
Gdje u Sa......
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#10101 Re: Gdje u Sa......
mogu kupiti istu ili slicnu?


-
topnic
- Posts: 77
- Joined: 30/05/2011 14:19
#10102 Re: Gdje u Sa......
gdje kupiti ovakav rusacic...

- Filter
- Posts: 8675
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#10103 Re: Gdje u Sa......
iznad vrbanjuse, logavinom, prva ulicica desno. nakon stotinjak metara vidjeces fino uredjen basket teren.green520 wrote:Gdje u Sa ima terena za basket ? Najbolje bi mi odgovarala općina Stari Grad...
-
x_lecter
- Posts: 703
- Joined: 04/11/2013 16:11
- Sanda88
- Posts: 208
- Joined: 05/12/2013 20:23
#10105 Re: Gdje u Sa......
gdje uzeti kokosovo ulje, solidno/cvrto, osim u makroviti - tamo je katastrofa cijena!
znam da inace imaju u condimento u bbi, ali trenutno nemaju
hvalaa!!
znam da inace imaju u condimento u bbi, ali trenutno nemaju
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#10106 Re: Gdje u Sa......
Merkator SocijalnoSanda88 wrote:gdje uzeti kokosovo ulje, solidno/cvrto, osim u makroviti - tamo je katastrofa cijena!
znam da inace imaju u condimento u bbi, ali trenutno nemajuhvalaa!!
Sent from my iPad using Tapatalk
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#10107 Re: Gdje u Sa......
zene drage, zar niko nema ideju gdje bih mogla nabaviti ovu torbicu???MedenoSrce wrote:mogu kupiti istu ili slicnu?
-
el_Norte
- Posts: 142
- Joined: 18/06/2012 19:11
#10108 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti šorc (do koljena, ne bermude) da je dobar, a da nije preko 50 KM
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#10109 Re: Gdje u Sa......
Ja sam u sportlifeu vidio na sniženju 70% Champion šorceve prije jedno mjesec dana, grme fakat. Oko 20-30 KM te izađe šorc, samo ne znam da li ih ima još uvijek.SilvioM wrote:Gdje kupiti šorc (do koljena, ne bermude) da je dobar, a da nije preko 50 KM
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#10110 Re: Gdje u Sa......
MedenoSrce wrote: zene drage, zar niko nema ideju gdje bih mogla nabaviti ovu torbicu???
Slicne sam vidjala u nekoj radnji u TOMu, dole u Lukavici...ovako zlatne, srebrene itd...radnja je cini mi se na spratu...u cosku, ima i drugog nakita puno, tako ces je skontati i bile su oko 30 KM...
Ovakve manje sam vidjela i u SIXu...
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- mayab
- Posts: 30852
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#10112 Re: Gdje u Sa......
S obzirom da je HTC u pitanju onda ovlasteni https://www.facebook.com/SmartsonSarajevo/infookrugli krug wrote:Odnjeti mobitel na servis da mi instaliraju softwar a da nije univerzalno i fontele?
U pitanju je one x
- Filter
- Posts: 8675
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#10114 Re: Gdje u Sa......
pokusaj u spot-u na grbavici...madesa wrote:gdje kupiti ?
evo link da se ne pogubis sa trazenjem http://www.spot97.ba/
- Nekatamo
- Posts: 567
- Joined: 18/01/2013 22:33
#10115 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti Duracell usb punjac za telefone?
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#10116 Re: Gdje u Sa......
Ako mislis na eksternu bateriju, ima u Komzumu BBI, nekih 50 KM.Nekatamo wrote:Gdje kupiti Duracell usb punjac za telefone?
Sent from my iPhone using Tapatalk
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#10117 Re: Gdje u Sa......
Bingo u Brezi mislim da je bio nesto manje od 20 KM, do koljena je, onako vise neki kao za kosarku (ako znas na koje mislim) pamucni ima sivi, teget, zuti, bijeli sa sivim, teget sa bijelim, pravo dobar. Kupila ja mm i bas je dobar. Moguce je da ima i u Bingu na Alipasinom polju.SilvioM wrote:Gdje kupiti šorc (do koljena, ne bermude) da je dobar, a da nije preko 50 KM
- madesa
- Posts: 5570
- Joined: 26/07/2013 02:37
#10118 Re: Gdje u Sa......
nema zvaoFilter wrote:pokusaj u spot-u na grbavici...madesa wrote:gdje kupiti ?
evo link da se ne pogubis sa trazenjem http://www.spot97.ba/
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#10119 Re: Gdje u Sa......
nabaviti one natpise za svadbe
just married ,i ostale djidji midje za svadbe
just married ,i ostale djidji midje za svadbe
-
mefistofilis
- Posts: 1584
- Joined: 09/04/2013 18:11
#10120 Re: Gdje u Sa......
prije nekolika mjeseca mi je neki lik govorio da se plinska boca moze napuniti na nekoj pumpi. dakle, ne da se ode i da jedna a dobije druga, vec da ja gledam koliko mi plina sipa.
koliko se ja sjecam ko da je govorio da ima negdje iza ilidze ne znam ni kako se zove ni nista
svaka info je dobrodosla
koliko se ja sjecam ko da je govorio da ima negdje iza ilidze ne znam ni kako se zove ni nista
svaka info je dobrodosla
- Pasiflora
- Posts: 3838
- Joined: 30/03/2007 20:41
- Location: Bolje bi bilo da je malo dalje
#10121 Re: Gdje u Sa......
Mislim da su ima to zabranili (iz sigurnosnih razloga). Mi smo ranije sipali tako dok nam jendom nisu rekli da im je zabranjeno. Ipak mozda neko zma tacnu informaciju.atorniji putnik wrote:prije nekolika mjeseca mi je neki lik govorio da se plinska boca moze napuniti na nekoj pumpi. dakle, ne da se ode i da jedna a dobije druga, vec da ja gledam koliko mi plina sipa.
koliko se ja sjecam ko da je govorio da ima negdje iza ilidze ne znam ni kako se zove ni nista
svaka info je dobrodosla
Zna li neko gdje mogu pronaci veci izbor ruckica za namjestaj? Gledala sam u Peny, OBI, Merkur, ali je izbor stvarno los.
Gdje jos da potrazim?
- holowey
- Posts: 10856
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#10122 Re: Gdje u Sa......
fructas i buvljak preko puta merkatora na socijalnom (ima jedan stand samo sa sitnicama za namjestaj)Pasiflora wrote:Mislim da su ima to zabranili (iz sigurnosnih razloga). Mi smo ranije sipali tako dok nam jendom nisu rekli da im je zabranjeno. Ipak mozda neko zma tacnu informaciju.atorniji putnik wrote:prije nekolika mjeseca mi je neki lik govorio da se plinska boca moze napuniti na nekoj pumpi. dakle, ne da se ode i da jedna a dobije druga, vec da ja gledam koliko mi plina sipa.
koliko se ja sjecam ko da je govorio da ima negdje iza ilidze ne znam ni kako se zove ni nista
svaka info je dobrodosla
Zna li neko gdje mogu pronaci veci izbor ruckica za namjestaj? Gledala sam u Peny, OBI, Merkur, ali je izbor stvarno los.
Gdje jos da potrazim?
- Woody
- Posts: 1690
- Joined: 17/12/2003 00:00
- Location: Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pičke materine
#10123 Re: Gdje u Sa......
Ima u onoj prodavnici (menščini da se zove "Primus-Balkan") u Zmaja od Bosne kod onih nebodera. Nije baš neki izbor (kao ni igdje u SA), pa ako ti je usput - bujrum. Bilo je nešto i u "Dallas-u", ali opet za meneZna li neko gdje mogu pronaci veci izbor ruckica za namjestaj? Gledala sam u Peny, OBI, Merkur, ali je izbor stvarno los.
Gdje jos da potrazim?
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#10124 Re: Gdje u Sa......
Jos mi samo predlozite neku cvjecaru,relacija ilidza-m.dvor,ali da je nedje na glavnoj cesti,da ne moram lutati.
-
glockov kolac
- Posts: 1454
- Joined: 30/04/2011 15:53
#10125 Re: Gdje u Sa......
Ima Vjetrenjača, gdje se okreće tramvaj u Hrasnom. Ima i kod Šopinga na Grbavici, a i na pijaci na Grbavici imaš cvjećaru.Ductus Holedocus wrote:Jos mi samo predlozite neku cvjecaru,relacija ilidza-m.dvor,ali da je nedje na glavnoj cesti,da ne moram lutati.


