Botie su ribice koje vole drustvo svoje vrste tako da ne treba uzimati samo jednu ribicu. Ova koju ti spominjes, Pakistanska (almorhae), naraste 10 cm (pa i malo vise) i zivahne su (makar dok su mladje). Ako bi uzela 2-3 bilo bi im tjesno. Postoji i mogucnost da bi ti jele tek rodjene ribice.makaranka wrote:zanima me da li neko ima iskustva sa botia-ma ,imam dosta puzeva, i kad cistim cjeli tank,ja ih sve fino rukama povadim, odredila sam si jednu cetkicu (onu za zube,koja se moze savijat), pa s njom redovito cistim staklo,u kutovima pogotovo i filter da se rjesim jajasaca.ali tome nikad kraja.pa sam citala o botia-ma, sad kakvi su uvjeti za botie,oce li se slagat sa mojim gupyima,i tetrama, kolike narastu,da im moj akvarij nije premalen? na netu sam nasla neku botia lohachata za koju pise da neraste puno, pa bi tu pokusala nac.
Imace ih ima u Sa (ili ih je makar donedavno bilo











