Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#10076 Re: Gdje u Sa......

Post by shandrprcSA »

okrugli krug wrote:Gdje ocistiti laptop od prasine i kolilko kosta
koji je u pitanju?
User avatar
South Blue Mama
Posts: 13966
Joined: 17/07/2008 15:18
Location: Juzna strana srcem odabrana

#10077 Re: Gdje u Sa......

Post by South Blue Mama »

Gdje u SA kupiti TuTu suknjicu za djevojcicu od 7 godina?

Image
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#10078 Re: Gdje u Sa......

Post by Afanasi_94 »

Anestezija wrote:za ovo ti treba oruzani list
vala su odvratne :oops:
okrugli krug
Posts: 7
Joined: 29/04/2014 21:58

#10079 Re: Gdje u Sa......

Post by okrugli krug »

shandrprcSA wrote:
okrugli krug wrote:Gdje ocistiti laptop od prasine i kolilko kosta
koji je u pitanju?
dell
User avatar
_Gea_
Posts: 161
Joined: 30/05/2011 13:19

#10080 Re: Gdje u Sa......

Post by _Gea_ »

jaja iz slobodnog uzgoja (free range eggs)?
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#10081 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »

..ili u okolini kupiti kuhinjske elemente,povoljno?
treba mi samo dva dijela ,bijele,crne ili kombinacija tih dvaju boja.
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#10082 Re: Gdje u Sa......

Post by WildRedRose »

... se moze popraviti djecije auto na baterije?
User avatar
ilkbahar
Posts: 1108
Joined: 19/01/2014 21:36

#10083 Re: Gdje u Sa......

Post by ilkbahar »

daxon wrote:Legendarne kripersice :)
mlađi se ne sjećaju, ali nekada prije, na subkulturnoj sceni, kripersice su zauzimale značajno mjesto, nisu niti malo zaostajale za wayfarer naočalama ili martinkama. Nosili su ih svi, od rock a billy-a preko "vejvera", pankera, darkera, šminkera, ovih onih, pa do današnjih retro furača, hipstera. Vjerovatno, kao wayferer naočale, martinke, spitfajerka... i creepersice će nadživjeti sve nas.

Što se kupovine istih tiče, mislim da ih prije Zg ili Bg nećeš naći, ili kupovina putem interneta, samo pazi da ti ne uvale kineza.

Image
http://www.angryyoungandpoor.com/store/ ... tegory=398
nešto slično je nosila omladina krajem rata, tj. 95 na 96. moguce je da je dzon bio malo tanjim. A dobro se sječam da su bile stoja kod Ede obučara. A trajale su vječno! Uvijek sam bila ljubomorna na stariju sestru sto je imala jedne takve, a za mene nije bilo broja, jer sam bila jos mala. da, i zvali smo ih londonke.
Mozda da protrazis kod Ede obučara, u pasažu kod Orseya, kod katedrale. MOzda covjek jos cuva kalup.
User avatar
ilkbahar
Posts: 1108
Joined: 19/01/2014 21:36

#10084 Re: Gdje u Sa......

Post by ilkbahar »

[quote="_Gea_"]jaja iz slobodnog uzgoja (free range eggs)?[/quote
moj vulkanizer osim sto mjenja gume, prodaje i domaca jaja. ako si zainteresirana mogu ti nabaviti jednu školjku,cener.
Nemoguce
Posts: 1
Joined: 04/05/2014 18:30

#10085 Re: Gdje u Sa......

Post by Nemoguce »

Da li je igdje u Sarajevu (ili okolini) moguće kupiti pantalone adekvatne dužine za muškarca visokog 2m.
Ima li slučajno još ljudi koji muku muče sa dužinom? :sad:
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#10086 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

Ductus Holedocus wrote:..ili u okolini kupiti kuhinjske elemente,povoljno?
treba mi samo dva dijela ,bijele,crne ili kombinacija tih dvaju boja.
auto-pijaca.. nama treb'o ormaric za wc, obili noge trazeci po robotima, dalasima, kaleama, penijima, obijima, djavolima i na kraju uzmemo na auto-pijaci kuhinjske elemente u bEloj boji za hale :lol:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#10087 Re: Gdje u Sa......

Post by S4mpion »

WildRedRose wrote:... se moze popraviti djecije auto na baterije?
Ako misliš na ono veliko auto na akumulator, probaj kod nekog autoelektričara, ne bi im to treb`o bit problem.
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#10088 Re: Gdje u Sa......

Post by WildRedRose »

S4mpion wrote:
WildRedRose wrote:... se moze popraviti djecije auto na baterije?
Ako misliš na ono veliko auto na akumulator, probaj kod nekog autoelektričara, ne bi im to treb`o bit problem.
Auto jest veliko, ali nije na akumulator nego neka baterija koja ima svoj punjac. mislim da mi treba bas neko ko radi sa ovim autima. U svakom slucaju hvala.

Ako iko zna, molim da pomogne :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#10089 Re: Gdje u Sa......

Post by bitanga_sa_otesa »

ima mali akumulator ...kvar je ili na pedali ili na konektoru na samom autu gdje se ukljucuje punjac. svako ko se razumije iole u struju to moze popraviti...
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#10090 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »

pakica_ wrote:
Ductus Holedocus wrote:..ili u okolini kupiti kuhinjske elemente,povoljno?
treba mi samo dva dijela ,bijele,crne ili kombinacija tih dvaju boja.
auto-pijaca.. nama treb'o ormaric za wc, obili noge trazeci po robotima, dalasima, kaleama, penijima, obijima, djavolima i na kraju uzmemo na auto-pijaci kuhinjske elemente u bEloj boji za hale :lol:
e bas ti hvala ,ziva bila.
i ja sam sve "prerovila",sve moguce majstore po piku pitala,ali brate nikako mi ne odgovara
I meni trebaju ti elementi,za nesto drugo..za dva elementa mi traze minimum 500km :-)
preskupo mi
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#10091 Re: Gdje u Sa......

Post by Jokericious »

Anestezija wrote:
thomasgravesen wrote:kupiti creeper šuze

ovako nešto

Image
za ovo ti treba oruzani list
Jesi to bas nizak? :D
User avatar
mayab
Posts: 30852
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#10092 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

okrugli krug wrote:Gdje ocistiti laptop od prasine i kolilko kosta
ASC u suterenu UNITIC-a, nadji ih na netu , nazovi i pitaj :thumbup:
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#10093 Re: Gdje u Sa......

Post by Mutivoda »

okrugli krug wrote:Gdje ocistiti laptop od prasine i kolilko kosta
Imaš i u Skenderiji, Plus :)
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#10094 Re: Gdje u Sa......

Post by Curve »

kupiti usisivac, mikrovalnu..
treba mi radnja sa vecim izborom kucanskih aparata, pa da izaberem, a ne odem u radnju i imaju samo jedan brend
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#10095 Re: Gdje u Sa......

Post by WildRedRose »

bitanga_sa_otesa wrote:ima mali akumulator ...kvar je ili na pedali ili na konektoru na samom autu gdje se ukljucuje punjac. svako ko se razumije iole u struju to moze popraviti...
autic je nov, ali tamo gdje je kupljen, nemaju majstora .. ugl, kada se daje gas, tocak se vrti, ali samo kada je u zraku. cim je na zemlji, ne pomice se. kao da nema dovoljno snage ili sta vec moze biti :roll:
a nosen je klasicnim elektricarima, ali svaki kaze da nadjem pravog majstora za te autice. :(
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#10096 Re: Gdje u Sa......

Post by bitanga_sa_otesa »

a jel se cuje da radi motoric kad je na zemlji?ako se cuje onda je mehanicki kvar ,ako ne onda je prazan akumulator...
green520
Posts: 2
Joined: 05/05/2014 13:02

#10097 Re: Gdje u Sa......

Post by green520 »

Gdje u Sa ima terena za basket ? Najbolje bi mi odgovarala općina Stari Grad...
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#10098 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Nosač za plazmu? Ali onaj koji bi mogao za plazmu koju namjeravam staviti u ćošak, ne skroz okrenutu prema jednoj strani zida.
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#10099 Re: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

FIS vitez 80KM

Edit: FIS vitez ali u Halilovicima
okrugli krug
Posts: 7
Joined: 29/04/2014 21:58

#10100 Re: Gdje u Sa......

Post by okrugli krug »

Odnjeti mobitel na servis da mi instaliraju softwar a da nije univerzalno i fontele?
U pitanju je one x
Post Reply