Friendzone
Moderators: _BataZiv_0809, Euridika
- dale cooper
- Posts: 31353
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#1002 Re: Friendzone
A kako ti glasi ta teza? Kako po tezi izgledaju?triconja wrote:E xavijer nisam pito radi homoeroticnih pozuda nego me zanima cisto istrazivacki sto bi se reklo, vidio sam kako izgledaju neki inceli pa reko hajde, da vidim jel teza dokazljiva![]()
![]()
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#1003 Re: Friendzone
To znači da su svi inceli ružni odnosno ispodprosječnog izgleda? 
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#1004 Re: Friendzone
Možda bi mogao i Freddie Mercurytriconja wrote:dale cooper wrote:
Trico u 80-tim!Neki dan gledam ovaj spot (jedan od mojih omiljenih bendova actually) i kontam vidi Paddya isti Trico sa ovim brkovima.
![]()
![]()
Tak da...ova pjesma ide za tricu.I ne sikiraj se ovaj lik nije gay...ako se to pitaš.
![]()
Jaro tu smo nedje
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#1005 Re: Friendzone
Pa izgledaju svakako, ali im je izgled kako da kazem drugaciji nego kod nekog prosjeka. U moj razred ih je islo koji su imali u najmanju ruku cudan nos pa eto, nisam se istico. Na tako nesta mislim. Pogotovo ako gaji neki friz koji je razlicit more i do tog bitcendlerbing wrote:A kako ti glasi ta teza? Kako po tezi izgledaju?triconja wrote:E xavijer nisam pito radi homoeroticnih pozuda nego me zanima cisto istrazivacki sto bi se reklo, vidio sam kako izgledaju neki inceli pa reko hajde, da vidim jel teza dokazljiva![]()
![]()
Ima ti tu bona kolko hoš, najbolje je procitat jer tesko je to srocit u ceter reda. Znaci i poremecaji u razvoju licnosti, porodica itd.
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#1006 Re: Friendzone
Ne znaci, nego znaci da su dovoljno razliciti od okoline, a okolina jedva ceka na neku razlicitost da te uzme pod zub. Pogotovo sto se tice osnovne i srednje skole.MarlboroGold wrote:To znači da su svi inceli ružni odnosno ispodprosječnog izgleda?
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#1007 Re: Friendzone
Sta je gore biti sad incel ili nice guy? 
- dale cooper
- Posts: 31353
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#1008 Re: Friendzone
To barem oni misle o sebi. Nije nužno istinito, ali ih ta percepcija jebe i stvara im negativan stav o svemu ostalom.MarlboroGold wrote:To znači da su svi inceli ružni odnosno ispodprosječnog izgleda?

- dale cooper
- Posts: 31353
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#1009 Re: Friendzone
Ne valja ni jedno u kontekstu u kojem su ta dva pojma danas poznata. Treba biti nice guy u smislu da si pristojno i normalno ljudsko biće, aliXavier1 wrote:Sta je gore biti sad incel ili nice guy?
nice guy termin je danas poznat po drugim stvarima.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#1010 Re: Friendzone
Xavier1 wrote:Sta je gore biti sad incel ili nice guy?
ma budi ti soshoku danshi.................
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#1011 Re: Friendzone
Aha... znači da ne generalizujem. Isto kao oni što govore feministkinje su sve ružne i debeledale cooper wrote:To barem oni misle o sebi. Nije nužno istinito, ali ih ta percepcija jebe i stvara im negativan stav o svemu ostalom.MarlboroGold wrote:To znači da su svi inceli ružni odnosno ispodprosječnog izgleda?![]()
Ipak ste trico i ti stručnjaci sa reddita
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#1012 Re: Friendzone
Reddit institucijaMarlboroGold wrote:Aha... znači da ne generalizujem. Isto kao oni što govore feministkinje su sve ružne i debeledale cooper wrote:To barem oni misle o sebi. Nije nužno istinito, ali ih ta percepcija jebe i stvara im negativan stav o svemu ostalom.MarlboroGold wrote:To znači da su svi inceli ružni odnosno ispodprosječnog izgleda?![]()
Ipak ste trico i ti stručnjaci sa reddita
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79542
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1013 Re: Friendzone
pa oboje je ozbiljan psihički problem tako da ne bih vagao šta je goreXavier1 wrote:Sta je gore biti sad incel ili nice guy?
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#1014 Re: Friendzone
Znaci ovaj triconja me vrijedja. Dobro da znam.
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#1015 Re: Friendzone
Ne vrijedjam ja nikog nego kaem imas simptome jednog od to dvoje. Ne mora znacit da si ti to, ali se tako prodajes.Xavier1 wrote:Znaci ovaj triconja me vrijedja. Dobro da znam.
- BajramBarecula
- Posts: 541
- Joined: 03/07/2017 18:30
#1016 Re: Friendzone
Prije ce bit da hoce da se proda ko Chadtriconja wrote:Ne vrijedjam ja nikog nego kaem imas simptome jednog od to dvoje. Ne mora znacit da si ti to, ali se tako prodajes.Xavier1 wrote:Znaci ovaj triconja me vrijedja. Dobro da znam.
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#1017 Re: Friendzone
Mene vise vi brinete sto znate te izraze. Na kakvim to mjestima provodite vrijeme?
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#1018 Re: Friendzone
Kako kažu, to je danas moderno 
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#1019 Re: Friendzone
Upravo na balkonu s zenom pijem kafu....Xavier1 wrote:Mene vise vi brinete sto znate te izraze. Na kakvim to mjestima provodite vrijeme?
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#1020 Re: Friendzone
Nisam na tebe mislio.beni-bu-man wrote:Upravo na balkonu s zenom pijem kafu....Xavier1 wrote:Mene vise vi brinete sto znate te izraze. Na kakvim to mjestima provodite vrijeme?
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#1021 Re: Friendzone
Nema vezeXavier1 wrote:Nisam na tebe mislio.beni-bu-man wrote:Upravo na balkonu s zenom pijem kafu....Xavier1 wrote:Mene vise vi brinete sto znate te izraze. Na kakvim to mjestima provodite vrijeme?
- mad_max_ba
- Posts: 26645
- Joined: 21/08/2015 12:42
- Location: Tamni Vilajet
#1022 Re: Friendzone
Samo kajembeni-bu-man wrote:Nema vezeXavier1 wrote:Nisam na tebe mislio.beni-bu-man wrote: Upravo na balkonu s zenom pijem kafu....
- dale cooper
- Posts: 31353
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#1023 Re: Friendzone
Posjećujem samo Twin Peaks reddit. #logičnoMarlboroGold wrote:Aha... znači da ne generalizujem. Isto kao oni što govore feministkinje su sve ružne i debeledale cooper wrote:To barem oni misle o sebi. Nije nužno istinito, ali ih ta percepcija jebe i stvara im negativan stav o svemu ostalom.MarlboroGold wrote:To znači da su svi inceli ružni odnosno ispodprosječnog izgleda?![]()
Ipak ste trico i ti stručnjaci sa reddita
onog zadnjeg napada u Kanadi.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#1024 Re: Friendzone
What the fuck is an incel ?
- dale cooper
- Posts: 31353
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#1025 Re: Friendzone
Incel je skraćenica za involuntary celibacy. Znači to su oni koji zbor raznih razloga ne jebu (uglavnom svojom krivicom), ali bi jako željeli. I to što ne jebu ih frustrira i ljuti pa se iskaljuju na poštenom narodu koji te stvari upražnjava redovno (još jedna stvar koja ih ljuti)zlajapravaraja wrote:What the fuck is an incel ?
