Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#10026 Re: Serie A

Post by Point. »

Ono je bio penal, kraj price.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#10027 Re: Serie A

Post by relativno84 »

Ima li gdje da se vidi taj penal, crveni smo bar rijesili, vise je nego ocita namjera da ga opali, tako da crveni nego sta.
User avatar
Logovan
Posts: 102738
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10028 Re: Serie A

Post by Logovan »

Inter jedva prođe dalje. :lol:
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#10029 Re: Serie A

Post by Point. »

relativno84 wrote:Ima li gdje da se vidi taj penal, crveni smo bar rijesili, vise je nego ocita namjera da ga opali, tako da crveni nego sta.
Nisi ti nista rijesio. Kakva je bila namjera Burdissa, da ga pomilki po obrazu?
Kad juventini komentarisu sudjenje.
User avatar
spree
Posts: 8667
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#10030 Re: Serie A

Post by spree »

jbt "zamahnuo" glavom ka glavi suparnika, pa to sudija pogledao na varu i opet kazu nije crveni :-) .
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10031 Re: Serie A

Post by Tomahawk11 »

Zamahnuo jeste, al je više ovaj isfoliro nego što ga je udario. Žuti obojici, crveni nikako, pogotovo što je gledao ovu situaciju na ponovljenom snimku.
A penal jeste bio, igranje rukom, lopta ide prema golu.
Doduše, vidim da komentarišu objektivni :mrgreen: Romanisti i Juventini :oops:
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#10032 Re: Serie A

Post by Point. »

Objektivnost im je vrlina.
User avatar
studeni76
Posts: 6781
Joined: 03/06/2009 14:12

#10033 Re: Serie A

Post by studeni76 »

Kao u NFL-u, nema nepobitnog dokaza da ga nije zakačio i odluka na terenu ostaje. Znači crveni, svlačionica pa ženi kod kuće nek zamahuje glavom. Jbg ko mu je kriv kada je glup, sjebo cijelu ekipu
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#10034 Re: Serie A

Post by relativno84 »

Tomahawk11 wrote:Doduše, vidim da komentarišu objektivni :mrgreen: Romanisti i Juventini :oops:
Uh uh a ovamo se baca drkica na Penalda, neka dobro je :-)

Mozete kenjati koliko hocete ali var polako donosi ravnotezu u igri, sve manje ima sranja. Jedino jos da ubrzaju proces odluke i bit ce ok.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10035 Re: Serie A

Post by Tomahawk11 »

relativno84 wrote:
Tomahawk11 wrote:Doduše, vidim da komentarišu objektivni :mrgreen: Romanisti i Juventini :oops:
Uh uh a ovamo se baca drkica na Penalda, neka dobro je :-)

Mozete kenjati koliko hocete ali var polako donosi ravnotezu u igri, sve manje ima sranja. Jedino jos da ubrzaju proces odluke i bit ce ok.
Kakve Penaldo ima veze sa navedenom situacijom?
Odrasti jednom, nauči se komunicirati....ne kontam one koji nešto pokušavaju sa Penaldo, Lesi, meljo, njanjajevo i tom pričom....fakat ne kontam :roll:
Naravno da subjektivno komentarišeš i da nećeš da priznaš očitu grešku sudije gdje je usmjerio tok utakmice i jedne debelo pogurao, a druge oštetio.
Još nije direktno vezano za klub za koji navijaš/simpatišeš....ali ipak su oni protivnici, šta god da se desi - nisu i ne mogu biti oštećeni :-)
Ja prema Laciju nemam niti nekih simpatija, a nisu mi ni mrski, tako da sam sigurno objektivniji od tebe.
Al bitno je da si ti meni šukno sa, pazi sad, Penaldom :shock:
Kakvu, bolan, ravnotežu?
Pa nije htio da gleda situaciju sa očitim penalom, ali je gledao simulaciju ovog iz Torina i skonto da je za crvenog :lol: :lol:
Bude li se ovako, selektivno primjenivalo, biće itekako kmečanja.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#10036 Re: Serie A

Post by leškarenje »

relativno84 wrote:
Tomahawk11 wrote:Doduše, vidim da komentarišu objektivni :mrgreen: Romanisti i Juventini :oops:
Uh uh a ovamo se baca drkica na Penalda, neka dobro je :-)

Mozete kenjati koliko hocete ali var polako donosi ravnotezu u igri, sve manje ima sranja. Jedino jos da ubrzaju proces odluke i bit ce ok.
Eki to,a cvili Alegri ko kujica kakva protiv VAR-a....
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#10037 Re: Serie A

Post by relativno84 »

Tomahawk11 wrote:Kakve Penaldo ima veze sa navedenom situacijom?
Odrasti jednom, nauči se komunicirati....ne kontam one koji nešto pokušavaju sa Penaldo, Lesi, meljo, njanjajevo i tom pričom....fakat ne kontam :roll:
Naravno da subjektivno komentarišeš i da nećeš da priznaš očitu grešku sudije gdje je usmjerio tok utakmice i jedne debelo pogurao, a druge oštetio.
Još nije direktno vezano za klub za koji navijaš/simpatišeš....ali ipak su oni protivnici, šta god da se desi - nisu i ne mogu biti oštećeni :-)
Ja prema Laciju nemam niti nekih simpatija, a nisu mi ni mrski, tako da sam sigurno objektivniji od tebe.
Al bitno je da si ti meni šukno sa, pazi sad, Penaldom :shock:
Kakvu, bolan, ravnotežu?
Pa nije htio da gleda situaciju sa očitim penalom, ali je gledao simulaciju ovog iz Torina i skonto da je za crvenog :lol: :lol:
Bude li se ovako, selektivno primjenivalo, biće itekako kmečanja.
Citava planeta zna zasto je Penaldo, licemjerje ti lose lezi . Vise je nego ocito da je bio pogodak i to pod precku. Iskreno jebe mi se za bilo koji drugi tim u Italiji, ali je zbilja apsurdno da neko ko gotivi klub koji dobija toliko penala prodaje sad neku objektivnost i jos prigovara nekome sto stvari posmatra drugacije. Mada nista cudno ipak si bordo.

Vec se primjenjuje selektivno, ko prati ovu sezonu to vidi, ali naravno ako ja kazem da to nije dobro, odmah iskoci pet padobranaca sa doskocicama Juventus nema pravo da se zali itd. Dovoljno je pogledati zadnjih par sezona i broj penala koji su svirani, i vidimo ko se gura.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#10038 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

VAR je smece koje kvari plemenitu igru.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#10039 Re: Serie A

Post by Muhamed Đakmić »

ultima_palabra wrote:VAR je smece koje kvari plemenitu igru.
Ma nije smeće, treba greške iskorijeniti, samo je problem što se koristi selektivno i nekonzistentno. Treba svaku spornu odluku pregledati.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#10040 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Muhamed Đakmić wrote:
ultima_palabra wrote:VAR je smece koje kvari plemenitu igru.
Ma nije smeće, treba greške iskorijeniti, samo je problem što se koristi selektivno i nekonzistentno. Treba svaku spornu odluku pregledati.
Pa kako ces regulisati da se svaka pregleda? Uvijek ce btii ljudski faktor koji ce odlucivati o tome.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#10041 Re: Serie A

Post by Tito_i_Partija »

Smijesni ste obojica. Gdje ces od zabara ocekivat' da budu objektivni i svaku spornu odluku pregledaju? Pa ljudi su izmislili sve zive prevare koje se pojavljuju u ovom sportu, a da o drugim domenima ne govorimo.

Cak iako bi upotrijebili neku vrstu AI u cilju maksimalne objektivnosti, oni bi nasli nacin kako da je prevare.
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#10042 Re: Serie A

Post by Point. »

Dati pravo svakoj ekipi po jedan VAR po poluvremenu, slicno kao u tenisu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10043 Re: Serie A

Post by Tomahawk11 »

relativno84 wrote:
Citava planeta zna zasto je Penaldo, licemjerje ti lose lezi . Vise je nego ocito da je bio pogodak i to pod precku. Iskreno jebe mi se za bilo koji drugi tim u Italiji, ali je zbilja apsurdno da neko ko gotivi klub koji dobija toliko penala prodaje sad neku objektivnost i jos prigovara nekome sto stvari posmatra drugacije. Mada nista cudno ipak si bordo.

Vec se primjenjuje selektivno, ko prati ovu sezonu to vidi, ali naravno ako ja kazem da to nije dobro, odmah iskoci pet padobranaca sa doskocicama Juventus nema pravo da se zali itd. Dovoljno je pogledati zadnjih par sezona i broj penala koji su svirani, i vidimo ko se gura.
Jeste, a to je zato i što sam crnac 8-)
Serija B :novine:
Ti se našao o obrazu i licemjerju.
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 3251
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#10044 Re: Serie A

Post by ovo_malo_duse »

Jeli ovo Sampdoria vs roma odgodzeno opet?
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#10045 Re: Serie A

Post by relativno84 »

Tomahawk11 wrote:Jeste, a to je zato i što sam crnac 8-)
Serija B :novine:
Ti se našao o obrazu i licemjerju.
Vidis kako se blamiras, ali moras jer je to jace od tebe :D
Cisto da ne pitas ko i kako, znas ti dobro ali volis kao sto rekoh :D
https://www.klix.ba/sport/nogomet/celni ... /150324128
Last edited by relativno84 on 13/12/2017 21:18, edited 1 time in total.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#10046 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

ovo_malo_duse wrote:Jeli ovo Sampdoria vs roma odgodzeno opet?

jeste zbog kupa Italije, igrace u januaru tu utakmicu, a poslije 3 dana igraju na Olimpiku :-?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10047 Re: Serie A

Post by Tomahawk11 »

relativno84 wrote:
Tomahawk11 wrote:Jeste, a to je zato i što sam crnac 8-)
Serija B :novine:
Ti se našao o obrazu i licemjerju.
Vidis kako se blamiras, ali moras jer je to jace od tebe :D
Ne blamiram se sigurno kao što to ti radiš.
Uhvatio si se na temi o Seriji A Reala i, kako ti kažeš, Penalda.
Da, i toga što sam, zamisli, bordo.

Nije tu ništa jače od mene. Samo te podsjećam da nemaš pravo da nekog prozivaš za licemjerje, obraz i tako to.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#10048 Re: Serie A

Post by relativno84 »

Tomahawk11 wrote:Ne blamiram se sigurno kao što to ti radiš.
Uhvatio si se na temi o Seriji A Reala i, kako ti kažeš, Penalda.
Da, i toga što sam, zamisli, bordo.

Nije tu ništa jače od mene. Samo te podsjećam da nemaš pravo da nekog prozivaš za licemjerje, obraz i tako to.
Eto sad se vec i ponavljas, ali dobro lakse je tako. Razumijem moras sad istrajati bilo bi previse, kao sto vidis ja mogu slobodno da kazem cista obraza jer je jasno dokazano da su osteceni drasticno izbacivanjem. Slobodno ti ponavljaj to koliko hoces puta ali nece zbog toga postati istina. Tako da nema potrebe trositi slova.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#10049 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#10050 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

Lider serie A kod kuce porazen od jakog Udinesea. Umorili se od kupa Italije.
Post Reply