Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
arslanica
Posts: 292256
Joined: 22/07/2008 07:48
Location: pod stolom :D

#10101 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by arslanica »

supercali wrote:
Ne mjesas ti izgleda nikako :D
kani se mene ... idi raspravljaj o kružnom :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#10102 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

250+ hiljada postova :shock: :shock: :run:
:mrgreen:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#10103 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Daryl Dixon »

jjebo mater svaka 2 mjeseca rasprava o kruznom toku, nejvjerovatno :run:
User avatar
pink floydd
Posts: 6043
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#10104 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by pink floydd »

Image

ko ima prednost ?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10105 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by supercali »

Autobus
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#10106 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »

pink floydd wrote:Image

ko ima prednost ?
Eno onaj što je uključio lijevi migalec,onda ovaj što se uključuje jelte pravilo desne strane,a onaj bijeli jer je tamo znak.

:bih:
User avatar
pink floydd
Posts: 6043
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#10107 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by pink floydd »

meni je ovo najjače :D

Image
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#10108 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Seyfo »

Zakljucak diskusije je da oni sto postavljaju znakove na prilazu kruznom ocito znaju s kakvim divljim plemenima imaju posla, i zato im HVALA !! Eh da hoce jos i lezece postaviti,jer znak mnogima nije dovoljan. Bilo bi manje nesreca i mrtvih.
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10109 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Truba »

da zaključimo

ljudi su nesavršena bića koja čine greške

u bosni su na položajima ljudi došli po babu i stričevima

oni su pisali zakone

zakoni mogu biti loši i protiviti se zdravoj logici

zakoni se mogu mijenjati

u normalnim zemljama se prvo napravi zgrada pa gdje ljudi utabaju ide betoniranje prilaza :D (ova mi je omiljena)

nema posebnog člana zakona koji kaže kako se ponašati u kružnom

bihamk je svoje rekao

u bihamku rade nestručni ljudi :D

ljudi su nesavršena bića koja čine greške :D

itd
User avatar
holowey
Posts: 10852
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#10110 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by holowey »

pink floydd wrote:meni je ovo najjače :D

Image
ovo je kairo... tu pravila ne vaze... od tri trake na cesti imas pet kolona vozila... anyway, to sto si oznacio je "regularan" parking... sa desne strane vidis saobracajna ostrva i to je otprilike sirina traka kruznog toka, sve ostalo nije dio kruznog toka, ali ako auto moze proci napravi se kolona auta... to je jedini grad gdje u mjesec dana nisam vidio nijedno auto sa citavim retrovizorima, sve i jednom autu su razbijeni jer voze jako zbijeno pa se ti udesi sa strane cesti i niko se ne sekira oko toga...samo mahnu i nastave dalje...
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10111 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Truba »

u prometu prvo treba biti čovjek, ljudsko biće
pa sve onda drugo
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#10112 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Black swan wrote:u prometu prvo treba biti čovjek, ljudsko biće
pa sve onda drugo
:thumbup:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#10113 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by insomnia78 »

Seyfo wrote:Zakljucak diskusije je da oni sto postavljaju znakove na prilazu kruznom ocito znaju s kakvim divljim plemenima imaju posla, i zato im HVALA !! Eh da hoce jos i lezece postaviti,jer znak mnogima nije dovoljan. Bilo bi manje nesreca i mrtvih.
Ne. Ako ima znak onda je kruzni tok i tu ima prednost onaj kojemu je data znakom. Ako nema znaka tretira se kao obicna raskrsnica na kojoj vazi pravilo desne strane
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10114 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Truba »

Kako krug moze imati desnu stranu :lol:

Zar nije da prvo ljudi izadju iz tramvaja pa se onda ulazi :thumbup:
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#10115 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Seyfo »

Da.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#10116 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by seoBIH »

@Black Swan

Ti ko na glavi da imas one konjske "kape" što im omogućava samo da gleda ispred sebe. De malo stani, pogledaj oko sebe, mozda nesto naucis, mozda nesto novo vidis.
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10117 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Truba »

koji je smisao tomu?
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10118 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Truba »

ako se kucnem u kružnom zovem te za svjedoka i porotu :sax:
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#10119 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Sid the sloth »

To samo ako se kucnes u kruznom koji na ukljucenjima nema znak da kruzni ima prvenstvo prolaza, sto kod nas nije slucaj jer svi imaju (zapitas li se zasto imaju) :)
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10120 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Truba »

što nema policije u kružnom
ako je "obična raskrnica" :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10121 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Black swan wrote:što nema policije u kružnom
ako je "obična raskrnica" :mrgreen:
Nema vraga. Mene su na Stupu u kruznom zaustavili u sitne sate. Stoje i cekaju.
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10122 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Truba »

noć je stvorena za spavanje
šta ćeš u kružnom kad normalni ljudi odmaraju
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#10123 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »

Noć je za rad
Vjeruj mi,znam. :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10124 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Spavaces kad umres.
Valja nesto i prozivjeti.
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10125 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Truba »

a stoji li policija kad u normalnim raskrsnicama
Post Reply