koji je u pitanju?okrugli krug wrote:Gdje ocistiti laptop od prasine i kolilko kosta
Gdje u Sa......
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#10076 Re: Gdje u Sa......
- South Blue Mama
- Posts: 13966
- Joined: 17/07/2008 15:18
- Location: Juzna strana srcem odabrana
#10077 Re: Gdje u Sa......
Gdje u SA kupiti TuTu suknjicu za djevojcicu od 7 godina?


- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#10078 Re: Gdje u Sa......
vala su odvratneAnestezija wrote:za ovo ti treba oruzani list
-
okrugli krug
- Posts: 7
- Joined: 29/04/2014 21:58
#10079 Re: Gdje u Sa......
dellshandrprcSA wrote:koji je u pitanju?okrugli krug wrote:Gdje ocistiti laptop od prasine i kolilko kosta
- _Gea_
- Posts: 161
- Joined: 30/05/2011 13:19
#10080 Re: Gdje u Sa......
jaja iz slobodnog uzgoja (free range eggs)?
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#10081 Re: Gdje u Sa......
..ili u okolini kupiti kuhinjske elemente,povoljno?
treba mi samo dva dijela ,bijele,crne ili kombinacija tih dvaju boja.
treba mi samo dva dijela ,bijele,crne ili kombinacija tih dvaju boja.
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#10082 Re: Gdje u Sa......
... se moze popraviti djecije auto na baterije?
- ilkbahar
- Posts: 1108
- Joined: 19/01/2014 21:36
#10083 Re: Gdje u Sa......
nešto slično je nosila omladina krajem rata, tj. 95 na 96. moguce je da je dzon bio malo tanjim. A dobro se sječam da su bile stoja kod Ede obučara. A trajale su vječno! Uvijek sam bila ljubomorna na stariju sestru sto je imala jedne takve, a za mene nije bilo broja, jer sam bila jos mala. da, i zvali smo ih londonke.daxon wrote:Legendarne kripersice![]()
mlađi se ne sjećaju, ali nekada prije, na subkulturnoj sceni, kripersice su zauzimale značajno mjesto, nisu niti malo zaostajale za wayfarer naočalama ili martinkama. Nosili su ih svi, od rock a billy-a preko "vejvera", pankera, darkera, šminkera, ovih onih, pa do današnjih retro furača, hipstera. Vjerovatno, kao wayferer naočale, martinke, spitfajerka... i creepersice će nadživjeti sve nas.
Što se kupovine istih tiče, mislim da ih prije Zg ili Bg nećeš naći, ili kupovina putem interneta, samo pazi da ti ne uvale kineza.
http://www.angryyoungandpoor.com/store/ ... tegory=398
Mozda da protrazis kod Ede obučara, u pasažu kod Orseya, kod katedrale. MOzda covjek jos cuva kalup.
- ilkbahar
- Posts: 1108
- Joined: 19/01/2014 21:36
#10084 Re: Gdje u Sa......
[quote="_Gea_"]jaja iz slobodnog uzgoja (free range eggs)?[/quote
moj vulkanizer osim sto mjenja gume, prodaje i domaca jaja. ako si zainteresirana mogu ti nabaviti jednu školjku,cener.
moj vulkanizer osim sto mjenja gume, prodaje i domaca jaja. ako si zainteresirana mogu ti nabaviti jednu školjku,cener.
-
Nemoguce
- Posts: 1
- Joined: 04/05/2014 18:30
#10085 Re: Gdje u Sa......
Da li je igdje u Sarajevu (ili okolini) moguće kupiti pantalone adekvatne dužine za muškarca visokog 2m.
Ima li slučajno još ljudi koji muku muče sa dužinom?
Ima li slučajno još ljudi koji muku muče sa dužinom?
-
pakica_
- Posts: 6200
- Joined: 22/08/2011 17:23
- Location: rajvoSa
#10086 Re: Gdje u Sa......
auto-pijaca.. nama treb'o ormaric za wc, obili noge trazeci po robotima, dalasima, kaleama, penijima, obijima, djavolima i na kraju uzmemo na auto-pijaci kuhinjske elemente u bEloj boji za haleDuctus Holedocus wrote:..ili u okolini kupiti kuhinjske elemente,povoljno?
treba mi samo dva dijela ,bijele,crne ili kombinacija tih dvaju boja.
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#10087 Re: Gdje u Sa......
Ako misliš na ono veliko auto na akumulator, probaj kod nekog autoelektričara, ne bi im to treb`o bit problem.WildRedRose wrote:... se moze popraviti djecije auto na baterije?
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#10088 Re: Gdje u Sa......
Auto jest veliko, ali nije na akumulator nego neka baterija koja ima svoj punjac. mislim da mi treba bas neko ko radi sa ovim autima. U svakom slucaju hvala.S4mpion wrote:Ako misliš na ono veliko auto na akumulator, probaj kod nekog autoelektričara, ne bi im to treb`o bit problem.WildRedRose wrote:... se moze popraviti djecije auto na baterije?
Ako iko zna, molim da pomogne
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#10089 Re: Gdje u Sa......
ima mali akumulator ...kvar je ili na pedali ili na konektoru na samom autu gdje se ukljucuje punjac. svako ko se razumije iole u struju to moze popraviti...
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#10090 Re: Gdje u Sa......
e bas ti hvala ,ziva bila.pakica_ wrote:auto-pijaca.. nama treb'o ormaric za wc, obili noge trazeci po robotima, dalasima, kaleama, penijima, obijima, djavolima i na kraju uzmemo na auto-pijaci kuhinjske elemente u bEloj boji za haleDuctus Holedocus wrote:..ili u okolini kupiti kuhinjske elemente,povoljno?
treba mi samo dva dijela ,bijele,crne ili kombinacija tih dvaju boja.
i ja sam sve "prerovila",sve moguce majstore po piku pitala,ali brate nikako mi ne odgovara
I meni trebaju ti elementi,za nesto drugo..za dva elementa mi traze minimum 500km
preskupo mi
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#10091 Re: Gdje u Sa......
Jesi to bas nizak?Anestezija wrote:za ovo ti treba oruzani listthomasgravesen wrote:kupiti creeper šuze
ovako nešto
- mayab
- Posts: 30852
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#10092 Re: Gdje u Sa......
ASC u suterenu UNITIC-a, nadji ih na netu , nazovi i pitajokrugli krug wrote:Gdje ocistiti laptop od prasine i kolilko kosta
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
#10093 Re: Gdje u Sa......
Imaš i u Skenderiji, Plusokrugli krug wrote:Gdje ocistiti laptop od prasine i kolilko kosta
- Curve
- Posts: 1800
- Joined: 03/04/2011 01:18
- Location: Waterloo, Ontario
#10094 Re: Gdje u Sa......
kupiti usisivac, mikrovalnu..
treba mi radnja sa vecim izborom kucanskih aparata, pa da izaberem, a ne odem u radnju i imaju samo jedan brend
treba mi radnja sa vecim izborom kucanskih aparata, pa da izaberem, a ne odem u radnju i imaju samo jedan brend
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#10095 Re: Gdje u Sa......
autic je nov, ali tamo gdje je kupljen, nemaju majstora .. ugl, kada se daje gas, tocak se vrti, ali samo kada je u zraku. cim je na zemlji, ne pomice se. kao da nema dovoljno snage ili sta vec moze bitibitanga_sa_otesa wrote:ima mali akumulator ...kvar je ili na pedali ili na konektoru na samom autu gdje se ukljucuje punjac. svako ko se razumije iole u struju to moze popraviti...
a nosen je klasicnim elektricarima, ali svaki kaze da nadjem pravog majstora za te autice.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#10096 Re: Gdje u Sa......
a jel se cuje da radi motoric kad je na zemlji?ako se cuje onda je mehanicki kvar ,ako ne onda je prazan akumulator...
-
green520
- Posts: 2
- Joined: 05/05/2014 13:02
#10097 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sa ima terena za basket ? Najbolje bi mi odgovarala općina Stari Grad...
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#10098 Re: Gdje u Sa......
Nosač za plazmu? Ali onaj koji bi mogao za plazmu koju namjeravam staviti u ćošak, ne skroz okrenutu prema jednoj strani zida.
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#10099 Re: Gdje u Sa......
FIS vitez 80KM
Edit: FIS vitez ali u Halilovicima
Edit: FIS vitez ali u Halilovicima
-
okrugli krug
- Posts: 7
- Joined: 29/04/2014 21:58
#10100 Re: Gdje u Sa......
Odnjeti mobitel na servis da mi instaliraju softwar a da nije univerzalno i fontele?
U pitanju je one x
U pitanju je one x


