Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#10101 Re: Gdje u Sa......

Post by MedenoSrce »

mogu kupiti istu ili slicnu?

Image
topnic
Posts: 77
Joined: 30/05/2011 14:19

#10102 Re: Gdje u Sa......

Post by topnic »

gdje kupiti ovakav rusacic...
Image
User avatar
Filter
Posts: 8675
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#10103 Re: Gdje u Sa......

Post by Filter »

green520 wrote:Gdje u Sa ima terena za basket ? Najbolje bi mi odgovarala općina Stari Grad...
iznad vrbanjuse, logavinom, prva ulicica desno. nakon stotinjak metara vidjeces fino uredjen basket teren.
x_lecter
Posts: 703
Joined: 04/11/2013 16:11

#10104 Re: Gdje u Sa......

Post by x_lecter »

Image

Gdje kupiti ovo? Ne znam kako se zove pa ne znam kako da trazim, nesto kao usporivač vrata, amortizer vrata ili sl.?
User avatar
Sanda88
Posts: 208
Joined: 05/12/2013 20:23

#10105 Re: Gdje u Sa......

Post by Sanda88 »

gdje uzeti kokosovo ulje, solidno/cvrto, osim u makroviti - tamo je katastrofa cijena!
znam da inace imaju u condimento u bbi, ali trenutno nemaju :roll: hvalaa!!
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#10106 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Sanda88 wrote:gdje uzeti kokosovo ulje, solidno/cvrto, osim u makroviti - tamo je katastrofa cijena!
znam da inace imaju u condimento u bbi, ali trenutno nemaju :roll: hvalaa!!
Merkator Socijalno ;)


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#10107 Re: Gdje u Sa......

Post by MedenoSrce »

MedenoSrce wrote:mogu kupiti istu ili slicnu?

Image
zene drage, zar niko nema ideju gdje bih mogla nabaviti ovu torbicu???
el_Norte
Posts: 142
Joined: 18/06/2012 19:11

#10108 Re: Gdje u Sa......

Post by el_Norte »

Gdje kupiti šorc (do koljena, ne bermude) da je dobar, a da nije preko 50 KM
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#10109 Re: Gdje u Sa......

Post by Butmiran »

SilvioM wrote:Gdje kupiti šorc (do koljena, ne bermude) da je dobar, a da nije preko 50 KM
Ja sam u sportlifeu vidio na sniženju 70% Champion šorceve prije jedno mjesec dana, grme fakat. Oko 20-30 KM te izađe šorc, samo ne znam da li ih ima još uvijek.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#10110 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

MedenoSrce wrote: zene drage, zar niko nema ideju gdje bih mogla nabaviti ovu torbicu???

Slicne sam vidjala u nekoj radnji u TOMu, dole u Lukavici...ovako zlatne, srebrene itd...radnja je cini mi se na spratu...u cosku, ima i drugog nakita puno, tako ces je skontati i bile su oko 30 KM...
Ovakve manje sam vidjela i u SIXu...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#10111 Re: Gdje u Sa......

Post by vješalica »

x_lecter wrote:Image

Gdje kupiti ovo? Ne znam kako se zove pa ne znam kako da trazim, nesto kao usporivač vrata, amortizer vrata ili sl.?
probaj u dyo na socijalnom vidjeti oni imaju ovih stvari,ako i nemaju vjerovatno će te uputiti :)
User avatar
mayab
Posts: 30852
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#10112 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

okrugli krug wrote:Odnjeti mobitel na servis da mi instaliraju softwar a da nije univerzalno i fontele?
U pitanju je one x
S obzirom da je HTC u pitanju onda ovlasteni https://www.facebook.com/SmartsonSarajevo/info
User avatar
madesa
Posts: 5570
Joined: 26/07/2013 02:37

#10113 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

gdje kupiti ?

Image
User avatar
Filter
Posts: 8675
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#10114 Re: Gdje u Sa......

Post by Filter »

madesa wrote:gdje kupiti ?
pokusaj u spot-u na grbavici...
evo link da se ne pogubis sa trazenjem http://www.spot97.ba/
User avatar
Nekatamo
Posts: 567
Joined: 18/01/2013 22:33

#10115 Re: Gdje u Sa......

Post by Nekatamo »

Gdje kupiti Duracell usb punjac za telefone?
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#10116 Re: Gdje u Sa......

Post by basicm »

Nekatamo wrote:Gdje kupiti Duracell usb punjac za telefone?
Ako mislis na eksternu bateriju, ima u Komzumu BBI, nekih 50 KM.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#10117 Re: Gdje u Sa......

Post by aribes »

SilvioM wrote:Gdje kupiti šorc (do koljena, ne bermude) da je dobar, a da nije preko 50 KM
Bingo u Brezi mislim da je bio nesto manje od 20 KM, do koljena je, onako vise neki kao za kosarku (ako znas na koje mislim) pamucni ima sivi, teget, zuti, bijeli sa sivim, teget sa bijelim, pravo dobar. Kupila ja mm i bas je dobar. Moguce je da ima i u Bingu na Alipasinom polju.
User avatar
madesa
Posts: 5570
Joined: 26/07/2013 02:37

#10118 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

Filter wrote:
madesa wrote:gdje kupiti ?
pokusaj u spot-u na grbavici...
evo link da se ne pogubis sa trazenjem http://www.spot97.ba/
nema zvao
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#10119 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »

nabaviti one natpise za svadbe
just married ,i ostale djidji midje za svadbe
mefistofilis
Posts: 1584
Joined: 09/04/2013 18:11

#10120 Re: Gdje u Sa......

Post by mefistofilis »

prije nekolika mjeseca mi je neki lik govorio da se plinska boca moze napuniti na nekoj pumpi. dakle, ne da se ode i da jedna a dobije druga, vec da ja gledam koliko mi plina sipa.
koliko se ja sjecam ko da je govorio da ima negdje iza ilidze ne znam ni kako se zove ni nista
svaka info je dobrodosla
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#10121 Re: Gdje u Sa......

Post by Pasiflora »

atorniji putnik wrote:prije nekolika mjeseca mi je neki lik govorio da se plinska boca moze napuniti na nekoj pumpi. dakle, ne da se ode i da jedna a dobije druga, vec da ja gledam koliko mi plina sipa.
koliko se ja sjecam ko da je govorio da ima negdje iza ilidze ne znam ni kako se zove ni nista
svaka info je dobrodosla
Mislim da su ima to zabranili (iz sigurnosnih razloga). Mi smo ranije sipali tako dok nam jendom nisu rekli da im je zabranjeno. Ipak mozda neko zma tacnu informaciju.

Zna li neko gdje mogu pronaci veci izbor ruckica za namjestaj? Gledala sam u Peny, OBI, Merkur, ali je izbor stvarno los.
Gdje jos da potrazim?
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#10122 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

Pasiflora wrote:
atorniji putnik wrote:prije nekolika mjeseca mi je neki lik govorio da se plinska boca moze napuniti na nekoj pumpi. dakle, ne da se ode i da jedna a dobije druga, vec da ja gledam koliko mi plina sipa.
koliko se ja sjecam ko da je govorio da ima negdje iza ilidze ne znam ni kako se zove ni nista
svaka info je dobrodosla
Mislim da su ima to zabranili (iz sigurnosnih razloga). Mi smo ranije sipali tako dok nam jendom nisu rekli da im je zabranjeno. Ipak mozda neko zma tacnu informaciju.

Zna li neko gdje mogu pronaci veci izbor ruckica za namjestaj? Gledala sam u Peny, OBI, Merkur, ali je izbor stvarno los.
Gdje jos da potrazim?
fructas i buvljak preko puta merkatora na socijalnom (ima jedan stand samo sa sitnicama za namjestaj)
User avatar
Woody
Posts: 1690
Joined: 17/12/2003 00:00
Location: Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pičke materine

#10123 Re: Gdje u Sa......

Post by Woody »

Zna li neko gdje mogu pronaci veci izbor ruckica za namjestaj? Gledala sam u Peny, OBI, Merkur, ali je izbor stvarno los.
Gdje jos da potrazim?
Ima u onoj prodavnici (menščini da se zove "Primus-Balkan") u Zmaja od Bosne kod onih nebodera. Nije baš neki izbor (kao ni igdje u SA), pa ako ti je usput - bujrum. Bilo je nešto i u "Dallas-u", ali opet za mene :facepalm:
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#10124 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »

Jos mi samo predlozite neku cvjecaru,relacija ilidza-m.dvor,ali da je nedje na glavnoj cesti,da ne moram lutati.
glockov kolac
Posts: 1454
Joined: 30/04/2011 15:53

#10125 Re: Gdje u Sa......

Post by glockov kolac »

Ductus Holedocus wrote:Jos mi samo predlozite neku cvjecaru,relacija ilidza-m.dvor,ali da je nedje na glavnoj cesti,da ne moram lutati.
Ima Vjetrenjača, gdje se okreće tramvaj u Hrasnom. Ima i kod Šopinga na Grbavici, a i na pijaci na Grbavici imaš cvjećaru.
Post Reply