Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10001 Re: Serie A

Post by Tomahawk11 »

Point. wrote:Lazio rutinski protiv Sampdorije. Next, please.
Uuuu....daleko je ono od rutinskog :mrgreen:
Al dobro, Sampa je kući dosad sve nagrdila, tako da je pobjeda :thumbup:
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#10002 Re: Serie A

Post by Point. »

Tomahawk11 wrote:
Point. wrote:Lazio rutinski protiv Sampdorije. Next, please.
Uuuu....daleko je ono od rutinskog :mrgreen:
Al dobro, Sampa je kući dosad sve nagrdila, tako da je pobjeda :thumbup:
Ma pustili levate malo da se ponadaju i onda lagano preokret. :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10003 Re: Serie A

Post by Tomahawk11 »

Pravi talijanski derbi ovo prvo poluvrijeme.
Juventus nešto bolji, ona prilika kad su s linije izbijali....ali u principu, tanko.
User avatar
spree
Posts: 8667
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#10004 Re: Serie A

Post by spree »

Joj mandzukica sta fula :( . Inter ko zepa. Ma proci ce jedna.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#10005 Re: Serie A

Post by Muhamed Đakmić »

Čist penal ne dobi Inter :D

Ova videotehnologija je odron.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#10006 Re: Serie A

Post by leškarenje »

Santon sebe povrijedio ovim startom :-)
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#10007 Re: Serie A

Post by relativno84 »

Muhamed Đakmić wrote:Čist penal ne dobi Inter :D

Ova videotehnologija je odron.
Image
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#10008 Re: Serie A

Post by Muhamed Đakmić »

relativno84 wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Čist penal ne dobi Inter :D

Ova videotehnologija je odron.
Image
Normalno da je čist penal.

Ali moj post se svejedno više odnosio na selektivno korištenje videotehnologije.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#10009 Re: Serie A

Post by relativno84 »

Muhamed Đakmić wrote: Normalno da je čist penal.

Ali moj post se svejedno više odnosio na selektivno korištenje videotehnologije.
Prvi put je bilo smijesno, sad vec blago prelazi u tugu :( :lol:
User avatar
ortodont
Posts: 1956
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#10010 Re: Serie A

Post by ortodont »

Kakav crni penal, izblokirano nogom pa u ruku iza leđa. Nije ovo naša fildžan liga.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#10011 Re: Serie A

Post by leškarenje »

Uf sudije sto jebe Lazio :shock:
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10012 Re: Serie A

Post by Logovan »

Čuj direktni crveni za Immobilea, šta li je on radio. :roll: Sad će Lula spasioc nastupati. :D
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10013 Re: Serie A

Post by Logovan »

Haha 3:1 za Torino. :-)
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#10014 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

lijepo vece na Olimpiku :D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#10015 Re: Serie A

Post by Fudo387 »

Lipi nas pointe, sto oni tvoji igraju.... :lol:
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#10016 Re: Serie A

Post by Point. »

Cist penal ne svira na igranje rukom igraca iz Torina, ali zato sekundu poslije uzima jebeni VAR da iskljuci Ciru bez potrebe, cak je i Burdisso govorio da ga Ciro nije dirnuo. I kako ces nakon takve ocite sudijske kradje da pobijedis? Jebem i korumpirane sudije i talijanski korumpirani fudbal. Slicno se desilo prije 2 hefte, svira u zadnjoj minuti nepostojeci penal za Fiorentinu.
Da sam igrac kako bih golim rukama zadavio sudiju.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#10017 Re: Serie A

Post by AmiĐa_Idriz »

Nekome ne odgovara ovako dobar Lazio, zavjera :thumbup: :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10018 Re: Serie A

Post by Tomahawk11 »

Sudija je bio kreten. Prvo čist penal, kasnije nasjedanje na klasični talijanski stil kad je gluma u pitanju.
Direktno je odlučio utakmicu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#10019 Re: Serie A

Post by AmiĐa_Idriz »

Jos su Laziali zakinuti par puta do sad.
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#10020 Re: Serie A

Post by Point. »

Goni ih u kurac, protiv Juventusa zadnja sekunda penal za njih, protiv Fiorentine zadnji minut penal kojeg ni Zdravko Mamic nebi svirao Dinamu, protiv Sampdorije nije sviran penal zbog igranja rukom. Sto je interesantno, isti sudija je prosle godine svirao Torinu penal za slicnu situaciju kad je Parola pogodila lopta u ruku. Smijesno.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#10021 Re: Serie A

Post by leškarenje »

Point. wrote:Goni ih u kurac, protiv Juventusa zadnja sekunda penal za njih, protiv Fiorentine zadnji minut penal kojeg ni Zdravko Mamic nebi svirao Dinamu, protiv Sampdorije nije sviran penal zbog igranja rukom. Sto je interesantno, isti sudija je prosle godine svirao Torinu penal za slicnu situaciju kad je Parola pogodila lopta u ruku. Smijesno.
Znaci Lazio je zadnji klub u Italiji koji gotivim,ali su vam se natakarili....ono sinoc smijurija,cekam da sudija poslije pregleda pokaze na penal kad lik vadi crveni :lol: jebo majku pa on nije ni gledo ono igranje rukom....
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#10022 Re: Serie A

Post by relativno84 »

Image
Crveni ko kuca, pa neka sad mlati glavom.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#10023 Re: Serie A

Post by leškarenje »

relativno84 wrote:Image
Crveni ko kuca, pa neka sad mlati glavom.
Djes ba objektivni....onda je i Burdiso trebo fasovati crvendaca,prvi je krenuo da ga udari....a navijac stare kurave nista o penalu,cista situacija jelde :oops:
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#10024 Re: Serie A

Post by Point. »

Ovdje nema kontakta. Ako ista prvi Burdisso ide njuskom u Ciru. Druga stvar, ova situacija se nebi ni desila ds je sudija svirao penal kao sto je i trebao.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#10025 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

hoce Ciro penal svakog vikenda, naviko valjda pa malo nervozan i udara Burdissa, zasluzen crveni karton + 3 meca suspenzije


nego jel istina da lazio hoce da napusti ligu :lol: kakva smijurija od kluba :-)
Post Reply