Sarajevu ili u Bosni uopce mogu kupiti kante od 5, 10, 20 litara zapremine??

Dakle meni treba vise komada, po 100-200 komada svih ovu veličina, stim da trebaju imati poklopac, i da je isti obim dna i vrha, oblik nije vazan.
Ovo ipak moraš naručiti :sad: Niko ti od maloprodaje nema u zalihi ovolike količine... Mislim, 600 kanti je ipak malo više od šlepera :thumbup:
vanjki
Posts: 2236
Joined: 26/10/2006 17:37

#10155 Re: Gdje u Sa......

Post by vanjki »

Gdje u sarajevu kupiti masline od grckog proizvodjaca Interoliva.Jeo sam ih u bristolu i predobro su :D
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#10156 Re: Gdje u Sa......

Post by _Reds_ »

Woody wrote:
_Reds_ wrote:Da li neko zna gdje se kod nas u Sarajevu ili u Bosni uopce mogu kupiti kante od 5, 10, 20 litara zapremine??

Dakle meni treba vise komada, po 100-200 komada svih ovu veličina, stim da trebaju imati poklopac, i da je isti obim dna i vrha, oblik nije vazan.
Ovo ipak moraš naručiti :sad: Niko ti od maloprodaje nema u zalihi ovolike količine... Mislim, 600 kanti je ipak malo više od šlepera :thumbup:
Pa drug kanta se stavi u kantu i onda tu ide lahko. Pa zna li ko, ima li gdje kupiti to na veliko, ima li gdje da se proizvodi i slicno.

Dakle meni ne treba ekstra kvalitetna plastika, nego da su od obicne ambalazne plastine, i treba ionako za hranu.
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#10157 Re: Gdje u Sa......

Post by _Reds_ »

O'zone wrote:
_Reds_ wrote:
Alhemicarkaa wrote:
Poljooprema, Gradatin http://www.gradatin.com.ba, Gradeko http://www.gradeko.com.ba


A ovaj gradatin nema ovih kanti, a i ovo sto ima je skupo kao da je od plemenitog metala pravljeno.
Probaj, ako već nisi ovdje

http://www.helioplast.ba/index.php?opti ... =2&lang=bs

Proizvode kantice za sve i svašta

A možeš i ovdje

http://www.vinoduhanvoce.com/novosti_plastike.html
Hvala drug, slao sam ovima mail, da li rade prodaju na nesto manju kolicinu, jer ovaj helioplast izgeda radi samo na hiljade komada, ili stotine hiljada, tipa za megle, ledo i slicno.
User avatar
captainjack
Posts: 26
Joined: 28/01/2014 14:35

#10158 Re: Gdje u Sa......

Post by captainjack »

Da li se imaju igdje kupiti ovako gotove jagode s cokoladom :gladna:

Image
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#10159 Re: Gdje u Sa......

Post by Anestezija »

Hostel neki fin a da nije plaho skup ? :-D
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#10160 Re: Gdje u Sa......

Post by Mutivoda »

http://www.klix.ba/forum/hosteli-u-sara ... 08378.html Imaš ovdje nekih prijedloga, pa pogledaj :)
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#10161 Re: Gdje u Sa......

Post by Anestezija »

Mutivoda wrote:http://www.klix.ba/forum/hosteli-u-sara ... 08378.html Imaš ovdje nekih prijedloga, pa pogledaj :)
Hvala :thumbup:
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#10162 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

Mutivoda wrote:http://www.klix.ba/forum/hosteli-u-sara ... 08378.html Imaš ovdje nekih prijedloga, pa pogledaj :)

Ima FRANZ FERDINAND u Radicevoj kod Katedrale...pa imas Srce Sarajeva kod Cheersa i novootvoreni BISTRIK, odmah iznad Trga Austrije :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#10163 Re: Gdje u Sa......

Post by P308 »

Franz Ferdinand je u Jelica ulici a ne u Radicevoj, i ja ti preporucujem taj Hostel :)
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#10164 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

P308 wrote:Franz Ferdinand je u Jelica ulici a ne u Radicevoj, i ja ti preporucujem taj Hostel :)

Greska, ne znam otkud mi Radiceva kod BBIa :D

btw, hostel je dozivljaj, vrh vrhova :D
User avatar
permanentan
Posts: 493
Joined: 30/01/2008 14:11

#10165 Re: Gdje u Sa......

Post by permanentan »

Pozdrav,
gdje u Sa ima kupiti solidan ruksak?
Nista specijalno, koristio bi se umjesto manje putne torbe na putovanjima i za izlete...
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#10166 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Muški sat do 60 KM? :D
User avatar
makse seljanko makse
Posts: 392
Joined: 27/11/2013 14:10

#10167 Re: Gdje u Sa......

Post by makse seljanko makse »

Kupiti duhan za lulu? :D
User avatar
cls
Posts: 901
Joined: 04/02/2010 16:11

#10168 Re: Gdje u Sa......

Post by cls »

Gdje u Sa ima kupit vosak i fitilji za svijece ?
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#10169 Re: Gdje u Sa......

Post by azurna_obala »

Mogu li se gume na biciklu napuhati u nekom servisu za bicikla i koliko para i gdje? :D
nera18
Posts: 1563
Joined: 27/09/2009 13:35

#10170 Re: Gdje u Sa......

Post by nera18 »

pa pumpu odes bilo koju i to obavis sam
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#10171 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

bilo koji servis, nece ti nista naplatiti
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#10172 Re: Gdje u Sa......

Post by azurna_obala »

nera18 wrote:pa pumpu odes bilo koju i to obavis sam
sama :D
ma imala sam i tu opciju na umu, ali nisam bila sigurna fercera li to :lol:
hvala.. :thumbup:
quarterback wrote:bilo koji servis, nece ti nista naplatiti
super, hvala :thumbup:
nera18
Posts: 1563
Joined: 27/09/2009 13:35

#10173 Re: Gdje u Sa......

Post by nera18 »

sama, zamolis nekog ko radi tamo, sama isto radim
Eniac
Posts: 1153
Joined: 28/12/2012 12:44

#10174 Re: Gdje u Sa......

Post by Eniac »

Pa ako vec imas bicikl, pumpa ti je obavezna oprema. Kupi jednu i sama pumpaj gume.
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#10175 Re: Gdje u Sa......

Post by azurna_obala »

Eniac wrote:Pa ako vec imas bicikl, pumpa ti je obavezna oprema. Kupi jednu i sama pumpaj gume.
kupit ću :idea:
a do tada se moram snaći :roll:
Post Reply