Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#10026 Re: Gdje u Sa......

Post by Michun »

Pitanje imam...ne znam gdje da pitam. Akcija letsdoit sutra, ciscenje. Zna li neko da li sa svih lokacija idu volonteri na jedno mjesto ili je na vise lokacija ciscenje.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#10027 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

radenska wrote:gdje u Sa mogu kupiti pristojan nakit do 50 KM. Naravno bizuterija s nekim detaljima.

Kiara Bowtique- preko puta Kolobare...prediiiiivne ogrlice imaju, imas i grupu na FBu, vrijede svake marke :D
odrzivirazvoj
Posts: 3
Joined: 29/01/2014 09:40

#10028 Re: Gdje u Sa......

Post by odrzivirazvoj »

Gdje u SA sutra pogledati utakmicu Liverpul-Celzi? Sutra u SA, a veliki Liverpool fan. Trazim neko lijepo mjesto sa puno Liverpul navijaca. Hvala unaprijed!
User avatar
perfect_guy
Posts: 6942
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#10029 Re: Gdje u Sa......

Post by perfect_guy »

odrzivirazvoj wrote:Gdje u SA sutra pogledati utakmicu Liverpul-Celzi? Sutra u SA, a veliki Liverpool fan. Trazim neko lijepo mjesto sa puno Liverpul navijaca. Hvala unaprijed!
mislim da se skupljaju u Džoniju (Malta)
AndreyBlanc
Posts: 232
Joined: 16/09/2012 22:29

#10030 Re: Gdje u Sa......

Post by AndreyBlanc »

odrzivirazvoj wrote:Gdje u SA sutra pogledati utakmicu Liverpul-Celzi? Sutra u SA, a veliki Liverpool fan. Trazim neko lijepo mjesto sa puno Liverpul navijaca. Hvala unaprijed!
DŽoni na MAlti
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#10031 Re: Odg: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

Nisrin wrote:
radenska wrote:gdje u Sa mogu kupiti pristojan nakit do 50 KM. Naravno bizuterija s nekim detaljima.

Kiara Bowtique- preko puta Kolobare...prediiiiivne ogrlice imaju, imas i grupu na FBu, vrijede svake marke :D
Samo da potvrdim ovo sto je Nirsin napisala. Kod njih nema nista da ne valja, sve je prelijepo.
User avatar
Billy Doe
Posts: 762
Joined: 15/10/2010 11:08

#10032 Re: Gdje u Sa......

Post by Billy Doe »

Gdje mogu prodati zlatni nakit koji mi ne odgovara?
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#10033 Re: Gdje u Sa......

Post by shandrprcSA »

ptičica wrote:
Partizzanka wrote:GDJE U SA IMA print na majcice obicne bijele samo jedna rijec tj slovo
ali meni treba samo dva komada ne vise

po mogucnost blize centru sa :)
U BBI na -1, preko puta Konzuma.
cijene?
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#10034 Re: Odg: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

Billy Doe wrote:Gdje mogu prodati zlatni nakit koji mi ne odgovara?
Bile su one radnje gdje pise otkup zlata, ima ih svugdje po gradu a vjerovatno možeš to uraditi u zlatarama.

http://otkup-zlata.ba/
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#10035 Re: Odg: Gdje u Sa......

Post by DaffyDuck »

manekenka u penziji wrote:
Billy Doe wrote:Gdje mogu prodati zlatni nakit koji mi ne odgovara?
Bile su one radnje gdje pise otkup zlata, ima ih svugdje po gradu a vjerovatno možeš to uraditi u zlatarama.

http://otkup-zlata.ba/
davno su nestali i oni i zlato :D

imas u zlatarskoj, i oni otkupljuju samo im je niska cijena
User avatar
JoeyTribbiani
Posts: 977
Joined: 28/09/2011 17:46
Location: Uvijek avangarda, nikad kopija

#10036 Re: Gdje u Sa......

Post by JoeyTribbiani »

Gdje u Sa kupit mušku kožnu jaknu? Da nije više od 200 maraka po mogućnosti
Jasminak
Posts: 121
Joined: 18/02/2013 00:26

#10037 Re: Gdje u Sa......

Post by Jasminak »

ja sam vidjela u bershki ima oko 100-150km imitacija koze, a 300km su one jakne od prave koze..
User avatar
Billy Doe
Posts: 762
Joined: 15/10/2010 11:08

#10038 Re: Odg: Gdje u Sa......

Post by Billy Doe »

DaffyDuck wrote:
manekenka u penziji wrote:
Bile su one radnje gdje pise otkup zlata, ima ih svugdje po gradu a vjerovatno možeš to uraditi u zlatarama.

http://otkup-zlata.ba/
davno su nestali i oni i zlato :D

imas u zlatarskoj, i oni otkupljuju samo im je niska cijena
Rekose i meni da su oni nestali. A ovi u zlatarskoj,jako jako niska cijena :-)
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#10039 Re: Gdje u Sa......

Post by MedenoSrce »

Trebaju mi dvije okrugle kutije za pakovanje poklona, velicine dovoljne da moze stati sesir - zna li neko gdje ima?
Obisla sam danas: Konzum, Interex, Mercator, Bingo, Robot, cvjecare, gift shopove koji su radili, Hose market i otisla do trgovine Izbor u Robotu na Socijalnom
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#10040 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »

Ko radi photo session za "obicne" ljude :oops:
I koja je cijena
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#10041 Re: Gdje u Sa......

Post by MedenoSrce »

Ductus, vidi ovdje http://www.klix.ba/forum/fotografija-f55.html- mozes na temama vidjeti i kako rade.
MedenoSrce wrote:Trebaju mi dvije okrugle kutije za pakovanje poklona, velicine dovoljne da moze stati sesir - zna li neko gdje ima?
Obisla sam danas: Konzum, Interex, Mercator, Bingo, Robot, cvjecare, gift shopove koji su radili, Hose market i otisla do trgovine Izbor u Robotu na Socijalnom
meni ovo treba HITNO
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#10042 Re: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

Bilo u Bingu u Hadzicima prije 3-4 sedmice... A sta ako te pošaljem po cevape?
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#10043 Re: Odg: Gdje u Sa......

Post by MedenoSrce »

Red je da ih platis, na cevape mislim :mrgreen:
User avatar
Sanda88
Posts: 208
Joined: 05/12/2013 20:23

#10044 Re: Gdje u Sa......

Post by Sanda88 »

funky_baby wrote:
Sanda88 wrote:u kojoj laboratoriji rade test za vitamin d3?
gledala sam par, ne rade ..
nuklearna na DIP-u radi 100%
dip=kcus?
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#10045 Re: Odg: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

MedenoSrce wrote:Red je da ih platis, na cevape mislim :mrgreen:
Vazi :)
newera86
Posts: 392
Joined: 11/12/2012 00:18

#10046 Re: Gdje u Sa......

Post by newera86 »

gdje kupiti pro duo memorijsku karticu za sony aparate (ili adapter sa SD kartice na pro duo) ??
el_Norte
Posts: 142
Joined: 18/06/2012 19:11

#10047 Re: Gdje u Sa......

Post by el_Norte »

Gdje ima kupiti muški sako po razumnoj cijeni ?
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#10048 Re: Gdje u Sa......

Post by al-em »

Image

gdje kupiti i na koji nacin prikljuciti ovaj ipod na njega

Image
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#10049 Re: Gdje u Sa......

Post by Ujedam »

Univerzalno? :D
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#10050 Re: Gdje u Sa......

Post by Ujedam »

SilvioM wrote:Gdje ima kupiti muški sako po razumnoj cijeni ?
koja je to razumna cijena za tebe? :-D
Post Reply