Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#10051 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Hillbilly......
uh.
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#10052 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
U mene kona jedan dan me zovnu, da mi nesto pokazeinsomnia78 wrote:Zato sto je coolmoonca wrote:Mozes li objasniti..zasto .?insomnia78 wrote: Ja bih u USA jedino zbog oruzja
Otaj rad
Drugi dan komsija sa kalashom
Ludi su za oruzjem, jebote svaka kuca ima
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#10053 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa, ne da bas tako pokazuju. 
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#10054 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma da je ondje bila casa crnog ne bi niko zamjeriopustopoljina wrote:Svaki dan casu crnog cak i preporucujudetroit-mercy wrote: Na, und?
Ja pijem samo vikendom nije isto sto i ja pijem svaki dan.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#10055 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa sto ne bi pokazivali? Nisu je kupili u sijenu da je drue
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#10056 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
To je samo mali djelic aresnalamoonca wrote:Pa, ne da bas tako pokazuju.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#10057 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
[quote="славянин"][/quote]
Kme, kme
Kme, kme
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#10058 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
insomnia78 wrote:Kme, kmeславянин wrote:
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#10059 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Imaju pravila , dozvole..
Ne smije se vidjeti javno da imas pistolj , recimo ....do 3 god zatvora ...
Ne smije se vidjeti javno da imas pistolj , recimo ....do 3 god zatvora ...
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#10060 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Valjda si iz tuzle, ne iz dubravainsomnia78 wrote: Pa nisam ni ja bas sa beckog dvora
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#10061 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Boze sacuvaj, da se prekstim sa obje strane i proucim nesto da to nije sitina.pustopoljina wrote:Valjda si iz tuzle, ne iz dubravainsomnia78 wrote: Pa nisam ni ja bas sa beckog dvora
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#10062 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Iz Gnojnice ako ti se ne gadipustopoljina wrote:Valjda si iz tuzle, ne iz dubravainsomnia78 wrote: Pa nisam ni ja bas sa beckog dvora
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#10063 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Imas i onih sto za pasom nose, mi tako jedno vece izasli setamo carsijom kad lola ispred nas zapasaninsomnia78 wrote:Pa sto ne bi pokazivali? Nisu je kupili u sijenu da je drue
Btw, kad nam Svabe ili Francuzi dodju u firmu oda hoce da ih vodimo na Shooting Range
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#10064 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa nije isto u svim drzavamamoonca wrote:Imaju pravila , dozvole..
Ne smije se vidjeti javno da imas pistolj , recimo ....do 3 god zatvora ...
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#10065 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Netacno, zavisi u kojoj si saveznoj drzavi.moonca wrote:Imaju pravila , dozvole..
Ne smije se vidjeti javno da imas pistolj , recimo ....do 3 god zatvora ...
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#10066 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Concealed carry dozvolu dobije i mos nosati gdje oces (osim u drzavne institucije i tamo gdje je naglaseno da ne mozes uci sa oruzijem) ima zafrkancija oko toga malo jer se zakoni razlikuju izmedju states tako da se zna desiti da neko upadne u problem iako ima ccp u jednoj state u drugoj ga peglaju.moonca wrote:Imaju pravila , dozvole..
Ne smije se vidjeti javno da imas pistolj , recimo ....do 3 god zatvora ...
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#10067 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa normala.detroit-mercy wrote:Imas i onih sto za pasom nose, mi tako jedno vece izasli setamo carsijom kad lola ispred nas zapasaninsomnia78 wrote:Pa sto ne bi pokazivali? Nisu je kupili u sijenu da je drueDje je reko ovaj kreno
.
Btw, kad nam Svabe ili Francuzi dodju u firmu oda hoce da ih vodimo na Shooting Rangei odma guzove uvale u Ram-ove, a sve ko biva pacifisti i ekoloski osvijesceni
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#10068 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Texas moguce da moze....ne znam da iko normalan tamo zivi

-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#10069 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Koji statemoonca wrote:Imaju pravila , dozvole..
Ne smije se vidjeti javno da imas pistolj , recimo ....do 3 god zatvora ...
Jaranice, kod nas izglasali da mozes nosat za pasom
Zato na svakom restoranu, gym-u, shopping mall-u imas naljepnicu da je zabranjeno unositi oruzje
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#10070 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ti bio licno pa znas ? Da ti malo vratiminsomnia78 wrote:Pa nije isto u svim drzavamamoonca wrote:Imaju pravila , dozvole..
Ne smije se vidjeti javno da imas pistolj , recimo ....do 3 god zatvora ...
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#10071 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
E tu jos nisam bila, nemam misljenje.insomnia78 wrote:Iz Gnojnice ako ti se ne gadipustopoljina wrote:Valjda si iz tuzle, ne iz dubravainsomnia78 wrote: Pa nisam ni ja bas sa beckog dvora
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#10072 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
славянин wrote:Concealed carry dozvolu dobije i mos nosati gdje oces (osim u drzavne institucije i tamo gdje je naglaseno da ne mozes uci sa oruzijem) ima zafrkancija oko toga malo jer se zakoni razlikuju izmedju states tako da se zna desiti da neko upadne u problem iako ima ccp u jednoj state u drugoj ga peglaju.moonca wrote:Imaju pravila , dozvole..
Ne smije se vidjeti javno da imas pistolj , recimo ....do 3 god zatvora ...
Da, ali ne smije biti vidljiv.
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#10073 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Sta bosna i usa imaju zajednicko?detroit-mercy wrote:Koji statemoonca wrote:Imaju pravila , dozvole..
Ne smije se vidjeti javno da imas pistolj , recimo ....do 3 god zatvora ...![]()
Jaranice, kod nas izglasali da mozes nosat za pasom.
Zato na svakom restoranu, gym-u, shopping mall-u imas naljepnicu da je zabranjeno unositi oruzje.
Naljepnice da je zabranjeno unositi oruzje.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#10074 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa to su opste poznate stvari. Za razliku od usporedbe cijene jetrene pastet u Irskoj i Njemackojmirsek wrote:Ti bio licno pa znas ? Da ti malo vratiminsomnia78 wrote:Pa nije isto u svim drzavamamoonca wrote:Imaju pravila , dozvole..
Ne smije se vidjeti javno da imas pistolj , recimo ....do 3 god zatvora ...
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#10075 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Concealed carry je zapravo teze dobiti nego open carry koji ti je zagarantovan ustavom... cak naprimjer kada kupis pistolj ako ne trazis concealed carry permit mozes da hodas dok god je isti vidljiv ali ga ne smijes kritimoonca wrote:славянин wrote:Concealed carry dozvolu dobije i mos nosati gdje oces (osim u drzavne institucije i tamo gdje je naglaseno da ne mozes uci sa oruzijem) ima zafrkancija oko toga malo jer se zakoni razlikuju izmedju states tako da se zna desiti da neko upadne u problem iako ima ccp u jednoj state u drugoj ga peglaju.moonca wrote:Imaju pravila , dozvole..
Ne smije se vidjeti javno da imas pistolj , recimo ....do 3 god zatvora ...
Da, ali ne smije biti vidljiv.
Gdje oruzije mos nositi bez ccp tj. da se vidi:
Last edited by славянин on 26/03/2019 19:07, edited 1 time in total.

