Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
Dugi nožni nokti
Posts: 453
Joined: 24/03/2012 17:46
Location: Ne zna ni Google

#1001 Re: Veliki Brat 2013

Post by Dugi nožni nokti »

kakavdanakneiskustvu wrote:maja v. izgleda da ima jedno rame niže od drugog
Čini ti se. Zapravo joj je jedno rame više/izbačenije/veće od drugog. :P
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#1002 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Bolesna zena, ba. :roll:
User avatar
Dugi nožni nokti
Posts: 453
Joined: 24/03/2012 17:46
Location: Ne zna ni Google

#1003 Re: Veliki Brat 2013

Post by Dugi nožni nokti »

Usput da priupitam, o kome je ona pričala kada je spomenula onu nesreću sa ogradom. Znam da je spominjala kako je toj x osobi neko drvo probilo butinu. :-)
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1004 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

didžej wrote:sta mi radi sindja
jel joj vlazna...

...kosa? :D
Boga mi, moram priznati, danas mi je Sindi fizicki bila za 10....Naloknala kosu :D pa mi se nekako proljepsala..
Vidio si ti odmah da tu ima potencijala :D
mirot
Posts: 1
Joined: 04/04/2013 20:57

#1005 Re: Veliki Brat 2013

Post by mirot »

pise na sajtu da je veliki brat prekinut.razlog;upao avin momak unutra i prebio urosa i blizance.neznam jeli fora ali tako pise
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#1006 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

smiješne su u štiklama u kući,zar im nije lakše biti u trenerkama i papučama
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#1007 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

mirot wrote:pise na sajtu da je veliki brat prekinut.razlog;upao avin momak unutra i prebio urosa i blizance.neznam jeli fora ali tako pise



klikni na to pa ćeš vidjeti da nije istina
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 04/04/2013 21:23, edited 1 time in total.
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#1010 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

_nevermind_ wrote:
didžej wrote:sta mi radi sindja
jel joj vlazna...

...kosa? :D
Boga mi, moram priznati, danas mi je Sindi fizicki bila za 10....Naloknala kosu :D pa mi se nekako proljepsala..
Vidio si ti odmah da tu ima potencijala :D
uvijek zene ocjenjujem na prvu. ako mi se odmah svidi, onda je to to.
i nikad nisam pogrijesio. :)
sindi je prava koka, drago mi je sto se i tebi svidjela. :thumbup:
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#1011 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

"Može li doći neko iz službe da me obriše?" :shock: :lol:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#1012 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

Uros:Imam 30 godina, kakva ljubav, ja imam devojku, kakva ljubav... A Sorajin zagrljaj, pa grudi, kao sundjer se ovije oko moga tela, bas onako pun, zagrljaj koji meni odgovara... Kakva ljubav... :roll:

vb: devojke potrudite se da zauzmete najbolju taktiku, na kolena i rukama dirajte :lol:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1013 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Zna brale kako su došle tu gdje su. :D
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#1014 Re: Veliki Brat 2013

Post by dustaban »

Ja ovo ne gledam, odvratno mi, ali pitanje koje cu sad postaviti zaista nije zbog toga vec zaista ISKRENO pitam:

moze li u ovome ucestvovati zensko koje nije kurva?!

:roll:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1015 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Zeljko pita Milica, Bobana i Avu: ''Kako se zovu oni sto rade za kralja i spasavaju princezu?''
Milic i Boban: ''Vitezovi''
Ava: ''Robin Hud'' :D :D :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#1016 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Jesu ono fakat zmije? :shock:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1017 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Ma kakvi...
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#1018 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Sto ce onda oni ljudi oko njih? :lol:


P.S. Nista od ovog brata i njegovih zadataka. Glupo do bola. :-)
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1019 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Baš glupo. Možda su se prepali ovih iz društva za zaštitu životinja…

Zato vjerovatno ni Vendi ne provocira Maju. :D
User avatar
Converse
Posts: 287
Joined: 09/04/2010 12:44
Location: ...

#1020 Re: Veliki Brat 2013

Post by Converse »

Veliki Brate, mooolim te, reci Soraji da vadi ruke iz kose, da je prestane namjestati vise...:P
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#1021 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

'Malo hodam k'o patka'

:lol: :lol: :lol:


Dusa.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#1022 Re: Veliki Brat 2013

Post by karanana »

cuj ova ne voli ljigavu sluz. ko bi reko.
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#1023 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

dustaban wrote:Ja ovo ne gledam, odvratno mi, ali pitanje koje cu sad postaviti zaista nije zbog toga vec zaista ISKRENO pitam:

moze li u ovome ucestvovati zensko koje nije kurva?!

:roll:
Pa ako je žensko steklo popularnost samo na osnovu svojih golih sisa, onda ne može.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1024 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Blizancima je, ustvari, prednost sto su usli kao jedna osoba. Sigurna sam da ce Zeljko pokupiti dosta simpatija jedne vrste gledalaca, a Zarko druge vrste (jer su totalno razliciti), a svi oni glasaju, tj. zovu na isti broj. Ima pak i onih (poput mene) koji simpatisu oba brata blizanca :-) preslatki su :-)
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1025 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Glupi su ko točak, i jedan i drugi, ne zna se koji je gluplji. U stvari, zna se, onaj deblji. :lol:
Locked