Odjeca je jeftinija u USA nego u BiH ili bilo gdje u regionu. Jeans koji ovdje mozes kupiti po $35-40 kod nas tushe minimu 100E i masa drugih stvari. Da se ne ponavljam stalno.mirsek wrote:Neke radnje tipa new yorker imaju svuda manje vise iste cijene bez obzira na konkurenciju. Ako je majica 5 eura u Minhenu, u Sarajevu ce biti 10 KM.512MB wrote:Hrana je na zapadu jeftinija jer je ponuda a stim i konkurencija veca, jednostavna racunica..
Mislim nije hrana al opet se moze porediti.
Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#10026 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#10027 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jos sad da objasnis ljudima kako se skromni dobri bosnjak moze docepati USA
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#10028 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa nije dijete, zna i on sta je pilana.insomnia78 wrote:Manite lafine. Hinjski i coporativno su zajebavali cojka
Pa i on zajebava nekad, ko i svi mi, nista mimo standarda. Bio je vec iznerviran 100%.
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#10029 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Nista iznad prosjeka, uzdrzo sam se da mu ne pristajem na muku ali poceo je da pises ko da gledas Keeping up with Kardashiansinsomnia78 wrote:Manite lafine. Hinjski i coporativno su zajebavali cojka
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#10030 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Isto ko i ti Francuskeinsomnia78 wrote:Jos sad da objasnis ljudima kako se skromni dobri bosnjak moze docepati USA
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#10031 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
covjek rinta od ranog sabah do akšamainsomnia78 wrote:Manite lafine. Hinjski i coporativno su zajebavali cojka
moje su ruke haman ko u djevojcice poredeci ih sa njegovim
al hajd
da ne kvarim temu
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#10032 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ok al sta si htio reci, zbog cega je to tako ?detroit-mercy wrote:Odjeca je jeftinija u USA nego u BiH ili bilo gdje u regionu. Jeans koji ovdje mozes kupiti po $35-40 kod nas tushe minimu 100E i masa drugih stvari. Da se ne ponavljam stalno.mirsek wrote:Neke radnje tipa new yorker imaju svuda manje vise iste cijene bez obzira na konkurenciju. Ako je majica 5 eura u Minhenu, u Sarajevu ce biti 10 KM.512MB wrote:Hrana je na zapadu jeftinija jer je ponuda a stim i konkurencija veca, jednostavna racunica..
Mislim nije hrana al opet se moze porediti.
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#10033 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma nije mu zena dala garantmirsek wrote:Pa nije dijete, zna i on sta je pilana.insomnia78 wrote:Manite lafine. Hinjski i coporativno su zajebavali cojka
Pa i on zajebava nekad, ko i svi mi, nista mimo standarda. Bio je vec iznerviran 100%.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#10034 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
insomnia78 wrote:Jos sad da objasnis ljudima kako se skromni dobri bosnjak moze docepati USA
Mogu ti ja biti spozor.
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#10035 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Veca konkurencija, purchasing power- znaci njihovi lanci prodavnica kad narucju narucuju odjednom milione komada, manji porezi, oni su mozda druga-treca ruka do nas dok dodje mi smo sesta-sedma, mislim da je dostamirsek wrote:Ok al sta si htio reci, zbog cega je to tako ?detroit-mercy wrote:Odjeca je jeftinija u USA nego u BiH ili bilo gdje u regionu. Jeans koji ovdje mozes kupiti po $35-40 kod nas tushe minimu 100E i masa drugih stvari. Da se ne ponavljam stalno.mirsek wrote: Neke radnje tipa new yorker imaju svuda manje vise iste cijene bez obzira na konkurenciju. Ako je majica 5 eura u Minhenu, u Sarajevu ce biti 10 KM.
Mislim nije hrana al opet se moze porediti.
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#10036 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Eto nama na guzove doslomuha_sa wrote:covjek rinta od ranog sabah do akšamainsomnia78 wrote:Manite lafine. Hinjski i coporativno su zajebavali cojkasve što ima rintajuci steko--ništa mu na guzove došlo nije
![]()
moje su ruke haman ko u djevojcice poredeci ih sa njegovim
al hajdne bih da duljim
da ne kvarim temu
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#10037 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ja, und?detroit-mercy wrote:Nista iznad prosjeka, uzdrzo sam se da mu ne pristajem na muku ali poceo je da pises ko da gledas Keeping up with Kardashiansinsomnia78 wrote:Manite lafine. Hinjski i coporativno su zajebavali cojka. Kanje je danas ruco grah pa se izvalio, Kim je potkuhala pogacu za kasnije, mala SouthEast se usrala pa joj se gujica ojela
.
Svi to radimo u fazama.
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#10038 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
de badetroit-mercy wrote:Eto nama na guzove doslomuha_sa wrote:covjek rinta od ranog sabah do akšamainsomnia78 wrote:Manite lafine. Hinjski i coporativno su zajebavali cojkasve što ima rintajuci steko--ništa mu na guzove došlo nije
![]()
moje su ruke haman ko u djevojcice poredeci ih sa njegovim
al hajdne bih da duljim
da ne kvarim temu
negdje sam reko da vam je na guzove došlo
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#10039 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ja bih u USA jedino zbog oruzjamoonca wrote:insomnia78 wrote:Jos sad da objasnis ljudima kako se skromni dobri bosnjak moze docepati USA
Mogu ti ja biti spozor.![]()
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#10040 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Na, und?pustopoljina wrote:Ja, und?detroit-mercy wrote:Nista iznad prosjeka, uzdrzo sam se da mu ne pristajem na muku ali poceo je da pises ko da gledas Keeping up with Kardashiansinsomnia78 wrote:Manite lafine. Hinjski i coporativno su zajebavali cojka. Kanje je danas ruco grah pa se izvalio, Kim je potkuhala pogacu za kasnije, mala SouthEast se usrala pa joj se gujica ojela
.
Svi to radimo u fazama.
Ja pijem samo vikendom nije isto sto i ja pijem svaki dan
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#10041 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
A gudrainsomnia78 wrote:Ja bih u USA jedino zbog oruzjamoonca wrote:insomnia78 wrote:Jos sad da objasnis ljudima kako se skromni dobri bosnjak moze docepati USA
Mogu ti ja biti spozor.![]()
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#10042 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Mozes li objasniti..zasto .?insomnia78 wrote: Ja bih u USA jedino zbog oruzja
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#10043 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Gudre ima svudje
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#10044 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Nisi ali nema potrebe da podvlacis da nekome drugom nije na guzove doslo. Da smo pricali o Fudi Bacakovicu pa da kazes, nije mu na guzove doslomuha_sa wrote:de badetroit-mercy wrote:Eto nama na guzove doslomuha_sa wrote:
covjek rinta od ranog sabah do akšamasve što ima rintajuci steko--ništa mu na guzove došlo nije
![]()
moje su ruke haman ko u djevojcice poredeci ih sa njegovim
al hajdne bih da duljim
da ne kvarim temu![]()
negdje sam reko da vam je na guzove došlo![]()
Havana nam je nebrojeno puta ispricao cime se bavi
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#10045 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Zato sto je coolmoonca wrote:Mozes li objasniti..zasto .?insomnia78 wrote: Ja bih u USA jedino zbog oruzja
Otaj rad

-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#10047 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jer ga maltretiraju pa misli da ga nece maltretirati ako bude nosao oruzije.. i onda se desi ovo:moonca wrote:Mozes li objasniti..zasto .?insomnia78 wrote: Ja bih u USA jedino zbog oruzja
Dodji evo u Bosnu imas oruzija kakvog oces.
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#10048 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Svaki dan casu crnog cak i preporucujudetroit-mercy wrote: Na, und?
Ja pijem samo vikendom nije isto sto i ja pijem svaki dan.
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#10049 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Tamo medju redneckseinsomnia78 wrote: Ja bih u USA jedino zbog oruzja
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#10050 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa nisam ni ja bas sa beckog dvorapustopoljina wrote:Tamo medju redneckseinsomnia78 wrote: Ja bih u USA jedino zbog oruzja
