BAKIRE ODLAZI

Post Reply
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#1001 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by madner »

sulejman1 wrote:
madner wrote:2.2 miliona engleskih funti 1909 :roll:
Da nije previše :roll:
Nije, Austrija je to platila iz tekuceg budzeta a sultan stavio paraf.
Nego imas li jos nekih velikih rupa u znanju ili samo ovdje ispadnes tako?
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#1002 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by IcedMFEarth »

Ma samo nam dajte turskih serija i 100 maraka za glas, mi sretni



SDA SDA :bih:
sulejman1
Posts: 271
Joined: 24/07/2013 11:15

#1003 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by sulejman1 »

hizo
...nas nur, nas gospodar, nas kralj, nas tito...(nastaviti niz)[/quote]
E nek si se javio, napokon, znam ja na šta se vi palite :lol: :lol: :lol:[/quote]
e nek si vala zapalio i zazario ovaj forum...
ovi forumasi (sve go olos i bagra) i ne znaju nista drugo nego samo pljuvati po casnim i postenim ljudima, poput tvoga gospodara.[/quote]
Brate mumine nemoj svojim riječima činiti kufr, pretpostavljam da si musliman, ako nisi izvini, nego reci ti meni koje tvoj izbor za člana predsjedništva, vidim da si na čisto s tim :?
User avatar
Dozer
Posts: 32997
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#1004 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Dozer »

Moooj sulejmane...ti si klasicni primjerak polupismenog SDA simpatizera i glasaca... :roll:
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#1005 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Rampage »

Ja opet mislim da se naš Sulejmen samo zeza s nama ovdje, trola nas čovjek:)
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#1006 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by madner »

Ne bih rekao, da trola znao bi da je Turska fakat prodala Bosnu Austriji. Ovako vise lici na lika koji pojma nema.
sulejman1
Posts: 271
Joined: 24/07/2013 11:15

#1007 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by sulejman1 »

madner wrote:
sulejman1 wrote:
madner wrote:2.2 miliona engleskih funti 1909 :roll:
Da nije previše :roll:
Nije, Austrija je to platila iz tekuceg budzeta a sultan stavio paraf.
Nego imas li jos nekih velikih rupa u znanju ili samo ovdje ispadnes tako?
evo meni je baš drago da sam ti dao materijala da se dobro ispucaš, a što se tiče moga ispadanja, toga ima često kada komuniciram sa takvim slučajevima
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#1008 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by madner »

Ponosan si sto pojma nemas o historiji drzave?
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#1009 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Rampage »

E sada da TOLIKO nema pojma, to bi bilo previše... čak i za SDA kadar:)
sulejman1
Posts: 271
Joined: 24/07/2013 11:15

#1010 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by sulejman1 »

Dozer wrote:Moooj sulejmane...ti si klasicni primjerak polupismenog SDA simpatizera i glasaca... :roll:
Psihologija je složena nauka :lol: :lol: :lol:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#1011 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by madner »

Uvrijedio se, znaci fakat nije znao. Jao, pa da li je opste covjek upisao srednju skolu?
gurabija78
Posts: 1242
Joined: 03/06/2008 15:24

#1012 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by gurabija78 »

Last edited by gurabija78 on 02/09/2014 15:09, edited 2 times in total.
sulejman1
Posts: 271
Joined: 24/07/2013 11:15

#1013 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by sulejman1 »

madner wrote:Ponosan si sto pojma nemas o historiji drzave?
Ti si ponosan, jer misliš da ti sam znaš čitati na wikipediji :lol: :lol: :lol:
sulejman1
Posts: 271
Joined: 24/07/2013 11:15

#1014 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by sulejman1 »

madner wrote:Uvrijedio se, znaci fakat nije znao. Jao, pa da li je opste covjek upisao srednju skolu?
Da se nisi ti uvrijedio :-)
Last edited by sulejman1 on 02/09/2014 15:16, edited 1 time in total.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#1015 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by madner »

Sto bi se ja uvrijedio, pa nisam ja neznalica. :D
sulejman1
Posts: 271
Joined: 24/07/2013 11:15

#1016 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by sulejman1 »

Rampage wrote:E sada da TOLIKO nema pojma, to bi bilo previše... čak i za SDA kadar:)
Moj rampaga (lijepo ti stoji) tebi je žao što se nisi mogao ni približiti SDA krugovima :( :( :(
sulejman1
Posts: 271
Joined: 24/07/2013 11:15

#1017 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by sulejman1 »

madner wrote:Sto bi se ja uvrijedio, pa nisam ja neznalica. :D
Vidi čovjeka sam se hvali, sačekaj da te neko pohvali :D
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#1018 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by madner »

Potpuno pogresno, nisam sebe hvalio nego tebe kudio. Znaci ni logiku nisi imao u srednjoj. :(
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#1019 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Rampage »

sulejman1 wrote:
Rampage wrote:E sada da TOLIKO nema pojma, to bi bilo previše... čak i za SDA kadar:)
Moj rampaga (lijepo ti stoji) tebi je žao što se nisi mogao ni približiti SDA krugovima :( :( :(
:lol: :lol: :lol:

Zašto si TI tužan:)? Zato što JA ne mogu u SDA krugove :lol: ?

Ja u SDA - ne vrijeđaj mi inteligenciju, šta ti je :mrgreen:
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#1020 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by wolf07 »

@ Dozer@gepard

Ako je Mutabdzija u pravu onda ja imam jednostavno rjesenje, da se dzaba ne zajebajemo, hajde da svi glasamo za SNSD! Ovdje pojedini ne bi napisali da je Bakir u pravu ni da kaze - voda je mokra! Medjutim, Mutabdzija je iz prve u pravu kad kaze da je ovo s nacionalnom grupom predmeta "predizborna kampanja" (koja btw traje od prosle godine, stvarno je zajebana ova SDA)! Mutabdzija je vjerovatno u pravu i kad kaze "jezik bosnjackog naroda", to sto je bosanski jezik ustavna kategorija, koga boli qrc! Bitno je da ON kaze kako je to predizborna kampanja i rijesen problem. Ima dovoljan broj Bosnjaka koji ce to da prime zdravo za gotovo. Stvarno je nevjerovatna lakoca s kojom se prihvati sve sto kazu politicki predstavnici Srba ili Hrvata bilo kog nivoa. Ako hoce oni mogu problematizirati najbanalniju stvar i naci ce se neki Juda koji ce o tome kao pregovarati.

Prijedlog da se na provokaciju "jezik bosnjackog naroda" odgovori na nacin "jezik srpskog naroda" je ravan ideji da se za svakog ubijenog civila, vojnika X nacionalnosti ubije neki taoc Y nacionalnosti. Poznato mi je to odnekud majku mu, samo ne znam odakle???

I da, skoro da zaboravim, posto je vama, braniocima lika i djela ministra Mutabdzije, svejedno da li je pomenuti problem "predizborna kampanja" ili "ustavom garantovano pravo naroda" koji klinac sitnicarite oko Marindvora, Marijin Dvora, Marin-dvora. Kad vam ime jezika i pravo na njega moze okretati jedan Mutabdzija sto meni prigovarate oko jednog toponima???

P.S.
Ne lazite!!! Kao i sve ovo sa jezikom, isto tako se vrlo lako zalijepi za vas svaka glupost koja je protiv Turaka. Nije Turska nista prodala. Jeste li culi mozda za neku konferenciju prije nego li je BiH predata na upravu Austro-Ugarskoj. Jeste li culi ko je donosio i kakve su odluke bile na tom skupu? Nije predstavnik Turske tamo otisao k'o na pijacu i na karti Evrope na BiH zalijepio cijenu 2,2 miliona funti. Ako vec hocete da se bavite istorijom onda nemojte da lupate. Tih pomenutih 2,2 miliona je naknada za sultanove posjede u BiH koje je A-U platila a nije nikakva cijena po kojoj je Turska prodala BiH. Razlika je velika ma kako to nekome izgledalo. Al' kako rekoh, vama se zalijepi svaka nebuloza.
sulejman1
Posts: 271
Joined: 24/07/2013 11:15

#1021 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by sulejman1 »

madner wrote:Potpuno pogresno, nisam sebe hvalio nego tebe kudio. Znaci ni logiku nisi imao u srednjoj. :(
"pa nisam ja neznalica", haj sad nemoj plakati, nego ko je tvoj favorit u utrci za člana predsjedništva, pa da vidimo sa koje strane puše vjetra ili vetar :zzzz:
sulejman1
Posts: 271
Joined: 24/07/2013 11:15

#1022 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by sulejman1 »

Rampage wrote:
sulejman1 wrote:
Rampage wrote:E sada da TOLIKO nema pojma, to bi bilo previše... čak i za SDA kadar:)
Moj rampaga (lijepo ti stoji) tebi je žao što se nisi mogao ni približiti SDA krugovima :( :( :(
:lol: :lol: :lol:

Zašto si TI tužan:)? Zato što JA ne mogu u SDA krugove :lol: ?

Ja u SDA - ne vrijeđaj mi inteligenciju, šta ti je :mrgreen:
Koje rekao da sam ja tužan zbog ćoravih koka? :lol: :lol: :lol:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#1023 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by madner »

Nema fajde kada ne kontas da se ne hvalis time sto kazes da nisi bezveznjak na kvadrat.
Steta sto nema oduzimanja prava glasa ako se ne dobije minimalni broj poena na testu.
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#1024 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Rampage »

Ode onda SDA na nulu :lol:
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#1025 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by wolf07 »

@Madner

Jel to ti jos uvijek ocjenjujes necije znanje na temelju "cinjenica" koje si iznio o "prodaji" Bosne Austrijancima????
Post Reply