Danasnji "feminizam"

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#10026 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:27
Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:25
Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:24

Raskalašene žene nisu,ali Boga mi vidim svaka raskalašena kockasta glava voda djevojku i djevojke,možda tebi nisu privlačni.
naravno da nisu prvlacni, ali opet sebe prihvatam kao promiskuitetnu osobu :-D
Pa možda tebi ali u praksi raskalašeni muškarci su izuzento poželjni među djevojkama
pa meni nisu nikad, eto vidis, da kao promiskuitetna osoba biram :-D

zato, ne mozes pisati o svakoj zeni sa visim liibidom je kurfica ;-)
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#10027 Re: Danasnji "feminizam"

Post by 88Sioux »

Samo raskalašno!
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#10028 Re: Danasnji "feminizam"

Post by animals »

Ovaj Vezir ko onaj na onoj temi o migrantima..
ubije ti volju za zivot..to su pametnjakovici koji sve znaju o necemu sto nisu nikad probali :-)
User avatar
Rothmans
Posts: 4651
Joined: 21/11/2019 21:32

#10029 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Rothmans »

SaraFina wrote: 07/06/2020 16:22
4 veze i 4 Partnera za 4 godine, prije su znak loše procjene, nego promiskuiteta.

Što bi se lose provela? Trosi emocije bezveze? To da.
Lose bi se provela jer je ipak spavala sa 4 muskarca i cesto se u braku takve stvari zenama nabijaju na nos. Ne govorim samo o promiskuitetu ,shvati vec jednom.

P.s ovakvi poput dejla i animalsa su u pravom zivotu hinje koje svojom podrskom u 99.99% slucajeva zele nesto da usicare. Veci sam vam ja prijatelj jer odmah znas da nit si ti za mene nit ja za tebe
User avatar
dale cooper
Posts: 31383
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10030 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

SaraFina wrote: 07/06/2020 16:23
Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:17
SaraFina wrote: 07/06/2020 15:44 Vezire, slušaj Dale-a. Moja ti je prijateljska preporuka. Ne misli ti zlo. Iako brutalno zvuci.
Ma šta ga imam slušati,posebna pahuljica koja dan danas traži svoj tor istomišljenika a možda ga i ima ne znam.Pljue po svemu što je dio i njega i njegove okoline.Takvi su kontraekstrem shisha boyzima i mahalašima,dvije strane iste medalje.Mahalcu puštiš ACDC počne te zajebavati,ovakvom putiš Seku zove te debilom i papkom samo što ovaj ima problem ne može preko ega prelomiti trubofolk.A za čudo božije ja mogu oboje služati kao i većina raje.¸skoro 15 godina na forumu,dio mu života postao,preko 35 banki raspravlja se sa jednim balavcima kao ja toliko o njegovoj mudrosti.Svakako na ovom forumu dovoljno je malo mesa baciti da se krene u svađu i raspravu.Što je najjače ja uporedo koristim i krstaricui toliko je raja tamo normalnija i pristupačnija,kao i uživo.Ko je god otišao u Beograd i Zagreb zna da su ljudi normalniji i bolji,a kada sam vidio njihove djevojke tačno čovjek shvati koliko su naše u Sarajevu debilne i zatucane.Normalne,opuštene,nema netrpeljivosti,čak i same znaju prići,slobodnije.Par stotina metara do lukavice drugačiji mentalitet ljudi a pogotovo djevojke su "pitomije".Ali tu je šta je ne može meni ni BG ni ZG biti preči kada ja tamo nisam rođen.A tebi Dale ako se Sarajevo ne sviđa brate od Amerike do Australije dug put.
Oj zivote :run:
Jesi vidjela što mi se momak nagovori. :lol: I onda ja brutalan. :D Još samo da je pogodio temu. Ovako malo o šiša barovima, malo
o muzici, malo o Sarajevu, malo o pristupačnosti cura iz Beograda i Zagreba naspram Sarajki. Udrobio. :-) :mrgreen:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#10031 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

Rothmans wrote: 07/06/2020 16:34
SaraFina wrote: 07/06/2020 16:22
4 veze i 4 Partnera za 4 godine, prije su znak loše procjene, nego promiskuiteta.

Što bi se lose provela? Trosi emocije bezveze? To da.
Lose bi se provela jer je ipak spavala sa 4 muskarca i cesto se u braku takve stvari zenama nabijaju na nos. Ne govorim samo o promiskuitetu ,shvati vec jednom.

P.s ovakvi poput dejla i animalsa su u pravom zivotu hinje koje svojom podrskom u 99.99% slucajeva zele nesto da usicare. Veci sam vam ja prijatelj jer odmah znas da nit si ti za mene nit ja za tebe
:-) :lol:
User avatar
Mladi Vezir
Posts: 203
Joined: 28/05/2020 13:22
Location: Bosanski pašaluk,Sarajevo

#10032 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Mladi Vezir »

Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:31
Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:27
Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:25

naravno da nisu prvlacni, ali opet sebe prihvatam kao promiskuitetnu osobu :-D
Pa možda tebi ali u praksi raskalašeni muškarci su izuzento poželjni među djevojkama
pa meni nisu nikad, eto vidis, da kao promiskuitetna osoba biram :-D

zato, ne mozes pisati o svakoj zeni sa visim liibidom je kurfica ;-)
Kurva je mentalitet koji je usko vezan sa promiskuitetom.Pa neka si ako bih mogao i ja malo da dobijem?Samo ti pazi na hpv,ožiljačno tkivo izazira rak grlića.
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#10033 Re: Danasnji "feminizam"

Post by animals »

Rothmans wrote: 07/06/2020 16:34
SaraFina wrote: 07/06/2020 16:22
4 veze i 4 Partnera za 4 godine, prije su znak loše procjene, nego promiskuiteta.

Što bi se lose provela? Trosi emocije bezveze? To da.
Lose bi se provela jer je ipak spavala sa 4 muskarca i cesto se u braku takve stvari zenama nabijaju na nos. Ne govorim samo o promiskuitetu ,shvati vec jednom.

P.s ovakvi poput dejla i animalsa su u pravom zivotu hinje koje svojom podrskom u 99.99% slucajeva zele nesto da usicare. Veci sam vam ja prijatelj jer odmah znas da nit si ti za mene nit ja za tebe
:lol: :lol: :lol:
e jebem te zivote..
ovaj jos gori..
cuj usicarimo..
pa ja sto sam u svom zivotu usicario, usicario sam..
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#10034 Re: Danasnji "feminizam"

Post by animals »

Jebo me svak, kud udje na ovu temu... :-)
User avatar
Mladi Vezir
Posts: 203
Joined: 28/05/2020 13:22
Location: Bosanski pašaluk,Sarajevo

#10035 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Mladi Vezir »

dale cooper wrote: 07/06/2020 16:36
SaraFina wrote: 07/06/2020 16:23
Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:17

Ma šta ga imam slušati,posebna pahuljica koja dan danas traži svoj tor istomišljenika a možda ga i ima ne znam.Pljue po svemu što je dio i njega i njegove okoline.Takvi su kontraekstrem shisha boyzima i mahalašima,dvije strane iste medalje.Mahalcu puštiš ACDC počne te zajebavati,ovakvom putiš Seku zove te debilom i papkom samo što ovaj ima problem ne može preko ega prelomiti trubofolk.A za čudo božije ja mogu oboje služati kao i većina raje.¸skoro 15 godina na forumu,dio mu života postao,preko 35 banki raspravlja se sa jednim balavcima kao ja toliko o njegovoj mudrosti.Svakako na ovom forumu dovoljno je malo mesa baciti da se krene u svađu i raspravu.Što je najjače ja uporedo koristim i krstaricui toliko je raja tamo normalnija i pristupačnija,kao i uživo.Ko je god otišao u Beograd i Zagreb zna da su ljudi normalniji i bolji,a kada sam vidio njihove djevojke tačno čovjek shvati koliko su naše u Sarajevu debilne i zatucane.Normalne,opuštene,nema netrpeljivosti,čak i same znaju prići,slobodnije.Par stotina metara do lukavice drugačiji mentalitet ljudi a pogotovo djevojke su "pitomije".Ali tu je šta je ne može meni ni BG ni ZG biti preči kada ja tamo nisam rođen.A tebi Dale ako se Sarajevo ne sviđa brate od Amerike do Australije dug put.
Oj zivote :run:
Jesi vidjela što mi se momak nagovori. :lol: I onda ja brutalan. :D Još samo da je pogodio temu. Ovako malo o šiša barovima, malo
o muzici, malo o Sarajevu, malo o pristupačnosti cura iz Beograda i Zagreba naspram Sarajki. Udrobio. :-) :mrgreen:
To su ti sve analogije Bosanskog primitivizma ništa više.Primitivan si i ti koliko i onaj shisha boy,mislite da je vaše jedino ispravno i da su svi ostali koji ne rade isto budale i glupani.
User avatar
dale cooper
Posts: 31383
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10036 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:41
dale cooper wrote: 07/06/2020 16:36
SaraFina wrote: 07/06/2020 16:23

Oj zivote :run:
Jesi vidjela što mi se momak nagovori. :lol: I onda ja brutalan. :D Još samo da je pogodio temu. Ovako malo o šiša barovima, malo
o muzici, malo o Sarajevu, malo o pristupačnosti cura iz Beograda i Zagreba naspram Sarajki. Udrobio. :-) :mrgreen:
To su ti sve analogije Bosanskog primitivizma ništa više.Primitivan si i ti koliko i onaj shisha boy,mislite da je vaše jedino ispravno i da su svi ostali koji ne rade isto budale i glupani.
Ti si ustvari kapitalni primjerak toga o čemu pričaš. Tužno i tragično je što to ne shvataš, i što to sa svakim novim postom dokazuješ.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#10037 Re: Danasnji "feminizam"

Post by cLo »

Image
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#10038 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:39
Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:31
Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:27
Pa možda tebi ali u praksi raskalašeni muškarci su izuzento poželjni među djevojkama
pa meni nisu nikad, eto vidis, da kao promiskuitetna osoba biram :-D

zato, ne mozes pisati o svakoj zeni sa visim liibidom je kurfica ;-)
Kurva je mentalitet koji je usko vezan sa promiskuitetom.Pa neka si ako bih mogao i ja malo da dobijem?Samo ti pazi na hpv,ožiljačno tkivo izazira rak grlića.
zasto bih dala svakome, ako znam sto mogu uzeti :D

zasto ne kazes sebi i msukracim da paze na svoje pimpek zdravlje :shock:

dalje, kurva kao pojam se odnosi i na muskrace i na zene, ali ne eksluzivno za njhov promiskuitet :)

ti si upravo zatarazio moju picu, ko je tu kurfa :D
User avatar
Mladi Vezir
Posts: 203
Joined: 28/05/2020 13:22
Location: Bosanski pašaluk,Sarajevo

#10039 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Mladi Vezir »

Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:53
Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:39
Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:31

pa meni nisu nikad, eto vidis, da kao promiskuitetna osoba biram :-D

zato, ne mozes pisati o svakoj zeni sa visim liibidom je kurfica ;-)
Kurva je mentalitet koji je usko vezan sa promiskuitetom.Pa neka si ako bih mogao i ja malo da dobijem?Samo ti pazi na hpv,ožiljačno tkivo izazira rak grlića.
zasto bih dala svakome, ako znam sto mogu uzeti :D

zasto ne kazes sebi i msukracim da paze na svoje pimpek zdravlje :shock:

dalje, kurva kao pojam se odnosi i na muskrace i na zene, ali ne eksluzivno za njhov promiskuitet :)

ti si upravo zatarazio moju picu, ko je tu kurfa :D
Jesam brate najveći sam kurvar ja tebi nisam rekao da si kurva haha.Pa logično muškarac uvijek traži i pita a žena daje i zbog toga kurva samo može biti žena da je obrnuto da vi nama nudite a da mi prihvatamo ili odbijamo tada bi mogli biti kurve.Zato što možda ima kondom koji štiti samo ćunu ali ne i pizdu.Previše seksa izaziva HPV kod žena i sa kondomom i bez.Mi smo zaštićeni.Zašto ne bi dala svakome kada možeš muji možeš i hasi haha.ista je kita kod svih muškaraca samo ili kraća ili duža
Last edited by Mladi Vezir on 07/06/2020 16:58, edited 1 time in total.
User avatar
Mladi Vezir
Posts: 203
Joined: 28/05/2020 13:22
Location: Bosanski pašaluk,Sarajevo

#10040 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Mladi Vezir »

dale cooper wrote: 07/06/2020 16:46
Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:41
dale cooper wrote: 07/06/2020 16:36

Jesi vidjela što mi se momak nagovori. :lol: I onda ja brutalan. :D Još samo da je pogodio temu. Ovako malo o šiša barovima, malo
o muzici, malo o Sarajevu, malo o pristupačnosti cura iz Beograda i Zagreba naspram Sarajki. Udrobio. :-) :mrgreen:
To su ti sve analogije Bosanskog primitivizma ništa više.Primitivan si i ti koliko i onaj shisha boy,mislite da je vaše jedino ispravno i da su svi ostali koji ne rade isto budale i glupani.
Ti si ustvari kapitalni primjerak toga o čemu pričaš. Tužno i tragično je što to ne shvataš, i što to sa svakim novim postom dokazuješ.
Super,svoj ti pos'o,valjda imaš nešto ozbiljnije raditi sa skoro 40 godina,od toga da se naduravaš sa balavcem od 20? :-)
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#10041 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:56
Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:53
Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:39
Kurva je mentalitet koji je usko vezan sa promiskuitetom.Pa neka si ako bih mogao i ja malo da dobijem?Samo ti pazi na hpv,ožiljačno tkivo izazira rak grlića.
zasto bih dala svakome, ako znam sto mogu uzeti :D

zasto ne kazes sebi i msukracim da paze na svoje pimpek zdravlje :shock:

dalje, kurva kao pojam se odnosi i na muskrace i na zene, ali ne eksluzivno za njhov promiskuitet :)

ti si upravo zatarazio moju picu, ko je tu kurfa :D
Jesam brate najveći sam kurvar ja tebi nisam rekao da si kurva haha.Pa logično muškarac uvijek traži i pita a žena daje i zbog toga kurva samo može biti žena da je obrnuto da vi nama nudite a da mi prihvatamo ili odbijamo tada bi mogli biti kurve.Zato što možda ima kondom koji štiti samo ćunu ali ne i pizdu.Previše seksa izaziva HPV kod žena i sa kondomom i bez.Mi smo zaštićeni.Zašto ne bi dala svakome kada možeš muji možeš i hasi haha.ista je kita kod svih muškaraca samo ili kraća ili duža
pa po tvojoj logici svi , M i Z, na planeti su kurficnog ponasanja :D nisi svijestan da si to upravo napisao :-) :lol:
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#10042 Re: Danasnji "feminizam"

Post by cLo »

Image
User avatar
dale cooper
Posts: 31383
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10043 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:58
dale cooper wrote: 07/06/2020 16:46
Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:41

To su ti sve analogije Bosanskog primitivizma ništa više.Primitivan si i ti koliko i onaj shisha boy,mislite da je vaše jedino ispravno i da su svi ostali koji ne rade isto budale i glupani.
Ti si ustvari kapitalni primjerak toga o čemu pričaš. Tužno i tragično je što to ne shvataš, i što to sa svakim novim postom dokazuješ.
Super,svoj ti pos'o,valjda imaš nešto ozbiljnije raditi sa skoro 40 godina,od toga da se naduravaš sa balavcem od 20? :-)
Realno...boli me kurac za tobom, ali uvijek ću reagovati kad neko piše gluposti i nebuloze.

Nedjelja je i odmaram i radim što mi je ćejf. :mrgreen:
User avatar
Mladi Vezir
Posts: 203
Joined: 28/05/2020 13:22
Location: Bosanski pašaluk,Sarajevo

#10044 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Mladi Vezir »

Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 17:03
Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:56
Connaisseur Karlin wrote: 07/06/2020 16:53

zasto bih dala svakome, ako znam sto mogu uzeti :D

zasto ne kazes sebi i msukracim da paze na svoje pimpek zdravlje :shock:

dalje, kurva kao pojam se odnosi i na muskrace i na zene, ali ne eksluzivno za njhov promiskuitet :)

ti si upravo zatarazio moju picu, ko je tu kurfa :D
Jesam brate najveći sam kurvar ja tebi nisam rekao da si kurva haha.Pa logično muškarac uvijek traži i pita a žena daje i zbog toga kurva samo može biti žena da je obrnuto da vi nama nudite a da mi prihvatamo ili odbijamo tada bi mogli biti kurve.Zato što možda ima kondom koji štiti samo ćunu ali ne i pizdu.Previše seksa izaziva HPV kod žena i sa kondomom i bez.Mi smo zaštićeni.Zašto ne bi dala svakome kada možeš muji možeš i hasi haha.ista je kita kod svih muškaraca samo ili kraća ili duža
pa po tvojoj logici svi , M i Z, na planeti su kurficnog ponasanja :D nisi svijestan da si to upravo napisao :-) :lol:
Ma ja samo znam prvo se malo iživjeti sa ovim pa finu tražiti ako bude haha jer danas je svaka kurva dok ne dokaže suprotno..Može mi se jbg.Jesam licemjeran jesi vidjela haha
Last edited by Mladi Vezir on 07/06/2020 17:11, edited 1 time in total.
User avatar
Mladi Vezir
Posts: 203
Joined: 28/05/2020 13:22
Location: Bosanski pašaluk,Sarajevo

#10045 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Mladi Vezir »

dale cooper wrote: 07/06/2020 17:05
Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:58
dale cooper wrote: 07/06/2020 16:46

Ti si ustvari kapitalni primjerak toga o čemu pričaš. Tužno i tragično je što to ne shvataš, i što to sa svakim novim postom dokazuješ.
Super,svoj ti pos'o,valjda imaš nešto ozbiljnije raditi sa skoro 40 godina,od toga da se naduravaš sa balavcem od 20? :-)
Realno...boli me kurac za tobom, ali uvijek ću reagovati kad neko piše gluposti i nebuloze.

Nedjelja je i odmaram i radim što mi je ćejf. :mrgreen:
Ako te boli kurac za mnom onda i treba kada ja napišem nešto glupo.Skini mi se s kurca više Boga ti.Ou Svaka čast sam svoj šef niko kao ti
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#10046 Re: Danasnji "feminizam"

Post by SaraFina »

dale cooper wrote: 07/06/2020 16:36


[/quote]



Uzas.Kidamo. Vrati se E.N na temu sve ti je oprosteno!!!! 🙃🙃🙃🙃




Nego, daj vidi seriju onu sto sam kvotala i reci sta mislis. Na preporucite temi.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#10047 Re: Danasnji "feminizam"

Post by saint_mirad »

Pala tema kurcu za uši. :run:
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#10048 Re: Danasnji "feminizam"

Post by medvjed23 »

ženski i muški promiskuitet jesu različiti, ponajviše zbog puteva koji vode do njih.. muški put je pun truda, kupljenog cvijeća, napisanih pjesmica i(li) dr, dok je ženi dovoljno da kaže: tu sam i horna sam :D

dakle, razlika postoji, ali ne vidim potrebu da se toj razlici ili, šire, seksualnim izborima pripisuje moralna konotacija i da se nečiji obraz dovodi u pitanje.. to što neko jeste ili nije promiskuitetan ima malo, ako i toliko, uticaja na moj život.. ne umanjuje moju imovinu, ne narušava mi zdravlje, ne lišava me ljudskih prava, ne šteti mi ni na koji način.. stoga ja nemam razloga da nečiji seksualni izbor nazovem moralnim ili nemoralnim.. nije to stvar morala, to je stvar svačijeg prava da živi svoj život onako kako mu je ćeif.. pa ako se meni taj ćeif ne sviđa, ok, nikakav problem, jer niko me ne tjera da se sa tom osobom družim.. ja na svoju, ona na svoju stranu i svakom njegovo..
User avatar
dale cooper
Posts: 31383
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#10049 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 17:08
dale cooper wrote: 07/06/2020 17:05
Mladi Vezir wrote: 07/06/2020 16:58

Super,svoj ti pos'o,valjda imaš nešto ozbiljnije raditi sa skoro 40 godina,od toga da se naduravaš sa balavcem od 20? :-)
Realno...boli me kurac za tobom, ali uvijek ću reagovati kad neko piše gluposti i nebuloze.

Nedjelja je i odmaram i radim što mi je ćejf. :mrgreen:
Ako te boli kurac za mnom onda i treba kada ja napišem nešto glupo.Skini mi se s kurca više Boga ti.Ou Svaka čast sam svoj šef niko kao ti
Na pisanje gluposti već moram reagovati. :mrgreen:
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#10050 Re: Danasnji "feminizam"

Post by 88Sioux »

saint_mirad wrote: 07/06/2020 17:45 Pala tema kurcu za uši. :run:
Nije, naprotiv, sve prethodno napisano (ponajviše od strane mladoga vezira) je u skladu sa temom i veoma dobro prikazuje svu opravdanost "feminizma" i stavlja učinkovitost istog na test. :mrgreen:
Post Reply