Raigor Stonehoof wrote:sizifinho wrote:Raigor Stonehoof wrote:sta vi ljudi radite po citav dan, cuj sezonu za 3 dana

sta je problem jedan dan sjesti, odvojiti i pregledat 10-13 epizoda?
Kakve to veze ima sa tim sta oni rade po.citav dan
Pa ne gledaju pet sezona u pet dana, i da gledaju to je njihov posao a ne tvoj pa da sudis, jer da se ne lazemo transkript ovog napisanog je - a jeste besposlicari
Ja sam breakibg bad trecu i cetvrtu sezonu za tri dana pregledao jbg.
Haha, pa jasno je ko dan, nije da je skrivena poruka. Samo besposlicar moze priustiti da izdvoji toliko vremena na gledanje tva, sta god da je na njemu. I ti si besposlicar, serije + pametovanje na forumu po citav dan
Da ti pokažem koliko si ignorantan.
Dan ima 24 sata.
Sedmica ima 7 dana.
To je 168 sati.
Ti znači ideš s pretpostavkom da neko gleda sezonu svaki dan. To je kad si ekstrem i ignorantan. Možda je neko sjeo u subotu, nakon naporne sedmicec i pregledao sezonu odmaravši se. Možda je taj neko bio doktor ili vatrogasac ili policajac pa uzeo sebi oduška nakon naporne sedmice a ti ga zoveš besposlenim - no tebi to tvoj ograničen rezon ne da da shvatiš, ok... objasnit ću ti ja sve pa će ti biti lakše.
Znači 168 sati imamo. Konkretno ja spavam 6 sati otpr. dnevno - to su 42 sata.
Ostaje nam 126 sati sedmično. Nek mi, besposličari, radimo/učimo nekih 6-7-8 sati, jer smo kao što si rekao - besposličari. Ako je to 6 dana rada otpr. u sedmici, tu besposličari gube cca 48 sati, stoga nam ostaje
78 sati.
78 sati na 7 dana je 11,1 sat slobodnog vremena po danu.
Ignorantni ti kaže meni da sam besposličaru na osnov tog što sam jednom u životu tri dana gledao jednu seriju.
Ignorantni ti nema pojma šta ja radim u svoje privatno vrijeme, tih 11.1 sat koji sam uštedio.
Ali ću ti sigurno reći da svoje vrijeme puno, puno više cijenim od nekog ignorantnog kao što si ti.
Vidimo se, imam 11,1 sat slobodnog vremnea da ga iskoristim... ups., imam 22 sata budući da mi je raspust pa idem besposličariti sa nekom serijom. Pusica ignorantnim ljudima.
Tako je - 7 puta sam upotrijebio riječ ignorantan - za svaki dan u sedmici po jednom.. Eto koliko sma besposlen.