kani se mene ... idi raspravljaj o kružnomsupercali wrote:
Ne mjesas ti izgleda nikako
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- arslanica
- Posts: 292256
- Joined: 22/07/2008 07:48
- Location: pod stolom :D
#10101 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#10102 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
250+ hiljada postova


- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#10103 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
jjebo mater svaka 2 mjeseca rasprava o kruznom toku, nejvjerovatno 
- pink floydd
- Posts: 6043
- Joined: 04/01/2012 14:06
- Location: Vinograd
#10104 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

ko ima prednost ?
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#10106 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Eno onaj što je uključio lijevi migalec,onda ovaj što se uključuje jelte pravilo desne strane,a onaj bijeli jer je tamo znak.pink floydd wrote:
ko ima prednost ?
- pink floydd
- Posts: 6043
- Joined: 04/01/2012 14:06
- Location: Vinograd
#10107 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
meni je ovo najjače


-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#10108 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zakljucak diskusije je da oni sto postavljaju znakove na prilazu kruznom ocito znaju s kakvim divljim plemenima imaju posla, i zato im HVALA !! Eh da hoce jos i lezece postaviti,jer znak mnogima nije dovoljan. Bilo bi manje nesreca i mrtvih.
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10109 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
da zaključimo
ljudi su nesavršena bića koja čine greške
u bosni su na položajima ljudi došli po babu i stričevima
oni su pisali zakone
zakoni mogu biti loši i protiviti se zdravoj logici
zakoni se mogu mijenjati
u normalnim zemljama se prvo napravi zgrada pa gdje ljudi utabaju ide betoniranje prilaza
(ova mi je omiljena)
nema posebnog člana zakona koji kaže kako se ponašati u kružnom
bihamk je svoje rekao
u bihamku rade nestručni ljudi
ljudi su nesavršena bića koja čine greške
itd
ljudi su nesavršena bića koja čine greške
u bosni su na položajima ljudi došli po babu i stričevima
oni su pisali zakone
zakoni mogu biti loši i protiviti se zdravoj logici
zakoni se mogu mijenjati
u normalnim zemljama se prvo napravi zgrada pa gdje ljudi utabaju ide betoniranje prilaza
nema posebnog člana zakona koji kaže kako se ponašati u kružnom
bihamk je svoje rekao
u bihamku rade nestručni ljudi
ljudi su nesavršena bića koja čine greške
itd
- holowey
- Posts: 10852
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#10110 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ovo je kairo... tu pravila ne vaze... od tri trake na cesti imas pet kolona vozila... anyway, to sto si oznacio je "regularan" parking... sa desne strane vidis saobracajna ostrva i to je otprilike sirina traka kruznog toka, sve ostalo nije dio kruznog toka, ali ako auto moze proci napravi se kolona auta... to je jedini grad gdje u mjesec dana nisam vidio nijedno auto sa citavim retrovizorima, sve i jednom autu su razbijeni jer voze jako zbijeno pa se ti udesi sa strane cesti i niko se ne sekira oko toga...samo mahnu i nastave dalje...pink floydd wrote:meni je ovo najjače![]()
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10111 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
u prometu prvo treba biti čovjek, ljudsko biće
pa sve onda drugo
pa sve onda drugo
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#10112 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Black swan wrote:u prometu prvo treba biti čovjek, ljudsko biće
pa sve onda drugo
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#10113 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne. Ako ima znak onda je kruzni tok i tu ima prednost onaj kojemu je data znakom. Ako nema znaka tretira se kao obicna raskrsnica na kojoj vazi pravilo desne straneSeyfo wrote:Zakljucak diskusije je da oni sto postavljaju znakove na prilazu kruznom ocito znaju s kakvim divljim plemenima imaju posla, i zato im HVALA !! Eh da hoce jos i lezece postaviti,jer znak mnogima nije dovoljan. Bilo bi manje nesreca i mrtvih.
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10114 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kako krug moze imati desnu stranu
Zar nije da prvo ljudi izadju iz tramvaja pa se onda ulazi
Zar nije da prvo ljudi izadju iz tramvaja pa se onda ulazi
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#10116 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
@Black Swan
Ti ko na glavi da imas one konjske "kape" što im omogućava samo da gleda ispred sebe. De malo stani, pogledaj oko sebe, mozda nesto naucis, mozda nesto novo vidis.
Ti ko na glavi da imas one konjske "kape" što im omogućava samo da gleda ispred sebe. De malo stani, pogledaj oko sebe, mozda nesto naucis, mozda nesto novo vidis.
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10117 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
koji je smisao tomu?
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10118 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ako se kucnem u kružnom zovem te za svjedoka i porotu 
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#10119 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To samo ako se kucnes u kruznom koji na ukljucenjima nema znak da kruzni ima prvenstvo prolaza, sto kod nas nije slucaj jer svi imaju (zapitas li se zasto imaju) 
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10120 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
što nema policije u kružnom
ako je "obična raskrnica"
ako je "obična raskrnica"
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10121 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nema vraga. Mene su na Stupu u kruznom zaustavili u sitne sate. Stoje i cekaju.Black swan wrote:što nema policije u kružnom
ako je "obična raskrnica"
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10122 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
noć je stvorena za spavanje
šta ćeš u kružnom kad normalni ljudi odmaraju
šta ćeš u kružnom kad normalni ljudi odmaraju
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#10123 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Noć je za rad
Vjeruj mi,znam.
Vjeruj mi,znam.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10124 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Spavaces kad umres.
Valja nesto i prozivjeti.
Valja nesto i prozivjeti.
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10125 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
a stoji li policija kad u normalnim raskrsnicama
