Gdje u Sa......
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#10026 Re: Gdje u Sa......
Pitanje imam...ne znam gdje da pitam. Akcija letsdoit sutra, ciscenje. Zna li neko da li sa svih lokacija idu volonteri na jedno mjesto ili je na vise lokacija ciscenje.
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#10027 Re: Gdje u Sa......
radenska wrote:gdje u Sa mogu kupiti pristojan nakit do 50 KM. Naravno bizuterija s nekim detaljima.
Kiara Bowtique- preko puta Kolobare...prediiiiivne ogrlice imaju, imas i grupu na FBu, vrijede svake marke
-
odrzivirazvoj
- Posts: 3
- Joined: 29/01/2014 09:40
#10028 Re: Gdje u Sa......
Gdje u SA sutra pogledati utakmicu Liverpul-Celzi? Sutra u SA, a veliki Liverpool fan. Trazim neko lijepo mjesto sa puno Liverpul navijaca. Hvala unaprijed!
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
#10029 Re: Gdje u Sa......
mislim da se skupljaju u Džoniju (Malta)odrzivirazvoj wrote:Gdje u SA sutra pogledati utakmicu Liverpul-Celzi? Sutra u SA, a veliki Liverpool fan. Trazim neko lijepo mjesto sa puno Liverpul navijaca. Hvala unaprijed!
-
AndreyBlanc
- Posts: 232
- Joined: 16/09/2012 22:29
#10030 Re: Gdje u Sa......
DŽoni na MAltiodrzivirazvoj wrote:Gdje u SA sutra pogledati utakmicu Liverpul-Celzi? Sutra u SA, a veliki Liverpool fan. Trazim neko lijepo mjesto sa puno Liverpul navijaca. Hvala unaprijed!
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#10031 Re: Odg: Gdje u Sa......
Samo da potvrdim ovo sto je Nirsin napisala. Kod njih nema nista da ne valja, sve je prelijepo.Nisrin wrote:radenska wrote:gdje u Sa mogu kupiti pristojan nakit do 50 KM. Naravno bizuterija s nekim detaljima.
Kiara Bowtique- preko puta Kolobare...prediiiiivne ogrlice imaju, imas i grupu na FBu, vrijede svake marke
- Billy Doe
- Posts: 762
- Joined: 15/10/2010 11:08
#10032 Re: Gdje u Sa......
Gdje mogu prodati zlatni nakit koji mi ne odgovara?
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#10033 Re: Gdje u Sa......
cijene?ptičica wrote:U BBI na -1, preko puta Konzuma.Partizzanka wrote:GDJE U SA IMA print na majcice obicne bijele samo jedna rijec tj slovo
ali meni treba samo dva komada ne vise
po mogucnost blize centru sa
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#10034 Re: Odg: Gdje u Sa......
Bile su one radnje gdje pise otkup zlata, ima ih svugdje po gradu a vjerovatno možeš to uraditi u zlatarama.Billy Doe wrote:Gdje mogu prodati zlatni nakit koji mi ne odgovara?
http://otkup-zlata.ba/
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#10035 Re: Odg: Gdje u Sa......
davno su nestali i oni i zlatomanekenka u penziji wrote:Bile su one radnje gdje pise otkup zlata, ima ih svugdje po gradu a vjerovatno možeš to uraditi u zlatarama.Billy Doe wrote:Gdje mogu prodati zlatni nakit koji mi ne odgovara?
http://otkup-zlata.ba/
imas u zlatarskoj, i oni otkupljuju samo im je niska cijena
- JoeyTribbiani
- Posts: 977
- Joined: 28/09/2011 17:46
- Location: Uvijek avangarda, nikad kopija
#10036 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sa kupit mušku kožnu jaknu? Da nije više od 200 maraka po mogućnosti
-
Jasminak
- Posts: 121
- Joined: 18/02/2013 00:26
#10037 Re: Gdje u Sa......
ja sam vidjela u bershki ima oko 100-150km imitacija koze, a 300km su one jakne od prave koze..
- Billy Doe
- Posts: 762
- Joined: 15/10/2010 11:08
#10038 Re: Odg: Gdje u Sa......
Rekose i meni da su oni nestali. A ovi u zlatarskoj,jako jako niska cijenaDaffyDuck wrote:davno su nestali i oni i zlatomanekenka u penziji wrote:
Bile su one radnje gdje pise otkup zlata, ima ih svugdje po gradu a vjerovatno možeš to uraditi u zlatarama.
http://otkup-zlata.ba/![]()
imas u zlatarskoj, i oni otkupljuju samo im je niska cijena
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#10039 Re: Gdje u Sa......
Trebaju mi dvije okrugle kutije za pakovanje poklona, velicine dovoljne da moze stati sesir - zna li neko gdje ima?
Obisla sam danas: Konzum, Interex, Mercator, Bingo, Robot, cvjecare, gift shopove koji su radili, Hose market i otisla do trgovine Izbor u Robotu na Socijalnom
Obisla sam danas: Konzum, Interex, Mercator, Bingo, Robot, cvjecare, gift shopove koji su radili, Hose market i otisla do trgovine Izbor u Robotu na Socijalnom
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#10040 Re: Gdje u Sa......
Ko radi photo session za "obicne" ljude
I koja je cijena
I koja je cijena
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#10041 Re: Gdje u Sa......
Ductus, vidi ovdje http://www.klix.ba/forum/fotografija-f55.html- mozes na temama vidjeti i kako rade.
meni ovo treba HITNOMedenoSrce wrote:Trebaju mi dvije okrugle kutije za pakovanje poklona, velicine dovoljne da moze stati sesir - zna li neko gdje ima?
Obisla sam danas: Konzum, Interex, Mercator, Bingo, Robot, cvjecare, gift shopove koji su radili, Hose market i otisla do trgovine Izbor u Robotu na Socijalnom
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#10042 Re: Gdje u Sa......
Bilo u Bingu u Hadzicima prije 3-4 sedmice... A sta ako te pošaljem po cevape?
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#10043 Re: Odg: Gdje u Sa......
Red je da ih platis, na cevape mislim 
- Sanda88
- Posts: 208
- Joined: 05/12/2013 20:23
#10044 Re: Gdje u Sa......
dip=kcus?funky_baby wrote:nuklearna na DIP-u radi 100%Sanda88 wrote:u kojoj laboratoriji rade test za vitamin d3?
gledala sam par, ne rade ..
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#10045 Re: Odg: Gdje u Sa......
VaziMedenoSrce wrote:Red je da ih platis, na cevape mislim
-
newera86
- Posts: 392
- Joined: 11/12/2012 00:18
#10046 Re: Gdje u Sa......
gdje kupiti pro duo memorijsku karticu za sony aparate (ili adapter sa SD kartice na pro duo) ??
-
el_Norte
- Posts: 142
- Joined: 18/06/2012 19:11
#10047 Re: Gdje u Sa......
Gdje ima kupiti muški sako po razumnoj cijeni ?
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#10048 Re: Gdje u Sa......

gdje kupiti i na koji nacin prikljuciti ovaj ipod na njega

-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#10050 Re: Gdje u Sa......
koja je to razumna cijena za tebe?SilvioM wrote:Gdje ima kupiti muški sako po razumnoj cijeni ?
