Čini ti se. Zapravo joj je jedno rame više/izbačenije/veće od drugog.kakavdanakneiskustvu wrote:maja v. izgleda da ima jedno rame niže od drugog
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- Dugi nožni nokti
- Posts: 453
- Joined: 24/03/2012 17:46
- Location: Ne zna ni Google
#1001 Re: Veliki Brat 2013
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#1002 Re: Veliki Brat 2013
Bolesna zena, ba. 
- Dugi nožni nokti
- Posts: 453
- Joined: 24/03/2012 17:46
- Location: Ne zna ni Google
#1003 Re: Veliki Brat 2013
Usput da priupitam, o kome je ona pričala kada je spomenula onu nesreću sa ogradom. Znam da je spominjala kako je toj x osobi neko drvo probilo butinu. 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1004 Re: Veliki Brat 2013
Boga mi, moram priznati, danas mi je Sindi fizicki bila za 10....Naloknala kosudidžej wrote:sta mi radi sindja
jel joj vlazna...
...kosa?
Vidio si ti odmah da tu ima potencijala
-
mirot
- Posts: 1
- Joined: 04/04/2013 20:57
#1005 Re: Veliki Brat 2013
pise na sajtu da je veliki brat prekinut.razlog;upao avin momak unutra i prebio urosa i blizance.neznam jeli fora ali tako pise
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1006 Re: Veliki Brat 2013
smiješne su u štiklama u kući,zar im nije lakše biti u trenerkama i papučama
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1007 Re: Veliki Brat 2013
mirot wrote:pise na sajtu da je veliki brat prekinut.razlog;upao avin momak unutra i prebio urosa i blizance.neznam jeli fora ali tako pise
klikni na to pa ćeš vidjeti da nije istina
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 04/04/2013 21:23, edited 1 time in total.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1010 Re: Veliki Brat 2013
uvijek zene ocjenjujem na prvu. ako mi se odmah svidi, onda je to to._nevermind_ wrote:Boga mi, moram priznati, danas mi je Sindi fizicki bila za 10....Naloknala kosudidžej wrote:sta mi radi sindja
jel joj vlazna...
...kosa?pa mi se nekako proljepsala..
Vidio si ti odmah da tu ima potencijala
i nikad nisam pogrijesio.
sindi je prava koka, drago mi je sto se i tebi svidjela.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#1011 Re: Veliki Brat 2013
"Može li doći neko iz službe da me obriše?"

- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#1012 Re: Veliki Brat 2013
Uros:Imam 30 godina, kakva ljubav, ja imam devojku, kakva ljubav... A Sorajin zagrljaj, pa grudi, kao sundjer se ovije oko moga tela, bas onako pun, zagrljaj koji meni odgovara... Kakva ljubav...
vb: devojke potrudite se da zauzmete najbolju taktiku, na kolena i rukama dirajte
vb: devojke potrudite se da zauzmete najbolju taktiku, na kolena i rukama dirajte
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1013 Re: Veliki Brat 2013
Zna brale kako su došle tu gdje su. 
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#1014 Re: Veliki Brat 2013
Ja ovo ne gledam, odvratno mi, ali pitanje koje cu sad postaviti zaista nije zbog toga vec zaista ISKRENO pitam:
moze li u ovome ucestvovati zensko koje nije kurva?!

moze li u ovome ucestvovati zensko koje nije kurva?!
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1015 Re: Veliki Brat 2013
Zeljko pita Milica, Bobana i Avu: ''Kako se zovu oni sto rade za kralja i spasavaju princezu?''
Milic i Boban: ''Vitezovi''
Ava: ''Robin Hud''

Milic i Boban: ''Vitezovi''
Ava: ''Robin Hud''
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#1016 Re: Veliki Brat 2013
Jesu ono fakat zmije? 
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#1018 Re: Veliki Brat 2013
Sto ce onda oni ljudi oko njih? 
P.S. Nista od ovog brata i njegovih zadataka. Glupo do bola.
P.S. Nista od ovog brata i njegovih zadataka. Glupo do bola.
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1019 Re: Veliki Brat 2013
Baš glupo. Možda su se prepali ovih iz društva za zaštitu životinja…
Zato vjerovatno ni Vendi ne provocira Maju.
Zato vjerovatno ni Vendi ne provocira Maju.
- Converse
- Posts: 287
- Joined: 09/04/2010 12:44
- Location: ...
#1020 Re: Veliki Brat 2013
Veliki Brate, mooolim te, reci Soraji da vadi ruke iz kose, da je prestane namjestati vise...
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#1021 Re: Veliki Brat 2013
'Malo hodam k'o patka'
Dusa.
Dusa.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#1022 Re: Veliki Brat 2013
cuj ova ne voli ljigavu sluz. ko bi reko.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#1023 Re: Veliki Brat 2013
Pa ako je žensko steklo popularnost samo na osnovu svojih golih sisa, onda ne može.dustaban wrote:Ja ovo ne gledam, odvratno mi, ali pitanje koje cu sad postaviti zaista nije zbog toga vec zaista ISKRENO pitam:
moze li u ovome ucestvovati zensko koje nije kurva?!
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1024 Re: Veliki Brat 2013
Blizancima je, ustvari, prednost sto su usli kao jedna osoba. Sigurna sam da ce Zeljko pokupiti dosta simpatija jedne vrste gledalaca, a Zarko druge vrste (jer su totalno razliciti), a svi oni glasaju, tj. zovu na isti broj. Ima pak i onih (poput mene) koji simpatisu oba brata blizanca
preslatki su 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1025 Re: Veliki Brat 2013
Glupi su ko točak, i jedan i drugi, ne zna se koji je gluplji. U stvari, zna se, onaj deblji. 
