Desavanja u Hrvatskoj
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83481
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#10001 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Ono sa falsifikovanjem naslovnice je vrhunac debilizma. 
- asurbanipal
- Posts: 6692
- Joined: 28/06/2010 15:54
- Location: opet sam ti u kafani
#10002 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Jakovina o opasnostima relativizacije ustaštva
- CSKA
- Posts: 3628
- Joined: 20/02/2008 16:28
#10003 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Evo ga dokumentarac o kojem se prica ovih dana.Hrvatskom se bave zadnjih pola sata....nadam se da ce jednom biti i prijevoda.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#10004 Re: Desavanja u Hrvatskoj
@hijena, sto vam ono Srbi i Jevreji nece na obiljezavanje godisnjice u Jasenovac?
Last edited by radostan dan on 12/04/2016 21:26, edited 1 time in total.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#10005 Re: Desavanja u Hrvatskoj
...Josipovic i Milanovic, takodje.
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#10006 Re: Desavanja u Hrvatskoj
jebe se kolindi sto nece doci. bitno je samo sta misli brisel i vasington, ustvari more li bit kakve konkretne politicko-ekonomske stete...a sve ostalo - macku o repradostan dan wrote:@hijena, sto vam ono Srbi i Jevreji nece na obiljezavanje godisnjice u Jasenovac?
- tututuuuu
- Posts: 2600
- Joined: 28/08/2015 22:58
#10007 Re: Desavanja u Hrvatskoj
CSKA wrote:Evo ga dokumentarac o kojem se prica ovih dana.Hrvatskom se bave zadnjih pola sata....nadam se da ce jednom biti i prijevoda.
Komentari ispod manje vise samo Srbi. I tako je i po stranim forumima ako uguglas npr. "Croats Srbs hate", pa fino Srbi onda standardno u svom stilu objasnjavaju kako su to sve Srbi, o zlocinima nad Srbima, kako izmisljaju jezike a u biti sve je to srpski a kako je njima to "smesno", kako su drugi ljubomorni na Srbe
- CSKA
- Posts: 3628
- Joined: 20/02/2008 16:28
#10008 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Dok ratuju na netu,a ne uzivo ja sam srecan 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#10010 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Bilo bi štete, zato je i bila primorana ...vivaldi wrote:jebe se kolindi sto nece doci. bitno je samo sta misli brisel i vasington, ustvari more li bit kakve konkretne politicko-ekonomske stete...a sve ostalo - macku o repradostan dan wrote:@hijena, sto vam ono Srbi i Jevreji nece na obiljezavanje godisnjice u Jasenovac?
istina, ne bez posljedica ...
'OBOJE STE POLITIČKI MRTVACI' Božidar Alić žestoko se obrušio na predsjednicu Grabar Kitarović i premijera Oreškovića
http://www.jutarnji.hr/-oboje-ste-polit ... a/1559174/
- pici
- Posts: 46386
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#10011 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Last edited by pici on 13/04/2016 13:13, edited 1 time in total.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#10012 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Da ne guglam sad, jel Božidar Alić onaj Božidar Alić, glumac? Ako jeste, steta...postovao sam njegov talenat i umjece, zaista.
- pici
- Posts: 46386
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#10013 Re: Desavanja u Hrvatskoj
jeste glumac jebo on mater svoju usrasku...snimio vise filmova za titina vakta neg za franjina... umjetnost i politika ne ide skupa to je ko nebo i zemlja...radostan dan wrote:Da ne guglam sad, jel Božidar Alić onaj Božidar Alić, glumac? Ako jeste, steta...postovao sam njegov talenat i umjece, zaista.
Filmografija
Televizijske uloge
"Instruktor" kao talijanski ispitivač (2010.)
"Najbolje godine" kao Vuk Hajduk (2009.)
"Ponos Ratkajevih" kao Karlo pl. Ratkaj (2007.-2008.)
"Cimmer fraj" kao general Hans Haltersniffer (2006.-2007.)
"Obični ljudi" kao producent (2006.-2007.)
"Ljubav u zaleđu" kao inspektor (2006.)
"Zabranjena ljubav" kao Jure Vuković (2005.)
"Milijun eura" kao Mecena (2005.)
"Tales of Mystery and Imagination" kao Egaeus (1993.)
"Putovanje u Vučjak" kao Štefina (1986.)
Filmske uloge
"Inspektor Martin i banda puževa" kao inspektor Martin (2012.)
"Crveno i crno" kao kupac (2006.)
"Kravata" kao Aleksandar Acan Hranilović (2006.)
"Pušća Bistra" kao prodavač krumpira (2005.)
"Jeruzalemski sindrom" (2004.)
"Duga mračna noć" kao Jakob (2004.)
"Milost mora" (2003.)
"Infekcija" kao general Genz (2003.)
"Sjećanje na Georgiju" kao dr. Polimac (2002.)
"Holding" (2001.)
"Četverored" kao Vasa (1999.)
"Agonija" kao barun Lenbach (1998.)
"Olovna pričest" (1995.)
"The Sands of Time" (1992.)
"Sestre" (1992.)
"Papa Sixto V" (1992.)
"Kamenita vrata" (1992.)
"Pizza Colonia" kao Roncati (1991.)
"Memories of Midnight" kao Stavros (1991.)
"Smrt godišnjeg doba" kao Ivan (1988.)
"Eksperiment profesora Hinčića" kao Hinko Hinčić (1988.)
"Zadatak" kao Karlo (1985.)
"Nadia" kao George Condovici (1984.)
"Memed My Hawk" (1984.)
"Pod starim krovovima" (1984.)
"Pijanist" kao Maks (1983.)
"Treći ključ" kao Zvonko Kršlak (1983.)
"U logoru" kao Horvat (1983.)
"Obiteljski album" kao sin (1981.)
"O ovom pretužnom događaju" (1981.)
"Živi bili pa vidjeli" kao Mate Alić (1979.)
"Istarska rapsodija" (1978.)
"Akcija stadion" (1977.) kao Ferko

- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#10014 Re: Desavanja u Hrvatskoj
jebiga, to je real politika. stavis na papir korist vs steta i doneses odluku. nema tu emocija, empatijska glodjanja su za siroke narodne mase mada da bi sjedila tu gdje sjedi mora koketirati sa nardonom voljon kakva god da je jer se u fotelje sjeda preko izbora.Banksy wrote:Bilo bi štete, zato je i bila primorana ...vivaldi wrote:jebe se kolindi sto nece doci. bitno je samo sta misli brisel i vasington, ustvari more li bit kakve konkretne politicko-ekonomske stete...a sve ostalo - macku o repradostan dan wrote:@hijena, sto vam ono Srbi i Jevreji nece na obiljezavanje godisnjice u Jasenovac?
istina, ne bez posljedica ...![]()
'OBOJE STE POLITIČKI MRTVACI' Božidar Alić žestoko se obrušio na predsjednicu Grabar Kitarović i premijera Oreškovića
http://www.jutarnji.hr/-oboje-ste-polit ... a/1559174/
u ovom slucaju joj je sreca sto su izbori taman prosli pa nece biti neke stete na popularnosti. do narednih ce narod ovo zaboraviti
uradila je ovo dosta dobro, a eto i srece je malo imala
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#10015 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Rekla je ono što je Evropa očekivala i tražila, ali njeni glasači su svjesni da je to, pod prisilom i nevoljko, morala uraditi, i da su njena razmišljanja i svjetonazor drugačiji, da je ipak njihova, ''na njihovoj strani''.

A Božo, Božo je milostiv, oprostiće ...
Kolindina VIP loža: Fašisti, lopovi, ubojice ...
http://www.index.hr/vijesti/clanak/koli ... 01382.aspx
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#10016 Re: Desavanja u Hrvatskoj
A jeS propO, jebo sliku svoju, mislim - fizicki...
Steta, i inace su tanjez spram srbijanske, a bogami i bh glumacke scene. Jedan od rijetkih koji im je mogao parirati, uz Relju Basica, Ivu Gregurevica i jos par njih..
Steta, i inace su tanjez spram srbijanske, a bogami i bh glumacke scene. Jedan od rijetkih koji im je mogao parirati, uz Relju Basica, Ivu Gregurevica i jos par njih..
Last edited by radostan dan on 13/04/2016 19:03, edited 1 time in total.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#10017 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Najsmjesnije, vezano za situaciju u kojoj se Kolinda nalazi, je da je prosle godine bojkotovala godisnjicu Jasenovca, a ove mora da moli - da se ne bojkotuje.
Pocela da guta zabe kO kolega joj Vučko...
Pocela da guta zabe kO kolega joj Vučko...
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#10018 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Zaboravio si Fabijana Šovagovića, prije svih.
Sad nešto listam, dobar izbor ...
Sad nešto listam, dobar izbor ...
NAJBOLJI HRVATSKI FILMOVI SVIH VREMENA (izbor kritičara)
(anketa časopisa Hollywood objavljena u br. 50/1999)
1. Tko pjeva zlo ne misli, Krešo Golik, 1970.
2. H-8, Nikola Tanhofer, 1958.
3. Rondo, Zvonimir Berković, 1966.
4. Lisice, Krsto Papić, 1969.
5. Ritam zločina, Zoran Tadić, 1981.
6. Breza, Ante Babaja, 1967.
7. Koncert, Branko Belan, 1954.
8. Ne okreći se sine, Branko Bauer, 1956.
9. Samo ljudi, Branko Bauer, 1957.
10. U gori raste zelen bor, Antun Vrdoljak, 1969.
11. Imam 2 mame i 2 tate, Krešo Golik, 1968.
12. Samo jednom se ljubi, Rajko Grlić, 1981.
13. Izgubljeni zavičaj, Ante babaja, 1980.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#10019 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Tanjez...serije su im bolje. Kao i zabavni programi, al to ih je naucio onaj stari italijan, reziser, jel bjese anton marti?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83481
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#10020 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Zarko Radic, Rene Bitorajac, Vedran Mlikota 
- CSKA
- Posts: 3628
- Joined: 20/02/2008 16:28
#10021 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Jedan jedini,pokoj mu dusi :
Predrag Vusovic,zvani gazda

Predrag Vusovic,zvani gazda

-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10022 Re: Desavanja u Hrvatskoj
radostan dan wrote:Tanjez...serije su im bolje. Kao i zabavni programi, al to ih je naucio onaj stari italijan, reziser, jel bjese anton marti?
jeste
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#10023 Re: Desavanja u Hrvatskoj
CSKA wrote:Jedan jedini,pokoj mu dusi :
Predrag Vusovic,zvani gazda![]()
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#10024 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Mecanjekakavdanakneiskustvu wrote:CSKA wrote:Jedan jedini,pokoj mu dusi :
Predrag Vusovic,zvani gazda![]()
![]()
- mayab
- Posts: 30846
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO

