Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#10026 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

mirsek wrote:
512MB wrote:Hrana je na zapadu jeftinija jer je ponuda a stim i konkurencija veca, jednostavna racunica..
Neke radnje tipa new yorker imaju svuda manje vise iste cijene bez obzira na konkurenciju. Ako je majica 5 eura u Minhenu, u Sarajevu ce biti 10 KM.
Mislim nije hrana al opet se moze porediti.
Odjeca je jeftinija u USA nego u BiH ili bilo gdje u regionu. Jeans koji ovdje mozes kupiti po $35-40 kod nas tushe minimu 100E i masa drugih stvari. Da se ne ponavljam stalno.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#10027 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Jos sad da objasnis ljudima kako se skromni dobri bosnjak moze docepati USA
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#10028 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

insomnia78 wrote:Manite lafine. Hinjski i coporativno su zajebavali cojka
Pa nije dijete, zna i on sta je pilana.
Pa i on zajebava nekad, ko i svi mi, nista mimo standarda. Bio je vec iznerviran 100%.
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#10029 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

insomnia78 wrote:Manite lafine. Hinjski i coporativno su zajebavali cojka
Nista iznad prosjeka, uzdrzo sam se da mu ne pristajem na muku ali poceo je da pises ko da gledas Keeping up with Kardashians :mrgreen:. Kanje je danas ruco grah pa se izvalio, Kim je potkuhala pogacu za kasnije, mala SouthEast se usrala pa joj se gujica ojela :mrgreen:.
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#10030 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

insomnia78 wrote:Jos sad da objasnis ljudima kako se skromni dobri bosnjak moze docepati USA
Isto ko i ti Francuske :mrgreen: .
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#10031 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

insomnia78 wrote:Manite lafine. Hinjski i coporativno su zajebavali cojka
covjek rinta od ranog sabah do akšama :-) sve što ima rintajuci steko--ništa mu na guzove došlo nije :-)

moje su ruke haman ko u djevojcice poredeci ih sa njegovim

al hajd :-) ne bih da duljim

da ne kvarim temu :D
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#10032 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

detroit-mercy wrote:
mirsek wrote:
512MB wrote:Hrana je na zapadu jeftinija jer je ponuda a stim i konkurencija veca, jednostavna racunica..
Neke radnje tipa new yorker imaju svuda manje vise iste cijene bez obzira na konkurenciju. Ako je majica 5 eura u Minhenu, u Sarajevu ce biti 10 KM.
Mislim nije hrana al opet se moze porediti.
Odjeca je jeftinija u USA nego u BiH ili bilo gdje u regionu. Jeans koji ovdje mozes kupiti po $35-40 kod nas tushe minimu 100E i masa drugih stvari. Da se ne ponavljam stalno.
Ok al sta si htio reci, zbog cega je to tako ?
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#10033 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

mirsek wrote:
insomnia78 wrote:Manite lafine. Hinjski i coporativno su zajebavali cojka
Pa nije dijete, zna i on sta je pilana.
Pa i on zajebava nekad, ko i svi mi, nista mimo standarda. Bio je vec iznerviran 100%.
Ma nije mu zena dala garant :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#10034 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by moonca »

insomnia78 wrote:Jos sad da objasnis ljudima kako se skromni dobri bosnjak moze docepati USA

Mogu ti ja biti spozor. :roll1:

:pisnula:
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#10035 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

mirsek wrote:
detroit-mercy wrote:
mirsek wrote: Neke radnje tipa new yorker imaju svuda manje vise iste cijene bez obzira na konkurenciju. Ako je majica 5 eura u Minhenu, u Sarajevu ce biti 10 KM.
Mislim nije hrana al opet se moze porediti.
Odjeca je jeftinija u USA nego u BiH ili bilo gdje u regionu. Jeans koji ovdje mozes kupiti po $35-40 kod nas tushe minimu 100E i masa drugih stvari. Da se ne ponavljam stalno.
Ok al sta si htio reci, zbog cega je to tako ?
Veca konkurencija, purchasing power- znaci njihovi lanci prodavnica kad narucju narucuju odjednom milione komada, manji porezi, oni su mozda druga-treca ruka do nas dok dodje mi smo sesta-sedma, mislim da je dosta :mrgreen: .
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#10036 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

muha_sa wrote:
insomnia78 wrote:Manite lafine. Hinjski i coporativno su zajebavali cojka
covjek rinta od ranog sabah do akšama :-) sve što ima rintajuci steko--ništa mu na guzove došlo nije :-)

moje su ruke haman ko u djevojcice poredeci ih sa njegovim

al hajd :-) ne bih da duljim

da ne kvarim temu :D
Eto nama na guzove doslo :mrgreen:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#10037 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pustopoljina »

detroit-mercy wrote:
insomnia78 wrote:Manite lafine. Hinjski i coporativno su zajebavali cojka
Nista iznad prosjeka, uzdrzo sam se da mu ne pristajem na muku ali poceo je da pises ko da gledas Keeping up with Kardashians :mrgreen:. Kanje je danas ruco grah pa se izvalio, Kim je potkuhala pogacu za kasnije, mala SouthEast se usrala pa joj se gujica ojela :mrgreen:.
Ja, und?
Svi to radimo u fazama.
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#10038 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

detroit-mercy wrote:
muha_sa wrote:
insomnia78 wrote:Manite lafine. Hinjski i coporativno su zajebavali cojka
covjek rinta od ranog sabah do akšama :-) sve što ima rintajuci steko--ništa mu na guzove došlo nije :-)

moje su ruke haman ko u djevojcice poredeci ih sa njegovim

al hajd :-) ne bih da duljim

da ne kvarim temu :D
Eto nama na guzove doslo :mrgreen:
de ba :-)
negdje sam reko da vam je na guzove došlo :? :?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#10039 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

moonca wrote:
insomnia78 wrote:Jos sad da objasnis ljudima kako se skromni dobri bosnjak moze docepati USA

Mogu ti ja biti spozor. :roll1:

:pisnula:
Ja bih u USA jedino zbog oruzja
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#10040 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

pustopoljina wrote:
detroit-mercy wrote:
insomnia78 wrote:Manite lafine. Hinjski i coporativno su zajebavali cojka
Nista iznad prosjeka, uzdrzo sam se da mu ne pristajem na muku ali poceo je da pises ko da gledas Keeping up with Kardashians :mrgreen:. Kanje je danas ruco grah pa se izvalio, Kim je potkuhala pogacu za kasnije, mala SouthEast se usrala pa joj se gujica ojela :mrgreen:.
Ja, und?
Svi to radimo u fazama.
Na, und?
Ja pijem samo vikendom nije isto sto i ja pijem svaki dan :mrgreen:.
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#10041 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

insomnia78 wrote:
moonca wrote:
insomnia78 wrote:Jos sad da objasnis ljudima kako se skromni dobri bosnjak moze docepati USA

Mogu ti ja biti spozor. :roll1:

:pisnula:
Ja bih u USA jedino zbog oruzja
A gudra :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#10042 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by moonca »

insomnia78 wrote: Ja bih u USA jedino zbog oruzja
Mozes li objasniti..zasto .?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#10043 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Gudre ima svudje
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#10044 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

muha_sa wrote:
detroit-mercy wrote:
muha_sa wrote:
covjek rinta od ranog sabah do akšama :-) sve što ima rintajuci steko--ništa mu na guzove došlo nije :-)

moje su ruke haman ko u djevojcice poredeci ih sa njegovim

al hajd :-) ne bih da duljim

da ne kvarim temu :D
Eto nama na guzove doslo :mrgreen:
de ba :-)
negdje sam reko da vam je na guzove došlo :? :?
Nisi ali nema potrebe da podvlacis da nekome drugom nije na guzove doslo. Da smo pricali o Fudi Bacakovicu pa da kazes, nije mu na guzove doslo :mrgreen: pa da se onda sporimo :roll:
Havana nam je nebrojeno puta ispricao cime se bavi :mrgreen: .
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#10045 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

moonca wrote:
insomnia78 wrote: Ja bih u USA jedino zbog oruzja
Mozes li objasniti..zasto .?
Zato sto je cool
Otaj rad
Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#10046 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by moonca »

Ou..... :-)
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#10047 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by славянин »

moonca wrote:
insomnia78 wrote: Ja bih u USA jedino zbog oruzja
Mozes li objasniti..zasto .?
Jer ga maltretiraju pa misli da ga nece maltretirati ako bude nosao oruzije.. i onda se desi ovo:


:D

Dodji evo u Bosnu imas oruzija kakvog oces. :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#10048 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pustopoljina »

detroit-mercy wrote: Na, und?
Ja pijem samo vikendom nije isto sto i ja pijem svaki dan :mrgreen:.
Svaki dan casu crnog cak i preporucuju ;)
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#10049 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pustopoljina »

insomnia78 wrote: Ja bih u USA jedino zbog oruzja
Tamo medju redneckse :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#10050 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

pustopoljina wrote:
insomnia78 wrote: Ja bih u USA jedino zbog oruzja
Tamo medju redneckse :lol:
Pa nisam ni ja bas sa beckog dvora
Post Reply