Realnost je takva jebi ga.Black swan wrote:evo da ti odam jednu malu tajnu uspjeha
nije sramota ne znati
sramota je ne znati ko zna
studeni 2010.
citat pravog forumaša koji kaže:
Haris.ba wrote:Zakon je zakon, ali mislim da je za naš mentalitet za sada može tolerisati kruženje u kružno u desnoj traci. Najsigurnije je . Jednostavno narod ne zna kako se ponašati u kružnom. Bolje je da kruži desnom trakom i na treći izlaz nego da stoji u lijevoj traci i čeka da se uliva. Neće da kruži i gotovo. Zvuči nelogično, al tako je u praksi i najbolje na ovom kružnom na Ilidži, brži protok saobraćaja. A ovi ko fol što furaju pravilo desne strane u kružnom samo se možda mogu urazumiti ako dožive sudar u istom. Nije jedanput mi se desilo da lole koje su se zafurale da ulete u kružni nešta mi gestikuliraju što nisam stao u kružnom i pustio njih da se uključe.
Dosta puta sam se nasao u situaciji kad se nalazim u kruznom i neko mi se uliva, sta cu, pusti ga jebi ga.
U Podgorici sam imo isto situaciju da mi se lik buni grana rukama sto ga nisam pustio da se ukljuci u kruzni tok.
