Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Point.
- Posts: 33474
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#10026 Re: Serie A
Ono je bio penal, kraj price.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#10027 Re: Serie A
Ima li gdje da se vidi taj penal, crveni smo bar rijesili, vise je nego ocita namjera da ga opali, tako da crveni nego sta.
- Logovan
- Posts: 102738
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#10028 Re: Serie A
Inter jedva prođe dalje. 
- Point.
- Posts: 33474
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#10029 Re: Serie A
Nisi ti nista rijesio. Kakva je bila namjera Burdissa, da ga pomilki po obrazu?relativno84 wrote:Ima li gdje da se vidi taj penal, crveni smo bar rijesili, vise je nego ocita namjera da ga opali, tako da crveni nego sta.
Kad juventini komentarisu sudjenje.
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#10030 Re: Serie A
jbt "zamahnuo" glavom ka glavi suparnika, pa to sudija pogledao na varu i opet kazu nije crveni
.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10031 Re: Serie A
Zamahnuo jeste, al je više ovaj isfoliro nego što ga je udario. Žuti obojici, crveni nikako, pogotovo što je gledao ovu situaciju na ponovljenom snimku.
A penal jeste bio, igranje rukom, lopta ide prema golu.
Doduše, vidim da komentarišu objektivni
Romanisti i Juventini 
A penal jeste bio, igranje rukom, lopta ide prema golu.
Doduše, vidim da komentarišu objektivni
- Point.
- Posts: 33474
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#10032 Re: Serie A
Objektivnost im je vrlina.
- studeni76
- Posts: 6781
- Joined: 03/06/2009 14:12
#10033 Re: Serie A
Kao u NFL-u, nema nepobitnog dokaza da ga nije zakačio i odluka na terenu ostaje. Znači crveni, svlačionica pa ženi kod kuće nek zamahuje glavom. Jbg ko mu je kriv kada je glup, sjebo cijelu ekipu
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#10034 Re: Serie A
Uh uh a ovamo se baca drkica na Penalda, neka dobro jeTomahawk11 wrote:Doduše, vidim da komentarišu objektivniRomanisti i Juventini
Mozete kenjati koliko hocete ali var polako donosi ravnotezu u igri, sve manje ima sranja. Jedino jos da ubrzaju proces odluke i bit ce ok.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10035 Re: Serie A
Kakve Penaldo ima veze sa navedenom situacijom?relativno84 wrote:Uh uh a ovamo se baca drkica na Penalda, neka dobro jeTomahawk11 wrote:Doduše, vidim da komentarišu objektivniRomanisti i Juventini
Mozete kenjati koliko hocete ali var polako donosi ravnotezu u igri, sve manje ima sranja. Jedino jos da ubrzaju proces odluke i bit ce ok.
Odrasti jednom, nauči se komunicirati....ne kontam one koji nešto pokušavaju sa Penaldo, Lesi, meljo, njanjajevo i tom pričom....fakat ne kontam
Naravno da subjektivno komentarišeš i da nećeš da priznaš očitu grešku sudije gdje je usmjerio tok utakmice i jedne debelo pogurao, a druge oštetio.
Još nije direktno vezano za klub za koji navijaš/simpatišeš....ali ipak su oni protivnici, šta god da se desi - nisu i ne mogu biti oštećeni
Ja prema Laciju nemam niti nekih simpatija, a nisu mi ni mrski, tako da sam sigurno objektivniji od tebe.
Al bitno je da si ti meni šukno sa, pazi sad, Penaldom
Kakvu, bolan, ravnotežu?
Pa nije htio da gleda situaciju sa očitim penalom, ali je gledao simulaciju ovog iz Torina i skonto da je za crvenog
Bude li se ovako, selektivno primjenivalo, biće itekako kmečanja.
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#10036 Re: Serie A
Eki to,a cvili Alegri ko kujica kakva protiv VAR-a....relativno84 wrote:Uh uh a ovamo se baca drkica na Penalda, neka dobro jeTomahawk11 wrote:Doduše, vidim da komentarišu objektivniRomanisti i Juventini
Mozete kenjati koliko hocete ali var polako donosi ravnotezu u igri, sve manje ima sranja. Jedino jos da ubrzaju proces odluke i bit ce ok.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#10037 Re: Serie A
Citava planeta zna zasto je Penaldo, licemjerje ti lose lezi . Vise je nego ocito da je bio pogodak i to pod precku. Iskreno jebe mi se za bilo koji drugi tim u Italiji, ali je zbilja apsurdno da neko ko gotivi klub koji dobija toliko penala prodaje sad neku objektivnost i jos prigovara nekome sto stvari posmatra drugacije. Mada nista cudno ipak si bordo.Tomahawk11 wrote:Kakve Penaldo ima veze sa navedenom situacijom?
Odrasti jednom, nauči se komunicirati....ne kontam one koji nešto pokušavaju sa Penaldo, Lesi, meljo, njanjajevo i tom pričom....fakat ne kontam![]()
Naravno da subjektivno komentarišeš i da nećeš da priznaš očitu grešku sudije gdje je usmjerio tok utakmice i jedne debelo pogurao, a druge oštetio.
Još nije direktno vezano za klub za koji navijaš/simpatišeš....ali ipak su oni protivnici, šta god da se desi - nisu i ne mogu biti oštećeni![]()
Ja prema Laciju nemam niti nekih simpatija, a nisu mi ni mrski, tako da sam sigurno objektivniji od tebe.
Al bitno je da si ti meni šukno sa, pazi sad, Penaldom![]()
Kakvu, bolan, ravnotežu?
Pa nije htio da gleda situaciju sa očitim penalom, ali je gledao simulaciju ovog iz Torina i skonto da je za crvenog![]()
![]()
Bude li se ovako, selektivno primjenivalo, biće itekako kmečanja.
Vec se primjenjuje selektivno, ko prati ovu sezonu to vidi, ali naravno ako ja kazem da to nije dobro, odmah iskoci pet padobranaca sa doskocicama Juventus nema pravo da se zali itd. Dovoljno je pogledati zadnjih par sezona i broj penala koji su svirani, i vidimo ko se gura.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10038 Re: Serie A
VAR je smece koje kvari plemenitu igru.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#10039 Re: Serie A
Ma nije smeće, treba greške iskorijeniti, samo je problem što se koristi selektivno i nekonzistentno. Treba svaku spornu odluku pregledati.ultima_palabra wrote:VAR je smece koje kvari plemenitu igru.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10040 Re: Serie A
Pa kako ces regulisati da se svaka pregleda? Uvijek ce btii ljudski faktor koji ce odlucivati o tome.Muhamed Đakmić wrote:Ma nije smeće, treba greške iskorijeniti, samo je problem što se koristi selektivno i nekonzistentno. Treba svaku spornu odluku pregledati.ultima_palabra wrote:VAR je smece koje kvari plemenitu igru.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#10041 Re: Serie A
Smijesni ste obojica. Gdje ces od zabara ocekivat' da budu objektivni i svaku spornu odluku pregledaju? Pa ljudi su izmislili sve zive prevare koje se pojavljuju u ovom sportu, a da o drugim domenima ne govorimo.
Cak iako bi upotrijebili neku vrstu AI u cilju maksimalne objektivnosti, oni bi nasli nacin kako da je prevare.
Cak iako bi upotrijebili neku vrstu AI u cilju maksimalne objektivnosti, oni bi nasli nacin kako da je prevare.
- Point.
- Posts: 33474
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#10042 Re: Serie A
Dati pravo svakoj ekipi po jedan VAR po poluvremenu, slicno kao u tenisu.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10043 Re: Serie A
Jeste, a to je zato i što sam crnacrelativno84 wrote:
Citava planeta zna zasto je Penaldo, licemjerje ti lose lezi . Vise je nego ocito da je bio pogodak i to pod precku. Iskreno jebe mi se za bilo koji drugi tim u Italiji, ali je zbilja apsurdno da neko ko gotivi klub koji dobija toliko penala prodaje sad neku objektivnost i jos prigovara nekome sto stvari posmatra drugacije. Mada nista cudno ipak si bordo.
Vec se primjenjuje selektivno, ko prati ovu sezonu to vidi, ali naravno ako ja kazem da to nije dobro, odmah iskoci pet padobranaca sa doskocicama Juventus nema pravo da se zali itd. Dovoljno je pogledati zadnjih par sezona i broj penala koji su svirani, i vidimo ko se gura.
Serija B
Ti se našao o obrazu i licemjerju.
- ovo_malo_duse
- Posts: 3251
- Joined: 01/11/2006 12:59
- Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno
#10044 Re: Serie A
Jeli ovo Sampdoria vs roma odgodzeno opet?
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#10045 Re: Serie A
Vidis kako se blamiras, ali moras jer je to jace od tebeTomahawk11 wrote:Jeste, a to je zato i što sam crnac![]()
Serija B![]()
Ti se našao o obrazu i licemjerju.
Cisto da ne pitas ko i kako, znas ti dobro ali volis kao sto rekoh
https://www.klix.ba/sport/nogomet/celni ... /150324128
Last edited by relativno84 on 13/12/2017 21:18, edited 1 time in total.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#10046 Re: Serie A
ovo_malo_duse wrote:Jeli ovo Sampdoria vs roma odgodzeno opet?
jeste zbog kupa Italije, igrace u januaru tu utakmicu, a poslije 3 dana igraju na Olimpiku
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#10047 Re: Serie A
Ne blamiram se sigurno kao što to ti radiš.relativno84 wrote:Vidis kako se blamiras, ali moras jer je to jace od tebeTomahawk11 wrote:Jeste, a to je zato i što sam crnac![]()
Serija B![]()
Ti se našao o obrazu i licemjerju.
Uhvatio si se na temi o Seriji A Reala i, kako ti kažeš, Penalda.
Da, i toga što sam, zamisli, bordo.
Nije tu ništa jače od mene. Samo te podsjećam da nemaš pravo da nekog prozivaš za licemjerje, obraz i tako to.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#10048 Re: Serie A
Eto sad se vec i ponavljas, ali dobro lakse je tako. Razumijem moras sad istrajati bilo bi previse, kao sto vidis ja mogu slobodno da kazem cista obraza jer je jasno dokazano da su osteceni drasticno izbacivanjem. Slobodno ti ponavljaj to koliko hoces puta ali nece zbog toga postati istina. Tako da nema potrebe trositi slova.Tomahawk11 wrote:Ne blamiram se sigurno kao što to ti radiš.
Uhvatio si se na temi o Seriji A Reala i, kako ti kažeš, Penalda.
Da, i toga što sam, zamisli, bordo.
Nije tu ništa jače od mene. Samo te podsjećam da nemaš pravo da nekog prozivaš za licemjerje, obraz i tako to.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#10050 Re: Serie A
Lider serie A kod kuce porazen od jakog Udinesea. Umorili se od kupa Italije.
