ne znam sta ti tacno treba, saljem ti pp, cura je pravo nagodna, pa vidi s njomDuctus Holedocus wrote:nabaviti one natpise za svadbe
just married ,i ostale djidji midje za svadbe
Gdje u Sa......
- A_R
- Posts: 82
- Joined: 16/08/2012 14:01
#10126 Re: Gdje u Sa......
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#10127 Re: Gdje u Sa......
Treba mi onaj natpis "just married"..ili npr neki bros sa cestitkom za mladence..itdA_R wrote:ne znam sta ti tacno treba, saljem ti pp, cura je pravo nagodna, pa vidi s njomDuctus Holedocus wrote:nabaviti one natpise za svadbe
just married ,i ostale djidji midje za svadbe
-
safran
- Posts: 2538
- Joined: 19/08/2006 22:25
#10128 Re: Gdje u Sa......
Kupiti dioptrijske naočari za vrlo nestašnog trogodišnjaka? Ne moraju nužno biti cool, on je cool sam od sebe, bitno je da sa njim mogu izaći na kraj.
- Pasiflora
- Posts: 3838
- Joined: 30/03/2007 20:41
- Location: Bolje bi bilo da je malo dalje
#10130 Re: Gdje u Sa......
@holowey i woody, hvala
- mayab
- Posts: 30852
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#10131 Re: Gdje u Sa......
Ja ne mogu vjerovati da je problem naci sijalice u boji, ali sve je moguce, mozda ih vise skoro niko ne trazi, pa ih i nema u ponudi!madesa wrote:sijalice u boji ?
Uglavnom pregledaj i OBI, Merkur, Robot; na Otoci u onom okruglom neboderu pored DM-a ima prodavnica rasvjete, u WISI na Stupu, ima Philips prodavnica rasvjetnih tijela, takodje u ulici Kosevo, kao i pored hotela Europa.Eto vise mi za sada ne pada na pamet...
- hamzah
- Posts: 81
- Joined: 09/01/2009 21:10
#10132 Re: Gdje u Sa......
gdje u Sa kupiti kosulju, neku finu, XXL velicine, za mature? ako neko zna u kojim tacno radnjama ima nek kaze, posto ne nosim inace kosulje i ne znam gdje imaju.unaprijed hvala
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#10133 Re: Gdje u Sa......
Ako neko zna gdje ovako ili nesto slicno nabaviti
HITNO MOLIM VAS
http://www.nadlanu.com/pocetna/vodic/pu ... 9.138.html
HITNO MOLIM VAS
http://www.nadlanu.com/pocetna/vodic/pu ... 9.138.html
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#10134 Re: Gdje u Sa......
staDuctus Holedocus wrote:Ako neko zna gdje ovako ili nesto slicno nabaviti
HITNO MOLIM VAS
http://www.nadlanu.com/pocetna/vodic/pu ... 9.138.html
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#10135 Re: Gdje u Sa......
maceDaffyDuck wrote:staDuctus Holedocus wrote:Ako neko zna gdje ovako ili nesto slicno nabaviti
HITNO MOLIM VAS
http://www.nadlanu.com/pocetna/vodic/pu ... 9.138.html
Treba mi nesto na taj fol,neobicno,da poklonim ljudima
Ako neko zna da me uputi ,đe ima tih karafeka za vjencanje,nesvakidasnjih poklona etc.
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#10136 Re: Gdje u Sa......
Ti si luda!
Nego, dogovori sa fotografom da nakon slikanja sa gostima brzo izrade slike pa svakom pokloni pripadajucu. To je meni super poklon
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#10137 Re: Gdje u Sa......
de ba ,ne zafrkavaj
Onda cu traziti igracku macu da kupim,pa cu joj ja sasiti veo
Onda cu traziti igracku macu da kupim,pa cu joj ja sasiti veo
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#10138 Re: Gdje u Sa......
Eto skontaj bil ti cuvala nekakvu macku sa velom na glavi ili bi je bacila prvom prilikom
A ovo sa slikama mi je bilo pravo cool na jednoj svadbi, odmah svi dobili svoju sliku, a ovo digitalno slikanje u 0,5% slucajeva zavrsi na papiru i to sto izrade mladenci i njihovi roditelji. Ovako svi imaju uspomenu koju ce sigurno cuvati. Ono svi lijepi, sredjeni, sto ne bi
A ovo sa slikama mi je bilo pravo cool na jednoj svadbi, odmah svi dobili svoju sliku, a ovo digitalno slikanje u 0,5% slucajeva zavrsi na papiru i to sto izrade mladenci i njihovi roditelji. Ovako svi imaju uspomenu koju ce sigurno cuvati. Ono svi lijepi, sredjeni, sto ne bi
-
Camaro
- Posts: 22
- Joined: 22/04/2014 11:33
#10139 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sarajevu mogu kupiti suncane naocale i rucni sat za neke solidne pare? Ni preskupo, ni prejeftino...
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#10140 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti garnisu po mjeri?
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#10141 Re: Gdje u Sa......
Sirok pojam. Okvirni budzet?Camaro wrote:Gdje u Sarajevu mogu kupiti suncane naocale i rucni sat za neke solidne pare? Ni preskupo, ni prejeftino...
-
Howitzer
- Posts: 289
- Joined: 15/03/2009 23:16
#10142 Re: Gdje u Sa......
Imal gdje alat za obradu drveta, OBI i Peny ništa, 0 bodova
ovako nešta

ovako nešta
-
Eniac
- Posts: 1153
- Joined: 28/12/2012 12:44
#10143 Re: Gdje u Sa......
Da pogledas u Paleti, Facta, i onoj prodavnici sto se nalazi lijevo od tramvajske pruge kada se od carsije ide prema katedrali, dakle prodavnicama umjetnickog pribora. Koliko vidim, ovo na slici nisu velika dlijeta za grubu obradu nego fina dlijeta za finu i preciznu obradu, a to bi mozda moglo biti u prodavnicama umjetnickog pribora.Howitzer wrote:Imal gdje alat za obradu drveta, OBI i Peny ništa, 0 bodova
ovako nešta
Zatim imas jos FIS, Robot, onu novu prodavnicu Adazal i ne znam ima li na pijaci Heco prodavnica te vrste. Vise ne znam gdje da trazis.
Last edited by Eniac on 11/05/2014 16:28, edited 1 time in total.
-
Howitzer
- Posts: 289
- Joined: 15/03/2009 23:16
#10144 Re: Gdje u Sa......
Pogledat ču toj radnji, ovo je alat za rezbarenje drveta, znači za finu obradu.
Hvala na odgovoru.
Hvala na odgovoru.
-
Eniac
- Posts: 1153
- Joined: 28/12/2012 12:44
#10145 Re: Gdje u Sa......
i jos, pogledaj po knjizarama. Slican pribor sam ja koristio kada sam isao u osnovnu skolu kada smo na casovima likovnog rezbarili ploce linoleuma. I taj pribor sam kupovao u knjizarama. Doduse, to je bilo prije vise od 30 godina, ali mozda i danas vazi isti sistem. Samo, ako i nadjes u kjnizarama, bojim se da nece biti dovoljno cvrsto i kvalitetno za drvo.Howitzer wrote:Pogledat ču toj radnji, ovo je alat za rezbarenje drveta, znači za finu obradu.
Hvala na odgovoru.
-
Howitzer
- Posts: 289
- Joined: 15/03/2009 23:16
#10146 Re: Gdje u Sa......
Hvala ti prijatelju u svakom slučaju, ovo ne bi trebao biti alat koji je lohotan i lako lomljiv. Ipak treba da bude čvrsto i kvalitetno za rezbarenje, pogledat ću. Hvala ti!
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#10147 Re: Gdje u Sa......
ovo ti je skupo ko vrag... starom je nešto trebalo i znam da su 4 dlijeta bila 120KM
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#10148 Re: Gdje u Sa......
Da li neko zna gdje se kod nas u Sarajevu ili u Bosni uopce mogu kupiti kante od 5, 10, 20 litara zapremine??
Dakle meni treba vise komada, po 100-200 komada svih ovu veličina, stim da trebaju imati poklopac, i da je isti obim dna i vrha, oblik nije vazan.
Dakle meni treba vise komada, po 100-200 komada svih ovu veličina, stim da trebaju imati poklopac, i da je isti obim dna i vrha, oblik nije vazan.
-
Howitzer
- Posts: 289
- Joined: 15/03/2009 23:16
#10149 Re: Gdje u Sa......
Skupo je, znam, znaš li možda gdje je uzeo?mk ultra wrote:ovo ti je skupo ko vrag... starom je nešto trebalo i znam da su 4 dlijeta bila 120KM
- Alhemicarkaa
- Posts: 2522
- Joined: 11/02/2008 21:12
#10150 Re: Gdje u Sa......
Poljooprema, Gradatin www.gradatin.com.ba, Gradeko www.gradeko.com.ba_Reds_ wrote:Da li neko zna gdje se kod nas u Sarajevu ili u Bosni uopce mogu kupiti kante od 5, 10, 20 litara zapremine??
Dakle meni treba vise komada, po 100-200 komada svih ovu veličina, stim da trebaju imati poklopac, i da je isti obim dna i vrha, oblik nije vazan.
